Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Lipiec

> 
Wbmot
czw, 03 kwi 2003 - 17:58
Hej, tu Oliwka icon_razz.gif

Urodziłam się 30 lipca, 3 dni po terminie, poprzez cesarskie cięcie, bo nie chciałam się odwrócić główką do wyjścia wink.gif

Gdy miałam 8 dni wyglądałam tak:




Na tym zdjęciu mam półtora roczku, no... prawie dwa latka




A tak wyglÄ…dam teraz
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post czw, 03 kwi 2003 - 17:58
Post #1

Hej, tu Oliwka icon_razz.gif

Urodziłam się 30 lipca, 3 dni po terminie, poprzez cesarskie cięcie, bo nie chciałam się odwrócić główką do wyjścia wink.gif

Gdy miałam 8 dni wyglądałam tak:




Na tym zdjęciu mam półtora roczku, no... prawie dwa latka




A tak wyglÄ…dam teraz
Kasienka
nie, 04 sty 2004 - 20:54
[size=18]a moja coreczka Yvette Chantal urodzila sie 8 lipca 1998
Kasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 55
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 22:35
SkÄ…d: Niemcy-Bad Salzuflen
Nr użytkownika: 571

GG:


post nie, 04 sty 2004 - 20:54
Post #2

[size=18]a moja coreczka Yvette Chantal urodzila sie 8 lipca 1998

--------------------
Kasienka-mama Jowity, Yvette, Amadeusa oraz blizniat Oscara i Olivera ; zona Leszka :-)
tosia
nie, 18 sty 2004 - 14:23
Ada - 23 lipca 1998.

Cudo cudo i jeszcze raz cudo icon_biggrin.gif

Gosia
tosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 228
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 21:38
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,338

GG:


post nie, 18 sty 2004 - 14:23
Post #3

Ada - 23 lipca 1998.

Cudo cudo i jeszcze raz cudo icon_biggrin.gif

Gosia
sdw
nie, 18 sty 2004 - 22:03
Kingusia - 28 lipca `98.

Madra, wrazliwa, rezolutna dziewczynka z ogromnym potencjałem miłosci.

Kocham jÄ… nad zycie.

Moja córenka...
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 18 sty 2004 - 22:03
Post #4

Kingusia - 28 lipca `98.

Madra, wrazliwa, rezolutna dziewczynka z ogromnym potencjałem miłosci.

Kocham jÄ… nad zycie.

Moja córenka...

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
tosia
śro, 31 mar 2004 - 00:48
ale cisza u szesciolatów ajajaj

jak tam dziewczyny ,pociechy gotowe na spotkanie z zerówka po wakacjach ?
gdzie beda chodziły do przedszkola czy do szkoły ?

Moja Ada zapisana została do szkoły ,niby temat juz przerabiałam bo starsz córka bedzie od wrzesnia w IV klasie ale i tak martwie sie o młodsza latorosl

pozdrawiam
tosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 228
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 21:38
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,338

GG:


post śro, 31 mar 2004 - 00:48
Post #5

ale cisza u szesciolatów ajajaj

jak tam dziewczyny ,pociechy gotowe na spotkanie z zerówka po wakacjach ?
gdzie beda chodziły do przedszkola czy do szkoły ?

Moja Ada zapisana została do szkoły ,niby temat juz przerabiałam bo starsz córka bedzie od wrzesnia w IV klasie ale i tak martwie sie o młodsza latorosl

pozdrawiam

--------------------
Gosia,mama Oli i Ady
Wbmot
śro, 31 mar 2004 - 09:16
Olivia w tym raku nie idzie ani do szkoły, ani do zerówki. Będzie kolejny rok chodzić do przedszkola.
Dopiero za rok pójdzie do pierwszej klasy.
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post śro, 31 mar 2004 - 09:16
Post #6

Olivia w tym raku nie idzie ani do szkoły, ani do zerówki. Będzie kolejny rok chodzić do przedszkola.
Dopiero za rok pójdzie do pierwszej klasy.
sdw
nie, 23 maj 2004 - 07:30
Kinga bedzie chodziła do zerówki w przedszkolu. Niby myslałam zeby ją posłac do szkoły, szczególnie z finansowego punktu widzenia bardziej by mi to odpowiadało, ale w koncu staneło na tym, ze jednak zostanie w przedszkolu. Szale przewazyła Kamila a raczej jej przedszkolny debiut. Mam nadzieje, ze pod okiem starszej sistry szybciej sie zaaklimatyzuje nie bedzie scen urzadzac.

Kinga juz sie szykuje i doczekac sie nie moze. Wypytuje o szkołe, wypatruje co ciekawszych (czyt, bardziej rózowych i w białe kwiatki chili a`la barbie icon_eek.gif ) akcesoriów szkolnych i zazyczyła sobie białej bluzki z falbankami i błyszczacej spodniczki na rozpoczecie roku szkilnego. A! i koniecznie złotych butów icon_eek.gif . Bogu dzieki takowe posiada icon_confused.gif - sa jednym z elementów jej gwazdkowego stroju. Jak mi sie tak zestroi na to rozpoczecie roku to pojdzie z tatusiem. Ja bym tego nie strawiła, hmmm...

pozdróffffka
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 23 maj 2004 - 07:30
Post #7

Kinga bedzie chodziła do zerówki w przedszkolu. Niby myslałam zeby ją posłac do szkoły, szczególnie z finansowego punktu widzenia bardziej by mi to odpowiadało, ale w koncu staneło na tym, ze jednak zostanie w przedszkolu. Szale przewazyła Kamila a raczej jej przedszkolny debiut. Mam nadzieje, ze pod okiem starszej sistry szybciej sie zaaklimatyzuje nie bedzie scen urzadzac.

Kinga juz sie szykuje i doczekac sie nie moze. Wypytuje o szkołe, wypatruje co ciekawszych (czyt, bardziej rózowych i w białe kwiatki chili a`la barbie icon_eek.gif ) akcesoriów szkolnych i zazyczyła sobie białej bluzki z falbankami i błyszczacej spodniczki na rozpoczecie roku szkilnego. A! i koniecznie złotych butów icon_eek.gif . Bogu dzieki takowe posiada icon_confused.gif - sa jednym z elementów jej gwazdkowego stroju. Jak mi sie tak zestroi na to rozpoczecie roku to pojdzie z tatusiem. Ja bym tego nie strawiła, hmmm...

pozdróffffka

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
tosia
nie, 23 maj 2004 - 09:37
Ja tak tylko w ramach pocieszenia icon_wink.gif icon_lol.gif chciałabym donieść iż szał na barbisiowe artykuły mija około klasy II ,tak samo ma sie kwestia dobory stroju icon_lol.gif
Klasa III przynosi juz całkiem znośny zestaw kolorystyczny icon_biggrin.gif

Ada idzie do zerówki w szkole i bardzo jej sie to podoba.Rowniez dopytuje sie a akcesoria choc wizja wakacji mamy odrobine odsunela przygotowania szkolne i koncentrujemy sie na kompletowaniu zestawu plazowego icon_biggrin.gif

Pozdrowiska
tosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 228
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 21:38
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,338

GG:


post nie, 23 maj 2004 - 09:37
Post #8

Ja tak tylko w ramach pocieszenia icon_wink.gif icon_lol.gif chciałabym donieść iż szał na barbisiowe artykuły mija około klasy II ,tak samo ma sie kwestia dobory stroju icon_lol.gif
Klasa III przynosi juz całkiem znośny zestaw kolorystyczny icon_biggrin.gif

Ada idzie do zerówki w szkole i bardzo jej sie to podoba.Rowniez dopytuje sie a akcesoria choc wizja wakacji mamy odrobine odsunela przygotowania szkolne i koncentrujemy sie na kompletowaniu zestawu plazowego icon_biggrin.gif

Pozdrowiska

--------------------
Gosia,mama Oli i Ady
ilona
śro, 15 cze 2005 - 07:04
A co slychac u prawie siedmiolatkow?Moj najstarszy skonczy 13 lipca siedem lat no i konczy juz pierwsza klase-u nas to przyspieszenie szkolne icon_wink.gif
Jesli chodzi o nauke facet daje rade ,dobry jest czyta plynnie i pisze tez .nasz problem koronny to zachowanie icon_sad.gif ale to dluga historia...
Pozdrawiam prawie siedmiolatkow i mamy icon_biggrin.gif
ilona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,543
Dołączył: śro, 18 sie 04 - 04:41
SkÄ…d: ze stanow skupienia materii....
Nr użytkownika: 2,015




post śro, 15 cze 2005 - 07:04
Post #9

A co slychac u prawie siedmiolatkow?Moj najstarszy skonczy 13 lipca siedem lat no i konczy juz pierwsza klase-u nas to przyspieszenie szkolne icon_wink.gif
Jesli chodzi o nauke facet daje rade ,dobry jest czyta plynnie i pisze tez .nasz problem koronny to zachowanie icon_sad.gif ale to dluga historia...
Pozdrawiam prawie siedmiolatkow i mamy icon_biggrin.gif

--------------------
" Love All, Trust a few, Do wrong to None." Shakespeare
FCJPNFM- poprawianie mile widziane :)

Mam problemy jak i Mika ;)
spacja mi zanika !
iff
śro, 15 cze 2005 - 07:40
hej Ilona napisz cos wiecej na temat zachowania, bo u mnie cyski sa, nie wiem czy to kwestia wieku (czyzby mozna zwalic na jakis bunt icon_wink.gif ) czy moze cech osobowych lub tez rodzenstwa nie dajecego sobie wkasze dmuchac
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post śro, 15 cze 2005 - 07:40
Post #10

hej Ilona napisz cos wiecej na temat zachowania, bo u mnie cyski sa, nie wiem czy to kwestia wieku (czyzby mozna zwalic na jakis bunt icon_wink.gif ) czy moze cech osobowych lub tez rodzenstwa nie dajecego sobie wkasze dmuchac
moko.
śro, 15 cze 2005 - 08:38
jeju iffka 5 min głowiłam się co to sa cyski(cyrki) icon_biggrin.gif - kawy mi trzeba icon_razz.gif

Mój 7 latek prawie( w XII) jakos dziwnie sie zachowuje ostatnio icon_confused.gif
Jezeli coś mu nie wychodzi(np.układanie domków z kart) to wpada we wsciekłość, krzyczy, uderza w podłoge a potem wybucha i płacze icon_sad.gif
Albo cieszy siÄ™ tak strasznie z czegoÅ› a potem smutny sie robi........
Ostatnio stał się dokuczliwy - nigdy nie potrafił uderzyć kogoś bez powodu a teraz podszczypuje, ciagnie za włosy itp.
Stał się waleczny..........
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 15 cze 2005 - 08:38
Post #11

jeju iffka 5 min głowiłam się co to sa cyski(cyrki) icon_biggrin.gif - kawy mi trzeba icon_razz.gif

Mój 7 latek prawie( w XII) jakos dziwnie sie zachowuje ostatnio icon_confused.gif
Jezeli coś mu nie wychodzi(np.układanie domków z kart) to wpada we wsciekłość, krzyczy, uderza w podłoge a potem wybucha i płacze icon_sad.gif
Albo cieszy siÄ™ tak strasznie z czegoÅ› a potem smutny sie robi........
Ostatnio stał się dokuczliwy - nigdy nie potrafił uderzyć kogoś bez powodu a teraz podszczypuje, ciagnie za włosy itp.
Stał się waleczny..........

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
ilona
wto, 11 paź 2005 - 02:11
No co tam siedmiolatki lipcowe? icon_biggrin.gif Jak tam szkola?
U nas pierwsze problemy bo mlody nie chce byc drugi trzeci czy nastepny-chce byc PIERWSZY do wszystkiego icon_evil.gif Mamo zlota ja normalnie zwariuje.Miewa tez ostatnio aspoleczne humory,ciezko mu sie z bracmi zgodzic...Jakos mniej entuzjastycznie nastawiony jest do nauki w drugiej klasie icon_rolleyes.gif Przewiduje kolejny ciezki rok i pasma siwych wlosow icon_cry.gif
ilona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,543
Dołączył: śro, 18 sie 04 - 04:41
SkÄ…d: ze stanow skupienia materii....
Nr użytkownika: 2,015




post wto, 11 paź 2005 - 02:11
Post #12

No co tam siedmiolatki lipcowe? icon_biggrin.gif Jak tam szkola?
U nas pierwsze problemy bo mlody nie chce byc drugi trzeci czy nastepny-chce byc PIERWSZY do wszystkiego icon_evil.gif Mamo zlota ja normalnie zwariuje.Miewa tez ostatnio aspoleczne humory,ciezko mu sie z bracmi zgodzic...Jakos mniej entuzjastycznie nastawiony jest do nauki w drugiej klasie icon_rolleyes.gif Przewiduje kolejny ciezki rok i pasma siwych wlosow icon_cry.gif

--------------------
" Love All, Trust a few, Do wrong to None." Shakespeare
FCJPNFM- poprawianie mile widziane :)

Mam problemy jak i Mika ;)
spacja mi zanika !
> Lipiec
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 06:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama