IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
Zawsze chodzicie w staniku? - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - babskie pogaduchy ;) « forum maluchy.pl

Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

Zawsze chodzicie w staniku?

, głupawa sonda, ale muszę się odstresować
> , gÅ‚upawa sonda, ale muszÄ™ siÄ™ odstresować
Chodzenie w staniku
Suma głosów: 172
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
mlovea
pon, 27 sie 2012 - 21:29
Fajny temat, uśmiecham się od ucha do ucha (mąż zerka podejrzanie icon_biggrin.gif).

Spanie w staniku - masakra. Chyba najgorsza rzecz z okresu połogu, serio!
Lubię chodzic bez, ale asymetria mi się powiększa po karmieniach. Zresztą teraz karmię, mogą zdarzyć się mokre niespodzianki.

Marzę o wizycie u specjalistki od staników, ale też - jak m4rusia - mieszkam na zadupiu. Niedawno sama starałam się dobrze dobrać i okazało sie, że mam 75F, a całe dorosłe życe kupowałam 80B 37.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pon, 27 sie 2012 - 21:29
Post #61

Fajny temat, uśmiecham się od ucha do ucha (mąż zerka podejrzanie icon_biggrin.gif).

Spanie w staniku - masakra. Chyba najgorsza rzecz z okresu połogu, serio!
Lubię chodzic bez, ale asymetria mi się powiększa po karmieniach. Zresztą teraz karmię, mogą zdarzyć się mokre niespodzianki.

Marzę o wizycie u specjalistki od staników, ale też - jak m4rusia - mieszkam na zadupiu. Niedawno sama starałam się dobrze dobrać i okazało sie, że mam 75F, a całe dorosłe życe kupowałam 80B 37.gif

--------------------


szeklanka
wto, 28 sie 2012 - 13:57
rzeczywiście fajny temat icon_smile.gif
ja też kiedyś miałam "standardowe 75b" potem zmieniłam na "standardowe 75 c" a co ! icon_smile.gif
a jako uświadomiona jak napisały dziewczyny mam 70 gg icon_wink.gif i nie uważam żebym miała jakieś wielkie piersi. Zgadzam sie z jednym dobrze dobrany stanik to nie samowita przyjemność - po pierwsze ładniej się wygląda nawet dla siebie samej, po drugie jest dużo wygodniej, szczególnie przy większym biuście.
Ja chodzę zawsze w, śpię bez - przy karmieniu miałam miękki bez fiszbin to zdarzyło mi się spać przez wkładki właśnie.
Ech smaka mi narobiłyście na nowy stanik icon_biggrin.gif
pytanie do adminek mogę wrzucić link do bloga jednej dziewczyny która od kilku lat się zajmuje właśnie tym tematem ?
jest tam stanikowa mapa polski ze sklepami które mają brafitting właśnie i różne fajne opisy jak się mierzyć może komuś pomoże ? aczkowiek z doświadczenia mojego, mamy którą zaciągnęłam i koleżanek wiem że na żywo taka konsultacja daje bardzo dużo.
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post wto, 28 sie 2012 - 13:57
Post #62

rzeczywiście fajny temat icon_smile.gif
ja też kiedyś miałam "standardowe 75b" potem zmieniłam na "standardowe 75 c" a co ! icon_smile.gif
a jako uświadomiona jak napisały dziewczyny mam 70 gg icon_wink.gif i nie uważam żebym miała jakieś wielkie piersi. Zgadzam sie z jednym dobrze dobrany stanik to nie samowita przyjemność - po pierwsze ładniej się wygląda nawet dla siebie samej, po drugie jest dużo wygodniej, szczególnie przy większym biuście.
Ja chodzę zawsze w, śpię bez - przy karmieniu miałam miękki bez fiszbin to zdarzyło mi się spać przez wkładki właśnie.
Ech smaka mi narobiłyście na nowy stanik icon_biggrin.gif
pytanie do adminek mogę wrzucić link do bloga jednej dziewczyny która od kilku lat się zajmuje właśnie tym tematem ?
jest tam stanikowa mapa polski ze sklepami które mają brafitting właśnie i różne fajne opisy jak się mierzyć może komuś pomoże ? aczkowiek z doświadczenia mojego, mamy którą zaciągnęłam i koleżanek wiem że na żywo taka konsultacja daje bardzo dużo.

--------------------
Ika
wto, 28 sie 2012 - 14:15
Jeśli nie jesteś z tym blogiem powiązana, nie prowadzi go Twoja rodzina/przyjaciółka i nie czerpiesz korzyści majątkowych, to możesz icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 28 sie 2012 - 14:15
Post #63

Jeśli nie jesteś z tym blogiem powiązana, nie prowadzi go Twoja rodzina/przyjaciółka i nie czerpiesz korzyści majątkowych, to możesz icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
szeklanka
wto, 28 sie 2012 - 14:22
Dzięki Ika icon_biggrin.gif nie, nie, nie icon_biggrin.gif też go kiedyś w sieci znalazłam właśnie interesując się brafitingiem i czasem tam zaglądam
https://stanikomania.blox.pl/html
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post wto, 28 sie 2012 - 14:22
Post #64

Dzięki Ika icon_biggrin.gif nie, nie, nie icon_biggrin.gif też go kiedyś w sieci znalazłam właśnie interesując się brafitingiem i czasem tam zaglądam
https://stanikomania.blox.pl/html


--------------------
katarakta
wto, 28 sie 2012 - 22:00
Obecnie do spania jestem bez. W dzien zawsze na sobie. Podczas karminie zawsze na sobie.
katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post wto, 28 sie 2012 - 22:00
Post #65

Obecnie do spania jestem bez. W dzien zawsze na sobie. Podczas karminie zawsze na sobie.

--------------------
2007, 2011
anax
wto, 28 sie 2012 - 22:24
chodzę zawszę śpię bez icon_smile.gif
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post wto, 28 sie 2012 - 22:24
Post #66

chodzę zawszę śpię bez icon_smile.gif

--------------------


Patunia009
pon, 13 sie 2018 - 13:41
aż ta nasza ciekawość icon_smile.gif ja to tak różnie...latem jak mogę ściągam w domu, ale jesienią zimą chodzę w dzień Z a na noc do spania ściągam icon_smile.gif))
Patunia009


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 69
Dołączył: pią, 20 kwi 18 - 17:01
Nr użytkownika: 51,786




post pon, 13 sie 2018 - 13:41
Post #67

aż ta nasza ciekawość icon_smile.gif ja to tak różnie...latem jak mogę ściągam w domu, ale jesienią zimą chodzę w dzień Z a na noc do spania ściągam icon_smile.gif))
kasiakowa06
czw, 04 lip 2019 - 11:35
Staram się chodzić codziennie, ale są czasem takie dni, że po powrocie z pracy z chęcią go ściągam icon_biggrin.gif

-----
halki
kasiakowa06


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 26
Dołączył: czw, 04 lip 19 - 09:20
Nr użytkownika: 53,166




post czw, 04 lip 2019 - 11:35
Post #68

Staram się chodzić codziennie, ale są czasem takie dni, że po powrocie z pracy z chęcią go ściągam icon_biggrin.gif

-----
halki
Rimoraris100
czw, 04 lip 2019 - 14:54
Kiedyś jak byłam nastolatką to stanik zawsze nosiłam. Teraz jestem już trochę starsza i czasem po prostu stanik mnie męczy więc go nie ubieram 04.gif
Rimoraris100


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 04 lip 19 - 14:34
SkÄ…d: Cybinka
Nr użytkownika: 53,168




post czw, 04 lip 2019 - 14:54
Post #69

Kiedyś jak byłam nastolatką to stanik zawsze nosiłam. Teraz jestem już trochę starsza i czasem po prostu stanik mnie męczy więc go nie ubieram 04.gif

--------------------
Ludzie, którzy tracą czas, czekając aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. - Mark Fisher
> Zawsze chodzicie w staniku?, gÅ‚upawa sonda, ale muszÄ™ siÄ™ odstresować
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 18:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama