Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
44 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Sierpień i Wrzesień 2011 cz. 4

> 
Owca
śro, 19 gru 2012 - 19:46
Lista sierpniowo-wrześniowych mam i ich dzieci icon_smile.gif


amania - 23.07.2011 urodziła Antka




bezetka 25.07.2011 - urodziła Julkę




Owca 28.07.2011 urodziła Matyldę




Dorotka 30.07.2011 urodziła Kajtusia




kat_st 09.08.2011 Urodziła Marysię




basha 18.08.2011 urodziła Emilkę




Olisia 23.08.2011 urodziła Matyldę




Matylda 24.08.2011 urodziła Laurę




Cirrostratus 26.08.2011 urodziła Jasia




Ryjek 5.09.2011 urodziła Patrycję




olikat 7.09.2011 urodziła Lenkę




Papużka 12.09.2011 urodziła Emilkę




ania_411 29.09.2011 urodziła Dominika




izunia 29.09.2011 urodziła Franka






Nasi mali nieobecni to dzieci Inanny Bibiczka Mamy_Madzi i Joannki przytul.gif



Tutaj nasze wspaniałe 9 miesięcy icon_smile.gif




Wątek rówieśniczy cz. 1


Wątek rówieśniczy cz. 2


Wątek rówieśniczy cz. 3


Ten post edytował Owca nie, 29 gru 2013 - 13:51
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post śro, 19 gru 2012 - 19:46
Post #1

Lista sierpniowo-wrześniowych mam i ich dzieci icon_smile.gif


amania - 23.07.2011 urodziła Antka




bezetka 25.07.2011 - urodziła Julkę




Owca 28.07.2011 urodziła Matyldę




Dorotka 30.07.2011 urodziła Kajtusia




kat_st 09.08.2011 Urodziła Marysię




basha 18.08.2011 urodziła Emilkę




Olisia 23.08.2011 urodziła Matyldę




Matylda 24.08.2011 urodziła Laurę




Cirrostratus 26.08.2011 urodziła Jasia




Ryjek 5.09.2011 urodziła Patrycję




olikat 7.09.2011 urodziła Lenkę




Papużka 12.09.2011 urodziła Emilkę




ania_411 29.09.2011 urodziła Dominika




izunia 29.09.2011 urodziła Franka






Nasi mali nieobecni to dzieci Inanny Bibiczka Mamy_Madzi i Joannki przytul.gif



Tutaj nasze wspaniałe 9 miesięcy icon_smile.gif




Wątek rówieśniczy cz. 1


Wątek rówieśniczy cz. 2


Wątek rówieśniczy cz. 3


--------------------
Ryjek
śro, 19 gru 2012 - 20:56
Owieczko dziekuje za nowy watek icon_smile.gif I melduje sie icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 19 gru 2012 - 20:56
Post #2

Owieczko dziekuje za nowy watek icon_smile.gif I melduje sie icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



Owca
śro, 19 gru 2012 - 21:39
Ryjeczq ależ przecież nie za ma co icon_biggrin.gif

Też się melduję i zapraszam do meldowania icon_biggrin.gif

I ogłaszam, że mam urlop! Do 7 stycznia icon_biggrin.gif Tadaaaaaam 01.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post śro, 19 gru 2012 - 21:39
Post #3

Ryjeczq ależ przecież nie za ma co icon_biggrin.gif

Też się melduję i zapraszam do meldowania icon_biggrin.gif

I ogłaszam, że mam urlop! Do 7 stycznia icon_biggrin.gif Tadaaaaaam 01.gif

--------------------
Ryjek
śro, 19 gru 2012 - 21:54
Å‚o matko. I co bedziesz robic? Na szmacie latac ? icon_smile.gif

Do Karpacza kiedy sie wybierasz????

Ten post edytował Ryjek śro, 19 gru 2012 - 21:55
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 19 gru 2012 - 21:54
Post #4

Å‚o matko. I co bedziesz robic? Na szmacie latac ? icon_smile.gif

Do Karpacza kiedy sie wybierasz????

--------------------
Ryjek



Owca
śro, 19 gru 2012 - 22:28
na szmacie pewnie dopiero w sobotę icon_wink.gif z plączącą się pod nogami młodą to średnio mi się uśmiecha... icon_wink.gif

nie wiem co będę robić icon_smile.gif pewnie pójdę z dzieckiem na spacer icon_biggrin.gif sto lat na spacerze nie byłam icon_smile.gif no i oblecę okoliczne sklepy i stragany... kurodomowić będę i już icon_biggrin.gif

no i pierniki upiekę- młody już się nie może doczekać dekorowania icon_wink.gif

w piątek mam wigilię w pracy, ale raczej się nie wybieram- mam dość icon_confused.gif

aha! no i na forum będę pisać icon_biggrin.gif nadrobię może zaległości zdjęciowe- znaczy popstrykam foty dzieciakom i się wyśpię! o!

nie chcę zapeszać, ale Matylda już drugi dzień z rzędu zasnęła o 21 icon_biggrin.gif

Ryjku do Karpacza to nie wiem... najprędzej na wiosnę- jakiś majowy weekend może... zobaczę... Mam nadzieję, że nam się uda w tym roku w końcu pojechać nad morze... no życie pokaże... icon_wink.gif A Wy się wybieracie?

Ten post edytował Owca śro, 19 gru 2012 - 22:30
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post śro, 19 gru 2012 - 22:28
Post #5

na szmacie pewnie dopiero w sobotę icon_wink.gif z plączącą się pod nogami młodą to średnio mi się uśmiecha... icon_wink.gif

nie wiem co będę robić icon_smile.gif pewnie pójdę z dzieckiem na spacer icon_biggrin.gif sto lat na spacerze nie byłam icon_smile.gif no i oblecę okoliczne sklepy i stragany... kurodomowić będę i już icon_biggrin.gif

no i pierniki upiekę- młody już się nie może doczekać dekorowania icon_wink.gif

w piątek mam wigilię w pracy, ale raczej się nie wybieram- mam dość icon_confused.gif

aha! no i na forum będę pisać icon_biggrin.gif nadrobię może zaległości zdjęciowe- znaczy popstrykam foty dzieciakom i się wyśpię! o!

nie chcę zapeszać, ale Matylda już drugi dzień z rzędu zasnęła o 21 icon_biggrin.gif

Ryjku do Karpacza to nie wiem... najprędzej na wiosnę- jakiś majowy weekend może... zobaczę... Mam nadzieję, że nam się uda w tym roku w końcu pojechać nad morze... no życie pokaże... icon_wink.gif A Wy się wybieracie?

--------------------
Ryjek
śro, 19 gru 2012 - 22:34
Ja do Karpacza mam cala 1h drogi, ale Nas nie ciagnie w gory icon_smile.gif Ale jak bedziesz sie wybierac to daj znac, bo musimy sie spotkac i poplotkowac icon_smile.gif

No super ze mloda wkoncu sie przestawila icon_smile.gif Moja pada o 20 jak kawka. ALe spi raz dziennie max. 1h z rana i na tym koniec. I nauczyla sie smarkac i teraz wola co chwile chusteczki i smara gile icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 19 gru 2012 - 22:34
Post #6

Ja do Karpacza mam cala 1h drogi, ale Nas nie ciagnie w gory icon_smile.gif Ale jak bedziesz sie wybierac to daj znac, bo musimy sie spotkac i poplotkowac icon_smile.gif

No super ze mloda wkoncu sie przestawila icon_smile.gif Moja pada o 20 jak kawka. ALe spi raz dziennie max. 1h z rana i na tym koniec. I nauczyla sie smarkac i teraz wola co chwile chusteczki i smara gile icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



Owca
śro, 19 gru 2012 - 22:55
Matyśka chodziła spać bardzo późno- czasami ja padałam przed Nią... niezależnie od tego czy spała za dnia 2 godziny czy 20 minut icon_confused.gif

Chyba przegapiałam jej porę zaśnięcia i się za mocno rozkręcała wieczorem- nie wiem... spała później do 9 a czasami nawet do 10... tylko co z tego skoro ja wstaję przed 6... icon_rolleyes.gif

Nic no mam nadzieję, że ją jakoś naprostuję przez święta icon_wink.gif

Ogólnie to mała ma wielką siłę niszczycielską.. jak przejdzie przez pokój to jakby tornado przeszło- gorzej niż kot w fazie zabawy- no po parapetach jeszcze nie gania, ale kwiaty ściąga...

BojÄ™ siÄ™ o choinkÄ™ icon_wink.gif

Dżizas! Właśnie spojrzałam na suwak MAtyldy- chyba czas na aktualizację icon_biggrin.gif

Ten post edytował Owca śro, 19 gru 2012 - 22:55
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post śro, 19 gru 2012 - 22:55
Post #7

Matyśka chodziła spać bardzo późno- czasami ja padałam przed Nią... niezależnie od tego czy spała za dnia 2 godziny czy 20 minut icon_confused.gif

Chyba przegapiałam jej porę zaśnięcia i się za mocno rozkręcała wieczorem- nie wiem... spała później do 9 a czasami nawet do 10... tylko co z tego skoro ja wstaję przed 6... icon_rolleyes.gif

Nic no mam nadzieję, że ją jakoś naprostuję przez święta icon_wink.gif

Ogólnie to mała ma wielką siłę niszczycielską.. jak przejdzie przez pokój to jakby tornado przeszło- gorzej niż kot w fazie zabawy- no po parapetach jeszcze nie gania, ale kwiaty ściąga...

BojÄ™ siÄ™ o choinkÄ™ icon_wink.gif

Dżizas! Właśnie spojrzałam na suwak MAtyldy- chyba czas na aktualizację icon_biggrin.gif

--------------------
Ryjek
śro, 19 gru 2012 - 23:34
Owca cos z ta pora musi byc, bo my jak nie polozymy mlodej spac do 21 to pozniej lata do nocy.

A wlasnie jak filc? Ja nie mam choinki icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 19 gru 2012 - 23:34
Post #8

Owca cos z ta pora musi byc, bo my jak nie polozymy mlodej spac do 21 to pozniej lata do nocy.

A wlasnie jak filc? Ja nie mam choinki icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



Owca
czw, 20 gru 2012 - 08:41
Dzień Dobry icon_biggrin.gif

No tak sądzę, że to pora decyduje icon_wink.gif

Matysiak wstała dziś o 7.20 icon_smile.gif Dawno tak wcześnie nie wstawała icon_smile.gif Jestem dobrej myśli icon_biggrin.gif

Ja już mam choinkę od dwóch tygodni icon_wink.gif Stoi na balkonie. Chyba w sobotę będziemy ubierać... szkoda tylko, że nie mamy naszych fajowych bombek icon_sad.gif Kupiliśmy co prawda jakieś tam.... ale to nie to samo... tamte, co to je ukradli były cudne kolorowe i w ogóle piękne... takich mamy teraz może ze 4-5... reszta zwykła prosta ... marketowa icon_sad.gif No, ale co tam, uzbieramy znowu icon_wink.gif

Filc, no jak to koty pół dnia śpi i pół szaleje icon_wink.gif Straszny z niego pieszczoch... już wydobrzał po ostatniej chorobie i mam nadzieje, ze będzie ok icon_wink.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post czw, 20 gru 2012 - 08:41
Post #9

Dzień Dobry icon_biggrin.gif

No tak sądzę, że to pora decyduje icon_wink.gif

Matysiak wstała dziś o 7.20 icon_smile.gif Dawno tak wcześnie nie wstawała icon_smile.gif Jestem dobrej myśli icon_biggrin.gif

Ja już mam choinkę od dwóch tygodni icon_wink.gif Stoi na balkonie. Chyba w sobotę będziemy ubierać... szkoda tylko, że nie mamy naszych fajowych bombek icon_sad.gif Kupiliśmy co prawda jakieś tam.... ale to nie to samo... tamte, co to je ukradli były cudne kolorowe i w ogóle piękne... takich mamy teraz może ze 4-5... reszta zwykła prosta ... marketowa icon_sad.gif No, ale co tam, uzbieramy znowu icon_wink.gif

Filc, no jak to koty pół dnia śpi i pół szaleje icon_wink.gif Straszny z niego pieszczoch... już wydobrzał po ostatniej chorobie i mam nadzieje, ze będzie ok icon_wink.gif

--------------------
bezetka_
czw, 20 gru 2012 - 12:52
Witam siÄ™ i ja...

Mam dla Was świąteczną zagadkę.

Był sobie idealny mężczyzna i idealna kobieta. Pewnego dnia spotkali się i zostali parą, a że ich związek był idealny pobrali się. Ślub był oczywiście idealny. ich wspólne życie było naturalnie tak samo idealne. W zaśnieżony, wietrzny wieczór Wigilijny ta idealna para jechała samochodem po krętej drodze, gdy nagle zauważyła kogoś na poboczu, kto prawdopodobnie złapał gumę. W związku z tym, że byli idealną parą, zatrzymali się, żeby pomóc. To był Mikołaj z ogromnym worem prezentów. Nie chcąc rozczarować dzieci oczekujących na prezenty, idealna para zaprosiła Mikołaja, z ogromnym worem prezentów do swojego samochodu. I szybko zajęli się rozwożeniem upominków. Na nieszczęście coraz bardziej pogarszały się (i tak już ciężkie) warunki drogowe i niestety doszło do wypadku... Tylko jedna z tych trzech osób przeżyła. Kto?
bezetka_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 675
Dołączył: czw, 04 sie 11 - 18:31
Nr użytkownika: 37,341




post czw, 20 gru 2012 - 12:52
Post #10

Witam siÄ™ i ja...

Mam dla Was świąteczną zagadkę.

Był sobie idealny mężczyzna i idealna kobieta. Pewnego dnia spotkali się i zostali parą, a że ich związek był idealny pobrali się. Ślub był oczywiście idealny. ich wspólne życie było naturalnie tak samo idealne. W zaśnieżony, wietrzny wieczór Wigilijny ta idealna para jechała samochodem po krętej drodze, gdy nagle zauważyła kogoś na poboczu, kto prawdopodobnie złapał gumę. W związku z tym, że byli idealną parą, zatrzymali się, żeby pomóc. To był Mikołaj z ogromnym worem prezentów. Nie chcąc rozczarować dzieci oczekujących na prezenty, idealna para zaprosiła Mikołaja, z ogromnym worem prezentów do swojego samochodu. I szybko zajęli się rozwożeniem upominków. Na nieszczęście coraz bardziej pogarszały się (i tak już ciężkie) warunki drogowe i niestety doszło do wypadku... Tylko jedna z tych trzech osób przeżyła. Kto?

--------------------
bezetka_
czw, 20 gru 2012 - 13:05
Wczoraj podczas obiadu udało mi się nagrać Julcine "dziękuję".
TUTAJ macie filmik. TUTAJ speszona Julka przyjmuje świętego Mikołaja. Bajdełejem "Munga" względnie "Mungaja" to jest święty Mikołaj:) /Na mnie nie zwracajcie uwagi, bo tak, jak wcześniej wspomniałam nie tryskam teraz szczęściem i najwyższą formą zarówno fizyczną jak i psychicznąicon_sad.gif/ A TUTAJ Julka porwała sąsiada do tańca i w dodatku w tak zwanym międzyczasie bezczelnie zaczęła się z nim całowaćicon_smile.gif
Oglądajcie filmiki szybciutko bo niedługo je ściągnę.

Ten post edytował bezetka_ czw, 20 gru 2012 - 13:07
bezetka_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 675
Dołączył: czw, 04 sie 11 - 18:31
Nr użytkownika: 37,341




post czw, 20 gru 2012 - 13:05
Post #11

Wczoraj podczas obiadu udało mi się nagrać Julcine "dziękuję".
TUTAJ macie filmik. TUTAJ speszona Julka przyjmuje świętego Mikołaja. Bajdełejem "Munga" względnie "Mungaja" to jest święty Mikołaj:) /Na mnie nie zwracajcie uwagi, bo tak, jak wcześniej wspomniałam nie tryskam teraz szczęściem i najwyższą formą zarówno fizyczną jak i psychicznąicon_sad.gif/ A TUTAJ Julka porwała sąsiada do tańca i w dodatku w tak zwanym międzyczasie bezczelnie zaczęła się z nim całowaćicon_smile.gif
Oglądajcie filmiki szybciutko bo niedługo je ściągnę.

--------------------
Owca
czw, 20 gru 2012 - 13:06
Kobieta icon_wink.gif

znowu sie zimno zrobilo.. zmykam obiad gotowac icon_wink.gif chociaz gotowac to za duzo powiedziane icon_wink.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post czw, 20 gru 2012 - 13:06
Post #12

Kobieta icon_wink.gif

znowu sie zimno zrobilo.. zmykam obiad gotowac icon_wink.gif chociaz gotowac to za duzo powiedziane icon_wink.gif

--------------------
Owca
czw, 20 gru 2012 - 13:11
beza Jula fajowa icon_smile.gif tylko dlaczego jadacie w czapce? icon_smile.gif

młody chyba nie bardzo chcial tancowac icon_wink.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post czw, 20 gru 2012 - 13:11
Post #13

beza Jula fajowa icon_smile.gif tylko dlaczego jadacie w czapce? icon_smile.gif

młody chyba nie bardzo chcial tancowac icon_wink.gif

--------------------
bezetka_
czw, 20 gru 2012 - 13:18
Trafiła mi się mała modnisia. W ciągu dnia kilka razy podchodzi do szafy i wybiera co mam jej ubrać. Najczęściej właśnie wybiera czapki i futrzane kamizelki:) ...i tak w nich później popyla po chałupie:) Najfajniej jest gdy w nie wciera zupę...i nic tylko w kółko piorę i suszę coraz to bardziej wymyślne futra:)
Sąsiad chyba był speszony Julką. A ona była w swoim żywiole. Uwielbia tańczyć...wtedy mówi tańczę albo Julia tańczy:)
bezetka_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 675
Dołączył: czw, 04 sie 11 - 18:31
Nr użytkownika: 37,341




post czw, 20 gru 2012 - 13:18
Post #14

Trafiła mi się mała modnisia. W ciągu dnia kilka razy podchodzi do szafy i wybiera co mam jej ubrać. Najczęściej właśnie wybiera czapki i futrzane kamizelki:) ...i tak w nich później popyla po chałupie:) Najfajniej jest gdy w nie wciera zupę...i nic tylko w kółko piorę i suszę coraz to bardziej wymyślne futra:)
Sąsiad chyba był speszony Julką. A ona była w swoim żywiole. Uwielbia tańczyć...wtedy mówi tańczę albo Julia tańczy:)

--------------------
Owca
czw, 20 gru 2012 - 14:29
Matylda jak jej założę czapkę to leci do lustra i piszczy icon_wink.gif Sama to sobie spodnie na łepetynę zakłada icon_wink.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post czw, 20 gru 2012 - 14:29
Post #15

Matylda jak jej założę czapkę to leci do lustra i piszczy icon_wink.gif Sama to sobie spodnie na łepetynę zakłada icon_wink.gif

--------------------
iizuuniia
czw, 20 gru 2012 - 16:51
Melduje się dobrnełyśmy jeszcze przed końcem roku icon_smile.gif

Beza Jula fajowa jak nie wiem co ja muszę swojego Frania nagrać icon_smile.gif

U nas dziś dzien tragiczny miałam stłuczke z mojij winy cofałam i bach w auto dostawcze lampa do wymiany i blacha mi pękła normalnie masakra... lampe juz kupiłam na szrocie... Franko ma juz 11 zębów wyszły my wszystkie 4 i teraz idzie 2 dolna... znosi dzielnie wcale nie widac po nim zeby go bolało dostał mi troszkę katarku... Teraz ma manie na koko i kotki chodzi i mówi "kotki kotki"... w sobote wyjezdzam do mamy na swieta w koncu odpoczne bo juz mam wszytskiego dosc.. Moja mama czuje się tak sobie boi się terapi która ja czeka po nowym roku.... do franka przyjdzie pod choinke swiety Mikołaj już kupiłam strój do przebrania wiec ktos sie na pewno przebierze....
iizuuniia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 358
Dołączył: pią, 28 sty 11 - 19:42
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 35,632

GG:


post czw, 20 gru 2012 - 16:51
Post #16

Melduje się dobrnełyśmy jeszcze przed końcem roku icon_smile.gif

Beza Jula fajowa jak nie wiem co ja muszę swojego Frania nagrać icon_smile.gif

U nas dziś dzien tragiczny miałam stłuczke z mojij winy cofałam i bach w auto dostawcze lampa do wymiany i blacha mi pękła normalnie masakra... lampe juz kupiłam na szrocie... Franko ma juz 11 zębów wyszły my wszystkie 4 i teraz idzie 2 dolna... znosi dzielnie wcale nie widac po nim zeby go bolało dostał mi troszkę katarku... Teraz ma manie na koko i kotki chodzi i mówi "kotki kotki"... w sobote wyjezdzam do mamy na swieta w koncu odpoczne bo juz mam wszytskiego dosc.. Moja mama czuje się tak sobie boi się terapi która ja czeka po nowym roku.... do franka przyjdzie pod choinke swiety Mikołaj już kupiłam strój do przebrania wiec ktos sie na pewno przebierze....

--------------------
FranuÅ› urodzony 29.09.2011 4100g 58 cm



Julek urodzony 05.08.2015 r 3900g 55 cm

Owca
czw, 20 gru 2012 - 21:45
izunia Mikołaj był 6 grudnia... teraz Gwiazdor przychodzi icon_biggrin.gif icon_wink.gif Odpocznij i oderwij sie troche od codziennosci icon_smile.gif

zabieram sie za pierniki... co prawda juz dwie porcje zrobilam w ciagu ostatniego miesiaca, ale ciasta mam z podwojnej, wiec jeszcze sporo zostalo... mam nadzieje, ze wyrobie sie do 1 icon_rolleyes.gif


Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post czw, 20 gru 2012 - 21:45
Post #17

izunia Mikołaj był 6 grudnia... teraz Gwiazdor przychodzi icon_biggrin.gif icon_wink.gif Odpocznij i oderwij sie troche od codziennosci icon_smile.gif

zabieram sie za pierniki... co prawda juz dwie porcje zrobilam w ciagu ostatniego miesiaca, ale ciasta mam z podwojnej, wiec jeszcze sporo zostalo... mam nadzieje, ze wyrobie sie do 1 icon_rolleyes.gif




--------------------
matylda315
piÄ…, 21 gru 2012 - 11:43
SiÄ™ meldujÄ™ ...

Byłyśmy z Rudą w szpitalu. Było podejrzenie rota...na szczęście się potwierdziło.

Beza Julut cudny ...i duży taki icon_smile.gif

Owca jak pierniki ? i w ogóle to Ty na tym urlopie to pisac tu miałaś....

Ryjku te Twoje wypieki to mnie powalają .Gdybym to ja piekła to bym miała dooopsko , jak szafa , bo wsio bym zjadała. Poka pańcie icon_smile.gif

Iza współczuję . Odetchnij kobieto trochę .
matylda315


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,336
Dołączył: pią, 12 lut 10 - 20:11
SkÄ…d: Z salonu :)
Nr użytkownika: 31,636




post piÄ…, 21 gru 2012 - 11:43
Post #18

SiÄ™ meldujÄ™ ...

Byłyśmy z Rudą w szpitalu. Było podejrzenie rota...na szczęście się potwierdziło.

Beza Julut cudny ...i duży taki icon_smile.gif

Owca jak pierniki ? i w ogóle to Ty na tym urlopie to pisac tu miałaś....

Ryjku te Twoje wypieki to mnie powalają .Gdybym to ja piekła to bym miała dooopsko , jak szafa , bo wsio bym zjadała. Poka pańcie icon_smile.gif

Iza współczuję . Odetchnij kobieto trochę .

--------------------
D. 28.06.1996
K. 12.08.2000
L. 24.08.2011
Anio?ek[*] 31.03.2009
Owca
piÄ…, 21 gru 2012 - 11:50
Matylda toc piszÄ™ przeca icon_biggrin.gif

Pierniki upieczone - cała wielka micha ludzików, miśków, łośków, dzwonków, jeżyków, gwiazdek i serduszek icon_wink.gif Skończyłam o północy- wyrobiłam się , bo sądziłam, że będę stać w kuchni do rana... icon_wink.gif

Właśnie wróciłam z pracy- odebrałam świąteczną paczkę icon_wink.gif Mam słodyczy na pół roku icon_rolleyes.gif Matyśka śpi icon_smile.gif Kacper biega po podwórku icon_smile.gif a ja zasiadłam na kawę icon_wink.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post piÄ…, 21 gru 2012 - 11:50
Post #19

Matylda toc piszÄ™ przeca icon_biggrin.gif

Pierniki upieczone - cała wielka micha ludzików, miśków, łośków, dzwonków, jeżyków, gwiazdek i serduszek icon_wink.gif Skończyłam o północy- wyrobiłam się , bo sądziłam, że będę stać w kuchni do rana... icon_wink.gif

Właśnie wróciłam z pracy- odebrałam świąteczną paczkę icon_wink.gif Mam słodyczy na pół roku icon_rolleyes.gif Matyśka śpi icon_smile.gif Kacper biega po podwórku icon_smile.gif a ja zasiadłam na kawę icon_wink.gif

--------------------
iizuuniia
piÄ…, 21 gru 2012 - 18:38
Owca Ja wiem że u nie których tak jest ale mnie uczono ze w Mikołaja to są jego imieniny a pod choinke przychodzi św. Mikołaj z prezentami
iizuuniia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 358
Dołączył: pią, 28 sty 11 - 19:42
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 35,632

GG:


post piÄ…, 21 gru 2012 - 18:38
Post #20

Owca Ja wiem że u nie których tak jest ale mnie uczono ze w Mikołaja to są jego imieniny a pod choinke przychodzi św. Mikołaj z prezentami

--------------------
FranuÅ› urodzony 29.09.2011 4100g 58 cm



Julek urodzony 05.08.2015 r 3900g 55 cm

> SierpieÅ„ i WrzesieÅ„ 2011 cz. 4
Start new topic
Reply to this topic
44 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 18:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama