Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
44 Stron V  « poprzednia 42 43 44  

Nasze dzieciaczki kończą juz (5) (6) 7 lat

, ale ten czas leci.....
> , ale ten czas leci.....
A.L.

Go??







post śro, 30 lip 2008 - 22:01
Post #861

CYTAT(grzałka @ Wed, 30 Jul 2008 - 22:30) *
nasz nie cieknie

polecam też kredki z Lidla, naprawdę dobre



A po wiela te rzeczy z Lidla pani? 08.gif

Teraz aktualnie sa w ofercie te rzeczy? Jutro bede w Szczecinie to zerkne.
grzałka
śro, 30 lip 2008 - 22:09
zestaw bidon plus kanapownik 19,90, a kredki nie pamiętam, ale jakoś też niewiele- duzo rodzajów było, trójkątne i nie, dwustronne i nie, 12 i 24 itd itp

nie polecam za to długopisomazaków żelowobrokatowych, Ania mnie naciągnęła, a rozpadają się już po jednym rzucie o ścianę 04.gif

Milena idzie do szkoły niemieckiej, czy polskiej?

edit: tak, kupowałam w zeszłym tygodniu, to chyba teraz są

Ten post edytował grzałka śro, 30 lip 2008 - 22:10
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 30 lip 2008 - 22:09
Post #862

zestaw bidon plus kanapownik 19,90, a kredki nie pamiętam, ale jakoś też niewiele- duzo rodzajów było, trójkątne i nie, dwustronne i nie, 12 i 24 itd itp

nie polecam za to długopisomazaków żelowobrokatowych, Ania mnie naciągnęła, a rozpadają się już po jednym rzucie o ścianę 04.gif

Milena idzie do szkoły niemieckiej, czy polskiej?

edit: tak, kupowałam w zeszłym tygodniu, to chyba teraz są

--------------------
Esther@
śro, 30 lip 2008 - 22:09
A.L., zestaw bidon+kanapownik po 19.90, a kredki 8.99. Kredki już kupiłam i rzeczywiście dobre. Chociaż ja jestem fanką kredek BIC, są w promocji w tesco - 24 kolory po 8.99.
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post śro, 30 lip 2008 - 22:09
Post #863

A.L., zestaw bidon+kanapownik po 19.90, a kredki 8.99. Kredki już kupiłam i rzeczywiście dobre. Chociaż ja jestem fanką kredek BIC, są w promocji w tesco - 24 kolory po 8.99.
Esther@
śro, 30 lip 2008 - 22:10
O widzę, że odpowiedź symultaniczna 08.gif
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post śro, 30 lip 2008 - 22:10
Post #864

O widzę, że odpowiedź symultaniczna 08.gif
A.L.

Go??







post śro, 30 lip 2008 - 22:20
Post #865

Do niemieckiej. I zeszytow nie kupuje w Polsce, musza byc ichnie.(inny rozstaw linii, inny margines)
W ogole jak to w Niemczech, Ordnung muss sein - zeszyty to niemieckiego musza byc w jednakowych niebieskich okladkach, do matematyki w zoltych, zeszyt do zadan domowych w czerwonej. itd.

Wiecie ze Milena ma tylko 4 przedmioty? Niemiecki, matematyke, sztuke i wf. Za to ma mase zajec fakultawywnych (do wyboru) i z tym mamy problem. Bo np jazda konna jest w tym samym czasie co komputer, a akurat na to chciala chodzic. Chyba zamiast komputera pojdzie na "mole ksiazkowe"
kamami
czw, 31 lip 2008 - 11:53
Michał jakoś fakt pójścia do szkoły ignoruje. Owszem książki przejrzał, wie, że pójdzie - ale większych emocji to nie budzi. Za to u mnie emocje duże. Jednak oczekiwania co do szkoły ma bardzo duże. Sądzi na przykład, że będą obserwować ptaki i nauczą się jak udoskonalać samoloty. Po wyjaśnieniu, że to może owszem ale na dalszym etapie edukacji, zaczął mówić o rolnictwie i hodowli zwierząt 23.gif Skąd to mu się bierze.
Z rzeczy do szkoły ma tylko podręczniki. Tornistry oglądaliśmy ale jakieś olbrzymie są. Zresztą jakiś ugodowy jest, bo praktycznie każdy mu się podoba. Myślę, że nie lubi mierzyć i wziąłby pierwszy lepszy icon_biggrin.gif Jedynie większe emocje wzbudził piórnik jak w tej aukcji

Córki macie piękne. Tak żałuję, że mam chłopaków. A może to i lepiej, bo kto wie czy byłyby takie ładne jak Wasze.
Dodaję zdjęcie Michała


kamami

Ten post edytował kamami czw, 31 lip 2008 - 12:33
kamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 765
Dołączył: sob, 03 kwi 04 - 13:22
Nr użytkownika: 1,634




post czw, 31 lip 2008 - 11:53
Post #866

Michał jakoś fakt pójścia do szkoły ignoruje. Owszem książki przejrzał, wie, że pójdzie - ale większych emocji to nie budzi. Za to u mnie emocje duże. Jednak oczekiwania co do szkoły ma bardzo duże. Sądzi na przykład, że będą obserwować ptaki i nauczą się jak udoskonalać samoloty. Po wyjaśnieniu, że to może owszem ale na dalszym etapie edukacji, zaczął mówić o rolnictwie i hodowli zwierząt 23.gif Skąd to mu się bierze.
Z rzeczy do szkoły ma tylko podręczniki. Tornistry oglądaliśmy ale jakieś olbrzymie są. Zresztą jakiś ugodowy jest, bo praktycznie każdy mu się podoba. Myślę, że nie lubi mierzyć i wziąłby pierwszy lepszy icon_biggrin.gif Jedynie większe emocje wzbudził piórnik jak w tej aukcji

Córki macie piękne. Tak żałuję, że mam chłopaków. A może to i lepiej, bo kto wie czy byłyby takie ładne jak Wasze.
Dodaję zdjęcie Michała


kamami

--------------------
Michał (2001) Marek (2003)
Dominika_
czw, 31 lip 2008 - 14:31
CYTAT(Ania Karolkowa @ Wed, 30 Jul 2008 - 11:03) *
Muszę Karolę tego sznurowania poduczyć... Jakoś dotąd nie było nigdy potrzebne (rzepy, zatrzaski itp. w butach czy kapciach) i mizernie na razie jej to idzie 37.gif


No my też własnie musimy cholerne wiążanie kokardek poćwiczyc. Mlody stwierdza, ze szkoda mu na to czasu icon_wink.gif
Dominika_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 727
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 09:59
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,253




post czw, 31 lip 2008 - 14:31
Post #867

CYTAT(Ania Karolkowa @ Wed, 30 Jul 2008 - 11:03) *
Muszę Karolę tego sznurowania poduczyć... Jakoś dotąd nie było nigdy potrzebne (rzepy, zatrzaski itp. w butach czy kapciach) i mizernie na razie jej to idzie 37.gif


No my też własnie musimy cholerne wiążanie kokardek poćwiczyc. Mlody stwierdza, ze szkoda mu na to czasu icon_wink.gif

--------------------


Dominika_
czw, 31 lip 2008 - 14:32
CYTAT(kamami @ Thu, 31 Jul 2008 - 10:53) *
żałuję, że mam chłopaków.


No chyba zartujesz :nie nie!
Syna masz pierwsza klasa (doslownie i w przenośni 03.gif ), a chłopaki w ogóle cudne sa.
Dominika_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 727
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 09:59
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,253




post czw, 31 lip 2008 - 14:32
Post #868

CYTAT(kamami @ Thu, 31 Jul 2008 - 10:53) *
żałuję, że mam chłopaków.


No chyba zartujesz :nie nie!
Syna masz pierwsza klasa (doslownie i w przenośni 03.gif ), a chłopaki w ogóle cudne sa.

--------------------


Mika
czw, 31 lip 2008 - 16:53
Jasiek o szkole przestał mówić
musiałam mu powiedzieć o możliwości bycia w klasie pani G więc zapał szkolny prysł
na razie żyje chwilą -basenem,Mazurami
ja drażliwego tematu nie ruszam icon_wink.gif

Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 31 lip 2008 - 16:53
Post #869

Jasiek o szkole przestał mówić
musiałam mu powiedzieć o możliwości bycia w klasie pani G więc zapał szkolny prysł
na razie żyje chwilą -basenem,Mazurami
ja drażliwego tematu nie ruszam icon_wink.gif



--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
AnkaSkikanka
pią, 01 sie 2008 - 09:22
Właśnie nam zmierzyli i zważyli w Antka senatorium. Mierzy 122cm (heloł Mika icon_wink.gif ) i waży 25,7. Solidny chłop icon_wink.gif Zaraz zamawiam książki. Plecak mamy, cuś na kanapki też. Przybory są. W zasadzie gotowi jesteśmy icon_wink.gif

Ten post edytował plombiusz pią, 01 sie 2008 - 09:22
AnkaSkikanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,705
Dołączył: śro, 03 sie 05 - 07:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,456




post pią, 01 sie 2008 - 09:22
Post #870

Właśnie nam zmierzyli i zważyli w Antka senatorium. Mierzy 122cm (heloł Mika icon_wink.gif ) i waży 25,7. Solidny chłop icon_wink.gif Zaraz zamawiam książki. Plecak mamy, cuś na kanapki też. Przybory są. W zasadzie gotowi jesteśmy icon_wink.gif

--------------------
Wika (wrzesień1999), Antek (luty2001), Zuza (luty2004), Franek (luty2006) Michaś (*) (marzec2008) Misia i Maja (marzec2013)

Na granicy polsko-ukraińskiej w ciężarówce przewożącej 2 tony amfetaminy specjalnie szkolony młynarz wykrył kilo mąki
grzałka
pią, 01 sie 2008 - 11:55
CYTAT(kamami @ Thu, 31 Jul 2008 - 12:53) *
Tak żałuję, że mam chłopaków. A może to i lepiej, bo kto wie czy byłyby takie ładne jak Wasze.


Kamammi, patrząc na zdjęcie, po pierwsze nie ma czego żałować, a po drugie owszem, dziewczyny są fajne, ale chłopaki też mają swoje zalety 08.gif

Mika, Jasiek jednak idzie do tej niefaknej pani? Szkoda chłopaka, nie możesz się tam rzucić jak Rejtan w progu, że po Twoim trupie? Znajoma ma podobną sytuację, tzn. nie tyle chodzi o panią, co o towarzystwo w klasie i zapowiedziała, że zrobi wszystko, żeby jej dziecko w tej klasie nie było.

Jasiek świetny, takie ma zawadiackie spojrzenie.
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pią, 01 sie 2008 - 11:55
Post #871

CYTAT(kamami @ Thu, 31 Jul 2008 - 12:53) *
Tak żałuję, że mam chłopaków. A może to i lepiej, bo kto wie czy byłyby takie ładne jak Wasze.


Kamammi, patrząc na zdjęcie, po pierwsze nie ma czego żałować, a po drugie owszem, dziewczyny są fajne, ale chłopaki też mają swoje zalety 08.gif

Mika, Jasiek jednak idzie do tej niefaknej pani? Szkoda chłopaka, nie możesz się tam rzucić jak Rejtan w progu, że po Twoim trupie? Znajoma ma podobną sytuację, tzn. nie tyle chodzi o panią, co o towarzystwo w klasie i zapowiedziała, że zrobi wszystko, żeby jej dziecko w tej klasie nie było.

Jasiek świetny, takie ma zawadiackie spojrzenie.


--------------------
Mika
pią, 01 sie 2008 - 14:05
jeszcze nie wiemy do której klasy pójdzie
pismo leży do końca sierpnia,dopiero gdzieś 28 jest rada ped. i wtedy zapadnie decyzja
mają do mnie zadzwonić z tym niusem
na razie jestem pełna obaw dlatego wolałam wcześniej przygotować Jaśka na ewentualność,że do pani Ewy jednak nie trafi
cóż... jeśli współpraca szkoły ze mną będzie zerowa ja zamierzam odwdzięczyć się im tym samym
bojowa nie jestem ale zawzięta jak chol.. ra icon_wink.gif

p.s
oko masz wyśmienite - zawadiaka to mało powiedziane
charakterek po mamie i dziadku icon_wink.gif

Ten post edytował Mika pią, 01 sie 2008 - 14:06
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 01 sie 2008 - 14:05
Post #872

jeszcze nie wiemy do której klasy pójdzie
pismo leży do końca sierpnia,dopiero gdzieś 28 jest rada ped. i wtedy zapadnie decyzja
mają do mnie zadzwonić z tym niusem
na razie jestem pełna obaw dlatego wolałam wcześniej przygotować Jaśka na ewentualność,że do pani Ewy jednak nie trafi
cóż... jeśli współpraca szkoły ze mną będzie zerowa ja zamierzam odwdzięczyć się im tym samym
bojowa nie jestem ale zawzięta jak chol.. ra icon_wink.gif

p.s
oko masz wyśmienite - zawadiaka to mało powiedziane
charakterek po mamie i dziadku icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Dorotka
pią, 01 sie 2008 - 15:13
Kupiliśmy plecak taki Kacper zachwycony icon_smile.gif Jeszcze do kupimy w identyczne tygrysy worki na kapcie i gimnastykę.
Nie posiadamy jeszcze książek, chyba już czas o nich pomyśleć icon_wink.gif za to zgromadziliśmy prawie całą wyprawkę. I w tym "prawie" tkwi cały problem, może orientujecie się gdzie dostana grubą teczkę do plastyki (zamykaną) i segregator A4 z Wall-e? Teczki na razie kupiłam cienkie do użytku domowego, zeszyty tez udało się zdobyć z bohaterami bajki, a segregatory widziałam tylko małe icon_sad.gif
Kacper nie może się już doczekać szkoły i wszelkich zajęć dodatkowych a ja zastanawiam się jak to połączę z moją pracą i odwożeniem jednego dziecka na jeden koniec Łodzi do przedszkola a drugiego jeszcze w inny do szkoły icon_rolleyes.gif O odbieraniu chwilowo nawet nie myślę icon_wink.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pią, 01 sie 2008 - 15:13
Post #873

Kupiliśmy plecak taki Kacper zachwycony icon_smile.gif Jeszcze do kupimy w identyczne tygrysy worki na kapcie i gimnastykę.
Nie posiadamy jeszcze książek, chyba już czas o nich pomyśleć icon_wink.gif za to zgromadziliśmy prawie całą wyprawkę. I w tym "prawie" tkwi cały problem, może orientujecie się gdzie dostana grubą teczkę do plastyki (zamykaną) i segregator A4 z Wall-e? Teczki na razie kupiłam cienkie do użytku domowego, zeszyty tez udało się zdobyć z bohaterami bajki, a segregatory widziałam tylko małe icon_sad.gif
Kacper nie może się już doczekać szkoły i wszelkich zajęć dodatkowych a ja zastanawiam się jak to połączę z moją pracą i odwożeniem jednego dziecka na jeden koniec Łodzi do przedszkola a drugiego jeszcze w inny do szkoły icon_rolleyes.gif O odbieraniu chwilowo nawet nie myślę icon_wink.gif

--------------------
kamami
sob, 02 sie 2008 - 18:49
Plecak kupiony. W sklepie okazało się, że to co więcej waży w ręce, niekoniecznie będzie cięższe na plecach. Nas czeka jeszcze remont pokoju.
kamami
kamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 765
Dołączył: sob, 03 kwi 04 - 13:22
Nr użytkownika: 1,634




post sob, 02 sie 2008 - 18:49
Post #874

Plecak kupiony. W sklepie okazało się, że to co więcej waży w ręce, niekoniecznie będzie cięższe na plecach. Nas czeka jeszcze remont pokoju.
kamami

--------------------
Michał (2001) Marek (2003)
m4rusia
czw, 14 sie 2008 - 11:23
Chciałam się tylko pochwalić najaktualniejszymi zdjątkami Wiktorii icon_biggrin.gif




m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 14 sie 2008 - 11:23
Post #875

Chciałam się tylko pochwalić najaktualniejszymi zdjątkami Wiktorii icon_biggrin.gif






--------------------
Agulka 333
czw, 21 sie 2008 - 10:05
A my mamy jak narazie tylko książki jak Pawełek wróci z wakacji to trzeba się wybrać na jakieś zakupy icon_smile.gif

CYTAT
Córki macie piękne. Tak żałuję, że mam chłopaków. A może to i lepiej, bo kto wie czy byłyby takie ładne jak Wasze.


Kamammi nie masz czego żałować, ja jestem szczęśliwa, że mam synka a nie tylko same dziewczyny. A Twój synek to chłopak jak malowany icon_smile.gif

CYTAT
CYTAT(Ania Karolkowa @ Wed, 30 Jul 2008 - 11:03) *
Muszę Karolę tego sznurowania poduczyć... Jakoś dotąd nie było nigdy potrzebne (rzepy, zatrzaski itp. w butach czy kapciach) i mizernie na razie jej to idzie


U nas też bieda z tym sznurowanie trzeba się poważnie wziąść za temat. icon_smile.gif

Martucha ładną masz córeczkę. icon_smile.gif


A ja też wrzucam zdjęcie Pawełka.



Agulka 333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 23:38
Nr użytkownika: 202




post czw, 21 sie 2008 - 10:05
Post #876

A my mamy jak narazie tylko książki jak Pawełek wróci z wakacji to trzeba się wybrać na jakieś zakupy icon_smile.gif

CYTAT
Córki macie piękne. Tak żałuję, że mam chłopaków. A może to i lepiej, bo kto wie czy byłyby takie ładne jak Wasze.


Kamammi nie masz czego żałować, ja jestem szczęśliwa, że mam synka a nie tylko same dziewczyny. A Twój synek to chłopak jak malowany icon_smile.gif

CYTAT
CYTAT(Ania Karolkowa @ Wed, 30 Jul 2008 - 11:03) *
Muszę Karolę tego sznurowania poduczyć... Jakoś dotąd nie było nigdy potrzebne (rzepy, zatrzaski itp. w butach czy kapciach) i mizernie na razie jej to idzie


U nas też bieda z tym sznurowanie trzeba się poważnie wziąść za temat. icon_smile.gif

Martucha ładną masz córeczkę. icon_smile.gif


A ja też wrzucam zdjęcie Pawełka.





--------------------
Paweł 2001 r i siostrzyczki



Mama Piotrusia i Dominisi (MPDz) -urodzonych przedwcześnie 12.09.06 w 26 tygodniu ciąży
Piotruś dołączył do grona aniołków 13.09.2006

PODARUJ DOMINISI 1% PODATKU
emce
czw, 21 sie 2008 - 10:21
O, jak dobrze, że tu zajrzałam! Bidon i kanapkownik! icon_smile.gif

My do szkoły jestesmy w zasadzie niegotowi icon_wink.gif Plecak jakis jest (kolezanka kupiła dla swojej i mojej córy takie same), jest spódniczka i bluzka na rozpoczęcie roku, po książki zaraz idę, jest jakiś zeszyt i temperówka, a pozostałe rzeczy bedę chyba kupować na bieżąco. Bo nie wiem jakie kapcie, jaki strój na wf, jaki na basen itd. No i, oczywiście, nie mam pojecia do jakiej klasy pójdzie Maja. Ma być 8 oddziałów 23.gif

nastój mamy malo szkolny. Gorsza sprawa, że Majka tak się rozwydrzyla ostatnio, ze daje nam niezły przedsmak przyjemnosci obcowania z dorastającą panienką. Hmmmm... mozeby tak jakas szkoła z internatem o zaostrzonym rygorze na newralgiczne lata?
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post czw, 21 sie 2008 - 10:21
Post #877

O, jak dobrze, że tu zajrzałam! Bidon i kanapkownik! icon_smile.gif

My do szkoły jestesmy w zasadzie niegotowi icon_wink.gif Plecak jakis jest (kolezanka kupiła dla swojej i mojej córy takie same), jest spódniczka i bluzka na rozpoczęcie roku, po książki zaraz idę, jest jakiś zeszyt i temperówka, a pozostałe rzeczy bedę chyba kupować na bieżąco. Bo nie wiem jakie kapcie, jaki strój na wf, jaki na basen itd. No i, oczywiście, nie mam pojecia do jakiej klasy pójdzie Maja. Ma być 8 oddziałów 23.gif

nastój mamy malo szkolny. Gorsza sprawa, że Majka tak się rozwydrzyla ostatnio, ze daje nam niezły przedsmak przyjemnosci obcowania z dorastającą panienką. Hmmmm... mozeby tak jakas szkoła z internatem o zaostrzonym rygorze na newralgiczne lata?
> Nasze dzieciaczki kończą juz (5) (6) 7 lat, ale ten czas leci.....
Start new topic
Reply to this topic
44 Stron V  « poprzednia 42 43 44
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 11:09
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama