Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Marzec

> 
Katrin&Alex
śro, 16 mar 2005 - 14:03
Aloha icon_smile.gif

wpisuje synka Alexa do marcowych dzieciaczków icon_biggrin.gif
jutro 17.03.2005 o godz. 20:25 skończy 4 latka
Katrin&Alex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 15 mar 05 - 13:07
Skąd: Przeźmierowo k/Poznania
Nr użytkownika: 2,871




post śro, 16 mar 2005 - 14:03
Post #21

Aloha icon_smile.gif

wpisuje synka Alexa do marcowych dzieciaczków icon_biggrin.gif
jutro 17.03.2005 o godz. 20:25 skończy 4 latka

--------------------
Katrin&Alex
user posted image
sylwinka
nie, 24 lip 2005 - 18:30
Cześć moja Juleczka urodziła się 5 marca 2001. Jest juz bardzo dużą icon_biggrin.gif dziewczynką. A jej mama dopiero teraz odnalazła forum icon_redface.gif POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY.
sylwinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pon, 27 cze 05 - 23:06
SkÄ…d: okolice Krakowa
Nr użytkownika: 3,327




post nie, 24 lip 2005 - 18:30
Post #22

Cześć moja Juleczka urodziła się 5 marca 2001. Jest juz bardzo dużą icon_biggrin.gif dziewczynką. A jej mama dopiero teraz odnalazła forum icon_redface.gif POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY.
m4rusia
wto, 28 mar 2006 - 10:52
No więc dzisiaj (godzinkę temu) moja Wiktorka skończyła 5 latek. Ale to zleciało... Dopiero co pokazywano mi ją jak się urodziła. Pamiętam moment gdy wyciągnięto ją ze mnie (poród przez cc). Teraz jestem wdzięczna anestezjologowi za to,że jak mnie znieczulał to "pożałował" narkozy i że przebudziłam się akurat w momencie gdy małą wyciągali i mogłam słyszeć jak Wiktorka płacze i jak lekarz mówi :" mamy dziewczynkę". Cudnie .... Poród okrutny i męczący ale dzidzia wszystko wynagrodziła. Dzisiaj ta dzidzia ma już 5 latek i jest wspaniałą ,mądrą i kochaną dziewczynką - moją cudowną córeczką icon_biggrin.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 28 mar 2006 - 10:52
Post #23

No więc dzisiaj (godzinkę temu) moja Wiktorka skończyła 5 latek. Ale to zleciało... Dopiero co pokazywano mi ją jak się urodziła. Pamiętam moment gdy wyciągnięto ją ze mnie (poród przez cc). Teraz jestem wdzięczna anestezjologowi za to,że jak mnie znieczulał to "pożałował" narkozy i że przebudziłam się akurat w momencie gdy małą wyciągali i mogłam słyszeć jak Wiktorka płacze i jak lekarz mówi :" mamy dziewczynkę". Cudnie .... Poród okrutny i męczący ale dzidzia wszystko wynagrodziła. Dzisiaj ta dzidzia ma już 5 latek i jest wspaniałą ,mądrą i kochaną dziewczynką - moją cudowną córeczką icon_biggrin.gif

--------------------
m4rusia
śro, 28 mar 2007 - 09:36
CYTAT(martucha96)
No wiÄ™c dzisiaj (godzinkÄ™ temu) moja Wiktorka skoÅ„czyÅ‚a 5 latek. Ale to zleciaÅ‚o... Dopiero co pokazywano mi jÄ… jak siÄ™ urodziÅ‚a. PamiÄ™tam moment gdy wyciÄ…gniÄ™to jÄ… ze mnie  (poród przez cc). Teraz jestem wdziÄ™czna anestezjologowi za to,że jak mnie znieczulaÅ‚ to "pożaÅ‚owaÅ‚" narkozy i że przebudziÅ‚am siÄ™ akurat w momencie gdy maÅ‚Ä… wyciÄ…gali i mogÅ‚am sÅ‚yszeć jak Wiktorka pÅ‚acze i jak lekarz mówi :" mamy dziewczynkÄ™". Cudnie .... Poród okrutny i mÄ™czÄ…cy ale dzidzia wszystko wynagrodziÅ‚a. Dzisiaj ta dzidzia ma już 5 latek i jest wspaniaÅ‚Ä… ,mÄ…drÄ… i kochanÄ… dziewczynkÄ… - mojÄ… cudownÄ… córeczkÄ…  :D

No dzisiaj to pozostaje mi tylko zacytować samą siebie bo własnie za 15 min bedę miała Córcie starsza o rok icon_lol.gif
Ale to leci..... icon_confused.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post śro, 28 mar 2007 - 09:36
Post #24

CYTAT(martucha96)
No wiÄ™c dzisiaj (godzinkÄ™ temu) moja Wiktorka skoÅ„czyÅ‚a 5 latek. Ale to zleciaÅ‚o... Dopiero co pokazywano mi jÄ… jak siÄ™ urodziÅ‚a. PamiÄ™tam moment gdy wyciÄ…gniÄ™to jÄ… ze mnie  (poród przez cc). Teraz jestem wdziÄ™czna anestezjologowi za to,że jak mnie znieczulaÅ‚ to "pożaÅ‚owaÅ‚" narkozy i że przebudziÅ‚am siÄ™ akurat w momencie gdy maÅ‚Ä… wyciÄ…gali i mogÅ‚am sÅ‚yszeć jak Wiktorka pÅ‚acze i jak lekarz mówi :" mamy dziewczynkÄ™". Cudnie .... Poród okrutny i mÄ™czÄ…cy ale dzidzia wszystko wynagrodziÅ‚a. Dzisiaj ta dzidzia ma już 5 latek i jest wspaniaÅ‚Ä… ,mÄ…drÄ… i kochanÄ… dziewczynkÄ… - mojÄ… cudownÄ… córeczkÄ…  :D

No dzisiaj to pozostaje mi tylko zacytować samą siebie bo własnie za 15 min bedę miała Córcie starsza o rok icon_lol.gif
Ale to leci..... icon_confused.gif

--------------------
A.L.

Go??







post śro, 28 mar 2007 - 12:37
Post #25

100 lat dla Wikusi! brawo_bis.gif

Moja dopiero co 5,5 skonczyla.
m4rusia
czw, 29 mar 2007 - 08:56
A dziekujemy, dziękujemy icon_lol.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 29 mar 2007 - 08:56
Post #26

A dziekujemy, dziękujemy icon_lol.gif

--------------------
> Marzec
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 22:03
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama