Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Marzec

> 
Aga

Go??







post śro, 02 kwi 2003 - 16:05
Post #1

[color=blue][/color]
A może są tutaj mamy marcowych 2 latków?
Mój synek Bartosz jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem. icon_biggrin.gif Bardzo lubi poznawać i bawić się z innymi dziećmi.
Chętnie poznamy jego rówieśników.
Pozdrawiam Agata wink.gif
Daretka

Go??







post pią, 04 kwi 2003 - 13:23
Post #2

.
Agnieszek
pią, 04 kwi 2003 - 23:47
Witajcie! icon_smile.gif
Mój synek Jeremiasz 17 marca skończył dwa latka. Jest straszliwym gadułą, ciągle roześmianym i bardzo towarzyskim icon_lol.gif
Pozdrawiam wszystkich icon_smile.gif
Agnieszek
Agnieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 110
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 20:31
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 310

GG:


post pią, 04 kwi 2003 - 23:47
Post #3

Witajcie! icon_smile.gif
Mój synek Jeremiasz 17 marca skończył dwa latka. Jest straszliwym gadułą, ciągle roześmianym i bardzo towarzyskim icon_lol.gif
Pozdrawiam wszystkich icon_smile.gif
Agnieszek

--------------------
anonimowy

Go??







post sob, 05 kwi 2003 - 17:40
Post #4

Dzieńdoberek. Tu Ania, mama dwuletniej Hani (20 marca) i prawie czteroletniej Jagody(17 maja 1999). Witam i pozdrawiam. icon_biggrin.gif. W wolniejszej chwili napiszę więcej.
Ania, na gazecie skania.h.j, na edziecku 1+3,ania.
Aga

Go??







post nie, 06 kwi 2003 - 22:27
Post #5

Miło że dołączyłyście się do tego postu! Jeśli miałybyście ochotę korespondować, wymieniać się doświadczeniami z życia mam dwulatków, albo poprostu pogadać piszcie na maila.
POZDRAWIAM AGATA icon_biggrin.gif
weronata
pon, 07 kwi 2003 - 09:48
Witajcie drogie mamy maluchow. icon_biggrin.gif Dolanczam do waszej grupy.Moja corcia skonczyla 8 marca 2 ltatka.Jest bardzo wesla i rozbujnicka icon_twisted.gif (zniszczy wszystko na swojej drodze wink.gif icon_lol.gif .Ale potrafi tez byc tak slodka ze "mozna ja zjesc" icon_smile.gif .Pozdrawiam was wszystkie cieplutko Agnieszka.
weronata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:37
Nr użytkownika: 425

GG:


post pon, 07 kwi 2003 - 09:48
Post #6

Witajcie drogie mamy maluchow. icon_biggrin.gif Dolanczam do waszej grupy.Moja corcia skonczyla 8 marca 2 ltatka.Jest bardzo wesla i rozbujnicka icon_twisted.gif (zniszczy wszystko na swojej drodze wink.gif icon_lol.gif .Ale potrafi tez byc tak slodka ze "mozna ja zjesc" icon_smile.gif .Pozdrawiam was wszystkie cieplutko Agnieszka.
Daretka

Go??







post pią, 11 kwi 2003 - 15:29
Post #7




To jest wlasnie kacperek
iwanka
pią, 11 kwi 2003 - 22:47
Wojtuś 9-ego marca skończył 2 latka.
Gada jak najęty, w ciagu dnia siusia do nocnika, potrafi sam nalożyć krótkie spodenki, uwielbia książeczki, zna na pamięć kilka krótkich wierszyków i piosenek (no, po jednej zwrotce). I hit tygodnia, umie posługiwać się myszką komputerową, mam taką grę TIM, gdzie można przenosić przedmioty z jednego okienka do drugiego i gościu to potrafi! Ale to zapewne ma w genach, po tatusiu icon_biggrin.gif

Jedyna rzecz, do której W OGÓLE sie nie kwapi, to samodzielne jedzenie.

POzdrawiam marcowe dwulatki!

iwanka
iwanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 269
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 18:09
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 216




post pią, 11 kwi 2003 - 22:47
Post #8

Wojtuś 9-ego marca skończył 2 latka.
Gada jak najęty, w ciagu dnia siusia do nocnika, potrafi sam nalożyć krótkie spodenki, uwielbia książeczki, zna na pamięć kilka krótkich wierszyków i piosenek (no, po jednej zwrotce). I hit tygodnia, umie posługiwać się myszką komputerową, mam taką grę TIM, gdzie można przenosić przedmioty z jednego okienka do drugiego i gościu to potrafi! Ale to zapewne ma w genach, po tatusiu icon_biggrin.gif

Jedyna rzecz, do której W OGÓLE sie nie kwapi, to samodzielne jedzenie.

POzdrawiam marcowe dwulatki!

iwanka
Viola
pią, 25 kwi 2003 - 00:38
Iwanko no to mozemy sobie podac reke ,bo rodzilysmy w tym samym czasie icon_biggrin.gif
Kevinka tez urodzilam 9 marca i nie dawno skonczyl 2 latka icon_wink.gif
Jak dotad byl nawet spokojnym chlopczykiem ,ale teraz widze ze zaczyna przechodzic bunt dwulatka icon_evil.gif Wszystko go zlosci , doprowadza do histerii i marudzenia hihihi, mam nadzieje ze z moim kochanym lobuziakiem jakos przetrwamy te ciezkie chwile icon_wink.gif
Pozdrawiam wszystkie marcowe mamusie i ich pociechy icon_exclaim.gif
Viola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 45
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:30
Skąd: New York -USA
Nr użytkownika: 634

GG:


post pią, 25 kwi 2003 - 00:38
Post #9

Iwanko no to mozemy sobie podac reke ,bo rodzilysmy w tym samym czasie icon_biggrin.gif
Kevinka tez urodzilam 9 marca i nie dawno skonczyl 2 latka icon_wink.gif
Jak dotad byl nawet spokojnym chlopczykiem ,ale teraz widze ze zaczyna przechodzic bunt dwulatka icon_evil.gif Wszystko go zlosci , doprowadza do histerii i marudzenia hihihi, mam nadzieje ze z moim kochanym lobuziakiem jakos przetrwamy te ciezkie chwile icon_wink.gif
Pozdrawiam wszystkie marcowe mamusie i ich pociechy icon_exclaim.gif

--------------------
Mama kochanego Kevina i marcowej fasolinki
Daretka

Go??







post czw, 01 maj 2003 - 14:10
Post #10

Hej

Jak ten czas leci- nasze maluszki juz takie duze. Kacper owszem duzo mowi ale po swojemu- choc ja wiem o co mu chodzi wink.gif - ostatnio nauczyl sie mowic 'ciolo'- czolo i laska icon_eek.gif

Od 19 m-ca sika na nocniczek i wciagu dnia chodzi bez pampa- a od wczoraj rowniez na spacerki mu nie zakladam. Ma jedynie na drzemki i na noc.

Taka piekna pogoda i cale dni siedzimy w ogrodzie , gdzie bawimy sie w piaskownicy- pasja Kacperka staly sie babki z piasku, gramy tez w pilke i ganiamy sie gdzie popadnie icon_razz.gif bardzo polubil zabawy z dziecmi- placze gdy musimy isc do domu.

Kacperek jest niejadkiem oraz alergikiem- jest na diecie bezmlecznej i bezjajecznej icon_sad.gif choc chyba ma tez alergie wziewna icon_cry.gif
Wazy ok 12-12,5kg i mierzy ok 95 cm- ubranka nosi na 110 icon_smile.gif

A to wlasnie Kacperek z mlodsza siostra icon_razz.gif

Małgosia.K
pon, 22 wrz 2003 - 17:47
Hej dziewczyny!!! Dołączamy sie do maluszków marcowych.
Karolina urodziła się 27 marca, jest bardzo energicznym dzieckiem, biega, skacze, jeździ na rowerze. Lubi jak się coś wokół niej dzieje, nie usiedzi 5 minut w jednym miejscu, jest tak ciekawa świata. icon_lol.gif
Jest naszym kochanym urwiskiem.


Pozdrawiamy maluszki marcowe.
Małgosia.K


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 933
Dołączył: czw, 18 wrz 03 - 09:26
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 1,057

GG:


post pon, 22 wrz 2003 - 17:47
Post #11

Hej dziewczyny!!! Dołączamy sie do maluszków marcowych.
Karolina urodziła się 27 marca, jest bardzo energicznym dzieckiem, biega, skacze, jeździ na rowerze. Lubi jak się coś wokół niej dzieje, nie usiedzi 5 minut w jednym miejscu, jest tak ciekawa świata. icon_lol.gif
Jest naszym kochanym urwiskiem.


Pozdrawiamy maluszki marcowe.
justynka
czw, 09 paź 2003 - 13:35
Iwanka, Viola, przyłączam się do Was, bo mnie też dane było urodzić 9 marca wink.gif Tylko, że ja mam dziewuszkę, drugą z kolei (i mam nadzieję, że ostatnią wink.gif ) Oliwkę. To prawdziwa mała terrorystka-pożeracz czasu. Wcale nie żartuję. Współczuję Jej starszej siostrze, która mimo, iż 4 latka starsza nie daje sobie rady z odpieraniem ataków. icon_rolleyes.gif Czekam na pytania, uwagi i takie tam...różne. Pozdrawiam. icon_cool.gif
justynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: pon, 06 paź 03 - 11:22
Nr użytkownika: 1,099

GG:


post czw, 09 paź 2003 - 13:35
Post #12

Iwanka, Viola, przyłączam się do Was, bo mnie też dane było urodzić 9 marca wink.gif Tylko, że ja mam dziewuszkę, drugą z kolei (i mam nadzieję, że ostatnią wink.gif ) Oliwkę. To prawdziwa mała terrorystka-pożeracz czasu. Wcale nie żartuję. Współczuję Jej starszej siostrze, która mimo, iż 4 latka starsza nie daje sobie rady z odpieraniem ataków. icon_rolleyes.gif Czekam na pytania, uwagi i takie tam...różne. Pozdrawiam. icon_cool.gif

--------------------
mamuśka z Bolesławca
mamamaćka
pon, 16 lut 2004 - 14:59
Nasze dzieciaczki juz niedługa będa miały 3 urodziny icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Zleciało aj zleciało icon_smile.gif icon_smile.gif
mamamaćka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 285
Dołączył: wto, 13 sty 04 - 15:56
Skąd: Barlinek
Nr użytkownika: 1,329




post pon, 16 lut 2004 - 14:59
Post #13

Nasze dzieciaczki juz niedługa będa miały 3 urodziny icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Zleciało aj zleciało icon_smile.gif icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka mama Ma?ka
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
kama_
wto, 24 lut 2004 - 11:31
No zleciało,niewiadomo kiedy.Moja Kamilka kończy 3 latka 22 marca,juz sie nie może doczekać kiedy będzie dmucha świeczki icon_biggrin.gif i kiedy będziemy jej "sto lat" spiewać. wink.gif
kama_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 464
Dołączył: czw, 29 maj 03 - 09:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 784




post wto, 24 lut 2004 - 11:31
Post #14

No zleciało,niewiadomo kiedy.Moja Kamilka kończy 3 latka 22 marca,juz sie nie może doczekać kiedy będzie dmucha świeczki icon_biggrin.gif i kiedy będziemy jej "sto lat" spiewać. wink.gif

--------------------
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Kama mama Kamilki ur. 22 marca 2001r. :)
mamamaćka
pią, 05 mar 2004 - 10:31
Mój synek Maciuś kończy dzis 3 latka (05,03,2001) i nie może się doczekać tortu i 3 świeczek icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Już od kilku dni mówi, że będzie "muchał ci świećki" (dmuchał trzy świeczki)

Kocham Go najbardziej na świecie..
mamamaćka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 285
Dołączył: wto, 13 sty 04 - 15:56
Skąd: Barlinek
Nr użytkownika: 1,329




post pią, 05 mar 2004 - 10:31
Post #15

Mój synek Maciuś kończy dzis 3 latka (05,03,2001) i nie może się doczekać tortu i 3 świeczek icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Już od kilku dni mówi, że będzie "muchał ci świećki" (dmuchał trzy świeczki)

Kocham Go najbardziej na świecie..

--------------------
Agnieszka mama Ma?ka
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
kama_1
pią, 30 lip 2004 - 14:21
Witam icon_biggrin.gif
Melduję się z marcowym dzieciaczkiem icon_smile.gif
Mój Pawełek pojawił się na świecie 11 marca 2001 - jak ten czas ucieka....
pozdrawiam gorąco
kama_1
kama_1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 29 lip 04 - 15:52
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 1,971




post pią, 30 lip 2004 - 14:21
Post #16

Witam icon_biggrin.gif
Melduję się z marcowym dzieciaczkiem icon_smile.gif
Mój Pawełek pojawił się na świecie 11 marca 2001 - jak ten czas ucieka....
pozdrawiam gorąco
kama_1
Daretka

Go??







post pią, 30 lip 2004 - 22:26
Post #17

kama witaj
malafm
śro, 15 wrz 2004 - 17:50
Pozdrawia mama Aśka i Wikunia, która zaszczyciła nas swoja obecnością w Pierwszy Dzień Wiosny 21 marca 2001 roku:)
malafm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 31 paź 03 - 17:26
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,154

GG:


post śro, 15 wrz 2004 - 17:50
Post #18

Pozdrawia mama Aśka i Wikunia, która zaszczyciła nas swoja obecnością w Pierwszy Dzień Wiosny 21 marca 2001 roku:)
marsjanka
czw, 16 wrz 2004 - 20:26
Witam, jestem mamą Oliwii urodzonej 24 marca 2001 roku.
Czasem jest nieznośna, histeryk,beksa i nerwus a czasem (najczęściej) największym skarbem , cudnym, ślicznym dzieckiem...
marsjanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 13 wrz 04 - 18:11
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 2,088




post czw, 16 wrz 2004 - 20:26
Post #19

Witam, jestem mamą Oliwii urodzonej 24 marca 2001 roku.
Czasem jest nieznośna, histeryk,beksa i nerwus a czasem (najczęściej) największym skarbem , cudnym, ślicznym dzieckiem...
mamamaćka
sob, 05 mar 2005 - 11:12
Witam wink.gif
Mój "mały"- "duży" synek kończy dziś 4 latka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
mamamaćka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 285
Dołączył: wto, 13 sty 04 - 15:56
Skąd: Barlinek
Nr użytkownika: 1,329




post sob, 05 mar 2005 - 11:12
Post #20

Witam wink.gif
Mój "mały"- "duży" synek kończy dziś 4 latka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka mama Ma?ka
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
> Marzec
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 02:59
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama