Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
10 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

@--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz siódmy!

, 7 lat minęło jak jeden dzień :)
> , 7 lat minęło jak jeden dzieÅ„ :)
gosiagosia
wto, 22 sty 2013 - 00:27




niunia23


olakinga


Agalu


AsiaKG


Arwena.


izabell21


kasiaaaaa


gosiagosia


oraz

Fiefiora z Olusiem i BasiÄ… icon_smile.gif

Kasia z Jacusiem
icon_smile.gif



Dawno, dawno temu...

odsłona I
odsłona II
odsłona III
odsłona IV
odsłona V
odsłona VI


Ten post edytował gosiagosia nie, 21 lut 2016 - 11:31
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 22 sty 2013 - 00:27
Post #1





niunia23


olakinga


Agalu


AsiaKG


Arwena.


izabell21


kasiaaaaa


gosiagosia


oraz

Fiefiora z Olusiem i BasiÄ… icon_smile.gif

Kasia z Jacusiem
icon_smile.gif



Dawno, dawno temu...

odsłona I
odsłona II
odsłona III
odsłona IV
odsłona V
odsłona VI


--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Arwena.
wto, 22 sty 2013 - 09:30
Ale fajnie icon_smile.gif. Gosia - ale chyba w paseczku Madzi się pomyliłaś datowo.


Jak dzieci? Kasia? Olakinga? AsiaKG? U nas już chyba ok - udało się bez antybiotyku.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 22 sty 2013 - 09:30
Post #2

Ale fajnie icon_smile.gif. Gosia - ale chyba w paseczku Madzi się pomyliłaś datowo.


Jak dzieci? Kasia? Olakinga? AsiaKG? U nas już chyba ok - udało się bez antybiotyku.

--------------------
everybody lies
niunia23
wto, 22 sty 2013 - 09:36
gosia dokladnie w paseczku Madzki jest pomyłka icon_biggrin.gif

ale śliczna 1 stronka icon_biggrin.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post wto, 22 sty 2013 - 09:36
Post #3

gosia dokladnie w paseczku Madzki jest pomyłka icon_biggrin.gif

ale śliczna 1 stronka icon_biggrin.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
gosiagosia
wto, 22 sty 2013 - 09:40
juz poprawilam. nie wiem o co chodzilo, bo date mialam dobra, ale nic to icon_smile.gif troche odmlodzilam, Magda nie powinna sie gniewac icon_razz.gif

nie wiem czy pisalam - Franke bedzie nosil okulary. w tym tygodniu odbieramy je, kompletnie nie wiem jak mam go do nich przekonac. w sklepi zrobil taka afere, sciagnal okulary i rzucil o ziemie 29.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 22 sty 2013 - 09:40
Post #4

juz poprawilam. nie wiem o co chodzilo, bo date mialam dobra, ale nic to icon_smile.gif troche odmlodzilam, Magda nie powinna sie gniewac icon_razz.gif

nie wiem czy pisalam - Franke bedzie nosil okulary. w tym tygodniu odbieramy je, kompletnie nie wiem jak mam go do nich przekonac. w sklepi zrobil taka afere, sciagnal okulary i rzucil o ziemie 29.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
izabell30
wto, 22 sty 2013 - 11:47
Gosia super stronka.

Nie pisałaś nic o okularach dla Franka ciężko będzie takie małe dziecko do nich przekonać...
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post wto, 22 sty 2013 - 11:47
Post #5

Gosia super stronka.

Nie pisałaś nic o okularach dla Franka ciężko będzie takie małe dziecko do nich przekonać...

--------------------




kasiaaaaa
wto, 22 sty 2013 - 11:52
Spóźnione życzenia urodzinowe od ciotki Kaśki dla ślicznej Madzi. icon_smile.gif

Oliwia chyba wreszcie dobrzeje. Od wczorajszego południa już nie gorączkuje. Młody za to gorączki w ogóle narazie nie ma i oby tak zostało. Stawiałm im bańki. Jutro jedziemy do kontroli, to dam Wam znać.

A ja czynię pewne życiowe zmiany. Od tamtego tygodnia mam opiekunkę do dzieci. Narazie przychodzi dwa razy w tygodniu, żeby się siebie wzajemnie nauczyli. Mam zamiar wrócić a raczej znaleźć pracę od nowa. Będę jej szukać, a póki co zasilę szeregi kadrowe firmy mojego męża. Z czasem się zobaczy, czy tam zostane, czy znajdę coś innego. Sytuacja jest o tyle dla mnie komfortowa, że opiekunką jej moja kuzynka, która dodatkowo ma wyszktałcenie pedagogiczne, nie wspominając już o cudownym podejściu do dzieci oraz o tym, że po pierwszym dniu młodzi ciągle pytali kiedy znów przyjdzie ciocia Aga, a Mateusz nie omieszkał na dowidzenia zrobić wielkiej podkówki i szklanych oczu. icon_wink.gif

Dodatkowo niedługo w tv będzie można zobaczyć odcinek pewnego serialu, w którym zagram króciutką, minutową rólkę, ale bardzo wymowną (krzyczę i wyrywam się swojemu oprawcy icon_wink.gif ). Póki co nic więcej nie chcę pisać. Jak będę znała datę emisji to dam Wam znać. W każdym razie spełniło się moje wielkie marzenie - będę w tv! icon_lol.gif


Ten post edytował kasiaaaaa czw, 24 sty 2013 - 19:25
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post wto, 22 sty 2013 - 11:52
Post #6

Spóźnione życzenia urodzinowe od ciotki Kaśki dla ślicznej Madzi. icon_smile.gif

Oliwia chyba wreszcie dobrzeje. Od wczorajszego południa już nie gorączkuje. Młody za to gorączki w ogóle narazie nie ma i oby tak zostało. Stawiałm im bańki. Jutro jedziemy do kontroli, to dam Wam znać.

A ja czynię pewne życiowe zmiany. Od tamtego tygodnia mam opiekunkę do dzieci. Narazie przychodzi dwa razy w tygodniu, żeby się siebie wzajemnie nauczyli. Mam zamiar wrócić a raczej znaleźć pracę od nowa. Będę jej szukać, a póki co zasilę szeregi kadrowe firmy mojego męża. Z czasem się zobaczy, czy tam zostane, czy znajdę coś innego. Sytuacja jest o tyle dla mnie komfortowa, że opiekunką jej moja kuzynka, która dodatkowo ma wyszktałcenie pedagogiczne, nie wspominając już o cudownym podejściu do dzieci oraz o tym, że po pierwszym dniu młodzi ciągle pytali kiedy znów przyjdzie ciocia Aga, a Mateusz nie omieszkał na dowidzenia zrobić wielkiej podkówki i szklanych oczu. icon_wink.gif

Dodatkowo niedługo w tv będzie można zobaczyć odcinek pewnego serialu, w którym zagram króciutką, minutową rólkę, ale bardzo wymowną (krzyczę i wyrywam się swojemu oprawcy icon_wink.gif ). Póki co nic więcej nie chcę pisać. Jak będę znała datę emisji to dam Wam znać. W każdym razie spełniło się moje wielkie marzenie - będę w tv! icon_lol.gif


--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
izabell30
wto, 22 sty 2013 - 12:43
Kasiu wielkie gratulacje i w ogóle życzę Ci wszystkiego co najlepsze Cieszy mnie uśmiech na Twojej twarzy super oby tak dalej.

Aga a jak ty po tych terapiach jest coÅ› lepiej?
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post wto, 22 sty 2013 - 12:43
Post #7

Kasiu wielkie gratulacje i w ogóle życzę Ci wszystkiego co najlepsze Cieszy mnie uśmiech na Twojej twarzy super oby tak dalej.

Aga a jak ty po tych terapiach jest coÅ› lepiej?

--------------------




gosiagosia
wto, 22 sty 2013 - 12:59
Kasia, wszystkiego dobrego! slicznie wygladacie

Iza, kiedy nastepna jazda ?
mialas juz badania lekarskie?

Ten post edytował gosiagosia wto, 22 sty 2013 - 13:14
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 22 sty 2013 - 12:59
Post #8

Kasia, wszystkiego dobrego! slicznie wygladacie

Iza, kiedy nastepna jazda ?
mialas juz badania lekarskie?

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
izabell30
wto, 22 sty 2013 - 14:16
Gosia następną jazdę mam w poniedziałek.

Badania lekarskie miałam jakieś 3 tygodnie temu mam je zaliczone oczywiście do chorego kolana się nie przyznałam 48.gif
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post wto, 22 sty 2013 - 14:16
Post #9

Gosia następną jazdę mam w poniedziałek.

Badania lekarskie miałam jakieś 3 tygodnie temu mam je zaliczone oczywiście do chorego kolana się nie przyznałam 48.gif

--------------------




gosiagosia
wto, 22 sty 2013 - 14:54
czyli musialas zrobic badania przed rozpoczeciem kursu, tak?
zebralam sie w koncu do szukania osrodka, ale widze ze raczej nie da rady nigdzie, zebym sama sie uczyla teorii w domu i tylko przyszla na egz wewnetrzny (u nas w wiekszosci osrodkow taki jest, zanim rozpocznie sie kurs praktyczny). nie wiem jaka roznica, przeciezmoge chodzic do osrodka na ta teorie a i tak sie nie nauczyc niczego.
i z tego, co widze to tylko jeden osrodek jak na razie jest w stanie dopasowac sie do mnie z teoria, czyli jesli daloby rade, to mialabym ja sama w weekend.

aha, a napisz mi jeszcze Iza jakiego typu to byly badania? bo ja mialam je z 16 lat temu i pamietam tylko chyba ze badali wzrok i kazal dotknac palcem nosa, przejsc sie po linii, wiecej nie wiem.
z tego, co zaslyszalam, to od 2023r. trzeba bedze co 15 lat odnawiac prawko, ale nie wiem czy w postaci egzaminu czy jak.

Ten post edytował gosiagosia wto, 22 sty 2013 - 14:58
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 22 sty 2013 - 14:54
Post #10

czyli musialas zrobic badania przed rozpoczeciem kursu, tak?
zebralam sie w koncu do szukania osrodka, ale widze ze raczej nie da rady nigdzie, zebym sama sie uczyla teorii w domu i tylko przyszla na egz wewnetrzny (u nas w wiekszosci osrodkow taki jest, zanim rozpocznie sie kurs praktyczny). nie wiem jaka roznica, przeciezmoge chodzic do osrodka na ta teorie a i tak sie nie nauczyc niczego.
i z tego, co widze to tylko jeden osrodek jak na razie jest w stanie dopasowac sie do mnie z teoria, czyli jesli daloby rade, to mialabym ja sama w weekend.

aha, a napisz mi jeszcze Iza jakiego typu to byly badania? bo ja mialam je z 16 lat temu i pamietam tylko chyba ze badali wzrok i kazal dotknac palcem nosa, przejsc sie po linii, wiecej nie wiem.
z tego, co zaslyszalam, to od 2023r. trzeba bedze co 15 lat odnawiac prawko, ale nie wiem czy w postaci egzaminu czy jak.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
izabell30
wto, 22 sty 2013 - 15:16
Gosia nie koniecznie badania przed jazdą nie wiem ja chodziłam na teorie miałam 8 spotkań z teorii w zasadzie 7 a w tą sobotę jeszcze jeden wykład z pierwszej pomocy.

Lekarza zaliczyłam u nas w ośrodku na trzecim wykładzie przed końcem teorii. Bo akurat wtedy lekarz był bo co jakiś czas go zwołują i robi badania lekarskie.

U mnie badanie wyglądało tylko tak że przeprowadził ze mną wywiad pytał czy nie mam jakichś problemów zdrowotnych, nie badał mi wzroku pytał tylko czy mam jakieś problemy ze wzrokiem nie mam i nigdy nie miałam.

izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post wto, 22 sty 2013 - 15:16
Post #11

Gosia nie koniecznie badania przed jazdą nie wiem ja chodziłam na teorie miałam 8 spotkań z teorii w zasadzie 7 a w tą sobotę jeszcze jeden wykład z pierwszej pomocy.

Lekarza zaliczyłam u nas w ośrodku na trzecim wykładzie przed końcem teorii. Bo akurat wtedy lekarz był bo co jakiś czas go zwołują i robi badania lekarskie.

U mnie badanie wyglądało tylko tak że przeprowadził ze mną wywiad pytał czy nie mam jakichś problemów zdrowotnych, nie badał mi wzroku pytał tylko czy mam jakieś problemy ze wzrokiem nie mam i nigdy nie miałam.



--------------------




Agalu
wto, 22 sty 2013 - 19:01
Kasiu - cudownie widzieć Cię taką uśmiechniętą, pięknie wyglądasz

Iza- nie wiem, cały czas od 2 stycznia się ucze i uczę i nie mam czasu mysleć o chorobie więc czuję się w miarę dobrze, choc somatyczne objawy mam dosć często ale je ignoruję i jużicon_smile.gif

dziś za godzinkę mam zumbe, chodzę już od miesiąca gdzieś, dwa razy w tygodniu i jest extra, mam nadzieję, że do lata troszkę zeszczupleję bo prawdopodobnie 2 tygodnie w Turcji spędzimy;)
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post wto, 22 sty 2013 - 19:01
Post #12

Kasiu - cudownie widzieć Cię taką uśmiechniętą, pięknie wyglądasz

Iza- nie wiem, cały czas od 2 stycznia się ucze i uczę i nie mam czasu mysleć o chorobie więc czuję się w miarę dobrze, choc somatyczne objawy mam dosć często ale je ignoruję i jużicon_smile.gif

dziś za godzinkę mam zumbe, chodzę już od miesiąca gdzieś, dwa razy w tygodniu i jest extra, mam nadzieję, że do lata troszkę zeszczupleję bo prawdopodobnie 2 tygodnie w Turcji spędzimy;)

--------------------




niunia23
wto, 22 sty 2013 - 22:32
gosia jak by mnie odmladzali to bym sie nie obrazila ale akurat madzka mogla by sie obrazic bo ona bardzo czekala zeby miec juz 4 lata - bo teraz jest juz dorosla - tak mi powiedzial icon_razz.gif

kasiu wygladacie bosko icon_biggrin.gif w ogule to Ty wygladasz jak nieletnia icon_razz.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post wto, 22 sty 2013 - 22:32
Post #13

gosia jak by mnie odmladzali to bym sie nie obrazila ale akurat madzka mogla by sie obrazic bo ona bardzo czekala zeby miec juz 4 lata - bo teraz jest juz dorosla - tak mi powiedzial icon_razz.gif

kasiu wygladacie bosko icon_biggrin.gif w ogule to Ty wygladasz jak nieletnia icon_razz.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
gosiagosia
wto, 22 sty 2013 - 23:14
domyslam sie icon_smile.gif Szymek co jakis czas rzuca wynioslym tekstem "jak ja bylem w wieku Franka..." 06.gif

dzisiaj Franek chcial sie z nim bawic i podchodzil do krzesla (Szymek akurat jadl sniadanie) i cos mu dawal, a Szymek mu na to "nie widzisz, ze jestem zajety? ogladam bajke, nie moge sie teraz z toba bawic. mowilem ci juz tyle razy" 06.gif
albo dzisiaj bylam w pracy, ale maz mi pisal co robia i napisal, ze bawili sie razem, ganiali, walczyli i takie tam i jak Szymek postanowil robic juz cos innego, to dal i ojcu przyzwolenie "mozesz juz odpoczac" 06.gif

Ten post edytował gosiagosia wto, 22 sty 2013 - 23:17
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 22 sty 2013 - 23:14
Post #14

domyslam sie icon_smile.gif Szymek co jakis czas rzuca wynioslym tekstem "jak ja bylem w wieku Franka..." 06.gif

dzisiaj Franek chcial sie z nim bawic i podchodzil do krzesla (Szymek akurat jadl sniadanie) i cos mu dawal, a Szymek mu na to "nie widzisz, ze jestem zajety? ogladam bajke, nie moge sie teraz z toba bawic. mowilem ci juz tyle razy" 06.gif
albo dzisiaj bylam w pracy, ale maz mi pisal co robia i napisal, ze bawili sie razem, ganiali, walczyli i takie tam i jak Szymek postanowil robic juz cos innego, to dal i ojcu przyzwolenie "mozesz juz odpoczac" 06.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
izabell30
śro, 23 sty 2013 - 07:50
Gosia Szymek jest dobry 06.gif

Za to mój Szymon jak już mój mąż jest w domu co teraz rzadko się zdarza rano bo robi od 6 do 18-stej przez okres zimy łącznie z weekendami.

Ale ostatnio jakoś w weekend był i razem z Szymkiem się wygłupiali.

Na co Szymon wreszcie:

- Tata jak byś mi nie przeszkadzał to byłbym Ci wdzięczny. 03.gif
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post śro, 23 sty 2013 - 07:50
Post #15

Gosia Szymek jest dobry 06.gif

Za to mój Szymon jak już mój mąż jest w domu co teraz rzadko się zdarza rano bo robi od 6 do 18-stej przez okres zimy łącznie z weekendami.

Ale ostatnio jakoś w weekend był i razem z Szymkiem się wygłupiali.

Na co Szymon wreszcie:

- Tata jak byś mi nie przeszkadzał to byłbym Ci wdzięczny. 03.gif

--------------------




kasiaaaaa
śro, 23 sty 2013 - 21:18
Byłam dziś z karaluchami do kontroli, są czyści. Przeżyłam lekki szok, jak lekarka kazała mi ich dziś zabrać na mróz na spacer, ale jak kazała, to wzięłam. W sobotę młoda miała 40 stopni gorączki i odpływała, a w środę hasała po polu na 10stopniowym mrozie. icon_smile.gif

To ja też dołączę świeżutki, dzisiejszy tekst młodej:
- Oliwia chcesz zupÄ™?
- Nie, nie chcę. Jestem pojedzona. Zjadłam całą paczkę ciastek u babci.
- Co takiego??
- Ale mamuś to było niechcący...

kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post śro, 23 sty 2013 - 21:18
Post #16

Byłam dziś z karaluchami do kontroli, są czyści. Przeżyłam lekki szok, jak lekarka kazała mi ich dziś zabrać na mróz na spacer, ale jak kazała, to wzięłam. W sobotę młoda miała 40 stopni gorączki i odpływała, a w środę hasała po polu na 10stopniowym mrozie. icon_smile.gif

To ja też dołączę świeżutki, dzisiejszy tekst młodej:
- Oliwia chcesz zupÄ™?
- Nie, nie chcę. Jestem pojedzona. Zjadłam całą paczkę ciastek u babci.
- Co takiego??
- Ale mamuś to było niechcący...



--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
gosiagosia
czw, 24 sty 2013 - 00:53
dzieciaki sa dobre icon_razz.gif

Szymek rozmawial ktoregos razu z babcia i ta go pyta czy wie kim chce zostac jak dorosnie. i wymienia:
-policjantem?
-nie
-strazakiem?
-nie
-wiec kim?
-dinozaurem!
-a rodzice o tym wiedza?
-wiedza
-i zgodzili sie?
-zgodzili

06.gif

u nas temat dinozaurow kroluje na codzien. dzisiaj opowiadal tacie jak to Franek zniosl jajko i wykluwa sie z niego dinozaur icon_wink.gif

i staly tekst Szymka do ojca, jak mu ten nie odpowiada na jakies pytanie: - czy ty w ogole rozumiesz co ja do ciebie mowie?! 06.gif


Kasia, dobrze, ze z dziecmi juz ok icon_smile.gif

my dzisiaj bylismy u laryngologa. 3 migdal podobno mu nie grozi, ale ma przerosniete podniebienne i do obserwacji, wiec bedziemy sie co kilka mcy kontrolowac. mielismy tez odwiedzic chirurga, zeby ocenil Franka przepukline, ale jak na zlosc dzisiaj w poludnie go nie bylo, wiec jutro bedziemy jechac. troche sie boje, mam nadzieje, ze mu sie wchlonela i nie beda mu planowac zadnych zabiegow, chociaz jak patrze, to widze, ze cos tam jednak jest 32.gif

Ten post edytował gosiagosia czw, 24 sty 2013 - 00:56
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post czw, 24 sty 2013 - 00:53
Post #17

dzieciaki sa dobre icon_razz.gif

Szymek rozmawial ktoregos razu z babcia i ta go pyta czy wie kim chce zostac jak dorosnie. i wymienia:
-policjantem?
-nie
-strazakiem?
-nie
-wiec kim?
-dinozaurem!
-a rodzice o tym wiedza?
-wiedza
-i zgodzili sie?
-zgodzili

06.gif

u nas temat dinozaurow kroluje na codzien. dzisiaj opowiadal tacie jak to Franek zniosl jajko i wykluwa sie z niego dinozaur icon_wink.gif

i staly tekst Szymka do ojca, jak mu ten nie odpowiada na jakies pytanie: - czy ty w ogole rozumiesz co ja do ciebie mowie?! 06.gif


Kasia, dobrze, ze z dziecmi juz ok icon_smile.gif

my dzisiaj bylismy u laryngologa. 3 migdal podobno mu nie grozi, ale ma przerosniete podniebienne i do obserwacji, wiec bedziemy sie co kilka mcy kontrolowac. mielismy tez odwiedzic chirurga, zeby ocenil Franka przepukline, ale jak na zlosc dzisiaj w poludnie go nie bylo, wiec jutro bedziemy jechac. troche sie boje, mam nadzieje, ze mu sie wchlonela i nie beda mu planowac zadnych zabiegow, chociaz jak patrze, to widze, ze cos tam jednak jest 32.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
kasiaaaaa
czw, 24 sty 2013 - 09:40
Gosia a gdzie Franio ma tÄ… przepuklinÄ™?

kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post czw, 24 sty 2013 - 09:40
Post #18

Gosia a gdzie Franio ma tÄ… przepuklinÄ™?



--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
gosiagosia
czw, 24 sty 2013 - 14:10
w pachwinie + wodniak. wodniak jest w lepszym stanie, chociaz lekarz byl inny i nie wie jak bylo na poczatku, a przepuklina jak byla tak jest, czyli miekka i wolna. na razie do obserwacji i mamy w maju kontrole. jak ugrzeznie, to operacja ;/

meza kuzynki chlopak w wieku 25lat mial operacje, bo dopiero wtedy musial, wiec mam nadzieje, ze i u nas bedzie dlugo dlugo wolna ta przepuklina. bo szansy na cofniecie sie juz nie ma niestety.

wiecie co, stracilam rachube juz z tymi lekarzami.

Szymek dzisiaj przytekscil:
-mama, mam 13scie palcow. mozesz mi to wyjsnic?
06.gif

Ten post edytował gosiagosia czw, 24 sty 2013 - 14:13
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post czw, 24 sty 2013 - 14:10
Post #19

w pachwinie + wodniak. wodniak jest w lepszym stanie, chociaz lekarz byl inny i nie wie jak bylo na poczatku, a przepuklina jak byla tak jest, czyli miekka i wolna. na razie do obserwacji i mamy w maju kontrole. jak ugrzeznie, to operacja ;/

meza kuzynki chlopak w wieku 25lat mial operacje, bo dopiero wtedy musial, wiec mam nadzieje, ze i u nas bedzie dlugo dlugo wolna ta przepuklina. bo szansy na cofniecie sie juz nie ma niestety.

wiecie co, stracilam rachube juz z tymi lekarzami.

Szymek dzisiaj przytekscil:
-mama, mam 13scie palcow. mozesz mi to wyjsnic?
06.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
kasiaaaaa
czw, 24 sty 2013 - 14:53
CYTAT(gosiagosia @ Thu, 24 Jan 2013 - 14:10) *
Szymek dzisiaj przytekscil:
-mama, mam 13scie palcow. mozesz mi to wyjsnic?
06.gif


Spadłam. icon_lol.gif
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post czw, 24 sty 2013 - 14:53
Post #20

CYTAT(gosiagosia @ Thu, 24 Jan 2013 - 14:10) *
Szymek dzisiaj przytekscil:
-mama, mam 13scie palcow. mozesz mi to wyjsnic?
06.gif


Spadłam. icon_lol.gif

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
> @--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz siódmy!, 7 lat minęło jak jeden dzieÅ„ :)
Start new topic
Reply to this topic
10 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:22
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama