Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

WIOSENNE SMYKI

, marcóweczki, kwietnióweczki i majusie...:)
> , marcóweczki, kwietnióweczki i majusie...:)
annjur
pon, 01 cze 2009 - 15:21
To teraz my ...

Gosiu to ja pierwsza zgłaszam byk ... Mój synuś to Juliusz (a nie Julian icon_smile.gif) Ale widzę, że na Majówkach
prawie imiennik mojego syncia jest icon_smile.gif
Helena piękne imiona wybrałyśmy dla chłopców 03.gif

Gosiu ulala .... zapowiada siÄ™ super pierwsza stronka 06.gif
Mnie się też wszystkie nazwy podobają więc się dostosuję.

CoÅ› o sobie ... nie wiele jest do opowiadania.
Mam na imię Ania, mam 26 lat, siedzę w domu z Julkiem a więc nie pracuję. Chciałabym w przyszłości uczyć w szkole icon_smile.gif
I to chyba tyle... biografia zaledwie na linijkÄ™ icon_sad.gif

A to my


A to Julek najbardziej aktualny, sprzed chwili (brudny, rozczochrany icon_wink.gif)


Ten post edytował annjur pon, 01 cze 2009 - 15:24
annjur


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: pon, 16 lip 07 - 08:35
SkÄ…d: Katowice
Nr użytkownika: 15,432

GG:


post pon, 01 cze 2009 - 15:21
Post #21

To teraz my ...

Gosiu to ja pierwsza zgłaszam byk ... Mój synuś to Juliusz (a nie Julian icon_smile.gif) Ale widzę, że na Majówkach
prawie imiennik mojego syncia jest icon_smile.gif
Helena piękne imiona wybrałyśmy dla chłopców 03.gif

Gosiu ulala .... zapowiada siÄ™ super pierwsza stronka 06.gif
Mnie się też wszystkie nazwy podobają więc się dostosuję.

CoÅ› o sobie ... nie wiele jest do opowiadania.
Mam na imię Ania, mam 26 lat, siedzę w domu z Julkiem a więc nie pracuję. Chciałabym w przyszłości uczyć w szkole icon_smile.gif
I to chyba tyle... biografia zaledwie na linijkÄ™ icon_sad.gif

A to my


A to Julek najbardziej aktualny, sprzed chwili (brudny, rozczochrany icon_wink.gif)


--------------------
Junona
pon, 01 cze 2009 - 15:23
No właśnie ja szaleję ze szczęścia. Miesiąc razem 06.gif Poza tym oczywiście polatam po centrach handlowych, no i dokształcę się w temacie hobby u mojej mamy. Ona umie robić takie trójwymiarowe zwierzaki z koralików i obiecała mnie nauczyć. Wyjeżdżamy jakoś po niedzieli, bo chcemy zagłosować, chociaż nie ma żadnego sensownego kandydata, ale cóż. Coś się wymyśli do niedzieli icon_wink.gif
Junona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,940
Dołączył: czw, 19 lip 07 - 09:06
Nr użytkownika: 15,467




post pon, 01 cze 2009 - 15:23
Post #22

No właśnie ja szaleję ze szczęścia. Miesiąc razem 06.gif Poza tym oczywiście polatam po centrach handlowych, no i dokształcę się w temacie hobby u mojej mamy. Ona umie robić takie trójwymiarowe zwierzaki z koralików i obiecała mnie nauczyć. Wyjeżdżamy jakoś po niedzieli, bo chcemy zagłosować, chociaż nie ma żadnego sensownego kandydata, ale cóż. Coś się wymyśli do niedzieli icon_wink.gif

--------------------

annjur
pon, 01 cze 2009 - 15:23
Annie Maksiu faktycznie spory, nie wiele różni się od naszych marcowych szkrabów icon_smile.gif

Junonka wezmÄ™ coÅ›, ale w przyszlym miesiÄ…cu icon_smile.gif
annjur


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: pon, 16 lip 07 - 08:35
SkÄ…d: Katowice
Nr użytkownika: 15,432

GG:


post pon, 01 cze 2009 - 15:23
Post #23

Annie Maksiu faktycznie spory, nie wiele różni się od naszych marcowych szkrabów icon_smile.gif

Junonka wezmÄ™ coÅ›, ale w przyszlym miesiÄ…cu icon_smile.gif

--------------------
Junona
pon, 01 cze 2009 - 15:25
Ok, do przyszłego miesiąca pewnie jeszcze coś wymyślę. icon_smile.gif A masz jakiś konkretny pomysł co byś chciała? Jak chcesz to ci mogę coś odłożyć, nie spieszy mi się.

Ten post edytował Junona pon, 01 cze 2009 - 15:27
Junona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,940
Dołączył: czw, 19 lip 07 - 09:06
Nr użytkownika: 15,467




post pon, 01 cze 2009 - 15:25
Post #24

Ok, do przyszłego miesiąca pewnie jeszcze coś wymyślę. icon_smile.gif A masz jakiś konkretny pomysł co byś chciała? Jak chcesz to ci mogę coś odłożyć, nie spieszy mi się.

--------------------

annjur
pon, 01 cze 2009 - 15:30
Junonka raczej nie ma 08.gif Ale może jak sobie coś do ubrania kupię to wtedy będę chciała coś
konkretnego. Dam znać
A jedziecie do Warszawy ??
annjur


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: pon, 16 lip 07 - 08:35
SkÄ…d: Katowice
Nr użytkownika: 15,432

GG:


post pon, 01 cze 2009 - 15:30
Post #25

Junonka raczej nie ma 08.gif Ale może jak sobie coś do ubrania kupię to wtedy będę chciała coś
konkretnego. Dam znać
A jedziecie do Warszawy ??

--------------------
Mućka
pon, 01 cze 2009 - 15:31
CYTAT(annjur @ Mon, 01 Jun 2009 - 14:21) *
CoÅ› o sobie ... nie wiele jest do opowiadania.
Mam na imię Ania, mam 26 lat, siedzę w domu z Julkiem a więc nie pracuję. Chciałabym w przyszłości uczyć w szkole icon_smile.gif
I to chyba tyle... biografia zaledwie na linijkÄ™ icon_sad.gif


Kochana, jak to nie pracujesz?? toż to przecież najwspanialsza praca jaka może być 03.gif
A Julek super !! w końcu szczęśliwe dziecko, to brudne dziecko 06.gif

Junona jak wyślę Ci jutro to dojdzie?? dzisiaj mam już zamkniętą pocztę a coś jeszcze znalazłam, napisałam Ci na gg..

a Jula w tym tygodniu dostanie małego kociaka icon_wink.gif tęskni jej się za kotkiem icon_sad.gif ona nawet z nim spała..
Mućka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,149
Dołączył: pią, 14 wrz 07 - 10:10
SkÄ…d: z Wsiogrodu :)
Nr użytkownika: 16,187




post pon, 01 cze 2009 - 15:31
Post #26

CYTAT(annjur @ Mon, 01 Jun 2009 - 14:21) *
CoÅ› o sobie ... nie wiele jest do opowiadania.
Mam na imię Ania, mam 26 lat, siedzę w domu z Julkiem a więc nie pracuję. Chciałabym w przyszłości uczyć w szkole icon_smile.gif
I to chyba tyle... biografia zaledwie na linijkÄ™ icon_sad.gif


Kochana, jak to nie pracujesz?? toż to przecież najwspanialsza praca jaka może być 03.gif
A Julek super !! w końcu szczęśliwe dziecko, to brudne dziecko 06.gif

Junona jak wyślę Ci jutro to dojdzie?? dzisiaj mam już zamkniętą pocztę a coś jeszcze znalazłam, napisałam Ci na gg..

a Jula w tym tygodniu dostanie małego kociaka icon_wink.gif tęskni jej się za kotkiem icon_sad.gif ona nawet z nim spała..

--------------------






Nie ogarniam tej kuwety :)
AnnieLo
pon, 01 cze 2009 - 15:35
ANNJUR - super taki po domowemu Julek, podobny do Ciebie mi sie wydaje ze zdjecia. icon_smile.gif

Jeszcze moich pokaze sprzed domu, ale zdjecie sprzed okolo3 tygodni, musze nowe fotki zaladowac do komputera, ale juz miejsca nie mam na kompie... 37.gif

AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post pon, 01 cze 2009 - 15:35
Post #27

ANNJUR - super taki po domowemu Julek, podobny do Ciebie mi sie wydaje ze zdjecia. icon_smile.gif

Jeszcze moich pokaze sprzed domu, ale zdjecie sprzed okolo3 tygodni, musze nowe fotki zaladowac do komputera, ale juz miejsca nie mam na kompie... 37.gif



--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
Junona
pon, 01 cze 2009 - 15:36
Annie super fotki.
Mućka jak priorytetem to dojdzie.
Wrócił mój mąż, zaraz idziemy na spacer. Trzeba dzieciakom zafundować po ciachu z okazji ich dnia icon_biggrin.gif a przy okazji i sobie icon_smile.gif
Ja mam dość diet, będę się odchudzać autosugestią icon_wink.gif

Ten post edytował Junona pon, 01 cze 2009 - 15:43
Junona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,940
Dołączył: czw, 19 lip 07 - 09:06
Nr użytkownika: 15,467




post pon, 01 cze 2009 - 15:36
Post #28

Annie super fotki.
Mućka jak priorytetem to dojdzie.
Wrócił mój mąż, zaraz idziemy na spacer. Trzeba dzieciakom zafundować po ciachu z okazji ich dnia icon_biggrin.gif a przy okazji i sobie icon_smile.gif
Ja mam dość diet, będę się odchudzać autosugestią icon_wink.gif

--------------------

Mućka
pon, 01 cze 2009 - 15:46
Annie to jeszcze nam siÄ™ pokazuj 03.gif hehe a jak masz na imiÄ™ ??
Chłopaki super icon_wink.gif podobni są do siebie icon_smile.gif

Junona jasne, zahipnotyzuj się 03.gif nabierz jadłowstrętu i wegetuj tak z miesiąc.. 29.gif
ja stwierdzam że mogę ograniczyć sobie porcje ale ja sie na diety nie nadaje.. za słaba jestem..
Mućka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,149
Dołączył: pią, 14 wrz 07 - 10:10
SkÄ…d: z Wsiogrodu :)
Nr użytkownika: 16,187




post pon, 01 cze 2009 - 15:46
Post #29

Annie to jeszcze nam siÄ™ pokazuj 03.gif hehe a jak masz na imiÄ™ ??
Chłopaki super icon_wink.gif podobni są do siebie icon_smile.gif

Junona jasne, zahipnotyzuj się 03.gif nabierz jadłowstrętu i wegetuj tak z miesiąc.. 29.gif
ja stwierdzam że mogę ograniczyć sobie porcje ale ja sie na diety nie nadaje.. za słaba jestem..

--------------------






Nie ogarniam tej kuwety :)
AnnieLo
pon, 01 cze 2009 - 15:47
Hej dziewczyny, a ja mam pytanko - wszystkie dzieci juz chodza? Moj Maksik jeszcze sam nie chodzi, musi sie przytrzymywac np. kanapy, mebli i wtedy spaceruje, ale bez trzymanki jeszcze nie.
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post pon, 01 cze 2009 - 15:47
Post #30

Hej dziewczyny, a ja mam pytanko - wszystkie dzieci juz chodza? Moj Maksik jeszcze sam nie chodzi, musi sie przytrzymywac np. kanapy, mebli i wtedy spaceruje, ale bez trzymanki jeszcze nie.

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
AnnieLo
pon, 01 cze 2009 - 15:49
Mucka - no Ania mam na imie rzecz jasna. icon_smile.gif Oj, a pokaze sie niedlugo, bo cos nie mam fajnych zdjec aktualnych, prawie wcale mozna powiedziec. icon_wink.gif Hm, poszukam jeszcze moze jakis staroc sie znajdzie. icon_wink.gif
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post pon, 01 cze 2009 - 15:49
Post #31

Mucka - no Ania mam na imie rzecz jasna. icon_smile.gif Oj, a pokaze sie niedlugo, bo cos nie mam fajnych zdjec aktualnych, prawie wcale mozna powiedziec. icon_wink.gif Hm, poszukam jeszcze moze jakis staroc sie znajdzie. icon_wink.gif

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
AnnieLo
pon, 01 cze 2009 - 15:56
No dobra, znalazlam cosik w miare nowego - z urodzin Maksia, czyli z kwietnia. icon_wink.gif

AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post pon, 01 cze 2009 - 15:56
Post #32

No dobra, znalazlam cosik w miare nowego - z urodzin Maksia, czyli z kwietnia. icon_wink.gif



--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
Gosia83
pon, 01 cze 2009 - 15:58
annjur - bycior poprawiony...a Ty następna piękna mamusia z cudnym dzieciakiem...

AnnieLo - jakoś nie widzę tego wieku po tobie - kto Ci takich bzdur poopowiadał...Annie jesteś piękna i młoda...
o chłopcach się nie wypowiadam - bo ja jestem ich fanką od zawsze - te oczy!!!!!!!

Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post pon, 01 cze 2009 - 15:58
Post #33

annjur - bycior poprawiony...a Ty następna piękna mamusia z cudnym dzieciakiem...

AnnieLo - jakoś nie widzę tego wieku po tobie - kto Ci takich bzdur poopowiadał...Annie jesteś piękna i młoda...
o chłopcach się nie wypowiadam - bo ja jestem ich fanką od zawsze - te oczy!!!!!!!



--------------------

AnnieLo
pon, 01 cze 2009 - 16:00
Jej, ale fajnie, zauwazylam ze na kwietniu az 4 dzieci 4 kwietnia sie urodzily! icon_biggrin.gif
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post pon, 01 cze 2009 - 16:00
Post #34

Jej, ale fajnie, zauwazylam ze na kwietniu az 4 dzieci 4 kwietnia sie urodzily! icon_biggrin.gif

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
AnnieLo
pon, 01 cze 2009 - 16:02
Gosia, no jestem stara baba w porownaniu z wami, bo tu prawie same 20-latki, a ja jak na razie najstarsza. 08.gif Dzieki za komplementy w kazdym badz razie. icon_smile.gif
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post pon, 01 cze 2009 - 16:02
Post #35

Gosia, no jestem stara baba w porownaniu z wami, bo tu prawie same 20-latki, a ja jak na razie najstarsza. 08.gif Dzieki za komplementy w kazdym badz razie. icon_smile.gif

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
Aśtek
pon, 01 cze 2009 - 16:13
Dzień dobry, dzień dobry .... na nowym wąteczku

Jupiiiiiiiiiiii  06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif  

Wpadłam się tylko przywitać... I wysłać całuski wszystkim naszym kochanym urwisom balety.gif wub.gif wub.gif wub.gif

 Gosia super pierwsza stronka  blagam.gif blagam.gif blagam.gif

W tygodniu postaram się zaglądnąć częściej - Majusie wiedzą że walcze od tygodnia z jelitówką, ale juz lepiej z dzieciakami icon_wink.gif Obyło się bez szpitala Mam nadzieje że już będzie coraz lepiej a ja nareszcie się wyśpie ;-(







Aśtek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 252
Dołączył: pią, 17 kwi 09 - 12:24
SkÄ…d: z Miedziowego ZakÄ…tka
Nr użytkownika: 26,716

GG:


post pon, 01 cze 2009 - 16:13
Post #36

Dzień dobry, dzień dobry .... na nowym wąteczku

Jupiiiiiiiiiiii  06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif  

Wpadłam się tylko przywitać... I wysłać całuski wszystkim naszym kochanym urwisom balety.gif wub.gif wub.gif wub.gif

 Gosia super pierwsza stronka  blagam.gif blagam.gif blagam.gif

W tygodniu postaram się zaglądnąć częściej - Majusie wiedzą że walcze od tygodnia z jelitówką, ale juz lepiej z dzieciakami icon_wink.gif Obyło się bez szpitala Mam nadzieje że już będzie coraz lepiej a ja nareszcie się wyśpie ;-(









--------------------
Matka, żona i kochanka... kolejność dowolna 


Duży Miś rocznik 75 100 kg żywej wagi
Małgorzata 7 lipiec 2004 godz. 13.05 3350g i 57cm
Tomaszek 13 maj 2008 godz. 11.40 - 3300g 55 cm
AnnieLo
pon, 01 cze 2009 - 16:16
Asik - zdrowka, zdrowka i jeszcze raz zdrowka! Juz niedlugo nadejda lepsze czasy. przytul.gif
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post pon, 01 cze 2009 - 16:16
Post #37

Asik - zdrowka, zdrowka i jeszcze raz zdrowka! Juz niedlugo nadejda lepsze czasy. przytul.gif

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
Gosia83
pon, 01 cze 2009 - 16:17
Dobra czas o mnie...
Ja Gosia jestem i mam 26 lat... 37.gif - ale ten czas leci...ale co tam...młoda dalej jestem i pstro w głowie dalej... 04.gif
O mnie hm...w tej chwili nie pracuje a pracowałam w banku...ponieważ praca od 9 do 17 mnie nie interesuje wracać narazie nie zamierzam - znaczy szukam jakiejś pracy najlepiej w jakimś urzędzie...ale w tym momencie naborów malutko więc dalej w domku z Kinią siedzę... 06.gif
No i żyje sobie z mężem i dzieckiem na pięknej wsi i mu tu dobrze...mieszkamy z moimi rodzicami i narazie na tym samym piętrze - ale już niedługo...znaczy rodzice nam zostawiaja całą górę a sami na dole zamieszkają... 06.gif
Rodziców mam naprawdę super i żadnych ale nie mamy...nawet mąż bardzo zdziwiony z tego faktu, bo się dogadujemy bardzo dobrze... 43.gif

Fotki pewnie chcecie - a prosÄ™ bardzo:
Kinia jeszcze w szpitalu:

ja z KiniÄ…

z roczku Kini

i to co kocham najbardziej - poza rodziną oczywiście... 03.gif

Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post pon, 01 cze 2009 - 16:17
Post #38

Dobra czas o mnie...
Ja Gosia jestem i mam 26 lat... 37.gif - ale ten czas leci...ale co tam...młoda dalej jestem i pstro w głowie dalej... 04.gif
O mnie hm...w tej chwili nie pracuje a pracowałam w banku...ponieważ praca od 9 do 17 mnie nie interesuje wracać narazie nie zamierzam - znaczy szukam jakiejś pracy najlepiej w jakimś urzędzie...ale w tym momencie naborów malutko więc dalej w domku z Kinią siedzę... 06.gif
No i żyje sobie z mężem i dzieckiem na pięknej wsi i mu tu dobrze...mieszkamy z moimi rodzicami i narazie na tym samym piętrze - ale już niedługo...znaczy rodzice nam zostawiaja całą górę a sami na dole zamieszkają... 06.gif
Rodziców mam naprawdę super i żadnych ale nie mamy...nawet mąż bardzo zdziwiony z tego faktu, bo się dogadujemy bardzo dobrze... 43.gif

Fotki pewnie chcecie - a prosÄ™ bardzo:
Kinia jeszcze w szpitalu:

ja z KiniÄ…

z roczku Kini

i to co kocham najbardziej - poza rodziną oczywiście... 03.gif



--------------------

Mućka
pon, 01 cze 2009 - 16:20
AnnieLo moja chodziła przy meblach i przy łóżku od 10-tego miesiąca. Ale dopiero na kilka dni przed roczkiem "puściła" się na dobre. jakoś tak od 10 miesiąca zdarzały się pojedyncze samodzielne kroczki ale to było na zasadzie jeden, dwa i klap na tyłek.

Po pierwsze to wcale nie jesteś "stara" jak to określiłaś... ważne że "młoda" jesteś duchem.. 06.gif
poza tym wogóle nie wyglądasz na swoje lata. Ja bym Ci dała min z 5 lat mniej icon_wink.gif

wogóle to bardzo podoba mi się pierwsza stronka 06.gif
dobra robota Gosiu brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Asik siemanko 06.gif zaglądaj częściej i dużo dużo zdrówka !!

idę poszukać Juli większych i wakacyjnych ubranek. Może cosik się znajdzie icon_smile.gif
Mućka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,149
Dołączył: pią, 14 wrz 07 - 10:10
SkÄ…d: z Wsiogrodu :)
Nr użytkownika: 16,187




post pon, 01 cze 2009 - 16:20
Post #39

AnnieLo moja chodziła przy meblach i przy łóżku od 10-tego miesiąca. Ale dopiero na kilka dni przed roczkiem "puściła" się na dobre. jakoś tak od 10 miesiąca zdarzały się pojedyncze samodzielne kroczki ale to było na zasadzie jeden, dwa i klap na tyłek.

Po pierwsze to wcale nie jesteś "stara" jak to określiłaś... ważne że "młoda" jesteś duchem.. 06.gif
poza tym wogóle nie wyglądasz na swoje lata. Ja bym Ci dała min z 5 lat mniej icon_wink.gif

wogóle to bardzo podoba mi się pierwsza stronka 06.gif
dobra robota Gosiu brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Asik siemanko 06.gif zaglądaj częściej i dużo dużo zdrówka !!

idę poszukać Juli większych i wakacyjnych ubranek. Może cosik się znajdzie icon_smile.gif

--------------------






Nie ogarniam tej kuwety :)
AnnieLo
pon, 01 cze 2009 - 16:22
Gosia, hihi, a sama piszesz "ale ten czas leci", ja ci tu dam! nana.gif Hehe... Zapomnialam napisac - jejku ile pracy na te pierwsza strone, tyyyle paseczkow zrobic, brawo! icon_smile.gif A ze zdjeciami tez cos jeszcze bedziesz kombinowac? icon_mrgreen.gif
Oj, chyba mi sie chlopaki przebudzaja, bede niedlugo zmykac. Jeszcze domek musze ogarnac, bo dzis mam 2 masaze. (Silowania gratisowa dla mnie icon_wink.gif )
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post pon, 01 cze 2009 - 16:22
Post #40

Gosia, hihi, a sama piszesz "ale ten czas leci", ja ci tu dam! nana.gif Hehe... Zapomnialam napisac - jejku ile pracy na te pierwsza strone, tyyyle paseczkow zrobic, brawo! icon_smile.gif A ze zdjeciami tez cos jeszcze bedziesz kombinowac? icon_mrgreen.gif
Oj, chyba mi sie chlopaki przebudzaja, bede niedlugo zmykac. Jeszcze domek musze ogarnac, bo dzis mam 2 masaze. (Silowania gratisowa dla mnie icon_wink.gif )

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
> WIOSENNE SMYKI, marcóweczki, kwietnióweczki i majusie...:)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 16:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama