Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Jejku jak boli mnie głowa!!!

> 
Potwora
piÄ…, 12 gru 2003 - 10:10
PomarudzÄ™ troszkÄ™.
Mam dosyć bólu głowy, codziennie, niemal odżywiem się ibupromem, jest mi niedobrze, świat faluje. Nie mam siły, ja już nie pamiętam dnia kiedy NIC mnie nie bolało.

Maksio nie chce spać w nocy icon_sad.gif

Już powoli tracę kontakt z rzeczywistością, popełniam gafę z gafą icon_sad.gif

icon_evil.gif icon_cry.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 12 gru 2003 - 10:10
Post #1

PomarudzÄ™ troszkÄ™.
Mam dosyć bólu głowy, codziennie, niemal odżywiem się ibupromem, jest mi niedobrze, świat faluje. Nie mam siły, ja już nie pamiętam dnia kiedy NIC mnie nie bolało.

Maksio nie chce spać w nocy icon_sad.gif

Już powoli tracę kontakt z rzeczywistością, popełniam gafę z gafą icon_sad.gif

icon_evil.gif icon_cry.gif
Beata Białystok
piÄ…, 12 gru 2003 - 10:14
Olu myslisz, że te bóle głowy to z powodu niewyspania? Może powinnaś przejść się do lekarza? Może masz np. wysokie ciśnienie?
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post piÄ…, 12 gru 2003 - 10:14
Post #2

Olu myslisz, że te bóle głowy to z powodu niewyspania? Może powinnaś przejść się do lekarza? Może masz np. wysokie ciśnienie?

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
Potwora
piÄ…, 12 gru 2003 - 10:32
Beatko, ja prawie nie mam ciśnienia icon_sad.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 12 gru 2003 - 10:32
Post #3

Beatko, ja prawie nie mam ciśnienia icon_sad.gif
Agnisma
piÄ…, 12 gru 2003 - 10:33
Niskie ciśnienie też powinno się leczyć icon_exclaim.gif Leć do lekarza icon_exclaim.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post piÄ…, 12 gru 2003 - 10:33
Post #4

Niskie ciśnienie też powinno się leczyć icon_exclaim.gif Leć do lekarza icon_exclaim.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Beata Białystok
piÄ…, 12 gru 2003 - 10:36
Olu, ja też mam niskie ciśnienie (max. to 90/60), ale już 3 razy miałam kilkodniowe skoki ciśnienia do 140/90 i wtedy myślałam, że umrę. Raz nawet przez miesiąc przyjmowałam tabletki na ustabilizowanie ciśnienia.
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post piÄ…, 12 gru 2003 - 10:36
Post #5

Olu, ja też mam niskie ciśnienie (max. to 90/60), ale już 3 razy miałam kilkodniowe skoki ciśnienia do 140/90 i wtedy myślałam, że umrę. Raz nawet przez miesiąc przyjmowałam tabletki na ustabilizowanie ciśnienia.

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
Potwora
piÄ…, 12 gru 2003 - 11:24
Lekarz mi nie pomoże, nie raz wspomninałąm o uporczywych bólach głowy icon_sad.gif - mam sobie wziąć tabletkę przeciwbólową, nie pić alkoholu i nie palić icon_mad.gif a na niskie ciśnienie kawkę wypić.

Ja wiem, że mi nic nie pomoże, chciałam się tylko wyżalić, bo jest mi strasznie źle icon_sad.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 12 gru 2003 - 11:24
Post #6

Lekarz mi nie pomoże, nie raz wspomninałąm o uporczywych bólach głowy icon_sad.gif - mam sobie wziąć tabletkę przeciwbólową, nie pić alkoholu i nie palić icon_mad.gif a na niskie ciśnienie kawkę wypić.

Ja wiem, że mi nic nie pomoże, chciałam się tylko wyżalić, bo jest mi strasznie źle icon_sad.gif
Natasha
piÄ…, 12 gru 2003 - 15:55
olaart, radzę zmienić lekarza, skoro to ignoruje. Przecież to może być objaw jakieś poważniejszej choroby, powinien Cię wysłać na badania.
Może masz bóle migrenowe? Moja mama to ma i wiem jak bardzo potrafi cierpieć. Bierze na takie bóle witaminę B1, wiem że jej pomaga, może Tobie również pomoże.
Natasha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 678
Dołączył: pon, 01 wrz 03 - 09:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,023

GG:


post piÄ…, 12 gru 2003 - 15:55
Post #7

olaart, radzę zmienić lekarza, skoro to ignoruje. Przecież to może być objaw jakieś poważniejszej choroby, powinien Cię wysłać na badania.
Może masz bóle migrenowe? Moja mama to ma i wiem jak bardzo potrafi cierpieć. Bierze na takie bóle witaminę B1, wiem że jej pomaga, może Tobie również pomoże.

--------------------
user posted image
Daretka

Go??







post piÄ…, 12 gru 2003 - 16:34
Post #8

Ola a od kiedy masz te bóle - mnie strasznie boli głowa - codziennie - mniej więcej od tyg ! też mam niskie ciśnienie - ale zawsze takie mam ( 90/60) i nie wiem od czego te bóle - może od pogody ??
irminka2
piÄ…, 12 gru 2003 - 18:11
Mój Tato zawsze mówił przy bólach głowy ,że Bozia dała hrabiowską chorobę , tylko zapomniała do tego stosowny majątek dołączyć.
A tak bez żartów- niewyspanie i pora roku mogą mieć wpływ na samopoczucie, ale przyłączam się do głosów -zmień lekarza- nawet jeżeli to "tylko" migrena , to też są odpowiednie środki dające ulgę.
Jest taka aspiryna firmy bayer na migrenowe bóle głowy, może to by Ci pomogło?
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post piÄ…, 12 gru 2003 - 18:11
Post #9

Mój Tato zawsze mówił przy bólach głowy ,że Bozia dała hrabiowską chorobę , tylko zapomniała do tego stosowny majątek dołączyć.
A tak bez żartów- niewyspanie i pora roku mogą mieć wpływ na samopoczucie, ale przyłączam się do głosów -zmień lekarza- nawet jeżeli to "tylko" migrena , to też są odpowiednie środki dające ulgę.
Jest taka aspiryna firmy bayer na migrenowe bóle głowy, może to by Ci pomogło?
Potwora
piÄ…, 12 gru 2003 - 20:46
Dziękuję dziewczyny, lekarza zmieniałam kilkakrotnie i słyszałam tylko, że jak boli mam wziąć tabletkę, zdaję sobie sprawę, że idąc państwowo do lekarza nikt mnie przy dzisiejszym stanie służby zdrowia nie wyśle na specjalistyczne badania. Ha, przy byle bólu głowy, wszytskich boli i żyją.

Daretko - jakieś dwa tygodnie to trwa, codziennie, mam stałe takie same ciśnienie jak Ty, coś mi podpowiada, że to chyba pogoda, może też hrabiniami jesteśmy icon_wink.gif
Czy czujesz przeszywający ból od karku, tak, że nie można ruszyć głową ani nawet mrugnąć okiem?
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 12 gru 2003 - 20:46
Post #10

Dziękuję dziewczyny, lekarza zmieniałam kilkakrotnie i słyszałam tylko, że jak boli mam wziąć tabletkę, zdaję sobie sprawę, że idąc państwowo do lekarza nikt mnie przy dzisiejszym stanie służby zdrowia nie wyśle na specjalistyczne badania. Ha, przy byle bólu głowy, wszytskich boli i żyją.

Daretko - jakieś dwa tygodnie to trwa, codziennie, mam stałe takie same ciśnienie jak Ty, coś mi podpowiada, że to chyba pogoda, może też hrabiniami jesteśmy icon_wink.gif
Czy czujesz przeszywający ból od karku, tak, że nie można ruszyć głową ani nawet mrugnąć okiem?
Daretka

Go??







post piÄ…, 12 gru 2003 - 20:58
Post #11

Olarrt dokładnie - dodatkowo często mam zawroty głowy icon_sad.gif
mimi
piÄ…, 12 gru 2003 - 21:29
To znowu zmień lekarza, poproś o skierowanie do neurologa, on nie bagatelizuje bóli głowy. A w migrenach też pomoże.
A może to jakieś schorzenie kręgosłupa, albo po tabletkach hormonalnych (jeśli takowe bierzesz)?
Dobra jest pyralgina.
Pozdrawiam wink.gif
mimi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: śro, 15 paź 03 - 22:09
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,115

GG:


post piÄ…, 12 gru 2003 - 21:29
Post #12

To znowu zmień lekarza, poproś o skierowanie do neurologa, on nie bagatelizuje bóli głowy. A w migrenach też pomoże.
A może to jakieś schorzenie kręgosłupa, albo po tabletkach hormonalnych (jeśli takowe bierzesz)?
Dobra jest pyralgina.
Pozdrawiam wink.gif

--------------------
mimi
Potwora
sob, 13 gru 2003 - 13:18
Ratunku!!! dzisiaj rano to samo, po dwóch pyralginach ból trochę złagodniał ale ciągle jest. icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

Faktycznie, po nowym roku muszę udać się do lekarza ( nowe limity będą w przychodnich, może, he he, dostanę skierowanie do neurologa)
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post sob, 13 gru 2003 - 13:18
Post #13

Ratunku!!! dzisiaj rano to samo, po dwóch pyralginach ból trochę złagodniał ale ciągle jest. icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

Faktycznie, po nowym roku muszę udać się do lekarza ( nowe limity będą w przychodnich, może, he he, dostanę skierowanie do neurologa)
Beata Białystok
sob, 13 gru 2003 - 13:38
Olu, ja dzisiaj też obudziłam się z koszmarnym bólem glowy icon_sad.gif Po kawie trochę zelżał, ale nadal jest. Mam nadzieję, że nie przeszkodzi mi w spotkaniu maluchowych mam icon_smile.gif
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post sob, 13 gru 2003 - 13:38
Post #14

Olu, ja dzisiaj też obudziłam się z koszmarnym bólem glowy icon_sad.gif Po kawie trochę zelżał, ale nadal jest. Mam nadzieję, że nie przeszkodzi mi w spotkaniu maluchowych mam icon_smile.gif

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
Maciejka
sob, 13 gru 2003 - 14:59
Ból głowy może być też związany z zapaleniem zatok. Nie można tego lekceważyc. Radze sie zbadać u laryngologa, zrobic RTG zatok, a jeśli nic tam nie bedzie to do neurologa. Lekarz, który lekceważy ból głowy to konował. Może warto wybrac sie prywatnie skoro państwowa służba zdrowia Cie lekceważy. Wiem, że to drogo, ale na zdrowiu nie warto oszczedzać...
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post sob, 13 gru 2003 - 14:59
Post #15

Ból głowy może być też związany z zapaleniem zatok. Nie można tego lekceważyc. Radze sie zbadać u laryngologa, zrobic RTG zatok, a jeśli nic tam nie bedzie to do neurologa. Lekarz, który lekceważy ból głowy to konował. Może warto wybrac sie prywatnie skoro państwowa służba zdrowia Cie lekceważy. Wiem, że to drogo, ale na zdrowiu nie warto oszczedzać...

--------------------
Maciejka


Misi
sob, 13 gru 2003 - 15:14
Ja tez mam bole glowy ale nie codziennie. Chyba bym nie wytrzymala gdybym je miala znosic dzien po dniu. Tylko, ze ja mam zawsze po lewej strony glowy i zadna tabletka mi nie pomaga. One pojawiaja sie zawsze przed lub po owulacji i przed ,i po okresie. Moj tata mial wysokie cisnienie i zarazem niskie takie wsciekle, ktore mu skakalo raz na dol raz do gory i na to tez umarl. Zastanawiam sie czy ja czasami nie bede miala tego po nim.
Misi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 138
Dołączył: pon, 24 mar 03 - 09:21
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 120

GG:


post sob, 13 gru 2003 - 15:14
Post #16

Ja tez mam bole glowy ale nie codziennie. Chyba bym nie wytrzymala gdybym je miala znosic dzien po dniu. Tylko, ze ja mam zawsze po lewej strony glowy i zadna tabletka mi nie pomaga. One pojawiaja sie zawsze przed lub po owulacji i przed ,i po okresie. Moj tata mial wysokie cisnienie i zarazem niskie takie wsciekle, ktore mu skakalo raz na dol raz do gory i na to tez umarl. Zastanawiam sie czy ja czasami nie bede miala tego po nim.
emonik
sob, 13 gru 2003 - 23:30
dziewczyny! mnie też boli i boli! to już trzeci dzień. biorę paracetamol, po 2 tabl. na raz, przestaje boleć ale po kilku godzinach ból wraca...
moze to jakies przesilenie jesienne?
tylko o tej porze?
emonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 60
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:22
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,248




post sob, 13 gru 2003 - 23:30
Post #17

dziewczyny! mnie też boli i boli! to już trzeci dzień. biorę paracetamol, po 2 tabl. na raz, przestaje boleć ale po kilku godzinach ból wraca...
moze to jakies przesilenie jesienne?
tylko o tej porze?

--------------------
Monika - mama Inki (ur. 03.07.03)

...a INKA wyglÄ…da tak...
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=6...=621&w=11399978
Potwora
wto, 16 gru 2003 - 15:24
GÅ‚owa boli nadal icon_sad.gif
Myślę poważnie o siekierce i odrąbaniu icon_wink.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 16 gru 2003 - 15:24
Post #18

GÅ‚owa boli nadal icon_sad.gif
Myślę poważnie o siekierce i odrąbaniu icon_wink.gif
Maciejka
wto, 16 gru 2003 - 22:18
Ola, moja siostra zawsze powtarza, że na ból głowy najlepsza jest gilotyna icon_lol.gif
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post wto, 16 gru 2003 - 22:18
Post #19

Ola, moja siostra zawsze powtarza, że na ból głowy najlepsza jest gilotyna icon_lol.gif

--------------------
Maciejka


agga z kotkiem

Go??







post nie, 21 gru 2003 - 03:26
Post #20

Dziewczyny, koniecznie do lekarza. Mnie co jakis czas bolala glowa przez kilka dni, nic nie pomagalo w takich dawkach jak zalecaja. Poszlam do dentysty, wyrwalam przednia dwojke. Dalej mnie bolalo za prawym okiem, po prawej str glowy i mialam zatkana prawa dziurke nosa. Dziaslo sie goi do implanta, ale nos nadal sie zatyka. Co sie okazalo? Mam poobijana zatoke przynosowa - dentystka przebila mi sie na wylot korzenia tej dwojki. Zalecono RTG, antybiotyk.
A tak poza tym to mam typowe bole migrenowe - po mamie. I jest dobry lek Imigran i jego polski odpowiednik o wiele tanszy. Ale gdy boli kark i paralizuje ruchy glowy to koniecznie do NEUROLOGA!!
Zdrowka zycze. Aga
> Jejku jak boli mnie gÅ‚owa!!!
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama