Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Czy to było samoistne poronienie?

, Czy to był puste jajo płodowe?
> , Czy to byÅ‚ puste jajo pÅ‚odowe?
sfinks
sob, 11 paź 2014 - 17:35
Witam. A więc przejdę do rzeczy - proszę o naprawdę poważne porady.
A więc mam 16 lat, kochałam się z moich chłopakiem < zawsze się zabezpieczamy>, ale raz niestety nie udało nam się dobrze zabezpieczyć i mój chłopak skończył we mnie. Przez 2 miesiące nie miałam okresu, oczywiście testu bałam się kupić, bałam się wyniku, ale w końcu po 2 miesiącach dostałam miesiączki a z nią wypłynęło coś bardzo dziwnego... tak jakby jakiś mały balonik, oczywiście był cały we krwi. Bardzo mnie to zaciekawiło więc wzięłam go i opłukałam< tak może to dziwne, ale ...> i był przezroczysty i miał trochę tak jakby na sobie białowatej wydzielin. Gdy go przebiłam wystrzeliła z niego jakaś przezroczysta wydzielina.
Ale ogólnie "balonik" był pusty...
Co to mogło znaczyć? Proszę o pomoc.
Dalej mam krwawienie, jest bardzo bolesne < boli mnie w okolicach jajników, lędźwia i brzuch>
sfinks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 11 paź 14 - 17:23
Nr użytkownika: 44,655




post sob, 11 paź 2014 - 17:35
Post #1

Witam. A więc przejdę do rzeczy - proszę o naprawdę poważne porady.
A więc mam 16 lat, kochałam się z moich chłopakiem < zawsze się zabezpieczamy>, ale raz niestety nie udało nam się dobrze zabezpieczyć i mój chłopak skończył we mnie. Przez 2 miesiące nie miałam okresu, oczywiście testu bałam się kupić, bałam się wyniku, ale w końcu po 2 miesiącach dostałam miesiączki a z nią wypłynęło coś bardzo dziwnego... tak jakby jakiś mały balonik, oczywiście był cały we krwi. Bardzo mnie to zaciekawiło więc wzięłam go i opłukałam< tak może to dziwne, ale ...> i był przezroczysty i miał trochę tak jakby na sobie białowatej wydzielin. Gdy go przebiłam wystrzeliła z niego jakaś przezroczysta wydzielina.
Ale ogólnie "balonik" był pusty...
Co to mogło znaczyć? Proszę o pomoc.
Dalej mam krwawienie, jest bardzo bolesne < boli mnie w okolicach jajników, lędźwia i brzuch>
ulla
sob, 11 paź 2014 - 23:15
Polecam wizytę u ginekologa. Na pewno wyjaśni wszelkie wątpliwości.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post sob, 11 paź 2014 - 23:15
Post #2

Polecam wizytę u ginekologa. Na pewno wyjaśni wszelkie wątpliwości.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
> Czy to byÅ‚o samoistne poronienie?, Czy to byÅ‚ puste jajo pÅ‚odowe?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama