Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Na studia chce iść...znowu

> 
Potwora
czw, 13 kwi 2006 - 16:39
CYTAT(Ania Mojzeszkowa)
CYTAT(Ola Fisia)
o nie wiek nie ma tu nic do rzeczy


Agatka, moja ciocia poszla na studia (pierwsze w zyciu, byla po technikum) przed piecdziesiatka, skonczyla po piecdziesiatce, nastepnie zrobila podyplomowe a teraz robi doktorat icon_eek.gif i niedawno zaczela prowadzic zajecia na Uniwersytecie Opolskim icon_razz.gif

Powodzenia icon_biggrin.gif


O właśnie i to jest super icon_biggrin.gif
Podam jeszcze przykład mojej babci, całe życie ciężko pracowała, skończyła tylko podstawówkę, przed 80 urodzinami miała operowaną zaćmę i zaczęła dobrze widzieć no i zaczęła w związku z tym czytać, najpierw lektury szkolne, potem lektury do szkoły średniej, potem przeniosła się na poziom uniwersytecki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Nigdy nie jest za późno do samorozwój icon_wink.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 13 kwi 2006 - 16:39
Post #21

CYTAT(Ania Mojzeszkowa)
CYTAT(Ola Fisia)
o nie wiek nie ma tu nic do rzeczy


Agatka, moja ciocia poszla na studia (pierwsze w zyciu, byla po technikum) przed piecdziesiatka, skonczyla po piecdziesiatce, nastepnie zrobila podyplomowe a teraz robi doktorat icon_eek.gif i niedawno zaczela prowadzic zajecia na Uniwersytecie Opolskim icon_razz.gif

Powodzenia icon_biggrin.gif


O właśnie i to jest super icon_biggrin.gif
Podam jeszcze przykład mojej babci, całe życie ciężko pracowała, skończyła tylko podstawówkę, przed 80 urodzinami miała operowaną zaćmę i zaczęła dobrze widzieć no i zaczęła w związku z tym czytać, najpierw lektury szkolne, potem lektury do szkoły średniej, potem przeniosła się na poziom uniwersytecki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Nigdy nie jest za późno do samorozwój icon_wink.gif
asia77

Go??







post piÄ…, 14 kwi 2006 - 09:10
Post #22

dumiczowa dziewczyny mają rację, absolutnie iść!!!! wiek nie ma tu nic do rzeczy, lepiej pójść i ewentualnie zrezygnować niż nie pójść i żałować.
a propos wieku moja przyjaciółka lat 29 (administracja skończona) wybiera sie na prawo i potem chce zrobic aplikację, więc sama zobacz , jej zajmie to o wiele więcej czasu.
jak mówią dziewczyny powyżej "nie rezygnuj ze swoich marzeń"
milly
piÄ…, 14 kwi 2006 - 10:19
o ya, jak to mówi mój nieletni syn
idź dumi, idź, będziesz naszą ulubioną dr dumiczową icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
milly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,788
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:51
Nr użytkownika: 249




post piÄ…, 14 kwi 2006 - 10:19
Post #23

o ya, jak to mówi mój nieletni syn
idź dumi, idź, będziesz naszą ulubioną dr dumiczową icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Peggie
pon, 22 maj 2017 - 09:41
ja uważam, że to bardzo dobry pomysł zawsze trzeba stawiać na własny rozwój osobisty.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post pon, 22 maj 2017 - 09:41
Post #24

ja uważam, że to bardzo dobry pomysł zawsze trzeba stawiać na własny rozwój osobisty.
Levardis
pon, 12 cze 2017 - 15:12
Może lepiej zamiast studiować po raz kolejny w czasach kiedy absolwentów jest na pęczki, zainwestować w jakiś dobry kurs czy szkolenie? Tutaj jest co nieco w tym temacie do poczytania.
Wydaje mi się, że to będzie lepsza opcja.

Ten post edytował Levardis pon, 12 cze 2017 - 15:17
Levardis


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 12 cze 17 - 15:06
Nr użytkownika: 49,768




post pon, 12 cze 2017 - 15:12
Post #25

Może lepiej zamiast studiować po raz kolejny w czasach kiedy absolwentów jest na pęczki, zainwestować w jakiś dobry kurs czy szkolenie? Tutaj jest co nieco w tym temacie do poczytania.
Wydaje mi się, że to będzie lepsza opcja.
aleksandra81
sob, 01 lip 2017 - 14:41
Jestem tego samego zdania co wiekszosc osob w tym temacie. Nigdy nie jest za pozno na rozwoj i pojscie na studia. Wszystko trzeba oczywiscie "zgrac ze soba" .. zrezygnowac z kilku rzeczy. W doroslym zyciu czesto sie to wiaze z pojsciem w trybie wieczorowym, ale lepsze to niz nic. Korzystajac z okazji - jakie wedlug was kierunki beda przyszlosciowe? Moja corka w przyszlym roku konczy liceum i chcialaby sie gdzies udac dalej. W jej oczach dobrze wygladaja studia administracja . Z uczelni Wyższa Szkoła Bankowa ( https://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-...i/administracja ) ma je takze w swojej ofercie, a zlokalizowana jest niedaleko naszego miejsca zamieszkania - co byloby dodatkowym plusem. Znacie moze kogos po takim kierunku? Chcialybysmy sie dowiedziec jak to wszystko wyglada z perspektywy studenta, z gory dziekujemy za pomoc icon_smile.gif
aleksandra81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: sob, 01 lip 17 - 14:16
Nr użytkownika: 49,901




post sob, 01 lip 2017 - 14:41
Post #26

Jestem tego samego zdania co wiekszosc osob w tym temacie. Nigdy nie jest za pozno na rozwoj i pojscie na studia. Wszystko trzeba oczywiscie "zgrac ze soba" .. zrezygnowac z kilku rzeczy. W doroslym zyciu czesto sie to wiaze z pojsciem w trybie wieczorowym, ale lepsze to niz nic. Korzystajac z okazji - jakie wedlug was kierunki beda przyszlosciowe? Moja corka w przyszlym roku konczy liceum i chcialaby sie gdzies udac dalej. W jej oczach dobrze wygladaja studia administracja . Z uczelni Wyższa Szkoła Bankowa ( https://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-...i/administracja ) ma je takze w swojej ofercie, a zlokalizowana jest niedaleko naszego miejsca zamieszkania - co byloby dodatkowym plusem. Znacie moze kogos po takim kierunku? Chcialybysmy sie dowiedziec jak to wszystko wyglada z perspektywy studenta, z gory dziekujemy za pomoc icon_smile.gif
FajnaMama
pon, 03 lip 2017 - 12:33
Myślę, że do 50-ki jeszcze można próbować, bo ma to sens w ramach przekwalifikowania się bądź rozwijania kwalifikacji.
FajnaMama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 172
Dołączył: pon, 10 sty 11 - 17:10
Nr użytkownika: 35,399




post pon, 03 lip 2017 - 12:33
Post #27

Myślę, że do 50-ki jeszcze można próbować, bo ma to sens w ramach przekwalifikowania się bądź rozwijania kwalifikacji.

--------------------
Peggie
piÄ…, 21 lip 2017 - 08:34
zawsze warto iść na studia, bez względu na wiek.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post piÄ…, 21 lip 2017 - 08:34
Post #28

zawsze warto iść na studia, bez względu na wiek.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 03 sie 2017 - 12:11
Post #29

Jeśli zależy nam na dobrej ofercie naukowej, połączonej z korzystnymi rozwiązaniami finansowymi, zdecydowanie wartą rozważenia jest oferta https://www.cdv.pl/. Myślę, że warto zajrzeć co mają w ofercie studiów, zarówno I, jak i II stopnia.
Peggie
śro, 09 sie 2017 - 07:35
podziwiam zapał, mnie już by się nie chciało znowu iść na studia.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post śro, 09 sie 2017 - 07:35
Post #30

podziwiam zapał, mnie już by się nie chciało znowu iść na studia.
alka25
czw, 10 sie 2017 - 14:20
Ja chciałabym znów wrócić na studia...
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post czw, 10 sie 2017 - 14:20
Post #31

Ja chciałabym znów wrócić na studia...


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 24 paź 2017 - 07:45
Post #32

CYTAT(alka25 @ Thu, 10 Aug 2017 - 15:20) *
Ja chciałabym znów wrócić na studia...



Serio? Sama miło wspominam czas studiów ale głównie jako młodość, spotkania ze znajomymi .Za to nie chciałabym już więcej studiować. Mam juz trochę dość. Studia to spory wysiłek psychiczny.

Jesli chcecie znaleźć dobrą pracę to proponowałabym inwestować w zupełnie inną dziedzinę. Konkretnie naukę języków obcych.
Fajne programy nauczania ma moim zdaniem Speak up:
https://speak-up.pl/pl/oferta

Szczególnie, że szkoła stawia na umiejętność swobodnego komunikowania się.
chibiusa
pon, 27 sie 2018 - 11:12
Też myślę, że na naukę nigdy za późno, jest teraz dużo ciekawych kierunków i zawsze znajdzie się coś co w naszej pracy się przyda, widziałam nawet kierunki związane z RODO, a to chyba mocno na czasie, co myślicie?
chibiusa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 133
Dołączył: czw, 09 lis 17 - 11:07
Nr użytkownika: 50,860




post pon, 27 sie 2018 - 11:12
Post #33

Też myślę, że na naukę nigdy za późno, jest teraz dużo ciekawych kierunków i zawsze znajdzie się coś co w naszej pracy się przyda, widziałam nawet kierunki związane z RODO, a to chyba mocno na czasie, co myślicie?
Nermie
wto, 11 wrz 2018 - 16:11
Nie słuchaj rodziny. Rób to, co podpowiada Ci serce.
icon_smile.gif
Bo potem będziesz żałowała.
Nermie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: wto, 11 wrz 18 - 15:44
Nr użytkownika: 52,035




post wto, 11 wrz 2018 - 16:11
Post #34

Nie słuchaj rodziny. Rób to, co podpowiada Ci serce.
icon_smile.gif
Bo potem będziesz żałowała.
> Na studia chce iść...znowu
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 10:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama