Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  « poprzednia 97 98 99  

PAŹDZIERNIK 2006 cz.14, Przedszkolaki z naszej paki;-)

> 
ciacho
wto, 31 sie 2010 - 22:53
zdjęcia piękne - wakacji zazdroszczę - nam się jednak nie udało nawet na weekend nigdzie wyskoczyć - a od jutra Ala do przedszkola a ja w końcu muszę się wziąć za robotę u Sebastiana bo od 3 miesięcy się opierniczam i nic nie robię

ale za to w domu zmiany: zamówiliśmy kuchnię, na dniach zamówimy szafę do holu i wiatrołapu i dzisiaj zaczęło się malowanie: Ali docelowy pokój na różowo i mój kochany mąż dał się namówić na fiolet w salonie - i o dziwo mi się podoba mniej niż jemu - myślałam że będzie to ciemniejszy kolor a na razie wygląda jak fuksja icon_biggrin.gif no i znowu mam w domu bałagan remontowy

zapraszam też do mnie w odwiedziny icon_smile.gif miejsca dużo więc możemy zrobić większe spotkanie


ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post wto, 31 sie 2010 - 22:53
Post #1961

zdjęcia piękne - wakacji zazdroszczę - nam się jednak nie udało nawet na weekend nigdzie wyskoczyć - a od jutra Ala do przedszkola a ja w końcu muszę się wziąć za robotę u Sebastiana bo od 3 miesięcy się opierniczam i nic nie robię

ale za to w domu zmiany: zamówiliśmy kuchnię, na dniach zamówimy szafę do holu i wiatrołapu i dzisiaj zaczęło się malowanie: Ali docelowy pokój na różowo i mój kochany mąż dał się namówić na fiolet w salonie - i o dziwo mi się podoba mniej niż jemu - myślałam że będzie to ciemniejszy kolor a na razie wygląda jak fuksja icon_biggrin.gif no i znowu mam w domu bałagan remontowy

zapraszam też do mnie w odwiedziny icon_smile.gif miejsca dużo więc możemy zrobić większe spotkanie




--------------------
N@dj@
śro, 01 wrz 2010 - 07:41
witajcie:)
my tez dzis pierwszy dzien w nowym przedszkolu
no ciekawe jak to bedzie
narazie Jula chetnie sie wybiera(stwierdzila ze wreszcie nie bedzie sie nudzic :> )
ale po zeszlorocznych przezyciach mam treme, licze ze panie tu beda bardziej profesjonalne...
N@dj@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,858
Dołączył: wto, 28 mar 06 - 18:58
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 5,405

GG:


post śro, 01 wrz 2010 - 07:41
Post #1962

witajcie:)
my tez dzis pierwszy dzien w nowym przedszkolu
no ciekawe jak to bedzie
narazie Jula chetnie sie wybiera(stwierdzila ze wreszcie nie bedzie sie nudzic :> )
ale po zeszlorocznych przezyciach mam treme, licze ze panie tu beda bardziej profesjonalne...
tissaia
śro, 01 wrz 2010 - 08:47
Maks poszedł w podskokach, dosłownie. No ale on zna i dzieci, i samo przedszkole ( mają nową salę, na piętrze, więc nobilitacja jest). Panią Ewę kocha miłością szczerą i wierną, więc tu obaw nie mam, mają jakąś nową panią też, ale może będzie sensowna.

A ja zaraz wybywam zarejestrować się w UP....
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post śro, 01 wrz 2010 - 08:47
Post #1963

Maks poszedł w podskokach, dosłownie. No ale on zna i dzieci, i samo przedszkole ( mają nową salę, na piętrze, więc nobilitacja jest). Panią Ewę kocha miłością szczerą i wierną, więc tu obaw nie mam, mają jakąś nową panią też, ale może będzie sensowna.

A ja zaraz wybywam zarejestrować się w UP....

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
skorpionka
śro, 01 wrz 2010 - 09:47
ale cudne zdjęcia

my dzisiaj tez pierwszy dzień po wakacjach w przedszkolu, myślałam, że będzie płacz, ale nasze Panie sa profesjonalistkami, nawet te z kuchni, Danielek nie miał czasu na płacz, bo zaraz został wzięty na rączki i zagadany więc było super

Tiss powodzenia w urzędzie pracy, ja tez poszukuje pracy i to pilnie, dosyć mam siedzenia w domu, a z moją firmą w okresie zimowym nic się nie dzieje, jak nie będę miała żadnego zlecenia to zawieszam działalność, bo mnie zus zje, no i przydałoby się jakieś zajęcie
skorpionka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: pon, 27 mar 06 - 13:20
Skąd: ŁÓDŹ
Nr użytkownika: 5,385

GG:


post śro, 01 wrz 2010 - 09:47
Post #1964

ale cudne zdjęcia

my dzisiaj tez pierwszy dzień po wakacjach w przedszkolu, myślałam, że będzie płacz, ale nasze Panie sa profesjonalistkami, nawet te z kuchni, Danielek nie miał czasu na płacz, bo zaraz został wzięty na rączki i zagadany więc było super

Tiss powodzenia w urzędzie pracy, ja tez poszukuje pracy i to pilnie, dosyć mam siedzenia w domu, a z moją firmą w okresie zimowym nic się nie dzieje, jak nie będę miała żadnego zlecenia to zawieszam działalność, bo mnie zus zje, no i przydałoby się jakieś zajęcie

--------------------
skorpionka mama
Bartosza (17.05.1991)
Anny (06.05.1995)
i
Daniela (30.10.2006)

Aszak
śro, 01 wrz 2010 - 10:24
Tiss, to Ty juz nie pracujesz w przedszkolu? Ja chyba nie na czasie jestem..
Aszak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 09:45
Nr użytkownika: 4,882




post śro, 01 wrz 2010 - 10:24
Post #1965

Tiss, to Ty juz nie pracujesz w przedszkolu? Ja chyba nie na czasie jestem..

--------------------

It is not how much we do, but how much love we put in the doing. It is not how much we give, but how much love we put in the giving.
Yesterday is gone. Tomorrow has not yet come. We have only today. Let us begin.
maminka43
śro, 01 wrz 2010 - 10:39
Ale fajne zdjęcia!
Moniq,jaka córcia już duża!!!Maciuś też,a ładni obydwoje! icon_smile.gif Zresztą CAŁA rodzinka bardzo fajna!
AdiBu-hmm...normalnie nie widać,który to Antoś a który Adaś,obydwoje jak o jednym czasie wykluci icon_smile.gif Dopiero po wnikliwej analizie rozróżniam icon_wink.gif
No,Kuba odprowadzony
Jak zwykle wstaje wczesnie tak dzis musiałam go budzić.
Zjadł jogurcika i popił kilkoma łykami herbatki,nie dawałam mu kanapek,choć początkowo miałam taki zamiar:)ale z jogurcikiem to szybciutko,a w przedszkolu śniadanie...to może chętniej zje.
Poszedł z mamą i tatem o dziwo,byliśmy pierwsi.Na powitanie do holu wyszły wszystkie(!!!)Panie,powiedział jak ma na imię,przywitał się,pomogłam mu się przebrać..Pani podała mu rączkę,powiedziała,że zaraz pokaże mu całe przedszkole,żeby dał buziaka rodzicom,więc dał.Ja jeszcze zapytałam o której przyjsc w pierwszy dzień,umówilismy się,że będę po niego zaraz po obiedzie...
Zaraz przyszedł kolejny chłopczyk,który na wstępie zaczął łkać rozpaczliwie....
Kuba generalnie zadowolony,ale on jest z reguły śmiały,otwarty i wygadany,więc liczę,że źle nie będzie
Powitanie było takie jak moim zdaniem byc powinno,Pani miła,opiekuńcza,taka super!
W przedszkolu nie było żadnych dni adaptacyjnych ani nic,od razu można rzec dziecko rzucane na głeboką wodę Ale dużo rozmawialiśmy wczesniej o przedszkolu,oglądaliśmy zdjęcia ze stronki p-kola w internecie,widział,że np krzesełka i stoliczki takie jak w domu(Ikea hehe)fajne jedzonko (zdjecia z poczęstunków itp a -Kuba lubi dobrze zjeśc:))
Narazie nic nie trzeba przynosić,nawet worki w szatni sa przedszkolne:)Kuba dostał szafkę z kotkiem,oswiadczył pani,ze''lubi kociaki'':)
Tylko Pacia ryczy za Kubusiem,wezmę ją do przedszkola jak bedę szła koło 14 po Kubę.Ucieszy się na widok wujaszka Kuby icon_wink.gif

Tiss-to powodzenia w UP!
Skorpionko-to życzę byś znalazła dobrą pracę.A czego poszukujesz?Co chciałabys robić?

A co u reszty?Odzywac się!-Hallo,moje drogie!!!!!
Zaraz kolejna część....no,nawet pasuje,nowy rozdział na nowy rok przedszkolny i 4 latka tuż-tuż icon_mrgreen.gif

Zimno diabelnie i leje...matkobosko,co za wygwizdów brrrr...
maminka43


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,011
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 08:54
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 5,215

GG:


post śro, 01 wrz 2010 - 10:39
Post #1966

Ale fajne zdjęcia!
Moniq,jaka córcia już duża!!!Maciuś też,a ładni obydwoje! icon_smile.gif Zresztą CAŁA rodzinka bardzo fajna!
AdiBu-hmm...normalnie nie widać,który to Antoś a który Adaś,obydwoje jak o jednym czasie wykluci icon_smile.gif Dopiero po wnikliwej analizie rozróżniam icon_wink.gif
No,Kuba odprowadzony
Jak zwykle wstaje wczesnie tak dzis musiałam go budzić.
Zjadł jogurcika i popił kilkoma łykami herbatki,nie dawałam mu kanapek,choć początkowo miałam taki zamiar:)ale z jogurcikiem to szybciutko,a w przedszkolu śniadanie...to może chętniej zje.
Poszedł z mamą i tatem o dziwo,byliśmy pierwsi.Na powitanie do holu wyszły wszystkie(!!!)Panie,powiedział jak ma na imię,przywitał się,pomogłam mu się przebrać..Pani podała mu rączkę,powiedziała,że zaraz pokaże mu całe przedszkole,żeby dał buziaka rodzicom,więc dał.Ja jeszcze zapytałam o której przyjsc w pierwszy dzień,umówilismy się,że będę po niego zaraz po obiedzie...
Zaraz przyszedł kolejny chłopczyk,który na wstępie zaczął łkać rozpaczliwie....
Kuba generalnie zadowolony,ale on jest z reguły śmiały,otwarty i wygadany,więc liczę,że źle nie będzie
Powitanie było takie jak moim zdaniem byc powinno,Pani miła,opiekuńcza,taka super!
W przedszkolu nie było żadnych dni adaptacyjnych ani nic,od razu można rzec dziecko rzucane na głeboką wodę Ale dużo rozmawialiśmy wczesniej o przedszkolu,oglądaliśmy zdjęcia ze stronki p-kola w internecie,widział,że np krzesełka i stoliczki takie jak w domu(Ikea hehe)fajne jedzonko (zdjecia z poczęstunków itp a -Kuba lubi dobrze zjeśc:))
Narazie nic nie trzeba przynosić,nawet worki w szatni sa przedszkolne:)Kuba dostał szafkę z kotkiem,oswiadczył pani,ze''lubi kociaki'':)
Tylko Pacia ryczy za Kubusiem,wezmę ją do przedszkola jak bedę szła koło 14 po Kubę.Ucieszy się na widok wujaszka Kuby icon_wink.gif

Tiss-to powodzenia w UP!
Skorpionko-to życzę byś znalazła dobrą pracę.A czego poszukujesz?Co chciałabys robić?

A co u reszty?Odzywac się!-Hallo,moje drogie!!!!!
Zaraz kolejna część....no,nawet pasuje,nowy rozdział na nowy rok przedszkolny i 4 latka tuż-tuż icon_mrgreen.gif

Zimno diabelnie i leje...matkobosko,co za wygwizdów brrrr...


--------------------
Agatka mama:
Joanny Dominiki(7.03.1987)
Ma?gorzaty Karoliny(9.10.1989)
Jakuba Krzysztofa(19.10.2006)

i babcia
Mai Adrianny(31.03.2006)
Patrycji Izabelli(08.09.2008)
Micha?a Marcina (24.07.2011)

Te?ciowa
Adrianka i Sebastianka ;)



ciacho
śro, 01 wrz 2010 - 22:29
pierwszy dzień wypadł dobrze, bez płaczu na pożegnanie - mimo chaosu w szatni i w sali (Ala chodzi do grupy łączonej 3-4 latków i większość dzieci po raz pierwszy idzie do przedszkola) i z uśmiechem na powitanie o 16

Ala tylko mówiła że trochę płakała w okolicach leżakowania bo inne dzieci zaraziły ja płaczem i źle się poczuła icon_smile.gif

ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post śro, 01 wrz 2010 - 22:29
Post #1967

pierwszy dzień wypadł dobrze, bez płaczu na pożegnanie - mimo chaosu w szatni i w sali (Ala chodzi do grupy łączonej 3-4 latków i większość dzieci po raz pierwszy idzie do przedszkola) i z uśmiechem na powitanie o 16

Ala tylko mówiła że trochę płakała w okolicach leżakowania bo inne dzieci zaraziły ja płaczem i źle się poczuła icon_smile.gif



--------------------
tissaia
śro, 01 wrz 2010 - 22:37
Maks zgodnie z przewidywaniami w przedszkolu był chętnie, i mam nadzieję, że tak zostanie icon_wink.gif Co prawda jego przedszkolna narzeczona Ola nie "odcałowała go" na powitanie ( wolałam nie wnikać w precyzyjne znaczenie terminu odcałowania... ) ale może z czasem jakoś dojdą do porozumienia icon_wink.gif

Aszaczku drogi- no nie pracuję w przedszkolu, od czasu przeprowadzki do Kielc.

Kto zakłada kolejny wątek???
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post śro, 01 wrz 2010 - 22:37
Post #1968

Maks zgodnie z przewidywaniami w przedszkolu był chętnie, i mam nadzieję, że tak zostanie icon_wink.gif Co prawda jego przedszkolna narzeczona Ola nie "odcałowała go" na powitanie ( wolałam nie wnikać w precyzyjne znaczenie terminu odcałowania... ) ale może z czasem jakoś dojdą do porozumienia icon_wink.gif

Aszaczku drogi- no nie pracuję w przedszkolu, od czasu przeprowadzki do Kielc.

Kto zakłada kolejny wątek???

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
Iwona 24+5
śro, 01 wrz 2010 - 23:17
No dzielne Przedszkolaki !!!
Mai przedszkole było czynne przez całe wakacje więc Maja nie miała powrotu ...

Mai pokoik będzie różowo fioletowy w stulu Hanny Montany (gwiazdy motyle gitary itp)

Uf tez bym poszła do pracy. Chociaz na pół etatu,
Iwona 24+5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,028
Dołączył: pią, 24 mar 06 - 13:25
Skąd: Świdnica
Nr użytkownika: 5,345

GG:


post śro, 01 wrz 2010 - 23:17
Post #1969

No dzielne Przedszkolaki !!!
Mai przedszkole było czynne przez całe wakacje więc Maja nie miała powrotu ...

Mai pokoik będzie różowo fioletowy w stulu Hanny Montany (gwiazdy motyle gitary itp)

Uf tez bym poszła do pracy. Chociaz na pół etatu,

--------------------
Iwona 24 mama Majeczki 25.10.2006



[*] Dla Mamusi - ?wiate?ko
Iwona 24+5
śro, 01 wrz 2010 - 23:19
CYTAT(tissaia @ Wed, 01 Sep 2010 - 23:37) *
Kto zakłada kolejny wątek???



teraz to chyba Helena lub Maminka
Iwona 24+5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,028
Dołączył: pią, 24 mar 06 - 13:25
Skąd: Świdnica
Nr użytkownika: 5,345

GG:


post śro, 01 wrz 2010 - 23:19
Post #1970

CYTAT(tissaia @ Wed, 01 Sep 2010 - 23:37) *
Kto zakłada kolejny wątek???



teraz to chyba Helena lub Maminka

--------------------
Iwona 24 mama Majeczki 25.10.2006



[*] Dla Mamusi - ?wiate?ko
Helena
czw, 02 wrz 2010 - 10:20
Zapraszam na nowy wątek icon_smile.gif
https://www.maluchy.pl/forum/PAZDZIERNIK-20...Z15-t74408.html
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post czw, 02 wrz 2010 - 10:20
Post #1971

Zapraszam na nowy wątek icon_smile.gif
https://www.maluchy.pl/forum/PAZDZIERNIK-20...Z15-t74408.html

--------------------
> PAŹDZIERNIK 2006 cz.14, Przedszkolaki z naszej paki;-)
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  « poprzednia 97 98 99
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 16:52
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama