Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

usg 3d wrocław

> 
ania1985
śro, 26 sie 2009 - 20:04
Ja polecam gabinet Tomasza Michalika, 601-707-897
strona gabinetu: https://www.pan-ginekolog.pl/
USG 3D, 4D i pamiątka na DVD icon_smile.gif
ania1985


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 20:00
Nr użytkownika: 28,836




post śro, 26 sie 2009 - 20:04
Post #21

Ja polecam gabinet Tomasza Michalika, 601-707-897
strona gabinetu: https://www.pan-ginekolog.pl/
USG 3D, 4D i pamiątka na DVD icon_smile.gif
moscatelka
sob, 05 wrz 2009 - 10:58
Witam przyszłe mamusie! przytul.gif

Jeśli chodzi o USG 3D/4D we Wrocławiu, podaję info:

 CORFAMED, tel. 71 321-73-15, cena 200 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
 MEDEX, tel. 71 785-52-00, cena 200 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
 MEDICONCEPT, tel. 71 339-90-36, cena 250 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
 DR JAWOROWSKI, JOANITÓW, tel. 71 364-12-99, cena 120 zł z nagraniem ale długie terminy oczekiwania
 DR MICHALIK, SŁOWIAŃSKA, tel. 71 372-03-35, cena 140 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni

Wybrałam Słowiańską, leczyłam się kiedyś u dr Michalika, poza tym cena i termin mi odpowiadały. Badanie wykonane w 26 tc.
Lekarz uśmiechnięty, kontaktowy i kompetentny, bada bardzo dokładnie (ginekologicznie – m.in. długość szyjki macicy; USG wewnętrznie oraz zewnętrznie), przy USG 3D/4D dowiecie się o bardzo dokładnie o prawidłowej budowie dziecka i płci, zostanie zmierzone, a wszystkie informacje zostaną opisane w dokumencie. Jeśli dzidzia się nie odwróci przyjrzymy się buźce.
Na płycie dostajecie kolorowy filmik.
Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Przyszła mama małej miss brawo_bis.gif

Ten post edytował moscatelka czw, 10 wrz 2009 - 21:49
moscatelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: sob, 05 wrz 09 - 10:53
Nr użytkownika: 28,972




post sob, 05 wrz 2009 - 10:58
Post #22

Witam przyszłe mamusie! przytul.gif

Jeśli chodzi o USG 3D/4D we Wrocławiu, podaję info:

 CORFAMED, tel. 71 321-73-15, cena 200 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
 MEDEX, tel. 71 785-52-00, cena 200 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
 MEDICONCEPT, tel. 71 339-90-36, cena 250 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni
 DR JAWOROWSKI, JOANITÓW, tel. 71 364-12-99, cena 120 zł z nagraniem ale długie terminy oczekiwania
 DR MICHALIK, SŁOWIAŃSKA, tel. 71 372-03-35, cena 140 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni

Wybrałam Słowiańską, leczyłam się kiedyś u dr Michalika, poza tym cena i termin mi odpowiadały. Badanie wykonane w 26 tc.
Lekarz uśmiechnięty, kontaktowy i kompetentny, bada bardzo dokładnie (ginekologicznie – m.in. długość szyjki macicy; USG wewnętrznie oraz zewnętrznie), przy USG 3D/4D dowiecie się o bardzo dokładnie o prawidłowej budowie dziecka i płci, zostanie zmierzone, a wszystkie informacje zostaną opisane w dokumencie. Jeśli dzidzia się nie odwróci przyjrzymy się buźce.
Na płycie dostajecie kolorowy filmik.
Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Przyszła mama małej miss brawo_bis.gif
Magdawro
śro, 09 wrz 2009 - 03:51
CYTAT(moscatelka @ Sat, 05 Sep 2009 - 11:58) *
Witam przyszłe mamusie! przytul.gif

Jeśli chodzi o USG 3D/4D we Wrocławiu, podaję info:

 DR MICHALIK, SŁOWIAŃSKA, tel. 71 372-03-35, cena 140 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni

Wybrałam Słowiańską, leczyłam się kiedyś u dr Michalika, poza tym cena i termin mi odpowiadały. Badanie wykonane w 26 tc.
Lekarz uśmiechnięty, kontaktowy i kompetentny, bada bardzo dokładnie (ginekologicznie – m.in. długość szyjki macicy; USG wewnętrznie oraz zewnętrznie), przy USG 3D/4D dowiecie się o bardzo dokładnie o prawidłowej budowie dziecka i płci, zostanie zmierzone, a wszystkie informacje zostaną opisane w dokumencie. Jeśli dzidzia się nie odwróci przyjrzymy się buźce.
Na płycie dostajecie kolorowy filmik.
Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Przyszła mama małej miss brawo_bis.gif

Dzięki, zaraz zadzwonięicon_wink.gif Tylko nie wiem, czy to nie za wcześnie w 15 tygodniu ale chciałabym dzieciom pokazać. Lekarza mam swojego, innego ale tutaj i blisko i najtaniej z tego, co podałaś.
Magdawro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,333
Dołączył: śro, 08 lip 09 - 19:52
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 28,163

GG:


post śro, 09 wrz 2009 - 03:51
Post #23

CYTAT(moscatelka @ Sat, 05 Sep 2009 - 11:58) *
Witam przyszłe mamusie! przytul.gif

Jeśli chodzi o USG 3D/4D we Wrocławiu, podaję info:

 DR MICHALIK, SŁOWIAŃSKA, tel. 71 372-03-35, cena 140 zł z nagraniem, wizyta w kilka dni

Wybrałam Słowiańską, leczyłam się kiedyś u dr Michalika, poza tym cena i termin mi odpowiadały. Badanie wykonane w 26 tc.
Lekarz uśmiechnięty, kontaktowy i kompetentny, bada bardzo dokładnie (ginekologicznie – m.in. długość szyjki macicy; USG wewnętrznie oraz zewnętrznie), przy USG 3D/4D dowiecie się o bardzo dokładnie o prawidłowej budowie dziecka i płci, zostanie zmierzone, a wszystkie informacje zostaną opisane w dokumencie. Jeśli dzidzia się nie odwróci przyjrzymy się buźce.
Na płycie dostajecie kolorowy filmik.
Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Przyszła mama małej miss brawo_bis.gif

Dzięki, zaraz zadzwonięicon_wink.gif Tylko nie wiem, czy to nie za wcześnie w 15 tygodniu ale chciałabym dzieciom pokazać. Lekarza mam swojego, innego ale tutaj i blisko i najtaniej z tego, co podałaś.

--------------------
Iga 16, Filip 13


"You can be anything you want to be" F. Mercury
moscatelka
czw, 10 wrz 2009 - 21:56
Magda, troszkę wcześnie, najlepiej jak bejbas jest już trochę rozwinięty, po ok. 23 tc. Oczywiście lekarze utrzymują, że można zrobić zawsze i powtarzać potem co miesiąc - choć dziecko jest za duże by cokolwiek zobaczyć - jest to jednak dobra kasa dla lekarzy więc zalecają.
Dobrze jest robić u swojego stałego lekarza usg 2D, jeśli nie pobiera dodatkowych opłat, a usg 3/4D zrobić raz czy dwa.
Pamiętajmy, że to nie jest zabawa i nawet jeśli dowiedziono iż dla dzidzi niegroźne to po co je męczyć.
moscatelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: sob, 05 wrz 09 - 10:53
Nr użytkownika: 28,972




post czw, 10 wrz 2009 - 21:56
Post #24

Magda, troszkę wcześnie, najlepiej jak bejbas jest już trochę rozwinięty, po ok. 23 tc. Oczywiście lekarze utrzymują, że można zrobić zawsze i powtarzać potem co miesiąc - choć dziecko jest za duże by cokolwiek zobaczyć - jest to jednak dobra kasa dla lekarzy więc zalecają.
Dobrze jest robić u swojego stałego lekarza usg 2D, jeśli nie pobiera dodatkowych opłat, a usg 3/4D zrobić raz czy dwa.
Pamiętajmy, że to nie jest zabawa i nawet jeśli dowiedziono iż dla dzidzi niegroźne to po co je męczyć.
Magdawro
pią, 11 wrz 2009 - 02:56
Dzięki, Moscatelka. Ja po prostu jestem napalona na to, by pokazać dzieciom maluszka. a na zwykłym usg (na fotce) jest mało wyraziste. Małż też był ze mną tylko za 2 razem (za 1.widziałam fasolkę) a ostatnio żałowałam, ze nie mógł zobaczyć ruszającego sie maluszka.
No a dzieci wiadomo nie wezmę do gabinetu;)
Ale wezmę póki co na wstrzymanie 37.gif

Ten post edytował Magdawro pią, 11 wrz 2009 - 02:57
Magdawro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,333
Dołączył: śro, 08 lip 09 - 19:52
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 28,163

GG:


post pią, 11 wrz 2009 - 02:56
Post #25

Dzięki, Moscatelka. Ja po prostu jestem napalona na to, by pokazać dzieciom maluszka. a na zwykłym usg (na fotce) jest mało wyraziste. Małż też był ze mną tylko za 2 razem (za 1.widziałam fasolkę) a ostatnio żałowałam, ze nie mógł zobaczyć ruszającego sie maluszka.
No a dzieci wiadomo nie wezmę do gabinetu;)
Ale wezmę póki co na wstrzymanie 37.gif

--------------------
Iga 16, Filip 13


"You can be anything you want to be" F. Mercury
moscatelka
wto, 27 paź 2009 - 12:36
Witam ponownie dziewczyny!!
W 34 tygodniu zrobiłam kolejne USG 3D, tym razem na ul. Joanitów (udało mi się wcisnąć w termin za kogoś).
Odradzano mi zrobienie USG 3D tak późno ze względu na fakt, iż dziecko jest za duże by cokolwiek zobaczyć, miałam jednak małą stłuczkę samochodową i chciałam się upewnić czy wszystko w porządku. I tu miłe rozczarowanie: dziecko widać bardzoe dobrze, czego dowodem jest bardzo wyraźne zdjęcie buźki i rączek mojej małej:)
Ale jeśli chodzi o samo badanie lekarz się spieszy, rozmawia ze swoją asystentką zamiast z pacjentką, odpowiada lakonicznie na pytania.
Wizyta jak na taśmie, next, next!
Szybkie badanie i forsa na stół, oraz oczywiście wyznaczenie następnego terminu.
Zaznaczałam, że nie chcę nagrania na płytę ani zdjęcia (wtedy koszt 100 zł) jednak lekarz sam zdecydował.... Koniec końców to dobrze bo mam świetną pamiątkę ale za taśmowe i przedmiotowe traktowanie podziękuję!!!!!!

pozdrowienia dla Was:)
moscatelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: sob, 05 wrz 09 - 10:53
Nr użytkownika: 28,972




post wto, 27 paź 2009 - 12:36
Post #26

Witam ponownie dziewczyny!!
W 34 tygodniu zrobiłam kolejne USG 3D, tym razem na ul. Joanitów (udało mi się wcisnąć w termin za kogoś).
Odradzano mi zrobienie USG 3D tak późno ze względu na fakt, iż dziecko jest za duże by cokolwiek zobaczyć, miałam jednak małą stłuczkę samochodową i chciałam się upewnić czy wszystko w porządku. I tu miłe rozczarowanie: dziecko widać bardzoe dobrze, czego dowodem jest bardzo wyraźne zdjęcie buźki i rączek mojej małej:)
Ale jeśli chodzi o samo badanie lekarz się spieszy, rozmawia ze swoją asystentką zamiast z pacjentką, odpowiada lakonicznie na pytania.
Wizyta jak na taśmie, next, next!
Szybkie badanie i forsa na stół, oraz oczywiście wyznaczenie następnego terminu.
Zaznaczałam, że nie chcę nagrania na płytę ani zdjęcia (wtedy koszt 100 zł) jednak lekarz sam zdecydował.... Koniec końców to dobrze bo mam świetną pamiątkę ale za taśmowe i przedmiotowe traktowanie podziękuję!!!!!!

pozdrowienia dla Was:)
nilo
pią, 06 lis 2009 - 15:19
Szukam lekarza do prowadzenia ciąży, chodzi mi o dr Michalika, jakie są wasze opinie i w jakim szpitalu przyjmuje, ceny wizyt wsio wsio mnie ineteresuje!!!! z góry dziękuję za pomoc!!!!!!!!!!!!!
nilo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 253
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 10:47
Skąd: Dolny Śląsk
Nr użytkownika: 28,071

GG:


post pią, 06 lis 2009 - 15:19
Post #27

Szukam lekarza do prowadzenia ciąży, chodzi mi o dr Michalika, jakie są wasze opinie i w jakim szpitalu przyjmuje, ceny wizyt wsio wsio mnie ineteresuje!!!! z góry dziękuję za pomoc!!!!!!!!!!!!!

--------------------
basia143
pon, 27 lut 2017 - 21:35
CYTAT(nilo @ Fri, 06 Nov 2009 - 15:19) *
Szukam lekarza do prowadzenia ciąży, chodzi mi o dr Michalika, jakie są wasze opinie i w jakim szpitalu przyjmuje, ceny wizyt wsio wsio mnie ineteresuje!!!! z góry dziękuję za pomoc!!!!!!!!!!!!!


Ja do niego chodzę, jak dla mnie lakarz ok. Przyjmuje w centrum, wszystko masz na stronie https://ginekolog-michalik.pl/


co do pytania głównego, no to u niego, z tego, co wiem można zrobić też USG 3d i 4d chyba też
basia143


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 25 cze 15 - 15:50
Nr użytkownika: 46,056




post pon, 27 lut 2017 - 21:35
Post #28

CYTAT(nilo @ Fri, 06 Nov 2009 - 15:19) *
Szukam lekarza do prowadzenia ciąży, chodzi mi o dr Michalika, jakie są wasze opinie i w jakim szpitalu przyjmuje, ceny wizyt wsio wsio mnie ineteresuje!!!! z góry dziękuję za pomoc!!!!!!!!!!!!!


Ja do niego chodzę, jak dla mnie lakarz ok. Przyjmuje w centrum, wszystko masz na stronie https://ginekolog-michalik.pl/


co do pytania głównego, no to u niego, z tego, co wiem można zrobić też USG 3d i 4d chyba też


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 08 lis 2017 - 14:12
Post #29

Ja również się na to zdecydowałam. Mąż trochę narzekał, że drogie ( czasami włącza mu się tryb skąpca) ale sama sie uparłam i nie żałuję. Maż zresztą również nie żałuje. Zobaczyć maluszka w 3d to świetna sprawa icon_smile.gif

Polecam centrum medyczne Proclinic:
https://proclinic.pl/oferta/usg-3d-4d-badan...asonograficzne/ - chodziłam tam również do ginekologa. Ciążę moja prowadził pan doktor Wojciech Rogala.
Dagmarka34
pią, 18 maj 2018 - 16:03
Warto wybrać się do Proclinic przy ulicy Widok. Świetni specjaliści i naprawdę dobry sprzęt. Polecam! https://proclinic.pl/usg/

Ten post edytował Dagmarka34 pią, 18 maj 2018 - 16:04
Dagmarka34


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pon, 13 lis 17 - 16:41
Nr użytkownika: 50,892




post pią, 18 maj 2018 - 16:03
Post #30

Warto wybrać się do Proclinic przy ulicy Widok. Świetni specjaliści i naprawdę dobry sprzęt. Polecam! https://proclinic.pl/usg/
> usg 3d wrocław
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 12:00
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama