Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

PÅ‚acz po przebudzeniu

> 
myszka9620
śro, 18 lip 2012 - 14:03
Witam
Mam taki problem mój szkrab płacze zaraz po przebudzeniu (rano) oraz po popołudniowej drzemce. Czy też mieliście taki problem i jak sobie z nim poradziliście podpowiedzcie co zrobić.
myszka9620


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: pon, 09 lip 07 - 16:21
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 15,336

GG:


post śro, 18 lip 2012 - 14:03
Post #1

Witam
Mam taki problem mój szkrab płacze zaraz po przebudzeniu (rano) oraz po popołudniowej drzemce. Czy też mieliście taki problem i jak sobie z nim poradziliście podpowiedzcie co zrobić.
gozar
czw, 19 lip 2012 - 08:08
Moja córka tak miała. Trwało to prawie do 4 roku życia. P południowej drzemce płacze przeradzały się zazwyczaj w spazmy. Nic na to nie mogłam poradzić. Jedynie długie mocne przytulanie trochę ją uspokajało. W końcu samo minęło. Chyba przedszkole się do tego przyczyniło. Taki typ.

Ten post edytował gozar czw, 19 lip 2012 - 08:08
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post czw, 19 lip 2012 - 08:08
Post #2

Moja córka tak miała. Trwało to prawie do 4 roku życia. P południowej drzemce płacze przeradzały się zazwyczaj w spazmy. Nic na to nie mogłam poradzić. Jedynie długie mocne przytulanie trochę ją uspokajało. W końcu samo minęło. Chyba przedszkole się do tego przyczyniło. Taki typ.

--------------------
Andzia20
czw, 19 lip 2012 - 09:46
ja tez czsem mam z tym problem wlasnie po poludniowej drzemce nie zdarza sie to dziennie ani zbyt czesto ale wtedy tak jak napisala gozar pomaga przytulenie. Dodam ze moja corka nie chodzi do przedszkola.
Andzia20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 485
Dołączył: pon, 27 kwi 09 - 08:15
SkÄ…d: lubliniec
Nr użytkownika: 26,901

GG:


post czw, 19 lip 2012 - 09:46
Post #3

ja tez czsem mam z tym problem wlasnie po poludniowej drzemce nie zdarza sie to dziennie ani zbyt czesto ale wtedy tak jak napisala gozar pomaga przytulenie. Dodam ze moja corka nie chodzi do przedszkola.

--------------------



mlovea
czw, 19 lip 2012 - 09:58
Nie pomogę, ale na pocieszenie dodam, że u nas jest to samo. Prawie zawsze po przebudzeniu jest płącz. Był czas, że rano doprowadzało mnie to do szewskiej pasji, ale wyluzowałam. Zauważyłam, że na widok braciszka Majce przechodzi momentalnie, jak ręką odjął, od razu się uśmiecha icon_smile.gif

Chyba trzeba przeczekać... icon_sad.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post czw, 19 lip 2012 - 09:58
Post #4

Nie pomogę, ale na pocieszenie dodam, że u nas jest to samo. Prawie zawsze po przebudzeniu jest płącz. Był czas, że rano doprowadzało mnie to do szewskiej pasji, ale wyluzowałam. Zauważyłam, że na widok braciszka Majce przechodzi momentalnie, jak ręką odjął, od razu się uśmiecha icon_smile.gif

Chyba trzeba przeczekać... icon_sad.gif

--------------------


> PÅ‚acz po przebudzeniu
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:14
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama