Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Jaka pościel dla alergika?

-
monia12311
post Tue, 04 Jul 2017 - 14:28
Post #41

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 49,927

mam uczulenie na wszystko - począwszy od roztoczy i grzybów, przez pyłki, kurz, pióra aż do środków zapachowych. moje dziecko niestety równeiż ma ten problem, choć na szczescie wmniejszym stopniu, uniknęło alergii pokarmowych. w każdym razie pościel w naszym domu jest prana niemal tak często jak w hotelach, chociaż używam proszków dla dzieci, hipoalrgicznych to i tak pranie niszczy pościel, dlatego uznałam, że warto zainwestować w lepsze tkaniny i kupilam pościel dla hoteli oraz paczkę ręczników hotelowych na stronie https://tekstylia-hotelowe-abip.com.pl/. na razie wszystko ładnie się pierze, nie rozciąga, nie przeciera. pewnie niedługo znów zrobię tak samówienie, czkeam tylko na fajne promocje. pozdraiwam
Go to the top of the page PM

Quote Post
Herna
post Thu, 27 Jul 2017 - 10:51
Post #42

Nr użytkownika: 50,089

Musisz poszukać sobie koce antyalergiczne. Też mam podobny problem i szukam i zawsze kupuję tylko taką pościel czy podobne artykuły.

Quote Post
Majtaska23
post Thu, 28 Sep 2017 - 11:03
Post #43

Nr użytkownika: 50,553

A ile ma latek icon_smile.gif?
Jeśli niewiele to polecam kocyki z minky - to chyba najwygodniejsza, najcieplejsza rzecz jaką alergik może sobie wymarzyć.
Ja mojemu małemu kupiłam Zestaw z poduszką - Abecadło: https://hipoalergiczny24.pl/pl/p/Zestaw-Abecadlo-Minky/520
Jest naprawdę miękki, puszysty i miły w dotyku.

Quote Post
EdytaRola
post Thu, 28 Sep 2017 - 20:50
Post #44

Nr użytkownika: 43,477

ja kupowalam posciel dla alergika mojego w jysk, trochę droższa, no ale mus to mus, do tego ma poszewki z room99, 100% bawełna dobrej jakosci, miękka i wytrzymała, bardzo polecam, do tego posciel po praniu wkladam w worek foliowy i do zamrazarki na noc, zimno zabija roztocza:)

Quote Post
Julia1994
post Wed, 04 Oct 2017 - 10:16
Post #45

Nr użytkownika: 50,599

My kupujemy pościel dla dzieci przeważnie w sklepie 4KidsPoint. Również są alergikami i wybór pościeli to nie lada wyzwanie. Zobaczcie na tą, wygląda ekstra! : 4kidspoint.pl/posciel-simply-glamour-ramka-junior-szara-100x135-cottonsweets-78322

Quote Post
mikulek87
post Sun, 31 Dec 2017 - 15:11
Post #46

Nr użytkownika: 48,469

CYTAT(Marta9112 @ Tue, 25 Apr 2017 - 11:20) *
Może trochę mniej w temacie, ale też chodzi o otulenie malucha. Mam pytanie o kocyki? Polecałybyście produkty Jollein, dokładnie kocyki https://bobomio.pl/jollein? To nie taki tani zakup, ale wyglądają na naprawdę przyjemne, na paru blogach spotkałam się też z pozytywnymi opiniami. Jak to z tym Jollein jest?

Te kocyki z www.bobomio.pl są cudowne <3 Mamy taki, absolutnie się w nim zakochałam <3 Milutki i mięciutki. Miałam kiedyś kocyk innej firmy niz Jollen, ale był taki... nie umiem nazwać... bardziej szorstki? I takie wrażenie klejenia było, nawet po kilku praniach.

Quote Post
dora88
post Wed, 07 Feb 2018 - 20:27
Post #47

Nr użytkownika: 43,294

Nie ma lepszej pościeli dla malucha, szczególnie alergika, niż z wypełnieniem z wełny alpaki! Jest wolna od alergenów, miękka, w ogóle nie gryzie, a do tego, co najważniejsze, utrzymuje stałą temperaturę<3 Moje maluszki śpią tylko i wyłącznie w pościeli z alpak, kupiłam ją w https://www.facebook.com/JaskowySad/ icon_smile.gif

Quote Post
oczajkowska
post Sat, 24 Feb 2018 - 21:01
Post #48

Nr użytkownika: 51,544

U nas synek miał od urodzenia problemy ze skórą i niestety musieliśmy uważać na wiele produktów:(
Od małego musiałam 2 razy płukać ubranka i prać je tylko w płynie <.... moderacja>, teraz ma rok i ostatnio kupiłam dla niego lnianą pościel i jestem baardzo zadowolona. Ma wlasciowosci antybakteryne, trzyma dobrze cieplo i jest milutka. Ja kupilam polskiej marki <... moderacja> - oni mają tylko polski len i wszystko szyją ręcznie więc dopasowali mi rozmiar bez problemu. Ja szczerze polecam nie wrocilabym do bawełny

Quote Post
Wereczka
post Mon, 07 May 2018 - 11:27
Post #49

Nr użytkownika: 51,826

Ja po prostu czytam co kupuję icon_smile.gif Czyli musi dać się prać w 90 stopniach . Nawet kołdrę taką kupiłam w Jysku i ładuję ją od czasu do czasu do pralki.
Ale jeśli nie można prać kołdry w pralce, to warto od czasu do czasu wymrozić ja w zamrażarce, bo od ujemnej temperatury roztocza też giną.

Quote Post
ania38
post Mon, 07 May 2018 - 11:50
Post #50

Nr użytkownika: 51,825

Witam. Gorąco polecam ubranka dla niemowląt ze sklepu www.lencia.pl
Wyłącznie sprawdzeni polscy dostawcy, najwyższej jakości antyalergiczne materiały, które doskonale sprawdzą się nawet przy najdelikatniejszej skórze skłonnej do alergii. Szerokie grono zadowolonych Mam potwierdza.

Quote Post
Patunia009
post Mon, 07 May 2018 - 13:52
Post #51

Nr użytkownika: 51,786

Moim zdaniem, jeśli oczywiście mozesz przeznaczyc na to tyle pieniedzy... kołdry, maerace roznych marek na zamowienie, ekologiczne, dobre dla skory i zdrowia czlowieka.

Quote Post
petra
post Tue, 10 Jul 2018 - 14:31
Post #52

Nr użytkownika: 51,429

Z atestem, 63 zł w Empiku. Porządnie wykonana, jakościowa, solidna. Tylko kwestia dopasowania do płci.
Zakładam, że jakoś sensownie to dobierzecie, a te ceny to raczej na dniach zniknął.

Quote Post
Kasiek92
post Fri, 27 Jul 2018 - 11:00
Post #53

Nr użytkownika: 51,907

Bardzo dobre są te pościele z jonami srebra, ale różne rzeczy się o nich słyszy i czasami sporo się przepłaca. Są jakieś gatunki pościeli bez jonów, ale ostatnio coraz rzadziej widuję. Ostatni mój zakup to poduszka antyalergiczna i właśnie dzięki temu produktowi zaczęłam sypiać normalnie... Córeczka podobnie, od kiedy korzystamy z pościeli antyalergicznych noce są spokojniejsze.

Quote Post
> Jaka pościel dla alergika?

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 16 Oct 2018 - 11:03
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe