Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

kochane trzymajcie kciuki,zaraz mąż będzie

, naprawiać pralkę
> , naprawiać pralkę
sdw
sob, 02 sie 2014 - 17:15
Szczerze? Odbrałam ją całkiem zwyczajnie. Jako naprawdę przyzwoitą odpowiedź na na hamstwo najwyzszego sortu zawarte w wypowiedziach karambolki. Która zresztą sama stwierdziła, ze lepiej byłoby sie udusić icon_biggrin.gif

sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post sob, 02 sie 2014 - 17:15
Post #41

Szczerze? Odbrałam ją całkiem zwyczajnie. Jako naprawdę przyzwoitą odpowiedź na na hamstwo najwyzszego sortu zawarte w wypowiedziach karambolki. Która zresztą sama stwierdziła, ze lepiej byłoby sie udusić icon_biggrin.gif



--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
karambolka25
sob, 02 sie 2014 - 23:05
CYTAT(sdw @ Sat, 02 Aug 2014 - 18:15) *
Szczerze? Odbrałam ją całkiem zwyczajnie. Jako naprawdę przyzwoitą odpowiedź na na hamstwo najwyzszego sortu zawarte w wypowiedziach karambolki. Która zresztą sama stwierdziła, ze lepiej byłoby sie udusić icon_biggrin.gif


Chamstwo piszemy przez "ch" icon_wink.gif

I jeśli moje wypowiedzi są chamstwem najwyższego sortu, jak to górnolotnie określiłaś, to muszę poszukać mojej szczęki na podłodze.
Za takie chamstwo to chyba powinnam juz dostać bana?
Zaraportowałaś? 03.gif
karambolka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 68
Dołączył: nie, 04 lip 10 - 16:27
Nr użytkownika: 33,565




post sob, 02 sie 2014 - 23:05
Post #42

CYTAT(sdw @ Sat, 02 Aug 2014 - 18:15) *
Szczerze? Odbrałam ją całkiem zwyczajnie. Jako naprawdę przyzwoitą odpowiedź na na hamstwo najwyzszego sortu zawarte w wypowiedziach karambolki. Która zresztą sama stwierdziła, ze lepiej byłoby sie udusić icon_biggrin.gif


Chamstwo piszemy przez "ch" icon_wink.gif

I jeśli moje wypowiedzi są chamstwem najwyższego sortu, jak to górnolotnie określiłaś, to muszę poszukać mojej szczęki na podłodze.
Za takie chamstwo to chyba powinnam juz dostać bana?
Zaraportowałaś? 03.gif
karambolka25
sob, 02 sie 2014 - 23:09
W którym miejscu swierdziłam że wolalabym sie udusić? icon_eek.gif
karambolka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 68
Dołączył: nie, 04 lip 10 - 16:27
Nr użytkownika: 33,565




post sob, 02 sie 2014 - 23:09
Post #43

W którym miejscu swierdziłam że wolalabym sie udusić? icon_eek.gif
Ewcia!
nie, 03 sie 2014 - 00:56
CYTAT(karambolka25 @ Tue, 29 Jul 2014 - 22:36) *
Czy naprawde trzeba az zakladac nowy watek? Troche mnie wkurza taki temat, zwazywszy na to, w jakich ciezkich sytuacjach prosze dziewczyny o kciuki i cieple mysli.
Bo co bedzie nastepne? Pomodlcie sie, zeby naprawiona pralka doprala marchewke ze spioszkow dzidziusia?
21.gif

Tak tak, wiem wiem, moge nie zagladac, moge nie czytac moge nie odpisywac.
Ale dzis poczulam ze musze bo sie udusze.


Tu. Bold mój.


A błędy staramy się poprawiać na priv.

W meritum - każdy ma swoje problemy i nie nam je wyśmiewać. Sama pisałaś że milczenie złotem.
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post nie, 03 sie 2014 - 00:56
Post #44

CYTAT(karambolka25 @ Tue, 29 Jul 2014 - 22:36) *
Czy naprawde trzeba az zakladac nowy watek? Troche mnie wkurza taki temat, zwazywszy na to, w jakich ciezkich sytuacjach prosze dziewczyny o kciuki i cieple mysli.
Bo co bedzie nastepne? Pomodlcie sie, zeby naprawiona pralka doprala marchewke ze spioszkow dzidziusia?
21.gif

Tak tak, wiem wiem, moge nie zagladac, moge nie czytac moge nie odpisywac.
Ale dzis poczulam ze musze bo sie udusze.


Tu. Bold mój.


A błędy staramy się poprawiać na priv.

W meritum - każdy ma swoje problemy i nie nam je wyśmiewać. Sama pisałaś że milczenie złotem.


--------------------
1234
karambolka25
nie, 03 sie 2014 - 07:25
No tak. Napisałam przecież że muszę. Co więcej podkreśliłam też, że tak mnie ten wątek wkurzył, że nie chciałam milczeć, chciałam dac upust mojemu zdziwieniu, wpienieniu...Nigdzie nie napisałam ze wolalabym sie udusić.
Właśnie dlatego ze NIE CHCIAŁAM, zaczęłam pisać w tym fascynujacym wątku.

A jeszcze do marioli, stwierdziłaś że w końcu coś sie na forum dzieje. Rozumiem więc ze wątek zostal w tym celu zalożony, a problem pralki tylko wymyslony jako przykrywka? Sprytne.
karambolka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 68
Dołączył: nie, 04 lip 10 - 16:27
Nr użytkownika: 33,565




post nie, 03 sie 2014 - 07:25
Post #45

No tak. Napisałam przecież że muszę. Co więcej podkreśliłam też, że tak mnie ten wątek wkurzył, że nie chciałam milczeć, chciałam dac upust mojemu zdziwieniu, wpienieniu...Nigdzie nie napisałam ze wolalabym sie udusić.
Właśnie dlatego ze NIE CHCIAŁAM, zaczęłam pisać w tym fascynujacym wątku.

A jeszcze do marioli, stwierdziłaś że w końcu coś sie na forum dzieje. Rozumiem więc ze wątek zostal w tym celu zalożony, a problem pralki tylko wymyslony jako przykrywka? Sprytne.
mariola233
nie, 03 sie 2014 - 09:22
Nie nie wymyślony,pralka była zepsuta,pozdrawiam i życzę miłej upalnej pogody😊💚
mariola233


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 569
Dołączył: śro, 02 lut 05 - 14:58
Skąd: chełm/Żyrardów
Nr użytkownika: 2,619

GG:


post nie, 03 sie 2014 - 09:22
Post #46

Nie nie wymyślony,pralka była zepsuta,pozdrawiam i życzę miłej upalnej pogody😊💚
Tuni
nie, 03 sie 2014 - 14:03
CYTAT(karambolka25 @ Sat, 02 Aug 2014 - 23:05) *
Za takie chamstwo to chyba powinnam juz dostać bana?
Zaraportowałaś? 03.gif

Jako moderator tego podforum, drugi raz proszę o pass.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post nie, 03 sie 2014 - 14:03
Post #47

CYTAT(karambolka25 @ Sat, 02 Aug 2014 - 23:05) *
Za takie chamstwo to chyba powinnam juz dostać bana?
Zaraportowałaś? 03.gif

Jako moderator tego podforum, drugi raz proszę o pass.
karambolka25
nie, 03 sie 2014 - 14:05
Ale ze co? Admin nie raportuje?
karambolka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 68
Dołączył: nie, 04 lip 10 - 16:27
Nr użytkownika: 33,565




post nie, 03 sie 2014 - 14:05
Post #48

Ale ze co? Admin nie raportuje?
milutka
nie, 03 sie 2014 - 19:07
CYTAT(jujka @ Fri, 01 Aug 2014 - 06:58) *
karambolka25, ja Cię rozumiem. I nie rozumiem. Obawiam się jednak, skoro już sobie tak szczerze piszemy, że jedziesz na fali jakichś hormonów, czy coś... i tu się łączę, bo też tak miewam, a im starsza jestem, tym niestety bardziej... PRzeczytałam wątek marioliX i też się zagotowałam, bo też na bieżąco czytam wątek ani411, a na forum piszę od jego początków. I jasne, że mnie trzepnęło, ale karambolka25, po pierwsze nie wszycy wszystko czytają i mariolaX czytać o Kacperku nie musiała. Poziom emocji też może mieć różny... Wiesz, ja przez te wszystkie lata też pisałam w bardzo różnych sprawach... Prosiłam o kciuki i wsparcie, kiedy mój Mąż miał operację kręgosłupa i gdybyś do tego wątku zajrzała, zobaczyłabyś, że masa dziewczyn się wypowiadała, ba... na bieżąco były wieści "z frontu"... BA! Jedna z maluszanek asystowała nam od początku, siedziała ze mną pod blokiem i pilnowała, żebym oddychała... Ja ten cały wątek potem wydrukowałam Mężowi, zawiozłam mu do szpitala i mamy go w teczce na pamiątkę. Bo to był realny wyraz życzliwości KOMPLETNIE OBCYCH dla niego ludzi... Ale też prosiłam o kciuki dla moich czworonogów i też ktoś mógłby mi powiedzieć, że "o matko, tam dzieci chorują, a ty tu o psie"... a kiedy Gumka miała operację usuwania pękniętego zęba, drżałam na ciele i duchu... W związku z tym ja nie uzurpuję sobie prawa do ocen problemów innych ludzi, choć paradoksalnie jakoś mi blisko do Twojego zapienienia się.


Jujka bardzo często zgadzam się z Twoimi wypowiedziami, więc pozwól, że się podpiszę pod Twoim postem .

Powiem Wam, że ja sama mam czasami wyrzuty, że piszę o swojej drodze, a w wątku obok jest ważniejsza sprawa, chory Kacperek icon_sad.gif

milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post nie, 03 sie 2014 - 19:07
Post #49

CYTAT(jujka @ Fri, 01 Aug 2014 - 06:58) *
karambolka25, ja Cię rozumiem. I nie rozumiem. Obawiam się jednak, skoro już sobie tak szczerze piszemy, że jedziesz na fali jakichś hormonów, czy coś... i tu się łączę, bo też tak miewam, a im starsza jestem, tym niestety bardziej... PRzeczytałam wątek marioliX i też się zagotowałam, bo też na bieżąco czytam wątek ani411, a na forum piszę od jego początków. I jasne, że mnie trzepnęło, ale karambolka25, po pierwsze nie wszycy wszystko czytają i mariolaX czytać o Kacperku nie musiała. Poziom emocji też może mieć różny... Wiesz, ja przez te wszystkie lata też pisałam w bardzo różnych sprawach... Prosiłam o kciuki i wsparcie, kiedy mój Mąż miał operację kręgosłupa i gdybyś do tego wątku zajrzała, zobaczyłabyś, że masa dziewczyn się wypowiadała, ba... na bieżąco były wieści "z frontu"... BA! Jedna z maluszanek asystowała nam od początku, siedziała ze mną pod blokiem i pilnowała, żebym oddychała... Ja ten cały wątek potem wydrukowałam Mężowi, zawiozłam mu do szpitala i mamy go w teczce na pamiątkę. Bo to był realny wyraz życzliwości KOMPLETNIE OBCYCH dla niego ludzi... Ale też prosiłam o kciuki dla moich czworonogów i też ktoś mógłby mi powiedzieć, że "o matko, tam dzieci chorują, a ty tu o psie"... a kiedy Gumka miała operację usuwania pękniętego zęba, drżałam na ciele i duchu... W związku z tym ja nie uzurpuję sobie prawa do ocen problemów innych ludzi, choć paradoksalnie jakoś mi blisko do Twojego zapienienia się.


Jujka bardzo często zgadzam się z Twoimi wypowiedziami, więc pozwól, że się podpiszę pod Twoim postem .

Powiem Wam, że ja sama mam czasami wyrzuty, że piszę o swojej drodze, a w wątku obok jest ważniejsza sprawa, chory Kacperek icon_sad.gif



--------------------
Bianka
pon, 04 sie 2014 - 17:41
CYTAT(milutka @ Sun, 03 Aug 2014 - 20:07) *
Jujka
Powiem Wam, że ja sama mam czasami wyrzuty, że piszę o swojej drodze, a w wątku obok jest ważniejsza sprawa, chory Kacperek icon_sad.gif



Dlatego wiele ludzi przestalo pisac.
Bianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,481
Dołączył: śro, 15 mar 06 - 20:25
Skąd: Dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,246




post pon, 04 sie 2014 - 17:41
Post #50

CYTAT(milutka @ Sun, 03 Aug 2014 - 20:07) *
Jujka
Powiem Wam, że ja sama mam czasami wyrzuty, że piszę o swojej drodze, a w wątku obok jest ważniejsza sprawa, chory Kacperek icon_sad.gif



Dlatego wiele ludzi przestalo pisac.
> kochane trzymajcie kciuki,zaraz mąż będzie, naprawiać pralkę
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:48
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama