Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
28 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

...::::::NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 10::::::...

> 
Filip_inka
pią, 01 cze 2012 - 08:46
06.gif ja cie...
pierwszy raz to zrobiłam 29.gif



Naszym kochanym szkrabom z okazji DNIA DZIECKA dużo uśmiechu, prezentów, spełnienia marzeń ale przede wszystkim zdrowia życzy ciocia Aga
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post pią, 01 cze 2012 - 08:46
Post #1

06.gif ja cie...
pierwszy raz to zrobiłam 29.gif



Naszym kochanym szkrabom z okazji DNIA DZIECKA dużo uśmiechu, prezentów, spełnienia marzeń ale przede wszystkim zdrowia życzy ciocia Aga
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
wenua
pią, 01 cze 2012 - 09:00
Hello wszystkim!
Witam sie i ja na 10 juz watku 37.gif

Zdrowka, usmiechu na twarzy i samych radosnych chwil w zyciu nadzym kochanym Styczniakom!!! Kasia
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
Skąd: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post pią, 01 cze 2012 - 09:00
Post #2

Hello wszystkim!
Witam sie i ja na 10 juz watku 37.gif

Zdrowka, usmiechu na twarzy i samych radosnych chwil w zyciu nadzym kochanym Styczniakom!!! Kasia

--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
agaa.
pią, 01 cze 2012 - 09:26
To witam sie i ja 06.gif
Wszystkiego NAJ dla naszych maluchów brawo_bis.gif

Aga- pierwsze katy za ploty 08.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post pią, 01 cze 2012 - 09:26
Post #3

To witam sie i ja 06.gif
Wszystkiego NAJ dla naszych maluchów brawo_bis.gif

Aga- pierwsze katy za ploty 08.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

netty5
pią, 01 cze 2012 - 10:17
CYTAT(Filip_inka @ Fri, 01 Jun 2012 - 07:46) *
06.gif ja cie...
pierwszy raz to zrobiłam 29.gif


FILIPINKA zawsze musi byc ten pierwszy raz.......
Sie witam na nowym ...

NASZYM KOCHANYM URWISOM RADOSCI NA CODZIEN
KOLOROWYCH SNÓW
UŚMIECHU OD UCHA DO UCHA
PIĘKNYCH BAJEK NA DOBRANOC
CO DZIEŃ NOWYCH PRZYGÓD
BUTÓW SIEDMIOMILOWYCH
GWIAZDKI Z NIEBA
WSPANIAŁYCH PRZYJACIÓŁ
I WESOŁEJ RODZINKI.....


AGAA córcie jak dwie krople wody i gdyby nie dziewczyny nie spostrzeglabym ze to Kajeczka na tym jednym zdjeciu.....
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post pią, 01 cze 2012 - 10:17
Post #4

CYTAT(Filip_inka @ Fri, 01 Jun 2012 - 07:46) *
06.gif ja cie...
pierwszy raz to zrobiłam 29.gif


FILIPINKA zawsze musi byc ten pierwszy raz.......
Sie witam na nowym ...

NASZYM KOCHANYM URWISOM RADOSCI NA CODZIEN
KOLOROWYCH SNÓW
UŚMIECHU OD UCHA DO UCHA
PIĘKNYCH BAJEK NA DOBRANOC
CO DZIEŃ NOWYCH PRZYGÓD
BUTÓW SIEDMIOMILOWYCH
GWIAZDKI Z NIEBA
WSPANIAŁYCH PRZYJACIÓŁ
I WESOŁEJ RODZINKI.....


AGAA córcie jak dwie krople wody i gdyby nie dziewczyny nie spostrzeglabym ze to Kajeczka na tym jednym zdjeciu.....

--------------------
owiwia7
pią, 01 cze 2012 - 17:46
i ja jestem icon_smile.gif

A ja nie tylko szkrabom naszym życzę dużo radości i szczęścia i zdrówka, ale i nam.. przecie my też dzieci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif A więc wszystkiego naj dla NAS wszystkich icon_wink.gif
owiwia7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,451
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 17:17
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 11,929

GG:


post pią, 01 cze 2012 - 17:46
Post #5

i ja jestem icon_smile.gif

A ja nie tylko szkrabom naszym życzę dużo radości i szczęścia i zdrówka, ale i nam.. przecie my też dzieci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif A więc wszystkiego naj dla NAS wszystkich icon_wink.gif

--------------------


*eFcIa*
pią, 01 cze 2012 - 20:10
Hihihihihihhi widzisz Aga, to nie jest wcale takie straszne icon_wink.gif

Wszystkiego Najlepszego dla naszych pociech icon_smile.gif

Zaglądam do Was regularnie, ale nie piszę.... jakoś ostatnio weny brak, czasu brak itp....

Może tak w skrócie co tam u nas....

Od dzisiaj jestem na umowę o pracę, w końcu icon_smile.gif W między czasie zmienili mi kierowniczkę. Powiem Wam, że od tamtego czasu lepiej mi się pracuje, wcześniej była tragedia, aż miałam ochotę zrezygnować a teraz chodzę z przyjemnością do pracy. Jedyne co mi się nie podoba to godziny pracy, ale teraz to 90% mam tak pracuje więc nie jestem wyjątkiem icon_wink.gif Ostatnio był konkurs dla pracowników i zajęłam 6 miejsce, dostałam bilet na Euro na Polskę do Wrocławia, oddałam bratu, bo jakoś nie uśmiecha mi się jechać samej do obcego miasta na mecz icon_razz.gif
Ogólnie jest fajnie ciągle jakieś konkursy ciągle można coś więcej zarobić więc motywacja jest.

Besia póki co w domu siedzi w przyszłym tygodniu mam zebranie w przedszkolu zobaczymy jaką podejmą decyzję, bo póki co przedszkola ma nie być wściekła jestem jak nie wiem co....

Za dwa tygodnie jedziemy z Markiem na mini urlop, do Gdańska na mecz Euro, oj juz się doczekać nie mogę w końcu gdzieś razem sami pojedziemy.
Mieszka mi się dobrze, zaprzyjaźniłam się tutaj z ludźmi mam koleżanki i kolegów, nie narzekam icon_smile.gif)

A to nasze fotki :


*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post pią, 01 cze 2012 - 20:10
Post #6

Hihihihihihhi widzisz Aga, to nie jest wcale takie straszne icon_wink.gif

Wszystkiego Najlepszego dla naszych pociech icon_smile.gif

Zaglądam do Was regularnie, ale nie piszę.... jakoś ostatnio weny brak, czasu brak itp....

Może tak w skrócie co tam u nas....

Od dzisiaj jestem na umowę o pracę, w końcu icon_smile.gif W między czasie zmienili mi kierowniczkę. Powiem Wam, że od tamtego czasu lepiej mi się pracuje, wcześniej była tragedia, aż miałam ochotę zrezygnować a teraz chodzę z przyjemnością do pracy. Jedyne co mi się nie podoba to godziny pracy, ale teraz to 90% mam tak pracuje więc nie jestem wyjątkiem icon_wink.gif Ostatnio był konkurs dla pracowników i zajęłam 6 miejsce, dostałam bilet na Euro na Polskę do Wrocławia, oddałam bratu, bo jakoś nie uśmiecha mi się jechać samej do obcego miasta na mecz icon_razz.gif
Ogólnie jest fajnie ciągle jakieś konkursy ciągle można coś więcej zarobić więc motywacja jest.

Besia póki co w domu siedzi w przyszłym tygodniu mam zebranie w przedszkolu zobaczymy jaką podejmą decyzję, bo póki co przedszkola ma nie być wściekła jestem jak nie wiem co....

Za dwa tygodnie jedziemy z Markiem na mini urlop, do Gdańska na mecz Euro, oj juz się doczekać nie mogę w końcu gdzieś razem sami pojedziemy.
Mieszka mi się dobrze, zaprzyjaźniłam się tutaj z ludźmi mam koleżanki i kolegów, nie narzekam icon_smile.gif)

A to nasze fotki :




--------------------



08.03.2011r. - start :)

Filip_inka
pią, 01 cze 2012 - 20:33
efcia a ja widzialam, ze zdobylas kolejny bilet ale myslalam, ze w kolejnej puli zakupilas...
Becia to mala, cudna modeleczka... ja juz podziwialam wasze fotki na fb super!
i ciesze sie ogromnie, ze uklada Ci sie super:))





zakladanie nowej czesci bylo strasznie podniecajace, prawie jak pierwszy sex 04.gif

Ten post edytował Filip_inka pią, 01 cze 2012 - 20:34
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post pią, 01 cze 2012 - 20:33
Post #7

efcia a ja widzialam, ze zdobylas kolejny bilet ale myslalam, ze w kolejnej puli zakupilas...
Becia to mala, cudna modeleczka... ja juz podziwialam wasze fotki na fb super!
i ciesze sie ogromnie, ze uklada Ci sie super:))





zakladanie nowej czesci bylo strasznie podniecajace, prawie jak pierwszy sex 04.gif

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
netty5
sob, 02 cze 2012 - 00:19
EFCIA no nareszcie rozpisalas sie troszke.......a Gdansk to tak calkiem niedaleko od nas nie sadzisz?......
Milo widziec was usmiechniete.Ciesze sie ze i tobie(wam) sie uklada i zycze ci aby tak juz zostalo. A Besia te wlosy ma niesamowite......Kubie na pewno by sie spodobaly...... 08.gif
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post sob, 02 cze 2012 - 00:19
Post #8

EFCIA no nareszcie rozpisalas sie troszke.......a Gdansk to tak calkiem niedaleko od nas nie sadzisz?......
Milo widziec was usmiechniete.Ciesze sie ze i tobie(wam) sie uklada i zycze ci aby tak juz zostalo. A Besia te wlosy ma niesamowite......Kubie na pewno by sie spodobaly...... 08.gif

--------------------
netty5
sob, 02 cze 2012 - 00:22
CYTAT(Majli @ Fri, 01 Jun 2012 - 16:46) *
A ja nie tylko szkrabom naszym życzę dużo radości i szczęścia i zdrówka, ale i nam.. przecie my też dzieci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif


co prawda to prawda
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post sob, 02 cze 2012 - 00:22
Post #9

CYTAT(Majli @ Fri, 01 Jun 2012 - 16:46) *
A ja nie tylko szkrabom naszym życzę dużo radości i szczęścia i zdrówka, ale i nam.. przecie my też dzieci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif


co prawda to prawda


--------------------
*eFcIa*
sob, 02 cze 2012 - 08:45
dzięki dziewcznyn icon_smile.gif Beśka strasznie nie lubi się czesać, ciągle jej mówię, że pójdziemy do fryzjera i jej obetniemy jakoś ładnie ale ona nie chce icon_smile.gif Jak widzi szczotkę to już zaczyna się histeria icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Netty - no blisko blisko... jak będziemy mieć czas w drodze powrotnej to może na kawę zajedziemy, bo ja mam tyle planów gdzie chce iść, że mój Marecki już nie ogarnia mówi że teleporter będzie nam potrzebny.... Dobrze, że mam rodzinę i nie będę musiała hotelu wynajmować tyle, że rodzina w Gdyni icon_razz.gif I już zobaczyłam że po drugiej stronie miasta z dala od Gdańska hehehe... no cóż damy sobie jakoś radę icon_biggrin.gif icon_smile.gif
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post sob, 02 cze 2012 - 08:45
Post #10

dzięki dziewcznyn icon_smile.gif Beśka strasznie nie lubi się czesać, ciągle jej mówię, że pójdziemy do fryzjera i jej obetniemy jakoś ładnie ale ona nie chce icon_smile.gif Jak widzi szczotkę to już zaczyna się histeria icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Netty - no blisko blisko... jak będziemy mieć czas w drodze powrotnej to może na kawę zajedziemy, bo ja mam tyle planów gdzie chce iść, że mój Marecki już nie ogarnia mówi że teleporter będzie nam potrzebny.... Dobrze, że mam rodzinę i nie będę musiała hotelu wynajmować tyle, że rodzina w Gdyni icon_razz.gif I już zobaczyłam że po drugiej stronie miasta z dala od Gdańska hehehe... no cóż damy sobie jakoś radę icon_biggrin.gif icon_smile.gif

--------------------



08.03.2011r. - start :)

kasiazielonka
sob, 02 cze 2012 - 12:35
ja też sie meldujęicon_smile.gif

Ewcia jakie obce miasto no jakie - my tu mieszkamy - mamy rzut beretem do stadionu:)
jakby co następnym razem bedziesz wiedziećicon_biggrin.gif a poza tym nie musiałabyś jechać sama bo Julka przynajmniej poznałaby Besie:)

a poza tym to miłego weekendu:)
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
Skąd: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post sob, 02 cze 2012 - 12:35
Post #11

ja też sie meldujęicon_smile.gif

Ewcia jakie obce miasto no jakie - my tu mieszkamy - mamy rzut beretem do stadionu:)
jakby co następnym razem bedziesz wiedziećicon_biggrin.gif a poza tym nie musiałabyś jechać sama bo Julka przynajmniej poznałaby Besie:)

a poza tym to miłego weekendu:)

--------------------



-mój kolorowankowy blog
*eFcIa*
sob, 02 cze 2012 - 12:52
Kasia gdybym wiedziała icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif Nieeee no co Ty ja sama na meczu... nie widzę się, za duży cykor jestem...

Kurde coś mi jest :-/ Miałam zapalenie gardła i po nim został mi kaszel napadowy i duszący, mimo że nie kaszlałam podczas zapalenia... i teraz mi coś w klatce po prawej stronie świszczy co jakiś czas jak biorę oddech... Byłam u lekarza i nic czysto... a wyleczyć się nie mogę... juz 2 tydzień mam ten kaszel :-/
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post sob, 02 cze 2012 - 12:52
Post #12

Kasia gdybym wiedziała icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif Nieeee no co Ty ja sama na meczu... nie widzę się, za duży cykor jestem...

Kurde coś mi jest :-/ Miałam zapalenie gardła i po nim został mi kaszel napadowy i duszący, mimo że nie kaszlałam podczas zapalenia... i teraz mi coś w klatce po prawej stronie świszczy co jakiś czas jak biorę oddech... Byłam u lekarza i nic czysto... a wyleczyć się nie mogę... juz 2 tydzień mam ten kaszel :-/

--------------------



08.03.2011r. - start :)

bumbum
sob, 02 cze 2012 - 13:25
efcia dość powszechne u nas jest teraz bezobjawowe zapalenie płuc,polega to jedynie właśnie na kaszlu a osłuchowo niby jesteś czysta tylko rtg coś wykazuje.Występuje często po drobnych infekcjach.Moja soistra przeszła to 3 msc temu,sąsiad także i babcia.
bumbum


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,724
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 10:40
Skąd: dołączyła 6 list.2006
Nr użytkownika: 11,360




post sob, 02 cze 2012 - 13:25
Post #13

efcia dość powszechne u nas jest teraz bezobjawowe zapalenie płuc,polega to jedynie właśnie na kaszlu a osłuchowo niby jesteś czysta tylko rtg coś wykazuje.Występuje często po drobnych infekcjach.Moja soistra przeszła to 3 msc temu,sąsiad także i babcia.

--------------------
Z - 20.12.2007
I - 03.10.2010
*eFcIa*
sob, 02 cze 2012 - 15:38
Anndzia jesuuuuu nie strasz mnie kobieto icon_surprised.gif
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post sob, 02 cze 2012 - 15:38
Post #14

Anndzia jesuuuuu nie strasz mnie kobieto icon_surprised.gif

--------------------



08.03.2011r. - start :)

bumbum
sob, 02 cze 2012 - 23:26
To nic groźnego,nie jak zwykłe zapalenie płuc ale zrób wrazie czego prześwietlenie.

Moja siostra nie wiedziała że ma zapalenie płuc,przeszła jakąś kolejną zwykłą infekcje zaraz po pierwszej a tydzień później gorączka 40 stopni i szpital na 3 tygodnie.Lekarz też twierdził że ma wziąć gripex bo nic jej nie jest a na drugi dzień karatka ją wiozła do szpitala.Kaszel jej pozostał do teraz ale szukają już przyczyny bardziej na tle alergicznym.
bumbum


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,724
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 10:40
Skąd: dołączyła 6 list.2006
Nr użytkownika: 11,360




post sob, 02 cze 2012 - 23:26
Post #15

To nic groźnego,nie jak zwykłe zapalenie płuc ale zrób wrazie czego prześwietlenie.

Moja siostra nie wiedziała że ma zapalenie płuc,przeszła jakąś kolejną zwykłą infekcje zaraz po pierwszej a tydzień później gorączka 40 stopni i szpital na 3 tygodnie.Lekarz też twierdził że ma wziąć gripex bo nic jej nie jest a na drugi dzień karatka ją wiozła do szpitala.Kaszel jej pozostał do teraz ale szukają już przyczyny bardziej na tle alergicznym.

--------------------
Z - 20.12.2007
I - 03.10.2010
netty5
sob, 02 cze 2012 - 23:44
EFCIA zrob przeswietlenie......nie zaszkodzi.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post sob, 02 cze 2012 - 23:44
Post #16

EFCIA zrob przeswietlenie......nie zaszkodzi.

--------------------
agaa.
nie, 03 cze 2012 - 18:52
netty- widze ze Twoje dzieci sie nie starzeją 29.gif jak Twój paseczek stanął tak stoi 06.gif

efcia- zdrowiej kobieto
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post nie, 03 cze 2012 - 18:52
Post #17

netty- widze ze Twoje dzieci sie nie starzeją 29.gif jak Twój paseczek stanął tak stoi 06.gif

efcia- zdrowiej kobieto

--------------------
Igusia

Kajeczka

netty5
nie, 03 cze 2012 - 22:38
CYTAT(agaa22 @ Sun, 03 Jun 2012 - 17:52) *
netty- widze ze Twoje dzieci sie nie starzeją 29.gif jak Twój paseczek stanął tak stoi 06.gif


ano stoi .....a najchetniej troche bym go nawet cofnela

nie no nie chce mi sie za niego wziac ...nie mam weny a nie wiem czemu stanal.....
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post nie, 03 cze 2012 - 22:38
Post #18

CYTAT(agaa22 @ Sun, 03 Jun 2012 - 17:52) *
netty- widze ze Twoje dzieci sie nie starzeją 29.gif jak Twój paseczek stanął tak stoi 06.gif


ano stoi .....a najchetniej troche bym go nawet cofnela

nie no nie chce mi sie za niego wziac ...nie mam weny a nie wiem czemu stanal.....

--------------------
DOLOREZ
pon, 04 cze 2012 - 15:23
Cześć babeczki, witam się i ja na kolejnej części.

Ja też w większości Was czytam ale nie ma weny na pisanie, poza tym w domu i przy domu ciągle coś do roboty, efekt prac przed domem już widoczny a za domem ciągle niewidoczny. Niedawno skończyliśmy taras, oczyściłam i pomalowałam stary domek narzędziowy (który jest do rozbiórki ale dopiero za dwa lata - w jego miejsce postawimy drugi garaż.
Dobrze że za domem jeszcze nie posialiśmy trawy bo jutro przyjeżdża firma z gminy i z naszej działki będzie wycinała ogromne drzewo które stoi na terenie gminnym tuż za naszym ogrodzeniem (zagraża zwaleniem się na naszą działkę, dom a nie daj boże jeszcze na nas).

Miesiąc temu na długi weekend majowy pojechaliśmy z przyczepą znowu na Węgry, bylismy tam 10 dni - wygrzaliśmy i wymoczyliśmy tyłki w temperaturach 35 w cieniu.
A wczoraj wróciliśmy z wypadu weekendowego które było z okazji rozpoczęcia sezonu karawaningowego.

Natomiast jeśli chodzi o wyniki - to całej historii nie będę przytaczać ale po wielu tygodniach oczekiwania okazało się że genetycznie jest u nas wszystko ok, natomiast teraz musimy udać się do jakiejś kliniki (musimy sobie jeszcze wybrać konkretną) aby spojrzeli na te wyniki pod jakimś innym kątem.
Więc ogólnie z pierwszych wiadomości jestem zadowolona a co dalej będziemy działać jeszcze nie wiem.

To tyle w skrócie. buziaki
DOLOREZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: nie, 03 cze 07 - 22:24
Skąd: W-wa - przedmieścia;)
Nr użytkownika: 14,735




post pon, 04 cze 2012 - 15:23
Post #19

Cześć babeczki, witam się i ja na kolejnej części.

Ja też w większości Was czytam ale nie ma weny na pisanie, poza tym w domu i przy domu ciągle coś do roboty, efekt prac przed domem już widoczny a za domem ciągle niewidoczny. Niedawno skończyliśmy taras, oczyściłam i pomalowałam stary domek narzędziowy (który jest do rozbiórki ale dopiero za dwa lata - w jego miejsce postawimy drugi garaż.
Dobrze że za domem jeszcze nie posialiśmy trawy bo jutro przyjeżdża firma z gminy i z naszej działki będzie wycinała ogromne drzewo które stoi na terenie gminnym tuż za naszym ogrodzeniem (zagraża zwaleniem się na naszą działkę, dom a nie daj boże jeszcze na nas).

Miesiąc temu na długi weekend majowy pojechaliśmy z przyczepą znowu na Węgry, bylismy tam 10 dni - wygrzaliśmy i wymoczyliśmy tyłki w temperaturach 35 w cieniu.
A wczoraj wróciliśmy z wypadu weekendowego które było z okazji rozpoczęcia sezonu karawaningowego.

Natomiast jeśli chodzi o wyniki - to całej historii nie będę przytaczać ale po wielu tygodniach oczekiwania okazało się że genetycznie jest u nas wszystko ok, natomiast teraz musimy udać się do jakiejś kliniki (musimy sobie jeszcze wybrać konkretną) aby spojrzeli na te wyniki pod jakimś innym kątem.
Więc ogólnie z pierwszych wiadomości jestem zadowolona a co dalej będziemy działać jeszcze nie wiem.

To tyle w skrócie. buziaki

--------------------
Nasz skarbek Bartu?




i by? skarbek Kto?....
owiwia7
pon, 04 cze 2012 - 19:42
zakladanie nowej czesci bylo strasznie podniecajace, prawie jak pierwszy sex 04.gif
[/quote]

będę musiała znowu spróbować.. już raz to zrobiłam icon_smile.gif wątek ciążowy zakładałam chiba icon_wink.gif

Dolorez zazdroszczę Wam tych podróży.. rany, jak ja tak bym chciała.. a najlepiej to bym chciała wygrać jakąś kasę, chociaż z pół miliona i wybudować w Bieszczadach wielki pensjonat.. i zamieszkać tam.. razem z moją rodziną.. ehh.... może w końcu wygram?

i pytanie do kobiet pracujących? jak sobie radzicie ze stresem w robocie?

bo mi trudno czasem, staram się jak umiem.. i jest ciut lepiej.. ale liczę na to, że wyeliminuję go do jakiejś rozsądnej granicy..
owiwia7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,451
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 17:17
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 11,929

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 19:42
Post #20

zakladanie nowej czesci bylo strasznie podniecajace, prawie jak pierwszy sex 04.gif
[/quote]

będę musiała znowu spróbować.. już raz to zrobiłam icon_smile.gif wątek ciążowy zakładałam chiba icon_wink.gif

Dolorez zazdroszczę Wam tych podróży.. rany, jak ja tak bym chciała.. a najlepiej to bym chciała wygrać jakąś kasę, chociaż z pół miliona i wybudować w Bieszczadach wielki pensjonat.. i zamieszkać tam.. razem z moją rodziną.. ehh.... może w końcu wygram?

i pytanie do kobiet pracujących? jak sobie radzicie ze stresem w robocie?

bo mi trudno czasem, staram się jak umiem.. i jest ciut lepiej.. ale liczę na to, że wyeliminuję go do jakiejś rozsądnej granicy..

--------------------


> ...::::::NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 10::::::...
Start new topic
Reply to this topic
28 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 00:15
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama