Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

CZERWCOWE POCIECHY

> 
asik36
śro, 18 cze 2008 - 22:51
Jezu co za sądny dzień. Starsza córka miała imieniny, chata pełna ludzi, mały jak na złośc niespokojny....ja ledwie żyję. Nie lubię takich spędów przy małym dziecku, ale z drugiej strony nie mogę zabronic ludziom przyjścia do starszej na imieniny. O matko!!!! I do tego "złote rady" babc. "Dlaczego on ma takie zimne rączki?/ zobaczysz przeziębisz go", za chwilę "nie przegrzewaj dziecka bo będzie chorowało", "dlaczego ona jest ubrany tylko w body i pod szyjką ma tak goło?? powinien miec koszulkę i kaftanik bo dzisiaj nie jest za cipło. a gdzie czapeczka?" . Gdybym mogła to bym zaklęłabym tutaj siarczyście ( czynię to w duchu ) 21.gif Wyc mi się chce bo nie docira, że " rączki moga byc chłodne, ale jeśli dziecko ma karczek ciepły to jest ok" "leży wbody, bez koszulki bo jest ciepło w domu" i "ubrany jest lżej własnie po to żeby go nie przegrzeqac a jak spi to go nakrywam żeby nie zmarzł". jezu dziewczyny co jest ze mną nie tak, ze wiecznie słyszę, ze coś robię nie tak i że inna mama to bez przerwy sprawdza czy dziecku jest ciepło czy zimno a ja tego nie robię??? OSZALEJĘ 41.gif Przepraszam, ale ulało mi się dzisiaj. Jak ja nie lubię takich wizyt babciowych. I nie możesz się ostrzej odezwac bo zaraz obraza jest....OSZALEJĘ!!!!! Aaaaaaaaaaaaa
asik36


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 386
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 13:02
SkÄ…d: Pabianice
Nr użytkownika: 17,929




post śro, 18 cze 2008 - 22:51
Post #41

Jezu co za sądny dzień. Starsza córka miała imieniny, chata pełna ludzi, mały jak na złośc niespokojny....ja ledwie żyję. Nie lubię takich spędów przy małym dziecku, ale z drugiej strony nie mogę zabronic ludziom przyjścia do starszej na imieniny. O matko!!!! I do tego "złote rady" babc. "Dlaczego on ma takie zimne rączki?/ zobaczysz przeziębisz go", za chwilę "nie przegrzewaj dziecka bo będzie chorowało", "dlaczego ona jest ubrany tylko w body i pod szyjką ma tak goło?? powinien miec koszulkę i kaftanik bo dzisiaj nie jest za cipło. a gdzie czapeczka?" . Gdybym mogła to bym zaklęłabym tutaj siarczyście ( czynię to w duchu ) 21.gif Wyc mi się chce bo nie docira, że " rączki moga byc chłodne, ale jeśli dziecko ma karczek ciepły to jest ok" "leży wbody, bez koszulki bo jest ciepło w domu" i "ubrany jest lżej własnie po to żeby go nie przegrzeqac a jak spi to go nakrywam żeby nie zmarzł". jezu dziewczyny co jest ze mną nie tak, ze wiecznie słyszę, ze coś robię nie tak i że inna mama to bez przerwy sprawdza czy dziecku jest ciepło czy zimno a ja tego nie robię??? OSZALEJĘ 41.gif Przepraszam, ale ulało mi się dzisiaj. Jak ja nie lubię takich wizyt babciowych. I nie możesz się ostrzej odezwac bo zaraz obraza jest....OSZALEJĘ!!!!! Aaaaaaaaaaaaa

--------------------


kinga1
czw, 19 cze 2008 - 10:10
hej
kurcze a ja chyba cos zle spalam bo taki mi bol wszedl lewej strony ze szok
jak oddycham boli jak wstaje boli jak chodze boli ech............
i to na wysokosci zebra
kurcze jak nie urok to sra...a!

maly duzo spi i ciagle je
no i sie siluje ze mna heheheh
oj bedzie silny synek 08.gif
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post czw, 19 cze 2008 - 10:10
Post #42

hej
kurcze a ja chyba cos zle spalam bo taki mi bol wszedl lewej strony ze szok
jak oddycham boli jak wstaje boli jak chodze boli ech............
i to na wysokosci zebra
kurcze jak nie urok to sra...a!

maly duzo spi i ciagle je
no i sie siluje ze mna heheheh
oj bedzie silny synek 08.gif

--------------------


gosiata1
czw, 19 cze 2008 - 11:25
Edi29 wpadłam tu by Ci pogratulować,widziałam na czerwcówkach Twoją córcię jest śliczna 06.gif 06.gif  I ma taką sama karuzelkę jak moja Wiki 03.gif 08.gif  
A to moja Wiki już ma 10 miesięcy 06.gif  



Czerwcówki gratulacje ślicznych bobasów Ach jakie to piekne chwile.
gosiata1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,645
Dołączył: pią, 16 lut 07 - 11:49
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 11,111

GG:


post czw, 19 cze 2008 - 11:25
Post #43

Edi29 wpadłam tu by Ci pogratulować,widziałam na czerwcówkach Twoją córcię jest śliczna 06.gif 06.gif  I ma taką sama karuzelkę jak moja Wiki 03.gif 08.gif  
A to moja Wiki już ma 10 miesięcy 06.gif  



Czerwcówki gratulacje ślicznych bobasów Ach jakie to piekne chwile.

--------------------


Anilka
czw, 19 cze 2008 - 12:47
asik wszystko jest z tobą ok. Ja też nie sprawdzam ciągle czy małej jest ciepło, nie ubieram jej w kombinezon icon_wink.gif Te pytania o których mówisz to chyba babcie, ciocie i inne takie mają gdzieś zapisane pod kopułkami, bo za każdym razem padają i są takie same brrr... I tak samo jak ty nie znoszę takich spędów. W niedzielę mieliśmy też mały spęd w domu i niestety też odbiło się to na małej. Była przemęczona i nie mogła mi później przez prawie 2 godziny zasnąć tylko cały czas marudziła albo płakała.
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post czw, 19 cze 2008 - 12:47
Post #44

asik wszystko jest z tobą ok. Ja też nie sprawdzam ciągle czy małej jest ciepło, nie ubieram jej w kombinezon icon_wink.gif Te pytania o których mówisz to chyba babcie, ciocie i inne takie mają gdzieś zapisane pod kopułkami, bo za każdym razem padają i są takie same brrr... I tak samo jak ty nie znoszę takich spędów. W niedzielę mieliśmy też mały spęd w domu i niestety też odbiło się to na małej. Była przemęczona i nie mogła mi później przez prawie 2 godziny zasnąć tylko cały czas marudziła albo płakała.

--------------------





ana28
czw, 19 cze 2008 - 13:33
Ja też nie lubię takich komentarzy ,,starszych,, pań 43.gif nasłuchałam się przy pierwszym dziecku różnych uwag- teraz mam spokój, chyba zrozumiały że na nic ich gadki i tak zrobię wszystko po swojemu 08.gif

A my za tydz jesteśmy zaproszeni na chrzciny i za 2 tyg na wesele zastanawiam się czy iść z maluszkiem? Mam dylemat bo gdyby już miała 2 msc to bez problemu a tak nie wiem czy nie za malutka jeszcze?
ana28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 830
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 21:32
SkÄ…d: woj.mazowieckie
Nr użytkownika: 4,245

GG:


post czw, 19 cze 2008 - 13:33
Post #45

Ja też nie lubię takich komentarzy ,,starszych,, pań 43.gif nasłuchałam się przy pierwszym dziecku różnych uwag- teraz mam spokój, chyba zrozumiały że na nic ich gadki i tak zrobię wszystko po swojemu 08.gif

A my za tydz jesteśmy zaproszeni na chrzciny i za 2 tyg na wesele zastanawiam się czy iść z maluszkiem? Mam dylemat bo gdyby już miała 2 msc to bez problemu a tak nie wiem czy nie za malutka jeszcze?

--------------------

kinga1
czw, 19 cze 2008 - 14:15
ja 28 czerwca ide na slub i kawalek wesela ale bez dzieciaczkow
niusia nie bardzo chce isc a maluszek bedzie za maly zeby go zabrac
zostana z babcia a ja mykne na 3 lub 4 godzinki i wracam

kurcze ale mnie ten bok lewy boli ech.......

kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post czw, 19 cze 2008 - 14:15
Post #46

ja 28 czerwca ide na slub i kawalek wesela ale bez dzieciaczkow
niusia nie bardzo chce isc a maluszek bedzie za maly zeby go zabrac
zostana z babcia a ja mykne na 3 lub 4 godzinki i wracam

kurcze ale mnie ten bok lewy boli ech.......



--------------------


ana28
czw, 19 cze 2008 - 16:08
Dzisiaj była u nas pediatra i mówiła o wit d3 a potem patrzę na receptę a tam przepisana jest wit d3 i wit k i teraz nie wiem czy to się razem podaje? Bo ja myślałam że albo jedną albo drugą?
A Wy jakie witaminki podajecie dzieciom?
ana28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 830
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 21:32
SkÄ…d: woj.mazowieckie
Nr użytkownika: 4,245

GG:


post czw, 19 cze 2008 - 16:08
Post #47

Dzisiaj była u nas pediatra i mówiła o wit d3 a potem patrzę na receptę a tam przepisana jest wit d3 i wit k i teraz nie wiem czy to się razem podaje? Bo ja myślałam że albo jedną albo drugą?
A Wy jakie witaminki podajecie dzieciom?

--------------------

aleksja
czw, 19 cze 2008 - 19:50
Witam was wszystkie i gratuluję. Nieśmiało pytam czy mogę do Was przyłączyć?Dp tej pory głownie udzielałam sie na wątku październik 2006 a Was czasami podczytywałam.

Szymek urodził sie 12 czerwca, a poród miałam błyskawiczny, pozdrawiam wszystkie mamusie



mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swego grona?
aleksja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,108
Dołączył: śro, 21 cze 06 - 13:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,352

GG:


post czw, 19 cze 2008 - 19:50
Post #48

Witam was wszystkie i gratuluję. Nieśmiało pytam czy mogę do Was przyłączyć?Dp tej pory głownie udzielałam sie na wątku październik 2006 a Was czasami podczytywałam.

Szymek urodził sie 12 czerwca, a poród miałam błyskawiczny, pozdrawiam wszystkie mamusie



mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swego grona?

--------------------
kinga1
czw, 19 cze 2008 - 19:57
ALEKSJA witamy serdecznie i zapraszamy

moj bombel spi wiec mam troche czasu dla siebie 08.gif
matko ale ten tydzien szybko zlecial 06.gif
ledwo co urodzil sie Adek ledwo co wyszlam ze szpitala a tu juz ponad tydzien moj szkrab jest na swiecie
czas zapiernicza strasznie!

a co tam u was mamusie?
jak bombelki sie sprawuja???
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post czw, 19 cze 2008 - 19:57
Post #49

ALEKSJA witamy serdecznie i zapraszamy

moj bombel spi wiec mam troche czasu dla siebie 08.gif
matko ale ten tydzien szybko zlecial 06.gif
ledwo co urodzil sie Adek ledwo co wyszlam ze szpitala a tu juz ponad tydzien moj szkrab jest na swiecie
czas zapiernicza strasznie!

a co tam u was mamusie?
jak bombelki sie sprawuja???

--------------------


czamaris

Go??







post czw, 19 cze 2008 - 20:06
Post #50

ana podajesz obydwie te witaminy. u nas wszystko w porzadku, tez bylismy u pediatry, dostalismy harmonogram szczepien. Nie pisze za czesto bo czasu strasznie brak.
asik36
czw, 19 cze 2008 - 21:37
Anilka -trafia mnie i tak jak słyszę coś takiego. Robię po swojemu, ale takie gadki mnie wytrącają i zaczynam myślec czy jestem w porządku i żeby małemu krzywdy nie zrobic. Pewnie niepotrzebnie, ale....

gosiata1 - matko jaka fajna dzidziola icon_smile.gif kiedy ten mój szkrab usiądzie??

ana28 - też miałabym dylemat czy aby nie za wcześnie i zapwne doszłabym do wniosku, że chyba za malutka icon_smile.gif ale to ja, a Ty najlepiej wiesz co robic. jesli chodzi o witaminki to daję d3 i cebion multi.

aleksja - witaj i dziel się z nami swoją śliczną pociechą i wszelkimi radościami ( bo o troskach pisac nie będziemy - miejmuy nadzieję )

kinga1 - może trzeba komuś pokazac ten bok? A z tym czasem to lepiej nie mówic....nie zna ktoś sposobu na zatrzymanie go?? icon_smile.gif
asik36


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 386
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 13:02
SkÄ…d: Pabianice
Nr użytkownika: 17,929




post czw, 19 cze 2008 - 21:37
Post #51

Anilka -trafia mnie i tak jak słyszę coś takiego. Robię po swojemu, ale takie gadki mnie wytrącają i zaczynam myślec czy jestem w porządku i żeby małemu krzywdy nie zrobic. Pewnie niepotrzebnie, ale....

gosiata1 - matko jaka fajna dzidziola icon_smile.gif kiedy ten mój szkrab usiądzie??

ana28 - też miałabym dylemat czy aby nie za wcześnie i zapwne doszłabym do wniosku, że chyba za malutka icon_smile.gif ale to ja, a Ty najlepiej wiesz co robic. jesli chodzi o witaminki to daję d3 i cebion multi.

aleksja - witaj i dziel się z nami swoją śliczną pociechą i wszelkimi radościami ( bo o troskach pisac nie będziemy - miejmuy nadzieję )

kinga1 - może trzeba komuś pokazac ten bok? A z tym czasem to lepiej nie mówic....nie zna ktoś sposobu na zatrzymanie go?? icon_smile.gif

--------------------


kinga1
piÄ…, 20 cze 2008 - 11:24
ASIK juz boli coraz mniej wiec widocznie za szybko sie poderwalam w nocy do malego albo zle spalam

niunius zjadl i spi sobie matko on co dwie godziny jak z zegarkiem w reku jest glodny
a ja mam malutko pokarmu
i jeszcze male brodawki niuniek nie chce ssac i musze sciagac 32.gif
no ale nic dokarmiam go i calkiem dobrze mu idzie z mlekiem tylko ciagle glodny hehehe

no ale grunt ze mu sie mleczko przyjelo i je ladnie 08.gif
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post piÄ…, 20 cze 2008 - 11:24
Post #52

ASIK juz boli coraz mniej wiec widocznie za szybko sie poderwalam w nocy do malego albo zle spalam

niunius zjadl i spi sobie matko on co dwie godziny jak z zegarkiem w reku jest glodny
a ja mam malutko pokarmu
i jeszcze male brodawki niuniek nie chce ssac i musze sciagac 32.gif
no ale nic dokarmiam go i calkiem dobrze mu idzie z mlekiem tylko ciagle glodny hehehe

no ale grunt ze mu sie mleczko przyjelo i je ladnie 08.gif

--------------------


yagiw
piÄ…, 20 cze 2008 - 11:44
YAGIW melduje siÄ™ na czerwcowych bÄ…belkach.

Mała rośnie jak na drożdżach icon_smile.gif pół kilo tygodniowo więc mleczko mamusi dobre gatunkowo icon_biggrin.gif oby tak dalej. Co do witaminek też dostaliśmy d3, vit K i cebionmulti oprócz tego ja mam łykać sobie witaminki więc podejrzewam że moje dziewczę będzie szybko rosło. Później postaram się wrzucić fotki mojej małej.
yagiw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,129
Dołączył: pon, 11 cze 07 - 21:09
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,870

GG:


post piÄ…, 20 cze 2008 - 11:44
Post #53

YAGIW melduje siÄ™ na czerwcowych bÄ…belkach.

Mała rośnie jak na drożdżach icon_smile.gif pół kilo tygodniowo więc mleczko mamusi dobre gatunkowo icon_biggrin.gif oby tak dalej. Co do witaminek też dostaliśmy d3, vit K i cebionmulti oprócz tego ja mam łykać sobie witaminki więc podejrzewam że moje dziewczę będzie szybko rosło. Później postaram się wrzucić fotki mojej małej.

--------------------

MonikaW77
piÄ…, 20 cze 2008 - 12:08
Ja się chciałam pochwalić że nie mam już brzucha, teściowa sprawdzała czy nie noszę jakiegoś pasa przypadkiem,
po prostu już go nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(straciłam na wadze 12 kilo od tego stanu sprzed samego porodu)
zostało mi jeszcze 8 kg do zrzucenia.
Mała budzi się w nocy tylko raz do karmienia, w ogóle nie płacze, jej jedyne zajęcia to spanie, cichutkie czuwanie lub jedzenie.
Uwielbia słuchać dzikich wrzasków moich dzieci i przy nich zasypia.

JEST CUDOWNIE.
Oby tylko nie dostała kolki ................ 48.gif

Ten post edytował MonikaW77 pią, 20 cze 2008 - 12:09
MonikaW77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: wto, 25 sty 05 - 14:37
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 2,579

GG:


post piÄ…, 20 cze 2008 - 12:08
Post #54

Ja się chciałam pochwalić że nie mam już brzucha, teściowa sprawdzała czy nie noszę jakiegoś pasa przypadkiem,
po prostu już go nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(straciłam na wadze 12 kilo od tego stanu sprzed samego porodu)
zostało mi jeszcze 8 kg do zrzucenia.
Mała budzi się w nocy tylko raz do karmienia, w ogóle nie płacze, jej jedyne zajęcia to spanie, cichutkie czuwanie lub jedzenie.
Uwielbia słuchać dzikich wrzasków moich dzieci i przy nich zasypia.

JEST CUDOWNIE.
Oby tylko nie dostała kolki ................ 48.gif

--------------------
Monika, mama Maksymiliana, Aleksandry i Urszuli






asik36
piÄ…, 20 cze 2008 - 15:10
a ja mam dzisiaj chandrę i będę ryczec 41.gif i tyle....
asik36


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 386
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 13:02
SkÄ…d: Pabianice
Nr użytkownika: 17,929




post piÄ…, 20 cze 2008 - 15:10
Post #55

a ja mam dzisiaj chandrę i będę ryczec 41.gif i tyle....

--------------------


kinga1
piÄ…, 20 cze 2008 - 16:07
ASIK uuu az taki zly dzien???
kinga1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 610
Dołączył: śro, 10 paź 07 - 15:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 16,487

GG:


post piÄ…, 20 cze 2008 - 16:07
Post #56

ASIK uuu az taki zly dzien???

--------------------


yagiw
piÄ…, 20 cze 2008 - 16:30
a czy którąś z Was dopadła depresja poporodowa - mam nadzieję, że nie ale tak z ciekawości pytam.... ja miewam ostatnio takie chwile że z byle powodu lecą mi łzy ale wydaje mi się że to z niewyspania - dziś mój M w pracy to ja cały dzień tak jak Marta śpię i chyba mi humorek się trochę poprawił. Zaraz zmykam z młodą po Misia do przedszkola i pójdziemy troszkę na boisko więc pobiegam troszkę za piłką - zobaczymy wieczorkiem jak będzie z humorkiem... icon_smile.gif
yagiw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,129
Dołączył: pon, 11 cze 07 - 21:09
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,870

GG:


post piÄ…, 20 cze 2008 - 16:30
Post #57

a czy którąś z Was dopadła depresja poporodowa - mam nadzieję, że nie ale tak z ciekawości pytam.... ja miewam ostatnio takie chwile że z byle powodu lecą mi łzy ale wydaje mi się że to z niewyspania - dziś mój M w pracy to ja cały dzień tak jak Marta śpię i chyba mi humorek się trochę poprawił. Zaraz zmykam z młodą po Misia do przedszkola i pójdziemy troszkę na boisko więc pobiegam troszkę za piłką - zobaczymy wieczorkiem jak będzie z humorkiem... icon_smile.gif

--------------------

Anilka
piÄ…, 20 cze 2008 - 18:38
Monika gratuluję figurki i sama się też pochwalę, że tydzięń po porodzie wchodziłam już w swoje ubrania sprzed ciąży icon_smile.gif A do wagi zanim zaszłam w ciążę nie chcę wróćić, bo ważyłam jakieś 8 kilo więcej niż teraz icon_wink.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post piÄ…, 20 cze 2008 - 18:38
Post #58

Monika gratuluję figurki i sama się też pochwalę, że tydzięń po porodzie wchodziłam już w swoje ubrania sprzed ciąży icon_smile.gif A do wagi zanim zaszłam w ciążę nie chcę wróćić, bo ważyłam jakieś 8 kilo więcej niż teraz icon_wink.gif

--------------------





MonikaW77
piÄ…, 20 cze 2008 - 19:47
łe, Anilka, to ty żeś nieźle pojechała... bardzo fajnie, że w ciąży można też schudnąć ... no niesamowite

co do depresji, to ja miewam czasem głupie myśli, które mnie przygnębiają,
no po prostu chciałabym żeby moje dzieci były przede wszystkim zawsze bezpieczne i kochane,
i czasem boję się przyszłości, jakiejś wojny itp.

Ten post edytował MonikaW77 pią, 20 cze 2008 - 19:51
MonikaW77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: wto, 25 sty 05 - 14:37
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 2,579

GG:


post piÄ…, 20 cze 2008 - 19:47
Post #59

łe, Anilka, to ty żeś nieźle pojechała... bardzo fajnie, że w ciąży można też schudnąć ... no niesamowite

co do depresji, to ja miewam czasem głupie myśli, które mnie przygnębiają,
no po prostu chciałabym żeby moje dzieci były przede wszystkim zawsze bezpieczne i kochane,
i czasem boję się przyszłości, jakiejś wojny itp.

--------------------
Monika, mama Maksymiliana, Aleksandry i Urszuli






Anilka
piÄ…, 20 cze 2008 - 22:09
Monika tak jakoś samo wyszło 08.gif pierw schudłam 6 kilo w ciąży potem je przybrałam a tydzień po porodzie jak się zważylam, to miałam już 8 kilo mniej. Więc w rezultacie wyszło, że schudłam w ciąży icon_wink.gif Tylko, że ja przed ciążą miałam do zgubienia jakieś 25 kilo, więc mam nadzieję, że jeszcze tak samo jakoś mi zleci parę kilo, a później jak już przestanę karmić to wezmę się za to co zostanie.
Co do tych głupich myśli to chyba wszystkie mamy tak mają. I no właśnie mam pytanie właśnie do ciebie i mam które mają już starsze pociechy. Bo nie wiem czy to coś z moją głową jest nie tak, czy to normalne. Przy pierwszym dziecku z niecierpliwością czekałam na każdy kolejny dzień, każdy jej postęp, pierwszy uśmiech, kroczek, słowo "mama"... no teraz też niby czekam ale jakiś taki żal mam, że ten czas tak szybko leci i każdy dzień mija bezpowrotnie a ona będzie już coraz większa i zanim się obejrzę nie będę już trzymała w ramionach tej kruszynki tylko będę patrzyła na dorastającą pannę icon_sad.gif Normalnie chyba głupieję 43.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post piÄ…, 20 cze 2008 - 22:09
Post #60

Monika tak jakoś samo wyszło 08.gif pierw schudłam 6 kilo w ciąży potem je przybrałam a tydzień po porodzie jak się zważylam, to miałam już 8 kilo mniej. Więc w rezultacie wyszło, że schudłam w ciąży icon_wink.gif Tylko, że ja przed ciążą miałam do zgubienia jakieś 25 kilo, więc mam nadzieję, że jeszcze tak samo jakoś mi zleci parę kilo, a później jak już przestanę karmić to wezmę się za to co zostanie.
Co do tych głupich myśli to chyba wszystkie mamy tak mają. I no właśnie mam pytanie właśnie do ciebie i mam które mają już starsze pociechy. Bo nie wiem czy to coś z moją głową jest nie tak, czy to normalne. Przy pierwszym dziecku z niecierpliwością czekałam na każdy kolejny dzień, każdy jej postęp, pierwszy uśmiech, kroczek, słowo "mama"... no teraz też niby czekam ale jakiś taki żal mam, że ten czas tak szybko leci i każdy dzień mija bezpowrotnie a ona będzie już coraz większa i zanim się obejrzę nie będę już trzymała w ramionach tej kruszynki tylko będę patrzyła na dorastającą pannę icon_sad.gif Normalnie chyba głupieję 43.gif

--------------------





> CZERWCOWE POCIECHY
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 06:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama