Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

Czy naprawde nie ma nikogo z Warmi i Mazur??

> 
SylwiaK
sob, 28 sty 2006 - 14:54
Izuka! Wszystkiego najlepszego dla Twojej córeczki. Życzę jej duuużo uśmiechu i radości i słoneczka i zdrówka.
To znaczy, że Twoja córeczka jest wodniczką. Ja też jestem spod tego znaku... Napisz coś więcej o Twojej pociesze - czy masz za sobą już okres bunt 2latka? Widzisz, moja Nela dopiero w lipcu skończy 2 lata, ale już zaczyna pokazywać różki - i to tak na świadomo icon_smile.gif
Pozdrawiam
SylwiaK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: sob, 10 wrz 05 - 12:16
Skąd: Szczytno
Nr użytkownika: 3,617

GG:


post sob, 28 sty 2006 - 14:54
Post #41

Izuka! Wszystkiego najlepszego dla Twojej córeczki. Życzę jej duuużo uśmiechu i radości i słoneczka i zdrówka.
To znaczy, że Twoja córeczka jest wodniczką. Ja też jestem spod tego znaku... Napisz coś więcej o Twojej pociesze - czy masz za sobą już okres bunt 2latka? Widzisz, moja Nela dopiero w lipcu skończy 2 lata, ale już zaczyna pokazywać różki - i to tak na świadomo icon_smile.gif
Pozdrawiam

--------------------
Kopisiowo
Sylwia, mama Kornelki (VII 2004) i Julka(II 2006)
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Kacha S-Ż
nie, 29 sty 2006 - 08:00
Hej dziewczyny, to jest coś takiego jak bunt dwulatka? Myślałam, że okres buntu i naporu to w wieku nastu lat dopiero się zaczyna... Ale mnie pocieszyłyście icon_wink.gif
Kacha S-Ż


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 67
Dołączył: wto, 06 gru 05 - 08:15
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 4,218

GG:


post nie, 29 sty 2006 - 08:00
Post #42

Hej dziewczyny, to jest coś takiego jak bunt dwulatka? Myślałam, że okres buntu i naporu to w wieku nastu lat dopiero się zaczyna... Ale mnie pocieszyłyście icon_wink.gif

--------------------
user posted image
user posted image
SylwiaK
nie, 29 sty 2006 - 09:39
Bunt pojawia się co jakiś czas, tylko że ten "najstraszniejszy" jest w wieku nastu lat.
SylwiaK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: sob, 10 wrz 05 - 12:16
Skąd: Szczytno
Nr użytkownika: 3,617

GG:


post nie, 29 sty 2006 - 09:39
Post #43

Bunt pojawia się co jakiś czas, tylko że ten "najstraszniejszy" jest w wieku nastu lat.

--------------------
Kopisiowo
Sylwia, mama Kornelki (VII 2004) i Julka(II 2006)
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
miriam
nie, 29 sty 2006 - 12:04
CYTAT(Kacha S-Ż)
Hej dziewczyny, to jest coś takiego jak bunt dwulatka? Myślałam, że okres buntu i naporu to w wieku nastu lat dopiero się zaczyna... Ale mnie pocieszyłyście icon_wink.gif


hi,hi ten bunt 2 latka jest pierwszym buntem chyba, dlatego taki "slawny" icon_smile.gif
ja przechodze drugi raz, na szczescie lagodnuej jak za pierwszym
najpierw 2 latka, pozniej 3 itd........... icon_lol.gif
miriam


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 19:16
Skąd: pochodza krasnale?
Nr użytkownika: 229

GG:


post nie, 29 sty 2006 - 12:04
Post #44

CYTAT(Kacha S-Ż)
Hej dziewczyny, to jest coś takiego jak bunt dwulatka? Myślałam, że okres buntu i naporu to w wieku nastu lat dopiero się zaczyna... Ale mnie pocieszyłyście icon_wink.gif


hi,hi ten bunt 2 latka jest pierwszym buntem chyba, dlatego taki "slawny" icon_smile.gif
ja przechodze drugi raz, na szczescie lagodnuej jak za pierwszym
najpierw 2 latka, pozniej 3 itd........... icon_lol.gif
Kacha S-Ż
nie, 29 sty 2006 - 12:53
miriam pytanko, bo widzę, że odstęp czasowy między swymi pociechami masz mniej ięcej taki jaki ja planuję: jak Carmen przeżyła pojawienie się w domu maleństwa? Czy opieka nad dwiema Kluseczkami była bardziej wymagajaca dla Ciebie niż za pierwszym razem?
Kacha S-Ż


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 67
Dołączył: wto, 06 gru 05 - 08:15
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 4,218

GG:


post nie, 29 sty 2006 - 12:53
Post #45

miriam pytanko, bo widzę, że odstęp czasowy między swymi pociechami masz mniej ięcej taki jaki ja planuję: jak Carmen przeżyła pojawienie się w domu maleństwa? Czy opieka nad dwiema Kluseczkami była bardziej wymagajaca dla Ciebie niż za pierwszym razem?

--------------------
user posted image
user posted image
miriam
nie, 29 sty 2006 - 13:39
hmmm, Carmen byla niespokojnym dzieckiem, wiec nastawialam sie psychocznie na nieprzespane noce, wszystko razy 2, rzeczywistosc okazala sie duzo lagodniejsza, mala przesypiala noce (oprocz pierwszych 3 tygodni), Carmen reagowala na nia nie zloscia, tylko zazdroscia, np: glaskala ja po buzi jak mala tylko usnela icon_wink.gif, ale wiadomo ze noworodek spi mocniej icon_smile.gif, wiec ogolnie bylo mi latwiej niz przy pierwszym dziecku, moze tylko nie przewidzialam ze Carmen potrzebuje wiecej uwagi, czasem bylam zmeczona, wiec byly "zgrzyty", w rezultacie dziecko bylo bardziej "wymagajace", na szczescie trwalo to krotko icon_smile.gif, szybko ustalismy rytm dnia, Carmen zrozumiala, ze nie kochamy ja mniej, ze siostre miec jest fajnie, zwlaszcza jak mogla sie nia pochwalic rodzinie i znajomym (rodzina miala zakaz zachwycania sie mala w jej obecnosci icon_wink.gif )
Ogolnie mysle, ze bylo lepiej niz za pierwszym razem, teraz jest trohe trudniej bo sie pokloca, etc.., ale okazuja tez sobie milosc, bawia sie razem...
jednym slowem warto bylo icon_biggrin.gif
co do roznicy wiele zalezy od charakteru dzieci, jedne odnajduja sie szybko w nowej rzeczywistosci inne gorzej, jakby nie bylo dla jedynaka pojawienie sie rodzenstwa to zawsze swego rodzaju "cios", dopiero my rodzice musimy mu pokazac ze na tym zyskuje a nie traci icon_smile.gif
miriam


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 19:16
Skąd: pochodza krasnale?
Nr użytkownika: 229

GG:


post nie, 29 sty 2006 - 13:39
Post #46

hmmm, Carmen byla niespokojnym dzieckiem, wiec nastawialam sie psychocznie na nieprzespane noce, wszystko razy 2, rzeczywistosc okazala sie duzo lagodniejsza, mala przesypiala noce (oprocz pierwszych 3 tygodni), Carmen reagowala na nia nie zloscia, tylko zazdroscia, np: glaskala ja po buzi jak mala tylko usnela icon_wink.gif, ale wiadomo ze noworodek spi mocniej icon_smile.gif, wiec ogolnie bylo mi latwiej niz przy pierwszym dziecku, moze tylko nie przewidzialam ze Carmen potrzebuje wiecej uwagi, czasem bylam zmeczona, wiec byly "zgrzyty", w rezultacie dziecko bylo bardziej "wymagajace", na szczescie trwalo to krotko icon_smile.gif, szybko ustalismy rytm dnia, Carmen zrozumiala, ze nie kochamy ja mniej, ze siostre miec jest fajnie, zwlaszcza jak mogla sie nia pochwalic rodzinie i znajomym (rodzina miala zakaz zachwycania sie mala w jej obecnosci icon_wink.gif )
Ogolnie mysle, ze bylo lepiej niz za pierwszym razem, teraz jest trohe trudniej bo sie pokloca, etc.., ale okazuja tez sobie milosc, bawia sie razem...
jednym slowem warto bylo icon_biggrin.gif
co do roznicy wiele zalezy od charakteru dzieci, jedne odnajduja sie szybko w nowej rzeczywistosci inne gorzej, jakby nie bylo dla jedynaka pojawienie sie rodzenstwa to zawsze swego rodzaju "cios", dopiero my rodzice musimy mu pokazac ze na tym zyskuje a nie traci icon_smile.gif
misia Ździsia

Go??







post nie, 29 sty 2006 - 20:18
Post #47


Ciesze się,ze jest ktoś z tych stron,pięknych stron, jestem z Kętrzyna
Kacha S-Ż
nie, 29 sty 2006 - 21:27
Ja uczyłam się w Kętrzynie w Ogólniaku. Ładne miasto icon_smile.gif
Kacha S-Ż


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 67
Dołączył: wto, 06 gru 05 - 08:15
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 4,218

GG:


post nie, 29 sty 2006 - 21:27
Post #48

Ja uczyłam się w Kętrzynie w Ogólniaku. Ładne miasto icon_smile.gif

--------------------
user posted image
user posted image
Izuka

Go??







post pon, 06 lut 2006 - 23:43
Post #49

Witajcie,
sorki że długo nie zaglądałam ale nie mam ostatnio czasu....
SylwiaK dziękujemy za życzenia, jak chodzi o syndrom dwulatka, to jak narazie mamy to za sobą- brrrrrr. Ciężko być cierpliwym i opanowanym....u nas zaczęło się gdzieś z trzy miesiące temu i parę dni jest "cisza"pomijając fakt że nie mogę wyjść do sklepu bo siedzi pod drzwiami i dostaje spazmów(nic wtedy nie pomaga, dopiero mój powrót), nawet do kibelka chodzę w towarzystwie....a nasz syndromek był niezły icon_twisted.gif wszyscy poszczypani, pogryzieni, rozszarpani, do tego nieuzasadnione napady histerii 23.gif to tak w dużym skrócie. Poza tym jest słodka, cwana, bystra i dość "duża"....
Pozdrowionka wink.gif przytul.gif
Wio_la
śro, 18 paź 2006 - 09:30
icon_smile.gif
Wio_la


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 18 paź 06 - 08:37
Skąd: lasy i jeziorka
Nr użytkownika: 8,045




post śro, 18 paź 2006 - 09:30
Post #50

icon_smile.gif

--------------------
cieszmy się życiem a nie pieniędzmi:):):)
Kacha S-Ż
śro, 18 paź 2006 - 14:10
Poszlyśmy do żlobka-daję nam miesiąc na oswojenie się z sytuacją, jeśli nic z tego nie wyjdzie to trudno, coś innego wymyslimy.


Na razie wedlug słów pielęgniarek-bo tak kierowniczka nazywa opiekunki pierwszej grupy-Ola jest spokojna, ale za każdym razem (a na razie były dwa) odnoszę wrażenieże całkiem niedawno płakala-wiecie-taki szlochający oddech...no cóż.Nie histeryzuje przy oddawaniu jej rano, więc może jednak tak źle nie jest. Zobaczymy...

ach-zaczęłyśmy też chodzić na basen. Ola bawi się świetnie, tylko jakoś nie lubi kłaść sie w wodzie na pleckach, ciekawa jestem czemu, bo w wodzie zachowuje się jak foka
Kacha S-Ż


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 67
Dołączył: wto, 06 gru 05 - 08:15
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 4,218

GG:


post śro, 18 paź 2006 - 14:10
Post #51

Poszlyśmy do żlobka-daję nam miesiąc na oswojenie się z sytuacją, jeśli nic z tego nie wyjdzie to trudno, coś innego wymyslimy.


Na razie wedlug słów pielęgniarek-bo tak kierowniczka nazywa opiekunki pierwszej grupy-Ola jest spokojna, ale za każdym razem (a na razie były dwa) odnoszę wrażenieże całkiem niedawno płakala-wiecie-taki szlochający oddech...no cóż.Nie histeryzuje przy oddawaniu jej rano, więc może jednak tak źle nie jest. Zobaczymy...

ach-zaczęłyśmy też chodzić na basen. Ola bawi się świetnie, tylko jakoś nie lubi kłaść sie w wodzie na pleckach, ciekawa jestem czemu, bo w wodzie zachowuje się jak foka

--------------------
user posted image
user posted image
SylwiaK
śro, 18 paź 2006 - 20:40
Moja Kornelka "płaczliwy oddech" ma również czasami jak się wygłupia, biega i męczy icon_smile.gif Powodzenia - powinno być dobrze!
SylwiaK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: sob, 10 wrz 05 - 12:16
Skąd: Szczytno
Nr użytkownika: 3,617

GG:


post śro, 18 paź 2006 - 20:40
Post #52

Moja Kornelka "płaczliwy oddech" ma również czasami jak się wygłupia, biega i męczy icon_smile.gif Powodzenia - powinno być dobrze!

--------------------
Kopisiowo
Sylwia, mama Kornelki (VII 2004) i Julka(II 2006)
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
~*SaaRaa*~
sob, 16 gru 2006 - 11:50
Szocik ja tez jestem z osiedla Generałów z Olsztyna icon_biggrin.gif Wiec zapraszam na pogaduchy icon_biggrin.gif

Co prawda nie mam jeszcze dziecka, dopiero planuje ... ale i tak codziennie tu wpadam i Was czytam :*
~*SaaRaa*~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,113
Dołączył: pon, 20 lis 06 - 14:28
Nr użytkownika: 8,583




post sob, 16 gru 2006 - 11:50
Post #53

Szocik ja tez jestem z osiedla Generałów z Olsztyna icon_biggrin.gif Wiec zapraszam na pogaduchy icon_biggrin.gif

Co prawda nie mam jeszcze dziecka, dopiero planuje ... ale i tak codziennie tu wpadam i Was czytam :*

--------------------

Klaudia :*
grzałka
sob, 16 gru 2006 - 16:04
Sara, tu jest forum Olsztynianek
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post sob, 16 gru 2006 - 16:04
Post #54

Sara, tu jest forum Olsztynianek

--------------------
~*SaaRaa*~
nie, 17 gru 2006 - 02:12
grzalka dziekuje :*
~*SaaRaa*~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,113
Dołączył: pon, 20 lis 06 - 14:28
Nr użytkownika: 8,583




post nie, 17 gru 2006 - 02:12
Post #55

grzalka dziekuje :*

--------------------

Klaudia :*
Betip1976
pon, 08 sty 2007 - 22:04
Witam po bardzo bardzo długiej przerwie. Byłam tu juz zarejestrowana jako Betip, ale coś sie mi pomieszało i nie mogłam sie ponownie zalogować, wiec teraz jestem jako Betip1976
Parę słów o mnie dla przypomnienia. Jestem z ketrzyna. Mam dwie córeczki Paulinkę ur. 20 stycznia 2004 roku oraz Agatkę urodzoną 28 sierpnia 2006 roku.
W chwili obecnej jestem z dzieciakami w domku, bo własnie skończył mi sie macierzyński i jestem teraz na zaległym urlopie wypoczynkowym.
Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze zagląda.

Pozdrawiam Beata
Betip1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 08 sty 07 - 21:49
Nr użytkownika: 9,765




post pon, 08 sty 2007 - 22:04
Post #56

Witam po bardzo bardzo długiej przerwie. Byłam tu juz zarejestrowana jako Betip, ale coś sie mi pomieszało i nie mogłam sie ponownie zalogować, wiec teraz jestem jako Betip1976
Parę słów o mnie dla przypomnienia. Jestem z ketrzyna. Mam dwie córeczki Paulinkę ur. 20 stycznia 2004 roku oraz Agatkę urodzoną 28 sierpnia 2006 roku.
W chwili obecnej jestem z dzieciakami w domku, bo własnie skończył mi sie macierzyński i jestem teraz na zaległym urlopie wypoczynkowym.
Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze zagląda.

Pozdrawiam Beata
Kacha S-Ż
wto, 09 sty 2007 - 10:04
Hej Beatko icon_smile.gif

Co do żłobka-już tam nie chodzimy icon_sad.gif Ola non stop chorowała, więc nie było sensu płacić za miejsce, gdy młoda leczyła się cały czas w domu, a poza tym zniesmaczyło mnie, że opiekunki nie potrafiły mi powiedzieć, czy Ola zrobiła danego dnia kupkę czy nie. I jeszce Olinda przed żłobkiem pięknie robiła kupala na nocnik. a po pójsciu do żłobka zaczęla z powrotem walić w pieluchę, i to jeszcze tak specjalnie chowała się w drugim pokoju, żebym jej nie wyłapała na nocnik....
Kacha S-Ż


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 67
Dołączył: wto, 06 gru 05 - 08:15
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 4,218

GG:


post wto, 09 sty 2007 - 10:04
Post #57

Hej Beatko icon_smile.gif

Co do żłobka-już tam nie chodzimy icon_sad.gif Ola non stop chorowała, więc nie było sensu płacić za miejsce, gdy młoda leczyła się cały czas w domu, a poza tym zniesmaczyło mnie, że opiekunki nie potrafiły mi powiedzieć, czy Ola zrobiła danego dnia kupkę czy nie. I jeszce Olinda przed żłobkiem pięknie robiła kupala na nocnik. a po pójsciu do żłobka zaczęla z powrotem walić w pieluchę, i to jeszcze tak specjalnie chowała się w drugim pokoju, żebym jej nie wyłapała na nocnik....

--------------------
user posted image
user posted image
PS
czw, 11 sty 2007 - 00:36
Ełk się kłania:)
PS


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: pią, 22 wrz 06 - 21:22
Nr użytkownika: 7,622




post czw, 11 sty 2007 - 00:36
Post #58

Ełk się kłania:)

--------------------
Pati
pszczółka maja...
pon, 09 kwi 2007 - 16:46
ja też jestem z warmińsko-mazurskiego:0
pszczółka maja...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pon, 09 kwi 07 - 16:36
Nr użytkownika: 12,790




post pon, 09 kwi 2007 - 16:46
Post #59

ja też jestem z warmińsko-mazurskiego:0
gosiakam
pią, 25 maj 2007 - 12:48
Cześć! A ja mieszkam w zasadzie na granicy:)icon_smile.gif bo mam 23 km do Suwałki mieszkam w podlaskim ale mam tez 32km do Gołdapi a to bardzo blisko:) pozdrawiam!
gosiakam


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 84
Dołączył: nie, 24 wrz 06 - 01:08
Skąd: okolice Suwalk
Nr użytkownika: 7,640

GG:


post pią, 25 maj 2007 - 12:48
Post #60

Cześć! A ja mieszkam w zasadzie na granicy:)icon_smile.gif bo mam 23 km do Suwałki mieszkam w podlaskim ale mam tez 32km do Gołdapi a to bardzo blisko:) pozdrawiam!

--------------------
Nasze pociechy: DAMIANEK 8lat :) MARCINEK 6 latka:) dwa zupełnie innne charaktery
> Czy naprawde nie ma nikogo z Warmi i Mazur??
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 23:45
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama