Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

...:::::: nowoROCZNE DZIECIACZKI część 6 ::::::...

> 
*eFcIa*
śro, 11 lut 2009 - 22:06
...
[size="4"][/size]

Ten post edytował *eFcIa* śro, 04 lis 2009 - 21:18
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post śro, 11 lut 2009 - 22:06
Post #1

...
[size="4"][/size]

--------------------



08.03.2011r. - start :)

kasiazielonka
śro, 11 lut 2009 - 22:10
no to siÄ™ meldujÄ™
mam nadzieje ze ta noc bedzie spokojna
jakiegos dola dzis zalapalam:( ale coz dzien sie konczy chyba wczesniej poloze sie spac:)
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
SkÄ…d: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post śro, 11 lut 2009 - 22:10
Post #2

no to siÄ™ meldujÄ™
mam nadzieje ze ta noc bedzie spokojna
jakiegos dola dzis zalapalam:( ale coz dzien sie konczy chyba wczesniej poloze sie spac:)

--------------------



-mój kolorowankowy blog
agaa.
śro, 11 lut 2009 - 22:17
I ja się melduję i spadam spać 06.gif
Dobranoc, pchły na noc 29.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post śro, 11 lut 2009 - 22:17
Post #3

I ja się melduję i spadam spać 06.gif
Dobranoc, pchły na noc 29.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

*eFcIa*
śro, 11 lut 2009 - 22:23
Dobranoc Laski.... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Siedze i myślę nad pierwszym postem 29.gif 29.gif 29.gif

Edit: tzn. ja nie idę spać... jeszcze icon_biggrin.gif

Ten post edytował *eFcIa* śro, 11 lut 2009 - 22:24
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post śro, 11 lut 2009 - 22:23
Post #4

Dobranoc Laski.... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Siedze i myślę nad pierwszym postem 29.gif 29.gif 29.gif

Edit: tzn. ja nie idę spać... jeszcze icon_biggrin.gif

--------------------



08.03.2011r. - start :)

kina
czw, 12 lut 2009 - 00:13
Czesc dziewczynki wkoncu sie odezwalam i witam na kolejnym juz 6 watku 06.gif

Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poza brakiem czasu, musze wam napisac swoj grafik tygodnia to moze zrozumiecie:
Wstaje 5.30 pol godziny na chodzenie i cwiczenie brzuszka (sa rezultaty 04.gif )
Potem trzeba obudzic i przygotowac cala rodzine do pracy, szkoly, przedszkola
7.45 wychodzimy z domu odwoze cala gromade i do pracy (teraz pracuje od 8.30 do 2.30 pon-pia)
Po pracy odebrac ferajne w domu jestesmy o kolo 15.30 : obiad (przygotowac , Amele trzeba nakarmic), lekcje, trzy razy w tygodniu chlopaki maja trening.
No i nie wiem kiedy jest juz 19.00 trzeba kapac mala, poszaleje jeszcze i ok 20.00 – 21.00 pada

Hurra brawo_bis.gif teraz troszke zwalniam, jeszcze poczytac chlopaka na dobranoc i nauka. Zaczelam kurs, ktory pozwoli mi na rozliczanie ludzi z podatku rocznego (Tax Agent) bardzo poplatna praca ale nauka i egzaminy to straszne kloce. Kurs trwa rok, sama nie wiem kiedy i jak sie ucze ale jakos idzie, jeszcze pol roku.

W soboty chlopaki maja polska szkole a ja w tym czasie pomagam w tej szkole potem sprzatanie i zakupy na caly tydzien, potem troche nauki od czsu do czasu jakas imprezka i sobota przemija.
Niedziela teraz jak jest cieplo wyjezdzamy nad ocean i po niedzieli

Jak znajde troszke czasu dla siebie to albo spie albo nie robie nic absolutnie NIC.

Mam nadzieje, ze chociasz troszeczke sie wytlumaczylam.

Koniec z uzalaniem sie, u nas wszystko w porzadku czas nie leci tylko zapie..... 04.gif

Amela jest mala diablica, krzyczy na wszyskich i domaga sie wysztkiego. Mowi juz tata, mama i jej ulubione slowo NIE. Na wszystko jest teraz odpowiedz NIE 21.gif Ma juz 8 zebow, obcielam jej grzywke bo juz byla zadluga a spinki odrazu sa sciagane 37.gif


Teraz sie cofne w stecz 23 listopada mielismy Stasia komunie. Dzien wczesnie Amela dostala wirusa zoladka (biegunka i wymioty). W kosciel na komunii zaczlam ja a potem Przemek 450[1].gif W domu zaczal Stas, dobrze, ze po komunii. Imprez trwala ( ok 30 osob) a ja z cala trojka na lozku i kazdy z miska 29.gif Krzysiek zaczal wymiotowac wieczorem a dwa dni potem okazalo sie, ze okolo polowa gosci dostala na pamiatke wirusa od nas 37.gif 32.gif Nie wiem czy beda chcieli przysc na Przemka komunie, dobrze, ze to za dwa lata moze zapomna.

Poprawilam wielkosc zdjec

Cala rodzinka:


Moi synowie:


To sa moje dwa ulubione zdjecia z komuni z Amela:




Zaczelo sie przed swietami zobaczylam ze Amela zaczyna lzawic i oczy sa strasznie spuchniete. Zajelam sie oczami i oczywiscie nie zobaczylam, ze infekcja przeszla do jamy ustnej. Dziasla spuchly i podeszly ropa no i wszystko wyszlo na zewnatrz. Ponizej wstawie zdjecia jak wygladala. Nie mogla jesc, na poczatku dawalam jej silne leki przeciwbolowe, byla ospala i nieswoja. Miala problemy z rownowaga. Teraz jest wszystko ok i poprostu bardziej ja pilnuje.

AMELA Z WYSYPKA:



Po swietach mielismy troszke odpoczynku i pojechalismy na urlop, bylo cudownie. W Esperance na plazy spedzilismy Ameli pierwsze urodzinki. Dlaczego nie mozna zostac na wakacjach wieki a nie tylko 8 dni !!!!!!!!!!!!!!

Pierwsze urodzinki:


Cala rodzinnka:


Tutaj blismy w zoo, dapugi byly rozbrajajace:


Tutaj mozecie zobaczyc moj nowy nabytek, kolczyw w brwi (ja go lubie a reszta ma podzielone zdanie 04.gif )
Bylismy na zachodzie slonca i stasznie wialo ale zdjecia wyszyly przepiekne:



Mam nadzieje ze post jest wystarczajaco dlugi i postaram sie czesciej zagladac.

pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaki.

Ten post edytował kina czw, 12 lut 2009 - 08:12
kina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 632
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 13:44
SkÄ…d: Australia
Nr użytkownika: 13,861




post czw, 12 lut 2009 - 00:13
Post #5

Czesc dziewczynki wkoncu sie odezwalam i witam na kolejnym juz 6 watku 06.gif

Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poza brakiem czasu, musze wam napisac swoj grafik tygodnia to moze zrozumiecie:
Wstaje 5.30 pol godziny na chodzenie i cwiczenie brzuszka (sa rezultaty 04.gif )
Potem trzeba obudzic i przygotowac cala rodzine do pracy, szkoly, przedszkola
7.45 wychodzimy z domu odwoze cala gromade i do pracy (teraz pracuje od 8.30 do 2.30 pon-pia)
Po pracy odebrac ferajne w domu jestesmy o kolo 15.30 : obiad (przygotowac , Amele trzeba nakarmic), lekcje, trzy razy w tygodniu chlopaki maja trening.
No i nie wiem kiedy jest juz 19.00 trzeba kapac mala, poszaleje jeszcze i ok 20.00 – 21.00 pada

Hurra brawo_bis.gif teraz troszke zwalniam, jeszcze poczytac chlopaka na dobranoc i nauka. Zaczelam kurs, ktory pozwoli mi na rozliczanie ludzi z podatku rocznego (Tax Agent) bardzo poplatna praca ale nauka i egzaminy to straszne kloce. Kurs trwa rok, sama nie wiem kiedy i jak sie ucze ale jakos idzie, jeszcze pol roku.

W soboty chlopaki maja polska szkole a ja w tym czasie pomagam w tej szkole potem sprzatanie i zakupy na caly tydzien, potem troche nauki od czsu do czasu jakas imprezka i sobota przemija.
Niedziela teraz jak jest cieplo wyjezdzamy nad ocean i po niedzieli

Jak znajde troszke czasu dla siebie to albo spie albo nie robie nic absolutnie NIC.

Mam nadzieje, ze chociasz troszeczke sie wytlumaczylam.

Koniec z uzalaniem sie, u nas wszystko w porzadku czas nie leci tylko zapie..... 04.gif

Amela jest mala diablica, krzyczy na wszyskich i domaga sie wysztkiego. Mowi juz tata, mama i jej ulubione slowo NIE. Na wszystko jest teraz odpowiedz NIE 21.gif Ma juz 8 zebow, obcielam jej grzywke bo juz byla zadluga a spinki odrazu sa sciagane 37.gif


Teraz sie cofne w stecz 23 listopada mielismy Stasia komunie. Dzien wczesnie Amela dostala wirusa zoladka (biegunka i wymioty). W kosciel na komunii zaczlam ja a potem Przemek 450[1].gif W domu zaczal Stas, dobrze, ze po komunii. Imprez trwala ( ok 30 osob) a ja z cala trojka na lozku i kazdy z miska 29.gif Krzysiek zaczal wymiotowac wieczorem a dwa dni potem okazalo sie, ze okolo polowa gosci dostala na pamiatke wirusa od nas 37.gif 32.gif Nie wiem czy beda chcieli przysc na Przemka komunie, dobrze, ze to za dwa lata moze zapomna.

Poprawilam wielkosc zdjec

Cala rodzinka:


Moi synowie:


To sa moje dwa ulubione zdjecia z komuni z Amela:




Zaczelo sie przed swietami zobaczylam ze Amela zaczyna lzawic i oczy sa strasznie spuchniete. Zajelam sie oczami i oczywiscie nie zobaczylam, ze infekcja przeszla do jamy ustnej. Dziasla spuchly i podeszly ropa no i wszystko wyszlo na zewnatrz. Ponizej wstawie zdjecia jak wygladala. Nie mogla jesc, na poczatku dawalam jej silne leki przeciwbolowe, byla ospala i nieswoja. Miala problemy z rownowaga. Teraz jest wszystko ok i poprostu bardziej ja pilnuje.

AMELA Z WYSYPKA:



Po swietach mielismy troszke odpoczynku i pojechalismy na urlop, bylo cudownie. W Esperance na plazy spedzilismy Ameli pierwsze urodzinki. Dlaczego nie mozna zostac na wakacjach wieki a nie tylko 8 dni !!!!!!!!!!!!!!

Pierwsze urodzinki:


Cala rodzinnka:


Tutaj blismy w zoo, dapugi byly rozbrajajace:


Tutaj mozecie zobaczyc moj nowy nabytek, kolczyw w brwi (ja go lubie a reszta ma podzielone zdanie 04.gif )
Bylismy na zachodzie slonca i stasznie wialo ale zdjecia wyszyly przepiekne:



Mam nadzieje ze post jest wystarczajaco dlugi i postaram sie czesciej zagladac.

pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaki.

--------------------





*eFcIa*
czw, 12 lut 2009 - 00:30
Noooooo..... skończyłam... zrobiłam pierwszą stronkę z tego co miałam... ale zaraz i tak muszę zmienić Amelkę Kiny na aktualną fotkę...

Kina Amelka jest cudowna... i bardzo się zmieniła od ostatniego zdjęcia jakie widziałam.. Przeuroczą masz córeczkę icon_smile.gif

Uciekam spać, bo padam a jutro do pracy i zapewne będę mieć powtórkę z rozrywki... Buziole
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post czw, 12 lut 2009 - 00:30
Post #6

Noooooo..... skończyłam... zrobiłam pierwszą stronkę z tego co miałam... ale zaraz i tak muszę zmienić Amelkę Kiny na aktualną fotkę...

Kina Amelka jest cudowna... i bardzo się zmieniła od ostatniego zdjęcia jakie widziałam.. Przeuroczą masz córeczkę icon_smile.gif

Uciekam spać, bo padam a jutro do pracy i zapewne będę mieć powtórkę z rozrywki... Buziole

--------------------



08.03.2011r. - start :)

agniesha
czw, 12 lut 2009 - 00:34
Melduje siÄ™ na nowym wÄ…tku 06.gif

Kina
Super, że się odezwałaś
Fotki super tylko czemu takie małe? nienie.gif
agniesha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 573
Dołączył: nie, 17 paź 04 - 01:00
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 2,212

GG:


post czw, 12 lut 2009 - 00:34
Post #7

Melduje siÄ™ na nowym wÄ…tku 06.gif

Kina
Super, że się odezwałaś
Fotki super tylko czemu takie małe? nienie.gif
Filip_inka
czw, 12 lut 2009 - 00:38
Oooo zobaczylam wlasnie, ze nie ma mojego poprzedniego posta...

efcia jutro postaram sie poszukac kilka fotek i wysle Ci cosik

Kina no super, ze mimo naprawde ogromnego nawalu pracy i zajec znalazlas chwilke.
Zdjecia super. Dzieci to Wasza duma, za chlopcami pewnie juz lataja dziewczyny, a Amelka urocza:)

A ja mialam isc wczesniej spac....

Dobranoc
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post czw, 12 lut 2009 - 00:38
Post #8

Oooo zobaczylam wlasnie, ze nie ma mojego poprzedniego posta...

efcia jutro postaram sie poszukac kilka fotek i wysle Ci cosik

Kina no super, ze mimo naprawde ogromnego nawalu pracy i zajec znalazlas chwilke.
Zdjecia super. Dzieci to Wasza duma, za chlopcami pewnie juz lataja dziewczyny, a Amelka urocza:)

A ja mialam isc wczesniej spac....

Dobranoc

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
Filip_inka
czw, 12 lut 2009 - 00:40
Agniesha jak sie czujesz?
I mialam zapytac czy macie juz imie dla majowej Kruszynki...?

Teraz juz naprawde ide 06.gif
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post czw, 12 lut 2009 - 00:40
Post #9

Agniesha jak sie czujesz?
I mialam zapytac czy macie juz imie dla majowej Kruszynki...?

Teraz juz naprawde ide 06.gif

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
agniesha
czw, 12 lut 2009 - 01:04
Aga i Bruno
Dobrze się czuję, choć już powoli zaczyna mi być ciężko.
Co do imienia to sa pewne typy ale póki co na nic konkretnie się nie zdecydowaliśmy. Zastanawiamy się nad: Jakub, Makary, Bartosz, Tymoteusz ale znając życie to to stanie na zupełnie czymś innym.

Pstrykłam sobie dziś fotkę:


Grubaśna już jestem he he 37.gif

Leni
Dzięki za info o szczepionce.
U nas chyba szczepią MMRII a słyszałam, że Priorix jest bezpieczniejszy choć spotkałam się też ze sprzecznymi informacjami.

Jutro idÄ™ do kontroli z Emi to pogadam z lekarkÄ….

Spadam spać bo późno.

Ten post edytował agniesha czw, 12 lut 2009 - 01:08
agniesha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 573
Dołączył: nie, 17 paź 04 - 01:00
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 2,212

GG:


post czw, 12 lut 2009 - 01:04
Post #10

Aga i Bruno
Dobrze się czuję, choć już powoli zaczyna mi być ciężko.
Co do imienia to sa pewne typy ale póki co na nic konkretnie się nie zdecydowaliśmy. Zastanawiamy się nad: Jakub, Makary, Bartosz, Tymoteusz ale znając życie to to stanie na zupełnie czymś innym.

Pstrykłam sobie dziś fotkę:


Grubaśna już jestem he he 37.gif

Leni
Dzięki za info o szczepionce.
U nas chyba szczepią MMRII a słyszałam, że Priorix jest bezpieczniejszy choć spotkałam się też ze sprzecznymi informacjami.

Jutro idÄ™ do kontroli z Emi to pogadam z lekarkÄ….

Spadam spać bo późno.
xxyy
czw, 12 lut 2009 - 08:20
Kina ciesze sie , ze u Was w porzadku. Normalnie jak partze na twoja rodzinke to od razu mi sie chce zajsc w ciaze 06.gif
Kina Ty nie wiesz ale jest tu nas kilka , ktora ma zamiar wkrotce wystartowac po drugiego malucha. Na razie mamy Agnieshe icon_smile.gif
Mysmy tu marzli na naszych roczkach a Wy na plazy, ho ho !
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post czw, 12 lut 2009 - 08:20
Post #11

Kina ciesze sie , ze u Was w porzadku. Normalnie jak partze na twoja rodzinke to od razu mi sie chce zajsc w ciaze 06.gif
Kina Ty nie wiesz ale jest tu nas kilka , ktora ma zamiar wkrotce wystartowac po drugiego malucha. Na razie mamy Agnieshe icon_smile.gif
Mysmy tu marzli na naszych roczkach a Wy na plazy, ho ho !
Filip_inka
czw, 12 lut 2009 - 09:07
Agniesha fajny brzusiu. Imiona ladne, sama mialabym problem z wyborem... No ale cale szczescie macie jeszcze troche czasu:)

Ogladajac zdjecia Kiny od razu przypomnial mi sie moj pobyt w Australii. Imprezki na plazy i w duzych, pieknych parkach. Najdziwniej bylo w Boze Narodzenie- upal i ludzie na plazy:) echh fajnie powspominac.


Leni jak Robus? Wysypka zginela?
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post czw, 12 lut 2009 - 09:07
Post #12

Agniesha fajny brzusiu. Imiona ladne, sama mialabym problem z wyborem... No ale cale szczescie macie jeszcze troche czasu:)

Ogladajac zdjecia Kiny od razu przypomnial mi sie moj pobyt w Australii. Imprezki na plazy i w duzych, pieknych parkach. Najdziwniej bylo w Boze Narodzenie- upal i ludzie na plazy:) echh fajnie powspominac.


Leni jak Robus? Wysypka zginela?

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
owiwia7
czw, 12 lut 2009 - 09:39
Hej i ja się przyszłam przywitać na nowym wątku icon_smile.gif

Kinuś super, że się odezwałaś, od jakiegoś czasu często o Tobie myślałam.. Fajnie, że u Was wszystko dobrze, i z przykrością stwierdzam.. zazdroszczę lata icon_wink.gif Amelka piękna, a chłopcy.. eh.. będą dziewczyny piszczeć oj będą icon_wink.gif

Agniesha fajny brzuchol... icon_smile.gificon_smile.gif Tymonek super imiÄ™...

a ja znowu w pracy, nie macie czasem wrażenie, że trudno Wam dogonić własne buty?? normalnie zachrzaniam jak dziki osioł i na nic nie mam czasu.. ja chcę wakacje!!!!

zastanawiam się czy dam radę od przyszłego września pisać magisterkę i równocześnie zacząć studia podyplomowe.. jak myślicie?? czy któraś z Was tak robiła?? jeśli tak to napiszcie jak wrażenia.. strasznie mam ochotę na tą podyplomówkę, ale boję się czy dam radę...

Misia wychodzi właśnie z choróbska.. codziennie przybywa jej jeden guz.. normalnie to dziecko to zderzak.. Oliwia przez całe swoje życie nie była tyle razy obita, co ten łobuziak w ciągu roku.. normalnie nie wiem jak jej pilnować, żeby sobie krzywdy nie zrobiła icon_wink.gif

Miłego dnia Wam życzę icon_smile.gif
owiwia7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,451
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 17:17
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 11,929

GG:


post czw, 12 lut 2009 - 09:39
Post #13

Hej i ja się przyszłam przywitać na nowym wątku icon_smile.gif

Kinuś super, że się odezwałaś, od jakiegoś czasu często o Tobie myślałam.. Fajnie, że u Was wszystko dobrze, i z przykrością stwierdzam.. zazdroszczę lata icon_wink.gif Amelka piękna, a chłopcy.. eh.. będą dziewczyny piszczeć oj będą icon_wink.gif

Agniesha fajny brzuchol... icon_smile.gificon_smile.gif Tymonek super imiÄ™...

a ja znowu w pracy, nie macie czasem wrażenie, że trudno Wam dogonić własne buty?? normalnie zachrzaniam jak dziki osioł i na nic nie mam czasu.. ja chcę wakacje!!!!

zastanawiam się czy dam radę od przyszłego września pisać magisterkę i równocześnie zacząć studia podyplomowe.. jak myślicie?? czy któraś z Was tak robiła?? jeśli tak to napiszcie jak wrażenia.. strasznie mam ochotę na tą podyplomówkę, ale boję się czy dam radę...

Misia wychodzi właśnie z choróbska.. codziennie przybywa jej jeden guz.. normalnie to dziecko to zderzak.. Oliwia przez całe swoje życie nie była tyle razy obita, co ten łobuziak w ciągu roku.. normalnie nie wiem jak jej pilnować, żeby sobie krzywdy nie zrobiła icon_wink.gif

Miłego dnia Wam życzę icon_smile.gif

--------------------


*eFcIa*
czw, 12 lut 2009 - 10:02
Dzień Doberek

Moje dziecko dziś nie jest sobą.... nie broi, jest grzeczna, spokojna, długo siedzi w jednym miejscu, przychodzi i się przytula... normalnie jej nie poznaje...
Uciekam korzystać póki jest taka kochana i będę ją tulić i całować... bo taka okazja, żeby się dała rzadko się zdarza.. hehe icon_smile.gif
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post czw, 12 lut 2009 - 10:02
Post #14

Dzień Doberek

Moje dziecko dziś nie jest sobą.... nie broi, jest grzeczna, spokojna, długo siedzi w jednym miejscu, przychodzi i się przytula... normalnie jej nie poznaje...
Uciekam korzystać póki jest taka kochana i będę ją tulić i całować... bo taka okazja, żeby się dała rzadko się zdarza.. hehe icon_smile.gif

--------------------



08.03.2011r. - start :)

xxyy
czw, 12 lut 2009 - 12:00
AIB
dalej wysypuje ale duzo duzo mniej. Ale bierze lekarstwo.
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post czw, 12 lut 2009 - 12:00
Post #15

AIB
dalej wysypuje ale duzo duzo mniej. Ale bierze lekarstwo.
parasolka
czw, 12 lut 2009 - 12:03
CYTAT(Aga i Bruno @ Wed, 11 Feb 2009 - 00:24) *
Leni masz racje, najbardziej obawiam sie czy bedzie chcial siedziec:) Tym bardziej, ze jak jest w kombinezonie to juz szelki sa ciasne.
Nie chcialabym, zeby Filus byl jedynakiem dlatego wlasnie sie pozbywam 06.gif wszystkie kolezanki mowia mi, ze jak sie zaczynaly pozbywac to zaciazaly.
Nie ukrywam tylko, ze marzy mi sie coreczka tym razem choc jak bylby chlopak to tez super:)
Ja ciuchow mam tyle, ze to co chce sprzedac to jest kroplka w morzu. Moje ulubione sa popakowane i czekaja....
Do tego przyjaciolka ze Stanow regularnie mnie zaopatruje. Niedawno przyszedl olbrzymi karton z super rzeczami ale takimi na 5-7 lat. No ciuchy moga poczekac ale ja juz tone w tych ubraniach. Ja bratowa wrecz blagam, zeby juz mu nic nie kupowala ale ona i tak swoje. Dzis kolejna kamizelke dostal. W niedziele inna przyjaciolka przywiozla mu z Londynu komplet Reeboka. Konczy sie na tym, ze niektore rzeczy Filek zaklada po razie. Wielu w ogole nie udalo sie zalozyc, bo ciotki kupowaly zawyzone i potem nie pasowaly stosownie do pory roku... Czasem jestem zla, bo ja nic mu nie kupuje, tyle jest ladnych ubranek, a ja nie chodze po takich sklepach.
Oddac nie mam komu, wole sprzedac i kase na zbozny cel przeznaczyc a ludzi potrzebujacych jest cala masa.

Aga jak byś chciała sprzedać coś od rozmairu 110 /na 5 latka/ to ja chętnie popatrzę icon_smile.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post czw, 12 lut 2009 - 12:03
Post #16

CYTAT(Aga i Bruno @ Wed, 11 Feb 2009 - 00:24) *
Leni masz racje, najbardziej obawiam sie czy bedzie chcial siedziec:) Tym bardziej, ze jak jest w kombinezonie to juz szelki sa ciasne.
Nie chcialabym, zeby Filus byl jedynakiem dlatego wlasnie sie pozbywam 06.gif wszystkie kolezanki mowia mi, ze jak sie zaczynaly pozbywac to zaciazaly.
Nie ukrywam tylko, ze marzy mi sie coreczka tym razem choc jak bylby chlopak to tez super:)
Ja ciuchow mam tyle, ze to co chce sprzedac to jest kroplka w morzu. Moje ulubione sa popakowane i czekaja....
Do tego przyjaciolka ze Stanow regularnie mnie zaopatruje. Niedawno przyszedl olbrzymi karton z super rzeczami ale takimi na 5-7 lat. No ciuchy moga poczekac ale ja juz tone w tych ubraniach. Ja bratowa wrecz blagam, zeby juz mu nic nie kupowala ale ona i tak swoje. Dzis kolejna kamizelke dostal. W niedziele inna przyjaciolka przywiozla mu z Londynu komplet Reeboka. Konczy sie na tym, ze niektore rzeczy Filek zaklada po razie. Wielu w ogole nie udalo sie zalozyc, bo ciotki kupowaly zawyzone i potem nie pasowaly stosownie do pory roku... Czasem jestem zla, bo ja nic mu nie kupuje, tyle jest ladnych ubranek, a ja nie chodze po takich sklepach.
Oddac nie mam komu, wole sprzedac i kase na zbozny cel przeznaczyc a ludzi potrzebujacych jest cala masa.

Aga jak byś chciała sprzedać coś od rozmairu 110 /na 5 latka/ to ja chętnie popatrzę icon_smile.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
parasolka
czw, 12 lut 2009 - 12:05
efcia fajnie Ci wyszła ta galeria

Kina miło widzieć Twoją rodzinę, fajni jesteście

tak tak o tej porze jestem w domu, mam zapalenie tchawicy, niania uśpiła Tymona na balkonie, teraz zajmuje się Jędrkiem, który jeszcze kibluje w domu z końcówką ospy, nie bardzo mam jak chorować 21.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post czw, 12 lut 2009 - 12:05
Post #17

efcia fajnie Ci wyszła ta galeria

Kina miło widzieć Twoją rodzinę, fajni jesteście

tak tak o tej porze jestem w domu, mam zapalenie tchawicy, niania uśpiła Tymona na balkonie, teraz zajmuje się Jędrkiem, który jeszcze kibluje w domu z końcówką ospy, nie bardzo mam jak chorować 21.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
kina
czw, 12 lut 2009 - 12:06
no to brzuszki do przodu i do roboty ten poczatek roboty jest najprzyjemniejszy. Leni juz sie starasz ?

Agniesha a to wpadka czy planowane?

dziekuje za chwalenie moich dzieciaczkow, jako ich mama moge tylko wam przyznac racje 04.gif ladne nas wyszly.


Ten post edytował kina nie, 15 lut 2009 - 11:17
kina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 632
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 13:44
SkÄ…d: Australia
Nr użytkownika: 13,861




post czw, 12 lut 2009 - 12:06
Post #18

no to brzuszki do przodu i do roboty ten poczatek roboty jest najprzyjemniejszy. Leni juz sie starasz ?

Agniesha a to wpadka czy planowane?

dziekuje za chwalenie moich dzieciaczkow, jako ich mama moge tylko wam przyznac racje 04.gif ladne nas wyszly.


--------------------





agniesha
czw, 12 lut 2009 - 12:15
CYTAT(kina @ Thu, 12 Feb 2009 - 12:06) *
Agniesha a to wpadka czy planowane?


Klasyczna wpadka No, ale mój małż skwitował, że zawsze chciał mieć trójkę i generalnie wyszło na to, że tylko ja byłam na początku lekko zdołowana swoim stanem 29.gif

Ten post edytował agniesha czw, 12 lut 2009 - 12:17
agniesha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 573
Dołączył: nie, 17 paź 04 - 01:00
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 2,212

GG:


post czw, 12 lut 2009 - 12:15
Post #19

CYTAT(kina @ Thu, 12 Feb 2009 - 12:06) *
Agniesha a to wpadka czy planowane?


Klasyczna wpadka No, ale mój małż skwitował, że zawsze chciał mieć trójkę i generalnie wyszło na to, że tylko ja byłam na początku lekko zdołowana swoim stanem 29.gif
xxyy
czw, 12 lut 2009 - 12:27
Parasolka, kurujcie sie. Cos czesto chorujecie. icon_confused.gif

Kina zaczynamy starania za kilka miesiecy. Jeszcze troche chce sie pocieszyc luzem.

Netty a u Was ciagle taki boom na blizniaki?

Owiwia a wymagajaca masz magisterke? Zwlaszcza o czesc badawcza mi chodzi. I czy bedziesz miala jeszcze jakies dodatkowe zajecia i zaliczenia czy tylko sama praca?

xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post czw, 12 lut 2009 - 12:27
Post #20

Parasolka, kurujcie sie. Cos czesto chorujecie. icon_confused.gif

Kina zaczynamy starania za kilka miesiecy. Jeszcze troche chce sie pocieszyc luzem.

Netty a u Was ciagle taki boom na blizniaki?

Owiwia a wymagajaca masz magisterke? Zwlaszcza o czesc badawcza mi chodzi. I czy bedziesz miala jeszcze jakies dodatkowe zajecia i zaliczenia czy tylko sama praca?

> ...:::::: nowoROCZNE DZIECIACZKI część 6 ::::::...
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 12:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama