Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dziecko w wieku 39 lat.

> 
fiorasyndra1
śro, 30 sty 2019 - 10:10
Witam mam 39 lat, 2 dzieci w wieku 12 i 15 lat i mój mąż, a ja chcę to zrobić zadaję sobie bardzo dużo pytań "nie jest za późno" "komplikacje ..." Usunięto mi wkładkę Mirena na początku października, biorąc kwas folikularny, aby uniknąć wad rozwojowych, niech cykl się restartuje, 1. miesiąc 35 dni, 2. miesiąc 28 dni, nie miałem żadnych ryzykownych relacji do tego miesiąca, więc wszystko to wraca na miejsce po tych latach IUD ja owulacji 23 grudnia (zespół testowy) raport 19, 21,23, aby umieścić szanse po mojej stronie ... Lol. Chciałbym, żeby to była dziewczyna, o której myślisz i możesz przekazać mi opinie z twoich doświadczeń
fiorasyndra1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 29 sty 19 - 03:16
Nr użytkownika: 52,621

GG:


post śro, 30 sty 2019 - 10:10
Post #1

Witam mam 39 lat, 2 dzieci w wieku 12 i 15 lat i mój mąż, a ja chcę to zrobić zadaję sobie bardzo dużo pytań "nie jest za późno" "komplikacje ..." Usunięto mi wkładkę Mirena na początku października, biorąc kwas folikularny, aby uniknąć wad rozwojowych, niech cykl się restartuje, 1. miesiąc 35 dni, 2. miesiąc 28 dni, nie miałem żadnych ryzykownych relacji do tego miesiąca, więc wszystko to wraca na miejsce po tych latach IUD ja owulacji 23 grudnia (zespół testowy) raport 19, 21,23, aby umieścić szanse po mojej stronie ... Lol. Chciałbym, żeby to była dziewczyna, o której myślisz i możesz przekazać mi opinie z twoich doświadczeń
> Dziecko w wieku 39 lat.
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 09:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama