Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Walia :)

> 
Aggatt
czw, 28 gru 2006 - 12:03
My od czerwca mieszkamy i pracujemy w Cardiff. Jestem Walia i Walijczykami zachwycona. Fajnie by bylo, gdyby sie okazalo, ze jest tu nas wiecej icon_biggrin.gif
Aggatt


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 764
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 18:03
SkÄ…d: Bydgoszcz / Caerphilly - Walia
Nr użytkownika: 9,388

GG:


post czw, 28 gru 2006 - 12:03
Post #1

My od czerwca mieszkamy i pracujemy w Cardiff. Jestem Walia i Walijczykami zachwycona. Fajnie by bylo, gdyby sie okazalo, ze jest tu nas wiecej icon_biggrin.gif

--------------------
Mama Madzia
sob, 13 sty 2007 - 14:31
Czesć Aggat icon_lol.gif ja narazie w Polsce jestem ale mój mąz jest niedalego Swenea i my tam planujemy wyjechać też tzn ja i dwoje dzieci naszych icon_lol.gif ale mam obawy czy poradzimy tam sobie, bo przecież ja narazie do pracy nie pójde i czy wyzyjemy z jednej pensjii icon_question.gif on nie zarabia tam kokosów bo jest zatrudniony przez agencje, nie zna angielskiego icon_sad.gif ja znam w stopniu komunikatywnym, takim średniozaawansowanym i w przyszlosci chciałabym tam pracować z dziećmi upośledzonymi umysłowo bo takie mam wykształcenie i to robie tutaj w Polsce. Wiesz moze gdzie moge tam w Walii znależć taka prace??

Dzieki ze jesteś i dzieki za każdą odpowiedz icon_lol.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post sob, 13 sty 2007 - 14:31
Post #2

Czesć Aggat icon_lol.gif ja narazie w Polsce jestem ale mój mąz jest niedalego Swenea i my tam planujemy wyjechać też tzn ja i dwoje dzieci naszych icon_lol.gif ale mam obawy czy poradzimy tam sobie, bo przecież ja narazie do pracy nie pójde i czy wyzyjemy z jednej pensjii icon_question.gif on nie zarabia tam kokosów bo jest zatrudniony przez agencje, nie zna angielskiego icon_sad.gif ja znam w stopniu komunikatywnym, takim średniozaawansowanym i w przyszlosci chciałabym tam pracować z dziećmi upośledzonymi umysłowo bo takie mam wykształcenie i to robie tutaj w Polsce. Wiesz moze gdzie moge tam w Walii znależć taka prace??

Dzieki ze jesteś i dzieki za każdą odpowiedz icon_lol.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Abotak
sob, 20 sty 2007 - 10:01
Milo wspominam Walie i Cardiff (choc za mieszkaniem w miescie nie przepadam). Mieszkalismy tam przez pon. 3 lata kiedy maz studiowal.
Dawno temu bo w 1999 przeprowadzilismy sie do Kent, w jego rodzinne strony.
Chyba jednak Wole Kent, pomimo sympatii do Walii i spiewnych Walijczykow.icon_smile.gif
Ale pierwsza trojka naszych dzieci tam sie urodzila wiec oficjalnie sa Walijkami wink.gif jak to nasza GP (rodowita Walijka z mezem-Polakiem) wszystkim oglaszala. icon_lol.gif

Aggatt, w jakiej dzielnicy mieszkasz?
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post sob, 20 sty 2007 - 10:01
Post #3

Milo wspominam Walie i Cardiff (choc za mieszkaniem w miescie nie przepadam). Mieszkalismy tam przez pon. 3 lata kiedy maz studiowal.
Dawno temu bo w 1999 przeprowadzilismy sie do Kent, w jego rodzinne strony.
Chyba jednak Wole Kent, pomimo sympatii do Walii i spiewnych Walijczykow.icon_smile.gif
Ale pierwsza trojka naszych dzieci tam sie urodzila wiec oficjalnie sa Walijkami wink.gif jak to nasza GP (rodowita Walijka z mezem-Polakiem) wszystkim oglaszala. icon_lol.gif

Aggatt, w jakiej dzielnicy mieszkasz?
Coffee
czw, 01 lut 2007 - 10:41
bogusia a gdzie twoj maz studiowal? w Pontypridd??? jest tu universytet glamorgan icon_cool.gif
my tez jestesmy kolo Ponty icon_razz.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post czw, 01 lut 2007 - 10:41
Post #4

bogusia a gdzie twoj maz studiowal? w Pontypridd??? jest tu universytet glamorgan icon_cool.gif
my tez jestesmy kolo Ponty icon_razz.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Abotak
pon, 05 lut 2007 - 00:18
CYTAT(Coffee)
bogusia a gdzie twoj maz studiowal? w Pontypridd??? jest tu universytet glamorgan icon_cool.gif  
my tez jestesmy kolo Ponty icon_razz.gif


Nie, studiowal w Cardiff. Przez ostatni rok mieszkalismy w Church Village/Llantwitt Fardre czyli ok 3-5 mil od Ponty w kierunku Talbot Green(??). Moze tam jestescie? icon_smile.gif
Matt jezdzil roweren na zajecia do Cardiff-takim szlakiem wzdluz rzeczki.
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post pon, 05 lut 2007 - 00:18
Post #5

CYTAT(Coffee)
bogusia a gdzie twoj maz studiowal? w Pontypridd??? jest tu universytet glamorgan icon_cool.gif  
my tez jestesmy kolo Ponty icon_razz.gif


Nie, studiowal w Cardiff. Przez ostatni rok mieszkalismy w Church Village/Llantwitt Fardre czyli ok 3-5 mil od Ponty w kierunku Talbot Green(??). Moze tam jestescie? icon_smile.gif
Matt jezdzil roweren na zajecia do Cardiff-takim szlakiem wzdluz rzeczki.
Coffee
piÄ…, 09 lut 2007 - 13:20
hej my jestesmy w Ynysybwl...fajna nazwa nie? bardzo blisko Ponty...
ale to chwilowo potem chcemy isc na wieksze mieszkanko icon_cool.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post piÄ…, 09 lut 2007 - 13:20
Post #6

hej my jestesmy w Ynysybwl...fajna nazwa nie? bardzo blisko Ponty...
ale to chwilowo potem chcemy isc na wieksze mieszkanko icon_cool.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Coffee
piÄ…, 09 lut 2007 - 13:21
a zapomnialam ...wczoraj w Walii mieli troche sniegu i zaraz byly odwolane jazdy autobusami...ze wzgledu na bezpieczenstwo i stluczki icon_lol.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post piÄ…, 09 lut 2007 - 13:21
Post #7

a zapomnialam ...wczoraj w Walii mieli troche sniegu i zaraz byly odwolane jazdy autobusami...ze wzgledu na bezpieczenstwo i stluczki icon_lol.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
ZWIERCIADLANA
pon, 09 lip 2007 - 08:40
Odswierzam - mamusie z Wali duzonas tam jest?
My mieszkammy w Cardiff na obrzezach (Ely)



ZWIERCIADLANA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 209
Dołączył: pią, 01 cze 07 - 14:59
SkÄ…d: Cardiff /GB
Nr użytkownika: 14,703

GG:


post pon, 09 lip 2007 - 08:40
Post #8

Odswierzam - mamusie z Wali duzonas tam jest?
My mieszkammy w Cardiff na obrzezach (Ely)





--------------------
Pozdrawiamy Patrycja ,Colin i Olivia
Aggatt
pon, 09 lip 2007 - 10:49
Hej Zwierciadlana icon_biggrin.gif

Ja juz jestem z Caerphilly, ale codziennie do Cardiff jezdze do pracy icon_smile.gif

Od jak dawna tutaj jestes? Widze, ze ciazowa jestesmy bardzo blisko siebie icon_smile.gif

Pozdrawiam goraco
Aggatt


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 764
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 18:03
SkÄ…d: Bydgoszcz / Caerphilly - Walia
Nr użytkownika: 9,388

GG:


post pon, 09 lip 2007 - 10:49
Post #9

Hej Zwierciadlana icon_biggrin.gif

Ja juz jestem z Caerphilly, ale codziennie do Cardiff jezdze do pracy icon_smile.gif

Od jak dawna tutaj jestes? Widze, ze ciazowa jestesmy bardzo blisko siebie icon_smile.gif

Pozdrawiam goraco

--------------------
Coffee
pon, 09 lip 2007 - 15:05
i ja witam
maz tu jest od wrzesnia a my dojazdowo od listopada...ale wiecej tu jak w PL
18sierpnia bedziemy tu juz na stale...

mieszkamy blisko Cardiff

z Aggatt sie juz poznalysmy /jak tam przeprowadzka?/

w niedziele wracam na miesiac do Polski 06.gif

bogusia...Church Village fajna wioska...spokoj tam i bardzo mi sie podoba takie zycie...
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post pon, 09 lip 2007 - 15:05
Post #10

i ja witam
maz tu jest od wrzesnia a my dojazdowo od listopada...ale wiecej tu jak w PL
18sierpnia bedziemy tu juz na stale...

mieszkamy blisko Cardiff

z Aggatt sie juz poznalysmy /jak tam przeprowadzka?/

w niedziele wracam na miesiac do Polski 06.gif

bogusia...Church Village fajna wioska...spokoj tam i bardzo mi sie podoba takie zycie...

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Abotak
wto, 10 lip 2007 - 16:10
Podgladalam na Google Earth ostatnio. 01.gif Pozmienialo tam sie troche od czasow naszej bytnosci i chyba bardziej zabudowane. I szpitala gdzie sie moje dziecie urodzilo widze, ze juz nie ma. Cos teraz buduja na tym miejscu chyba.
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post wto, 10 lip 2007 - 16:10
Post #11

Podgladalam na Google Earth ostatnio. 01.gif Pozmienialo tam sie troche od czasow naszej bytnosci i chyba bardziej zabudowane. I szpitala gdzie sie moje dziecie urodzilo widze, ze juz nie ma. Cos teraz buduja na tym miejscu chyba.
Aggatt
czw, 12 lip 2007 - 12:01
nie wiem czemu, ale nie dostaje informacji na mejla o odpowiedziach :/ musze cos tam sprawdzic.

Coffee - przeprowadzilismy sie i ciagle na budowie mieszkamy... mam juz tego wszystkiego dosc, ale co zrobic... tak sobie wybralismy... a jak u was z domkiem? Na Irlandie juz nie zagladam, wiec nie jestem na biezaco.

Bogusia ja tez nie przepadam za mieszkaniem w miescie, choc sa tez tego plusy. Dlatego tez dom kupilismy w Caerphilly,ktore jest niedaleko Cardiff (gdzie pracujemy), a jednoczesnie jest malym, spokojnym miasteczkiem icon_smile.gif
Aggatt


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 764
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 18:03
SkÄ…d: Bydgoszcz / Caerphilly - Walia
Nr użytkownika: 9,388

GG:


post czw, 12 lip 2007 - 12:01
Post #12

nie wiem czemu, ale nie dostaje informacji na mejla o odpowiedziach :/ musze cos tam sprawdzic.

Coffee - przeprowadzilismy sie i ciagle na budowie mieszkamy... mam juz tego wszystkiego dosc, ale co zrobic... tak sobie wybralismy... a jak u was z domkiem? Na Irlandie juz nie zagladam, wiec nie jestem na biezaco.

Bogusia ja tez nie przepadam za mieszkaniem w miescie, choc sa tez tego plusy. Dlatego tez dom kupilismy w Caerphilly,ktore jest niedaleko Cardiff (gdzie pracujemy), a jednoczesnie jest malym, spokojnym miasteczkiem icon_smile.gif

--------------------
Coffee
piÄ…, 13 lip 2007 - 10:55
Caerphilly jest sliczne..lubie to miejsce...jezdze tam czesto pospacerowac sobie wkolo zamku...tak jakos mnie to wycisza i uspokaja...a przed zamkiem sprzedaja w takim punkcie pamiatki...pokupowalam ostatnio sporo widokowek

aggatt widzialam ostatnio jakis domek , juz zrobiliony ...3bedroom, w caerphilly...za 84.000...tzw...szybka sprzedaz...

a nasz domek nici, zrezygnowalismy, dostalibysmy kredyt na jednak niezbyt korzystnych warunkach i postanowilismy zaczekac
ja wyjezdzam teraz do polski, maz bedzie mieszkal gdzie jest obecnie, potem mamy zaklepany na wynajem ladny domek od 22 wrzesnia...3bedroom, na dole 2 duze pokoje a na gorze na poddaszu "open plan" taki jakby living room, podwrko z garazem...caly bedzie umebloany...zadnych bondow i oplat do agencji bo to dom naszych tu sasiadow jest z ktorymi dobrze zyje...oni kupili dom i 22 wrzesnia ida do nowego a ten chca wynajac na razie ...skolei my szukamy czegos na 6-7mieisecy, i im to tez odpowiada...wiec super...za 400f na miesiac
a jak sie juz zadomowimy/szkola itd/ na spokojnie bedziemy sobie szukac i zalatwiac kredyt...moze uda sie w Caerphilly????kto tam wie

aggatt jak sie czujesz???na kiedy masz termin? ja bede 18sierpnia w UK

Ten post edytował Coffee pią, 13 lip 2007 - 10:59
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post piÄ…, 13 lip 2007 - 10:55
Post #13

Caerphilly jest sliczne..lubie to miejsce...jezdze tam czesto pospacerowac sobie wkolo zamku...tak jakos mnie to wycisza i uspokaja...a przed zamkiem sprzedaja w takim punkcie pamiatki...pokupowalam ostatnio sporo widokowek

aggatt widzialam ostatnio jakis domek , juz zrobiliony ...3bedroom, w caerphilly...za 84.000...tzw...szybka sprzedaz...

a nasz domek nici, zrezygnowalismy, dostalibysmy kredyt na jednak niezbyt korzystnych warunkach i postanowilismy zaczekac
ja wyjezdzam teraz do polski, maz bedzie mieszkal gdzie jest obecnie, potem mamy zaklepany na wynajem ladny domek od 22 wrzesnia...3bedroom, na dole 2 duze pokoje a na gorze na poddaszu "open plan" taki jakby living room, podwrko z garazem...caly bedzie umebloany...zadnych bondow i oplat do agencji bo to dom naszych tu sasiadow jest z ktorymi dobrze zyje...oni kupili dom i 22 wrzesnia ida do nowego a ten chca wynajac na razie ...skolei my szukamy czegos na 6-7mieisecy, i im to tez odpowiada...wiec super...za 400f na miesiac
a jak sie juz zadomowimy/szkola itd/ na spokojnie bedziemy sobie szukac i zalatwiac kredyt...moze uda sie w Caerphilly????kto tam wie

aggatt jak sie czujesz???na kiedy masz termin? ja bede 18sierpnia w UK

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Aggatt
sob, 14 lip 2007 - 16:41
coffee to jest wlasnie to, z tymi kredytami dla nas tutaj. My tez teoretycznie moglismy gdzies go wziac, ale to by bylo na takich warunkach, ze ja dziekuje. Przykro mi, ze z tamtym domkiem nie wypalilo, bo z opisu zapowiadal sie bardzo dobrze, ale na pewno jeszcze pozniej sobie znajdziecie nawet lepszy icon_smile.gif a ten do wynajmu, to tez brzmi bardzo dobrze icon_smile.gif

ja mam termin na 2 wrzesnia. Od 13 sierpnia ide na macierzynski i juz nie moge sie doczekac. Poki co, do pracy ciagle biegam, choc wzielam sobie wszystkie piatki wolne, wiec nie jest tak zle. No i na szczescie w weekendy pogoda ladna sie robi, wiec mozna w ogrodku troche posiedziec (w domu sie ciagle za bardzo jeszcze nie da)

Pozdrawiam i pozdrow kujawsko-pomorskie icon_wink.gif
Aggatt


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 764
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 18:03
SkÄ…d: Bydgoszcz / Caerphilly - Walia
Nr użytkownika: 9,388

GG:


post sob, 14 lip 2007 - 16:41
Post #14

coffee to jest wlasnie to, z tymi kredytami dla nas tutaj. My tez teoretycznie moglismy gdzies go wziac, ale to by bylo na takich warunkach, ze ja dziekuje. Przykro mi, ze z tamtym domkiem nie wypalilo, bo z opisu zapowiadal sie bardzo dobrze, ale na pewno jeszcze pozniej sobie znajdziecie nawet lepszy icon_smile.gif a ten do wynajmu, to tez brzmi bardzo dobrze icon_smile.gif

ja mam termin na 2 wrzesnia. Od 13 sierpnia ide na macierzynski i juz nie moge sie doczekac. Poki co, do pracy ciagle biegam, choc wzielam sobie wszystkie piatki wolne, wiec nie jest tak zle. No i na szczescie w weekendy pogoda ladna sie robi, wiec mozna w ogrodku troche posiedziec (w domu sie ciagle za bardzo jeszcze nie da)

Pozdrawiam i pozdrow kujawsko-pomorskie icon_wink.gif

--------------------
Coffee
sob, 28 lip 2007 - 17:51
ja od 18sierpnia bede w UK
moze jeszcze spotkamy sie przed twoim rozwiazaniem...znasz jakis plac zabaw w Caerphilly??

swoja droga wybralas szpital?
chcialam ci napisac ze znajoma rodzila teraz w Llantrisant bylo wszystko ok
potem z meza pracy mechanika zona rodzila w maju tez w LLantrisant...chyba nawet jest tam jakas polska pielegniarka
obie chwalily pobyt w szpitalu w Llantrisant

do uslyszenia w Walii
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post sob, 28 lip 2007 - 17:51
Post #15

ja od 18sierpnia bede w UK
moze jeszcze spotkamy sie przed twoim rozwiazaniem...znasz jakis plac zabaw w Caerphilly??

swoja droga wybralas szpital?
chcialam ci napisac ze znajoma rodzila teraz w Llantrisant bylo wszystko ok
potem z meza pracy mechanika zona rodzila w maju tez w LLantrisant...chyba nawet jest tam jakas polska pielegniarka
obie chwalily pobyt w szpitalu w Llantrisant

do uslyszenia w Walii

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Aggatt
wto, 31 lip 2007 - 14:03
wlasnie niedawno odkrylam bardzo przyjemny park zupelnie niedaleko mojego domu. I jest tam tez plac zabaw dla dzieci. O ile sie jeszcze nie rozpakuje do tego 18ego to bardzo chetnie sie z Toba znowu spotkam przytul.gif

Ja zdecydowalam sie na Caerphilly Miners Hospital. Jest tam bardzo sympatycznie i tez maja polska polozna icon_biggrin.gif tznnie tyle polska, co mowiaco po polsku (rodzice Polacy).

Daj znac, jak juz nawiedzisz Walie icon_biggrin.gif
Aggatt


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 764
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 18:03
SkÄ…d: Bydgoszcz / Caerphilly - Walia
Nr użytkownika: 9,388

GG:


post wto, 31 lip 2007 - 14:03
Post #16

wlasnie niedawno odkrylam bardzo przyjemny park zupelnie niedaleko mojego domu. I jest tam tez plac zabaw dla dzieci. O ile sie jeszcze nie rozpakuje do tego 18ego to bardzo chetnie sie z Toba znowu spotkam przytul.gif

Ja zdecydowalam sie na Caerphilly Miners Hospital. Jest tam bardzo sympatycznie i tez maja polska polozna icon_biggrin.gif tznnie tyle polska, co mowiaco po polsku (rodzice Polacy).

Daj znac, jak juz nawiedzisz Walie icon_biggrin.gif


--------------------
Coffee
wto, 31 lip 2007 - 14:20
hej aggatt
a ja odkrylam u nas na wioseczce az dwa super place zabaw...w takich miejscach i tak blisko ze sie nie spodziewalam

tak na pewno dam znac co i jak
ja dopiero co zeby wyleczylam a teraz zaczynamy pakowanie...
trzymam za was kciuki!!!
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post wto, 31 lip 2007 - 14:20
Post #17

hej aggatt
a ja odkrylam u nas na wioseczce az dwa super place zabaw...w takich miejscach i tak blisko ze sie nie spodziewalam

tak na pewno dam znac co i jak
ja dopiero co zeby wyleczylam a teraz zaczynamy pakowanie...
trzymam za was kciuki!!!

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Coffee
wto, 21 sie 2007 - 13:20
hej witam ponownie z walii

Max bardzo dobrze sie tu czuje, nie placze za domkiem w pl ani nie teskni

a wczoraj wyprobowalismy plac zabaw ...bylo super

aggatt jak sie czujesz???? jak ostatnie chwile 2 w 1???
jak remont?
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post wto, 21 sie 2007 - 13:20
Post #18

hej witam ponownie z walii

Max bardzo dobrze sie tu czuje, nie placze za domkiem w pl ani nie teskni

a wczoraj wyprobowalismy plac zabaw ...bylo super

aggatt jak sie czujesz???? jak ostatnie chwile 2 w 1???
jak remont?

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
justapl
piÄ…, 24 sie 2007 - 11:17
hej , dziewczyny , mój mąz za tydzień wyjeżdza chyba gdzies blisko was?
miejscowośc Penzacne , czy jakos tak , blisko was , czy daleko?
jedzie do pracy na trzy miesiÄ…ce , na jakÄ…Å› farme
nie orientujecie sie jak tam jest , bo mam mięszane uczucia i troszke sie boimy
warto zartyzykować?
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post piÄ…, 24 sie 2007 - 11:17
Post #19

hej , dziewczyny , mój mąz za tydzień wyjeżdza chyba gdzies blisko was?
miejscowośc Penzacne , czy jakos tak , blisko was , czy daleko?
jedzie do pracy na trzy miesiÄ…ce , na jakÄ…Å› farme
nie orientujecie sie jak tam jest , bo mam mięszane uczucia i troszke sie boimy
warto zartyzykować?


--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Coffee
piÄ…, 24 sie 2007 - 14:25
chyba zle wpisalas nazwe bo nie wyswietlilo mi takiej miejscowosci

sprawdz na multimap
https://www.multimap.com/map/places.cgi?cli...search=Penzacne
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post piÄ…, 24 sie 2007 - 14:25
Post #20

chyba zle wpisalas nazwe bo nie wyswietlilo mi takiej miejscowosci

sprawdz na multimap
https://www.multimap.com/map/places.cgi?cli...search=Penzacne

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
> Walia :)
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 06:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama