Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

nasze maluszki - 2006:)

> 
aksonia
śro, 30 sie 2006 - 22:54
Witam

Wpadłam na pomysł by otworzyć wątek ze zdjęciami wszystkich maluszków urodzonych w tym roku...co wy na to??Jeśli tak..to niech wszystkie mamusie które chcą pochwalić sie swoim maleństwem proszone są o wstawianie fotek icon_biggrin.gif...

pozdrawiam:)


aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
SkÄ…d: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post śro, 30 sie 2006 - 22:54
Post #1

Witam

Wpadłam na pomysł by otworzyć wątek ze zdjęciami wszystkich maluszków urodzonych w tym roku...co wy na to??Jeśli tak..to niech wszystkie mamusie które chcą pochwalić sie swoim maleństwem proszone są o wstawianie fotek icon_biggrin.gif...

pozdrawiam:)


mamuśka.chłidz...
śro, 30 sie 2006 - 23:02
jest juz taki wątek, na odp podforum: zdjęcia MAm prośbę dziewczyny nie dublujcie wątków, bo robi sie bałagan icon_rolleyes.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post śro, 30 sie 2006 - 23:02
Post #2

jest juz taki wątek, na odp podforum: zdjęcia MAm prośbę dziewczyny nie dublujcie wątków, bo robi sie bałagan icon_rolleyes.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
aksonia
śro, 30 sie 2006 - 23:45
A to przepraszam nie wiedziałam że istnieje taki wątek na podforum icon_wink.gif

ps..nie miałam na myśli dublowanie mamuśka.chłidzw icon_confused.gif

aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
SkÄ…d: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post śro, 30 sie 2006 - 23:45
Post #3

A to przepraszam nie wiedziałam że istnieje taki wątek na podforum icon_wink.gif

ps..nie miałam na myśli dublowanie mamuśka.chłidzw icon_confused.gif

mamuśka.chłidz...
śro, 30 sie 2006 - 23:56
ok. Joaba cię ubiegła wink.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post śro, 30 sie 2006 - 23:56
Post #4

ok. Joaba cię ubiegła wink.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Karolka18
czw, 31 sie 2006 - 07:45
mamuśka,a ja mysle ze to dobry pomysł,i wcale nie dubluje sie tego tematu.Jaoba zalozyla tam wątek ale tylko dzieci z wakacji:czerwiec,lipiec,sierpień.Uważam,ze fajnie bedzie zrobić taki albumik dzieci od stycznia do grudnia icon_smile.gif
Karolka18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,723
Dołączył: nie, 04 wrz 05 - 17:06
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,589

GG:


post czw, 31 sie 2006 - 07:45
Post #5

mamuśka,a ja mysle ze to dobry pomysł,i wcale nie dubluje sie tego tematu.Jaoba zalozyla tam wątek ale tylko dzieci z wakacji:czerwiec,lipiec,sierpień.Uważam,ze fajnie bedzie zrobić taki albumik dzieci od stycznia do grudnia icon_smile.gif
mamuśka.chłidz...
czw, 31 sie 2006 - 08:54
Karolka18 rozumiem twoje intencje. Na pewno taki wątek zbiorczy to fajna rzecz, ale na właściwym do tego podforum: zdjęcia. Właśnie dlatego lubie to forum, bo wszystko jest poukładane, a nie tak jak na innych misz-masz. Tylko coraz mniej osób czyta regulamin i założenia odpowiedniego działu. Moderatorzy też jakby jeszcze na wakacjach... icon_wink.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post czw, 31 sie 2006 - 08:54
Post #6

Karolka18 rozumiem twoje intencje. Na pewno taki wątek zbiorczy to fajna rzecz, ale na właściwym do tego podforum: zdjęcia. Właśnie dlatego lubie to forum, bo wszystko jest poukładane, a nie tak jak na innych misz-masz. Tylko coraz mniej osób czyta regulamin i założenia odpowiedniego działu. Moderatorzy też jakby jeszcze na wakacjach... icon_wink.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
olciaa_a
wto, 05 wrz 2006 - 09:59
Ja tez nie widze w tym nic zlego zeby na dzieciach urodzonych w 2006 roku byly ich zdjecia i czemu przez to niby jest balagan icon_question.gif No ale... icon_confused.gif
olciaa_a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,905
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 10:43
SkÄ…d: woj. Åšlaskie
Nr użytkownika: 5,673




post wto, 05 wrz 2006 - 09:59
Post #7

Ja tez nie widze w tym nic zlego zeby na dzieciach urodzonych w 2006 roku byly ich zdjecia i czemu przez to niby jest balagan icon_question.gif No ale... icon_confused.gif

--------------------


krissy
wto, 05 wrz 2006 - 12:21
aj mamuśka.chłidzw się czepiasz niepotrzebnie. A to ktoś ma awatar nie taki, a to nagle podpis za wielki,choć mieści się w znakach. I na co?? Dlaczego nie można realizować fajnych pomysłów? Jakby każdy tak uparcie się tyrzymał,toby na wątkach nie było wogóle zdjęć.
krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post wto, 05 wrz 2006 - 12:21
Post #8

aj mamuśka.chłidzw się czepiasz niepotrzebnie. A to ktoś ma awatar nie taki, a to nagle podpis za wielki,choć mieści się w znakach. I na co?? Dlaczego nie można realizować fajnych pomysłów? Jakby każdy tak uparcie się tyrzymał,toby na wątkach nie było wogóle zdjęć.

--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
mamuśka.chłidz...
wto, 05 wrz 2006 - 15:07
krissy bądź uprzejma podać przykład, że czepiłam się o avatar lub podpis. Poza tym może jestem formalistką ale mamy regulamin i każda z nas logując się zgodziła się go przestrzegać. Tak czy nie?Nie mówiąc o tym, że żadna z koleżanek nie myśli o modemowcach, którym się strona ładuje do d...

Poza tym wiekszośc z was pisze na swoich wątkach rówieśniczych, prawie w ogóle na ogólnym. Może wam nie przeszkadza bałagan ale mi tak i mam pełne prawo wyrazić swoja opinię. No chyba, żeby nie icon_rolleyes.gif
ps sama swój zmniejszyłam aby dać dobry przykład. icon_wink.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 05 wrz 2006 - 15:07
Post #9

krissy bądź uprzejma podać przykład, że czepiłam się o avatar lub podpis. Poza tym może jestem formalistką ale mamy regulamin i każda z nas logując się zgodziła się go przestrzegać. Tak czy nie?Nie mówiąc o tym, że żadna z koleżanek nie myśli o modemowcach, którym się strona ładuje do d...

Poza tym wiekszośc z was pisze na swoich wątkach rówieśniczych, prawie w ogóle na ogólnym. Może wam nie przeszkadza bałagan ale mi tak i mam pełne prawo wyrazić swoja opinię. No chyba, żeby nie icon_rolleyes.gif
ps sama swój zmniejszyłam aby dać dobry przykład. icon_wink.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
olciaa_a
wto, 05 wrz 2006 - 15:29
CYTAT(mamuśka.chłidzw)
krissy bądź uprzejma podać przykład, że czepiłam się o avatar lub podpis. Poza tym może jestem formalistką ale mamy regulamin i każda z nas logując się zgodziła się go przestrzegać. Tak czy nie?Nie mówiąc o tym, że żadna z koleżanek nie myśli o modemowcach, którym się strona ładuje do d...

Poza tym wiekszoÅ›c z was pisze na swoich wÄ…tkach rówieÅ›niczych, prawie  w ogóle na ogólnym. Może wam nie przeszkadza baÅ‚agan ale mi tak i mam peÅ‚ne prawo wyrazić swoja opiniÄ™. No chyba, żeby nie icon_rolleyes.gif  
ps sama swój zmniejszyłam aby dać dobry przykład. icon_wink.gif


ale nie jest lamaniem regulaminu zakladanie watku ze zdjeciami dzieci 2006 icon_confused.gif moze dla Ciebie to jest balagan, ale innym podoba sie ten pomysl.
Jasne ze masz prawo wyrazac swoja opinie, ale moglas napisac na priva do aksoni i ona sama zdecydowala by co z tym zrobic moze usunela by nawet watek a teraz wlasnie zrobil sie balagan bo na watku na ktorym mialy byc zdjecia maluszkow jest jakas niepotrzebna dyskusja icon_confused.gif
olciaa_a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,905
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 10:43
SkÄ…d: woj. Åšlaskie
Nr użytkownika: 5,673




post wto, 05 wrz 2006 - 15:29
Post #10

CYTAT(mamuśka.chłidzw)
krissy bądź uprzejma podać przykład, że czepiłam się o avatar lub podpis. Poza tym może jestem formalistką ale mamy regulamin i każda z nas logując się zgodziła się go przestrzegać. Tak czy nie?Nie mówiąc o tym, że żadna z koleżanek nie myśli o modemowcach, którym się strona ładuje do d...

Poza tym wiekszoÅ›c z was pisze na swoich wÄ…tkach rówieÅ›niczych, prawie  w ogóle na ogólnym. Może wam nie przeszkadza baÅ‚agan ale mi tak i mam peÅ‚ne prawo wyrazić swoja opiniÄ™. No chyba, żeby nie icon_rolleyes.gif  
ps sama swój zmniejszyłam aby dać dobry przykład. icon_wink.gif


ale nie jest lamaniem regulaminu zakladanie watku ze zdjeciami dzieci 2006 icon_confused.gif moze dla Ciebie to jest balagan, ale innym podoba sie ten pomysl.
Jasne ze masz prawo wyrazac swoja opinie, ale moglas napisac na priva do aksoni i ona sama zdecydowala by co z tym zrobic moze usunela by nawet watek a teraz wlasnie zrobil sie balagan bo na watku na ktorym mialy byc zdjecia maluszkow jest jakas niepotrzebna dyskusja icon_confused.gif

--------------------


mamuśka.chłidz...
wto, 05 wrz 2006 - 17:29
zgadzam się, że dyskusja jest nie potrzebna. Wątek może usunąć moderator, jak i przesunąć, więc nic straconego.Imho.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 05 wrz 2006 - 17:29
Post #11

zgadzam się, że dyskusja jest nie potrzebna. Wątek może usunąć moderator, jak i przesunąć, więc nic straconego.Imho.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Mika
wto, 05 wrz 2006 - 18:09
Mamuśka ma rację -zdjęcia są na zdjęciach
moderatorki i tak baaardzo przymykają oko na wątki rówieśnicze gdzie dziewczyny wstawiają zdjęcia.
Przecież spokojnie możecie założyć taki wątek właśnie na zdjęciach

przyszłyście na forum na którym panują pewne zasady-więc należy ich przestrzegać,a nie zmieniać jak komu wygodnie-bo wtedy powstałaby wolna amerykanka,syf,kiła i mogiła-permanentny bałagan

mnie też nie wszędzie pewne reguły się podobały-przestałam bywać na takich forach bądż się dostosowałam do panujących zwyczajów

odnośnie podpisów to też jest na to "paragraf" w regulaminie -to raz
dwa-NETYKIETA mówi o tym żeby nie utrudniać życia innym gifami,dodatkami,świecidełkami i innymi wodotryskami które denerwują,długo się ładują i są obciążeniem dla modemowców i tych z wolnym łączem

zdjęcia też muszą mieć regulaminową wielkość obowiązującą na tym forum

kultura nakazywałaby się dostosować jak zrobiły to setki innych użytkowniczek
im korona z głowy nie spada kiedy przestrzegają tutejszych zasad i regulaminu
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 05 wrz 2006 - 18:09
Post #12

Mamuśka ma rację -zdjęcia są na zdjęciach
moderatorki i tak baaardzo przymykają oko na wątki rówieśnicze gdzie dziewczyny wstawiają zdjęcia.
Przecież spokojnie możecie założyć taki wątek właśnie na zdjęciach

przyszłyście na forum na którym panują pewne zasady-więc należy ich przestrzegać,a nie zmieniać jak komu wygodnie-bo wtedy powstałaby wolna amerykanka,syf,kiła i mogiła-permanentny bałagan

mnie też nie wszędzie pewne reguły się podobały-przestałam bywać na takich forach bądż się dostosowałam do panujących zwyczajów

odnośnie podpisów to też jest na to "paragraf" w regulaminie -to raz
dwa-NETYKIETA mówi o tym żeby nie utrudniać życia innym gifami,dodatkami,świecidełkami i innymi wodotryskami które denerwują,długo się ładują i są obciążeniem dla modemowców i tych z wolnym łączem

zdjęcia też muszą mieć regulaminową wielkość obowiązującą na tym forum

kultura nakazywałaby się dostosować jak zrobiły to setki innych użytkowniczek
im korona z głowy nie spada kiedy przestrzegają tutejszych zasad i regulaminu

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
logomama
pon, 25 sty 2010 - 22:22
a może mi ktoś podpowie gdzie znajdę miejsce na wpis grudniowej panienki ??
logomama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 157
Dołączył: pią, 05 wrz 08 - 14:32
Nr użytkownika: 21,559

GG:


post pon, 25 sty 2010 - 22:22
Post #13

a może mi ktoś podpowie gdzie znajdę miejsce na wpis grudniowej panienki ??

--------------------
ALUSIA

EWUNIA
Mika
pon, 25 sty 2010 - 23:14
https://www.maluchy.pl/forum/-GRUDNIOWE-CUD...10--t49529.html tu sÄ… grudniowe dzieci z 2006 icon_smile.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 25 sty 2010 - 23:14
Post #14

https://www.maluchy.pl/forum/-GRUDNIOWE-CUD...10--t49529.html tu sÄ… grudniowe dzieci z 2006 icon_smile.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
> nasze maluszki - 2006:)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 14:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama