IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
Herbata - jakÄ… lubisz najbardziej?? - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - mniam, mniam « forum maluchy.pl

Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Herbata - jakÄ… lubisz najbardziej??

> 
JakÄ… herbatÄ™ lubisz najbardziej
Suma głosów: 36
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
Tobatka
śro, 11 maj 2005 - 09:23
Jestem świrus herbaciany, o czym wiedzą wszyscy moi znajomi - zwłaszcza Ci, którzy choć raz u mnie byli... Uwielbiam herbatę, rozkoszuję się nią, piję szklankę za szklanką. Każdą - zieloną, czerwoną, czarną, mieszanki, aromatzowane (gorącą lub zimną - letniej nie lubię)... Jestem stałym klientem w pobliskim sklepie z herbatką... Wchodzę, wącham, przebieram, wybieram... mmmm.....

A najlepsza jest biała aromatyzowana jaśminem.. Droga okrutnie, nigdy sobie jej nie kupię, ale kiedys miałam okazję spróbować... Jejku....

U mnie w domu "zwykła" herbata jest tylko dlatego, że rodzice piją... Ja otwieram szafkę i wysypują się na mnie słoiczki i puszeczki... Które dostaję namiętnie od różnych osób z różnych okazji icon_rolleyes.gif wink.gif Ale przynajmniej wiedzą, że prezent trafiony i że się nie zmarnuje, ani nie wyląduje na dnie piwnicy icon_twisted.gif wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post śro, 11 maj 2005 - 09:23
Post #21

Jestem świrus herbaciany, o czym wiedzą wszyscy moi znajomi - zwłaszcza Ci, którzy choć raz u mnie byli... Uwielbiam herbatę, rozkoszuję się nią, piję szklankę za szklanką. Każdą - zieloną, czerwoną, czarną, mieszanki, aromatzowane (gorącą lub zimną - letniej nie lubię)... Jestem stałym klientem w pobliskim sklepie z herbatką... Wchodzę, wącham, przebieram, wybieram... mmmm.....

A najlepsza jest biała aromatyzowana jaśminem.. Droga okrutnie, nigdy sobie jej nie kupię, ale kiedys miałam okazję spróbować... Jejku....

U mnie w domu "zwykła" herbata jest tylko dlatego, że rodzice piją... Ja otwieram szafkę i wysypują się na mnie słoiczki i puszeczki... Które dostaję namiętnie od różnych osób z różnych okazji icon_rolleyes.gif wink.gif Ale przynajmniej wiedzą, że prezent trafiony i że się nie zmarnuje, ani nie wyląduje na dnie piwnicy icon_twisted.gif wink.gif
amania
śro, 11 maj 2005 - 09:24
wszystko jedno jaka, byle słaba icon_lol.gif

a najbardziej słaba czarna ekspresowa i taka sama earl gray
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 11 maj 2005 - 09:24
Post #22

wszystko jedno jaka, byle słaba icon_lol.gif

a najbardziej słaba czarna ekspresowa i taka sama earl gray

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
justin
śro, 11 maj 2005 - 09:38
Tobatka, szkoda, że nie mieszkasz blżiej, bo bym wpadła do Ciebie na taką dobrą herbatkę icon_biggrin.gif
Ja też uwielbiam zaparzane w dzbanku, dla siebie nie robię, bo lubię gorącą herbatę i potem pół dzbanka muszę wylać. Ostatnio niestety zbiłam pokrywkę icon_confused.gif icon_evil.gif z dzbanka, więc yeraz to juz w ogóle nie parzę icon_sad.gif . Może zażyczę sobie na jakąś okazję taki dzbanuszek icon_question.gif wink.gif .
Cieszyłam się jak przychodzuił ktoś do mnie i miał ochotę na taką parzoną herbatkę icon_biggrin.gif
Poza tym herbatę jak i kawę lepiej mi się pije w towarzystwie icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 11 maj 2005 - 09:38
Post #23

Tobatka, szkoda, że nie mieszkasz blżiej, bo bym wpadła do Ciebie na taką dobrą herbatkę icon_biggrin.gif
Ja też uwielbiam zaparzane w dzbanku, dla siebie nie robię, bo lubię gorącą herbatę i potem pół dzbanka muszę wylać. Ostatnio niestety zbiłam pokrywkę icon_confused.gif icon_evil.gif z dzbanka, więc yeraz to juz w ogóle nie parzę icon_sad.gif . Może zażyczę sobie na jakąś okazję taki dzbanuszek icon_question.gif wink.gif .
Cieszyłam się jak przychodzuił ktoś do mnie i miał ochotę na taką parzoną herbatkę icon_biggrin.gif
Poza tym herbatę jak i kawę lepiej mi się pije w towarzystwie icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziula

Go??







post śro, 11 maj 2005 - 09:51
Post #24

Wszystko jedno, oby z cytryną była icon_smile.gif
Tobatka
śro, 11 maj 2005 - 09:52
Na herbatkę zawsze chętnie zapraszam... Nawet kawa od biedy się w domu znajdzie (dobrze, że mieszkam z rodzicami, bo w moim domu pewnie wiecznie będę zapominała kupić icon_rolleyes.gif)...

Ale herrrbtaka.... Ach ide sobie zrobić... Może "księżycową noc"? Nie... Już wiem! "Słoneczne dni" - może słonko poczuje zapach i wylezie w końcu na dobre zza tej chmury, a nie tylko drażni i wygląda, a potem się zaraz chowa... icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post śro, 11 maj 2005 - 09:52
Post #25

Na herbatkę zawsze chętnie zapraszam... Nawet kawa od biedy się w domu znajdzie (dobrze, że mieszkam z rodzicami, bo w moim domu pewnie wiecznie będę zapominała kupić icon_rolleyes.gif)...

Ale herrrbtaka.... Ach ide sobie zrobić... Może "księżycową noc"? Nie... Już wiem! "Słoneczne dni" - może słonko poczuje zapach i wylezie w końcu na dobre zza tej chmury, a nie tylko drażni i wygląda, a potem się zaraz chowa... icon_wink.gif
Kocurek
śro, 11 maj 2005 - 13:49
Oj, Tobatko, ja też chętnie się umówię na herbatkę z Tobą icon_biggrin.gif
Chociaż wirtualnie icon_smile.gif też jestem smakoszem......

W zimie kupiłam sobie czajnik z podgrzewaczem - rewelacja!!! parzyłam, i piłam, piłam, piłam.....

Kupuję herbaty na wagę, ulubioną jest zielona "Japońska wiśnia" mmmmmmmmmm co za aromat.

Słodzenie herbaty w/g mnie jest profanacją - słodzę tylko herbatkę góralską - zatem w skrajnych przypadkach. Kocham też herbaty czarne, zielone wszelkiego rodzaju i czarną (ale nie na chlorówce, tylko u teściów, i wtedy smakuje mi Lipton torebkowy, chociaż się pogorszył). Czerwone najmniej lubię, bo ich aromat jest taki...ziemisty. Białej, niestety, nie piłam icon_cry.gif

Granulatów z czarnej h. nie pijam. Są podłe.
I ekspresów poza wymienionym Liptonem niewiele, jeśli już, to Vitax (super jest porzeczka z maliną z serii Exclusive) lub Herbapol.
I Saga jest fuj.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 11 maj 2005 - 13:49
Post #26

Oj, Tobatko, ja też chętnie się umówię na herbatkę z Tobą icon_biggrin.gif
Chociaż wirtualnie icon_smile.gif też jestem smakoszem......

W zimie kupiłam sobie czajnik z podgrzewaczem - rewelacja!!! parzyłam, i piłam, piłam, piłam.....

Kupuję herbaty na wagę, ulubioną jest zielona "Japońska wiśnia" mmmmmmmmmm co za aromat.

Słodzenie herbaty w/g mnie jest profanacją - słodzę tylko herbatkę góralską - zatem w skrajnych przypadkach. Kocham też herbaty czarne, zielone wszelkiego rodzaju i czarną (ale nie na chlorówce, tylko u teściów, i wtedy smakuje mi Lipton torebkowy, chociaż się pogorszył). Czerwone najmniej lubię, bo ich aromat jest taki...ziemisty. Białej, niestety, nie piłam icon_cry.gif

Granulatów z czarnej h. nie pijam. Są podłe.
I ekspresów poza wymienionym Liptonem niewiele, jeśli już, to Vitax (super jest porzeczka z maliną z serii Exclusive) lub Herbapol.
I Saga jest fuj.


--------------------
e_Ena
piÄ…, 13 maj 2005 - 10:40
Hej herbaciarki icon_smile.gif
Proszę, niech mi któraś poradzi jaką herbatę pić zamiast kawy, ja jestem namiętną kawiarką (aż dziw, że nie robię się brązowa icon_rolleyes.gif ), wiem że niektóre herbaty działają uspokajająco, niktóre pobudzająco, zresztą to podobno zależy też od długości parzenia. Chciałabym taką, żeby mnie chociaż trochę stawiała na nogi.
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post piÄ…, 13 maj 2005 - 10:40
Post #27

Hej herbaciarki icon_smile.gif
Proszę, niech mi któraś poradzi jaką herbatę pić zamiast kawy, ja jestem namiętną kawiarką (aż dziw, że nie robię się brązowa icon_rolleyes.gif ), wiem że niektóre herbaty działają uspokajająco, niktóre pobudzająco, zresztą to podobno zależy też od długości parzenia. Chciałabym taką, żeby mnie chociaż trochę stawiała na nogi.
Tobatka
piÄ…, 13 maj 2005 - 10:55
[quote=Kocurek]Oj, Tobatko, ja też chętnie się umówię na herbatkę z Tobą icon_biggrin.gif
Chociaż wirtualnie icon_smile.gif też jestem smakoszem......

W zimie kupiłam sobie czajnik z podgrzewaczem - rewelacja!!! parzyłam, i piłam, piłam, piłam.....

Kupuję herbaty na wagę, ulubioną jest zielona "Japońska wiśnia" mmmmmmmmmm co za aromat.

Słodzenie herbaty w/g mnie jest profanacją - słodzę tylko herbatkę góralską - zatem w skrajnych przypadkach. Kocham też herbaty czarne, zielone wszelkiego rodzaju i czarną (ale nie na chlorówce, tylko u teściów, i wtedy smakuje mi Lipton torebkowy, chociaż się pogorszył). Czerwone najmniej lubię, bo ich aromat jest taki...ziemisty. Białej, niestety, nie piłam icon_cry.gif

Granulatów z czarnej h. nie pijam. Są podłe.
I ekspresów poza wymienionym Liptonem niewiele, jeśli już, to Vitax (super jest porzeczka z maliną z serii Exclusive) lub Herbapol.
I Saga jest fuj.

Kocurek bratnia duszo! Podpisuję się pod wszystkim! I słodzeniem (profanacja) i granulatami czarnej i Liptonem...

Czajniczek z podgrzewaczem mam, a jakże! Herbatka w ilościach hurtowych, a nic nie stygnie! icon_smile.gif

Ena - Bio-active wypuścił herbatę Guaranda z guaraną, co ma zawartość kofeiny taką, jak w kawie. Rzeczywiście działa - wypróbowałam na sobie, moja mama wypróbowała, siostra - wszystkie potwierdzamy icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post piÄ…, 13 maj 2005 - 10:55
Post #28

[quote=Kocurek]Oj, Tobatko, ja też chętnie się umówię na herbatkę z Tobą icon_biggrin.gif
Chociaż wirtualnie icon_smile.gif też jestem smakoszem......

W zimie kupiłam sobie czajnik z podgrzewaczem - rewelacja!!! parzyłam, i piłam, piłam, piłam.....

Kupuję herbaty na wagę, ulubioną jest zielona "Japońska wiśnia" mmmmmmmmmm co za aromat.

Słodzenie herbaty w/g mnie jest profanacją - słodzę tylko herbatkę góralską - zatem w skrajnych przypadkach. Kocham też herbaty czarne, zielone wszelkiego rodzaju i czarną (ale nie na chlorówce, tylko u teściów, i wtedy smakuje mi Lipton torebkowy, chociaż się pogorszył). Czerwone najmniej lubię, bo ich aromat jest taki...ziemisty. Białej, niestety, nie piłam icon_cry.gif

Granulatów z czarnej h. nie pijam. Są podłe.
I ekspresów poza wymienionym Liptonem niewiele, jeśli już, to Vitax (super jest porzeczka z maliną z serii Exclusive) lub Herbapol.
I Saga jest fuj.

Kocurek bratnia duszo! Podpisuję się pod wszystkim! I słodzeniem (profanacja) i granulatami czarnej i Liptonem...

Czajniczek z podgrzewaczem mam, a jakże! Herbatka w ilościach hurtowych, a nic nie stygnie! icon_smile.gif

Ena - Bio-active wypuścił herbatę Guaranda z guaraną, co ma zawartość kofeiny taką, jak w kawie. Rzeczywiście działa - wypróbowałam na sobie, moja mama wypróbowała, siostra - wszystkie potwierdzamy icon_wink.gif
moko.
piÄ…, 13 maj 2005 - 11:10
expresowa czarna- mocna ! bez cytryny.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post piÄ…, 13 maj 2005 - 11:10
Post #29

expresowa czarna- mocna ! bez cytryny.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
e_Ena
piÄ…, 13 maj 2005 - 11:55
CYTAT(Tobatka)
Ena - Bio-active wypuścił herbatę Guaranda z guaraną, co ma zawartość kofeiny taką, jak w kawie. Rzeczywiście działa - wypróbowałam na sobie, moja mama wypróbowała, siostra - wszystkie potwierdzamy icon_wink.gif


Hiii Tobatko dzięki icon_smile.gif , czego to teraz nie wymyślą - herbata z kofeiną wink.gif pewnie też wyprubuję, ale sęk w tym, że ja chciałam odzwyczaić się od kofeiny, przejść na coś mniej agresywnego wink.gif
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post piÄ…, 13 maj 2005 - 11:55
Post #30

CYTAT(Tobatka)
Ena - Bio-active wypuścił herbatę Guaranda z guaraną, co ma zawartość kofeiny taką, jak w kawie. Rzeczywiście działa - wypróbowałam na sobie, moja mama wypróbowała, siostra - wszystkie potwierdzamy icon_wink.gif


Hiii Tobatko dzięki icon_smile.gif , czego to teraz nie wymyślą - herbata z kofeiną wink.gif pewnie też wyprubuję, ale sęk w tym, że ja chciałam odzwyczaić się od kofeiny, przejść na coś mniej agresywnego wink.gif
Tobatka
piÄ…, 13 maj 2005 - 12:22
A ja myślałam, że chcesz pić nie kawę, tylko herbatę, ale żeby dawała kopa jak kawa... Bo Ci kawa np. na żołądek szkodzi czy cuś...

Guarana to taki krzew, który jest bardzo bogaty w naturalną kofeinę. Dlatego wykorzystali to przy tworzeniu tej herbaty...

Jesli nie o kofeinę Ci chodzi, to każda herbatę polecam, a najlepiej zieloną lub z domieszką zielonej.. Czerwona też dobra, ale zielona i czerwona mają taki specyficzny smak, że nie każdemu podchodzi...
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post piÄ…, 13 maj 2005 - 12:22
Post #31

A ja myślałam, że chcesz pić nie kawę, tylko herbatę, ale żeby dawała kopa jak kawa... Bo Ci kawa np. na żołądek szkodzi czy cuś...

Guarana to taki krzew, który jest bardzo bogaty w naturalną kofeinę. Dlatego wykorzystali to przy tworzeniu tej herbaty...

Jesli nie o kofeinę Ci chodzi, to każda herbatę polecam, a najlepiej zieloną lub z domieszką zielonej.. Czerwona też dobra, ale zielona i czerwona mają taki specyficzny smak, że nie każdemu podchodzi...
e_Ena
piÄ…, 13 maj 2005 - 13:07
Tobatko dzięki, wypróbuję zieloną, a jak się okaże że nie daję rady bez kofeinowego kopa icon_wink.gif to kupię z guaraną icon_smile.gif
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post piÄ…, 13 maj 2005 - 13:07
Post #32

Tobatko dzięki, wypróbuję zieloną, a jak się okaże że nie daję rady bez kofeinowego kopa icon_wink.gif to kupię z guaraną icon_smile.gif
izary
sob, 14 maj 2005 - 10:31
Uwielbiam herbaty smakowe na wagÄ™. Pijam je sama bo domownicy najbardziej lubiÄ… expresowy ulep z cytrynÄ….

Dla mnie zimÄ… najlepsza jest rumowa, latem wolÄ™ owocowe.
izary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pią, 11 mar 05 - 20:13
Nr użytkownika: 2,840

GG:


post sob, 14 maj 2005 - 10:31
Post #33

Uwielbiam herbaty smakowe na wagÄ™. Pijam je sama bo domownicy najbardziej lubiÄ… expresowy ulep z cytrynÄ….

Dla mnie zimÄ… najlepsza jest rumowa, latem wolÄ™ owocowe.

--------------------
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
i.
sob, 14 maj 2005 - 21:06
Piję zieloną, najchętniej jaśminową.
A poza tym owocowe.
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post sob, 14 maj 2005 - 21:06
Post #34

Piję zieloną, najchętniej jaśminową.
A poza tym owocowe.
żaba
śro, 18 maj 2005 - 15:27
Solidaryzuję się z Tobatką i Kocurkiem icon_lol.gif Tylko tym się od Was różnię, że nie mam jeszcze czajniczka podgrzewanego, ale zbliżają się moje urodziny, więc nic nie stoi na przeszkodzie!
Uwielbiam herbaty sypane (zwłaszcza te drogie z herbaciarni icon_redface.gif )
Dzień bez herbaty to dzień stracony! Chociaż muszę przyznać, że przez 4 tyg. w ciąży nie mogłam spojrzeć na herbatę, ale teraz już wracam do żywych icon_smile.gif i zaczynam się rozkoszować wspaniałym smakiem.
Z białych polecam Pandino...
żaba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 226
Dołączył: nie, 27 mar 05 - 20:05
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 2,921

GG:


post śro, 18 maj 2005 - 15:27
Post #35

Solidaryzuję się z Tobatką i Kocurkiem icon_lol.gif Tylko tym się od Was różnię, że nie mam jeszcze czajniczka podgrzewanego, ale zbliżają się moje urodziny, więc nic nie stoi na przeszkodzie!
Uwielbiam herbaty sypane (zwłaszcza te drogie z herbaciarni icon_redface.gif )
Dzień bez herbaty to dzień stracony! Chociaż muszę przyznać, że przez 4 tyg. w ciąży nie mogłam spojrzeć na herbatę, ale teraz już wracam do żywych icon_smile.gif i zaczynam się rozkoszować wspaniałym smakiem.
Z białych polecam Pandino...

--------------------

ilona
śro, 18 maj 2005 - 15:53
Czarna torebkowa Eanglish breakfast,z mlekiem i cukrem.Bez herbaty nie wyobrazam sobie zycia...Czasami dla odmiany Lipton z cytrynka icon_smile.gif
ilona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,543
Dołączył: śro, 18 sie 04 - 04:41
SkÄ…d: ze stanow skupienia materii....
Nr użytkownika: 2,015




post śro, 18 maj 2005 - 15:53
Post #36

Czarna torebkowa Eanglish breakfast,z mlekiem i cukrem.Bez herbaty nie wyobrazam sobie zycia...Czasami dla odmiany Lipton z cytrynka icon_smile.gif

--------------------
" Love All, Trust a few, Do wrong to None." Shakespeare
FCJPNFM- poprawianie mile widziane :)

Mam problemy jak i Mika ;)
spacja mi zanika !
ulcik
śro, 18 maj 2005 - 16:00
od kiedy się nauczyłam .. pu erh .. zaparzaną z kostek .....

ulcik
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post śro, 18 maj 2005 - 16:00
Post #37

od kiedy się nauczyłam .. pu erh .. zaparzaną z kostek .....

ulcik

--------------------
Tobatka
śro, 18 maj 2005 - 18:26
Ja herbatę piję prze cały dzień - jedną wypiję od razu lece parzyć następną... Ech... Nałóg, jak nic.. icon_wink.gif

A taki czajniczek z podgrzewaczem to boska sprawa, bo nie trzeba tak często do kuchni latać icon_wink.gif A zimą to już w ogóle bomba icon_wink.gif No i na wszelkie imprezy rodzinne - też można dłużej posiedzieć przy stole z gośćmi, a nie co sekundę do kuchni biegać icon_wink.gif Polecam icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post śro, 18 maj 2005 - 18:26
Post #38

Ja herbatę piję prze cały dzień - jedną wypiję od razu lece parzyć następną... Ech... Nałóg, jak nic.. icon_wink.gif

A taki czajniczek z podgrzewaczem to boska sprawa, bo nie trzeba tak często do kuchni latać icon_wink.gif A zimą to już w ogóle bomba icon_wink.gif No i na wszelkie imprezy rodzinne - też można dłużej posiedzieć przy stole z gośćmi, a nie co sekundę do kuchni biegać icon_wink.gif Polecam icon_wink.gif
Kocurek
czw, 19 maj 2005 - 00:37
CYTAT(Tobatka)
A taki czajniczek z podgrzewaczem to boska sprawa, bo nie trzeba tak często do kuchni latać icon_wink.gif A zimą to już w ogóle bomba icon_wink.gif No i na wszelkie imprezy rodzinne - też można dłużej posiedzieć przy stole z gośćmi, a nie co sekundę do kuchni biegać icon_wink.gif Polecam icon_wink.gif


Noooooo, naparzam czajnik, i siedzÄ™ przy kompie icon_smile.gif nie odrywam siÄ™ od forum icon_wink.gif

A to mój napar - sprzed chwili, w środku aktualnie "
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 19 maj 2005 - 00:37
Post #39

CYTAT(Tobatka)
A taki czajniczek z podgrzewaczem to boska sprawa, bo nie trzeba tak często do kuchni latać icon_wink.gif A zimą to już w ogóle bomba icon_wink.gif No i na wszelkie imprezy rodzinne - też można dłużej posiedzieć przy stole z gośćmi, a nie co sekundę do kuchni biegać icon_wink.gif Polecam icon_wink.gif


Noooooo, naparzam czajnik, i siedzÄ™ przy kompie icon_smile.gif nie odrywam siÄ™ od forum icon_wink.gif

A to mój napar - sprzed chwili, w środku aktualnie "

--------------------
Kocurek
czw, 19 maj 2005 - 00:38
CYTAT(Tobatka)
A taki czajniczek z podgrzewaczem to boska sprawa, bo nie trzeba tak często do kuchni latać icon_wink.gif A zimą to już w ogóle bomba icon_wink.gif No i na wszelkie imprezy rodzinne - też można dłużej posiedzieć przy stole z gośćmi, a nie co sekundę do kuchni biegać icon_wink.gif Polecam icon_wink.gif


Noooooo, naparzam czajnik, i siedzÄ™ przy kompie icon_smile.gif nie odrywam siÄ™ od forum icon_wink.gif

A to mój napar - sprzed chwili, w środku aktualnie "świąteczna gwiazdka"




Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 19 maj 2005 - 00:38
Post #40

CYTAT(Tobatka)
A taki czajniczek z podgrzewaczem to boska sprawa, bo nie trzeba tak często do kuchni latać icon_wink.gif A zimą to już w ogóle bomba icon_wink.gif No i na wszelkie imprezy rodzinne - też można dłużej posiedzieć przy stole z gośćmi, a nie co sekundę do kuchni biegać icon_wink.gif Polecam icon_wink.gif


Noooooo, naparzam czajnik, i siedzÄ™ przy kompie icon_smile.gif nie odrywam siÄ™ od forum icon_wink.gif

A to mój napar - sprzed chwili, w środku aktualnie "świąteczna gwiazdka"






--------------------
> Herbata - jakÄ… lubisz najbardziej??
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 05:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama