Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Tatuaże w pracy

, Czy posiadanie tatuaży jest absolutnie dyskwalifikujące w pracy???
> , Czy posiadanie tatuaży jest absolutnie dyskwalifikujÄ…ce w pracy???
LameHipa
czw, 09 maj 2019 - 09:13
Witam!
Niedługo wybieram się do pierwszej w życiu pracy - jak łatwo się domyślić chodzi o market. Ot, kasa i magazyny icon_biggrin.gif Tylko mam jeden problem - mam tatuaż na przedramieniu, zrobiłem go całkiem niedawno w studio JuniorInk, pod https://juniorink.pl/ znajdziecie o nich więcej. Na rozmowie nikt go nie widział, bo był schowany pod długim rękawem. Ale jak się zacznie lato na całego, to na pewno nie dam rady go ukryć. Jak myślicie, mogę mieć z tego powodu jakieś poważne nieprzyjemności???

Ten post edytował LameHipa pon, 20 maj 2019 - 08:23
LameHipa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 09 kwi 19 - 19:49
Nr użytkownika: 52,949




post czw, 09 maj 2019 - 09:13
Post #1

Witam!
Niedługo wybieram się do pierwszej w życiu pracy - jak łatwo się domyślić chodzi o market. Ot, kasa i magazyny icon_biggrin.gif Tylko mam jeden problem - mam tatuaż na przedramieniu, zrobiłem go całkiem niedawno w studio JuniorInk, pod https://juniorink.pl/ znajdziecie o nich więcej. Na rozmowie nikt go nie widział, bo był schowany pod długim rękawem. Ale jak się zacznie lato na całego, to na pewno nie dam rady go ukryć. Jak myślicie, mogę mieć z tego powodu jakieś poważne nieprzyjemności???
> Tatuaże w pracy, Czy posiadanie tatuaży jest absolutnie dyskwalifikujÄ…ce w pracy???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 04:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama