Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

nie mam juz sily

> 
anula.lu
nie, 21 gru 2008 - 18:44
Mam na imie Anka razem z mezem od kilku lat staramy sie bezskutecznie o maluszka , ja mam dwuroza macice, PCO, brak owulacji , wrogosc sluzu oraz przeciwciala przeciwplemnikowe z mezem jest wszystko ok jestesmy po nieudanej inseminacji w styczniu mamy pierwsza wizyte w podobno najlepszej klinice Novum w Warszawie chcemy podejsc do IVM, niestety dodatkowym problemem jest u nas pobyt w Angli z powodu braku pracy musielismy opuscic kraj i jestesmy na tak zwanym dorobku z tego powodu o wiele trudniej jest nam sie leczyc jednak dalej sie nie poddajemy nie wiem dlaczego pisze moze dlatego ze nie mam juz sil na dalsza walke i nie potrafie sobie z tym poradzic dla mnie zycie bez dziecka nie ma sensu, wiem ze na tym forum sa ludzie tacy jak my ktorzy wiedza co czujemy i znaja ten bol wiem ze razem jest latwiej, nie rozumiem tylko tego dlaczego zycie tak musi bolec, zostawilismy rodzine i przyjaciol zeby zarobic na mieszkanie i invitro ktore w Polsce nazywa sie zabiegiem kosmetycznym a nie ratunkiem z nieustajacej depresji i kosztuje 15 tys zl
anula.lu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 19 gru 08 - 23:16
Nr użytkownika: 24,257

GG:


post nie, 21 gru 2008 - 18:44
Post #1

Mam na imie Anka razem z mezem od kilku lat staramy sie bezskutecznie o maluszka , ja mam dwuroza macice, PCO, brak owulacji , wrogosc sluzu oraz przeciwciala przeciwplemnikowe z mezem jest wszystko ok jestesmy po nieudanej inseminacji w styczniu mamy pierwsza wizyte w podobno najlepszej klinice Novum w Warszawie chcemy podejsc do IVM, niestety dodatkowym problemem jest u nas pobyt w Angli z powodu braku pracy musielismy opuscic kraj i jestesmy na tak zwanym dorobku z tego powodu o wiele trudniej jest nam sie leczyc jednak dalej sie nie poddajemy nie wiem dlaczego pisze moze dlatego ze nie mam juz sil na dalsza walke i nie potrafie sobie z tym poradzic dla mnie zycie bez dziecka nie ma sensu, wiem ze na tym forum sa ludzie tacy jak my ktorzy wiedza co czujemy i znaja ten bol wiem ze razem jest latwiej, nie rozumiem tylko tego dlaczego zycie tak musi bolec, zostawilismy rodzine i przyjaciol zeby zarobic na mieszkanie i invitro ktore w Polsce nazywa sie zabiegiem kosmetycznym a nie ratunkiem z nieustajacej depresji i kosztuje 15 tys zl
Sabina

Go??







post nie, 21 gru 2008 - 19:02
Post #2

Rozumiem Cię. przytul.gif Nie mogę Wam pomóc. przytul.gif

Powodzenia, oby udało Wam się w Nowym Roku spełnić największe marzenia. przytul.gif

* post edytowany przez moderatora. Dbajmy o to, aby się wzajemnie nie ranić nieprzemyslanymi słowami.
majul
pon, 22 gru 2008 - 22:25
Anko
bardzo mi przykro ze tak sie dzieje...
nie trac nadziei przytul.gif
z wszystkim o czym piszesz mozna walczyc... a jest rowniez wiele babeczek ktorym z dwurozna macica sie udalo...po prostu taka Twoja uroda...
trzeba sie oddac w rece profesjonalistow... a w Novum dobrze sie wami zajma...
i mam nadzieje ze juz niedlugo zobaczysz piekne kreseczki na tescie a poterm wszystko bedzie wygladalo inaczej icon_wink.gif

jesli chcesz pogadac z kims borykajacym sie z podobnymi problemami to poszukaj na forum bociana (przepraszam moderatora icon_wink.gif ) tam sa ludzie ktorzy naprawde beda rozumiec Twoje problemy.. rozterki.. podziela Twe smutki.. a nie w ramach "rozumiem Cie" wyskocza z opcja rodzinny dom dziecka.. itp. bo to mniej kosztuje 21.gif

Trzeba walczyc o swoje marzenia i swoje szczescie.. wiec Anka glowa do gory!!! przytul.gif
majul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: wto, 20 cze 06 - 17:32
Nr użytkownika: 6,338




post pon, 22 gru 2008 - 22:25
Post #3

Anko
bardzo mi przykro ze tak sie dzieje...
nie trac nadziei przytul.gif
z wszystkim o czym piszesz mozna walczyc... a jest rowniez wiele babeczek ktorym z dwurozna macica sie udalo...po prostu taka Twoja uroda...
trzeba sie oddac w rece profesjonalistow... a w Novum dobrze sie wami zajma...
i mam nadzieje ze juz niedlugo zobaczysz piekne kreseczki na tescie a poterm wszystko bedzie wygladalo inaczej icon_wink.gif

jesli chcesz pogadac z kims borykajacym sie z podobnymi problemami to poszukaj na forum bociana (przepraszam moderatora icon_wink.gif ) tam sa ludzie ktorzy naprawde beda rozumiec Twoje problemy.. rozterki.. podziela Twe smutki.. a nie w ramach "rozumiem Cie" wyskocza z opcja rodzinny dom dziecka.. itp. bo to mniej kosztuje 21.gif

Trzeba walczyc o swoje marzenia i swoje szczescie.. wiec Anka glowa do gory!!! przytul.gif


--------------------

(*) 2006
anula.lu
piÄ…, 26 gru 2008 - 21:48
dziekuje brdzo majul nawet nie wiesz jak bardzo pomogly mi twoje slowa,
anula.lu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 19 gru 08 - 23:16
Nr użytkownika: 24,257

GG:


post piÄ…, 26 gru 2008 - 21:48
Post #4

dziekuje brdzo majul nawet nie wiesz jak bardzo pomogly mi twoje slowa,
aguÅ› 82
sob, 21 lut 2009 - 21:23
Aniu
polecam ci klinike w Białymstoku, Novum znam ponieważ sama robiłam tam kilka badań i nic więcej. Nie mam dobrego zdania o tej klinice:-(
Inv w Białymstoku kosztuje ok 6-7 tyś i to cena już z dojazdami ( z Warszawy) + nocleg. Nie Trać Sił!!!
Trzyma kciuki za was
Ps.
moje koleżanki miały tam inv i juz są mamusiami:-))))
Pozdrawiam
aguÅ› 82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 21 lut 09 - 21:15
Nr użytkownika: 25,633




post sob, 21 lut 2009 - 21:23
Post #5

Aniu
polecam ci klinike w Białymstoku, Novum znam ponieważ sama robiłam tam kilka badań i nic więcej. Nie mam dobrego zdania o tej klinice:-(
Inv w Białymstoku kosztuje ok 6-7 tyś i to cena już z dojazdami ( z Warszawy) + nocleg. Nie Trać Sił!!!
Trzyma kciuki za was
Ps.
moje koleżanki miały tam inv i juz są mamusiami:-))))
Pozdrawiam
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 22 lut 2009 - 18:51
Post #6

[post usunięty]
niecierpek1
pon, 23 mar 2009 - 15:16
Anulko. lu bardzo mi przykro , wiem co czujesz bo sama jestem w podobnej sytuacji przytul.gif . Ja leczę się w przychodni i leki dostaję darmo w szpitalu. Nie wiem jak u was ale u mnie, jestem ze świetokrzyskiego dziewczyny stymulowane są zarówno do inseminacji jak i in vitro w szpitalu i nic za to nie płacą a leki to ok. 1/4 całej sumy iv. Poza tym z pewnego źródła wiem, że w klinice invimed w Warszawie cały zabieg można wykona za ok 8tys. Jeżeli musiałoby sie powtórzyc iv to juz wtedy tylko za 1500zł. Warto sprawdzic. Pozdrawiam. icon_razz.gif
niecierpek1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pon, 23 mar 09 - 14:16
Nr użytkownika: 26,293




post pon, 23 mar 2009 - 15:16
Post #7

Anulko. lu bardzo mi przykro , wiem co czujesz bo sama jestem w podobnej sytuacji przytul.gif . Ja leczę się w przychodni i leki dostaję darmo w szpitalu. Nie wiem jak u was ale u mnie, jestem ze świetokrzyskiego dziewczyny stymulowane są zarówno do inseminacji jak i in vitro w szpitalu i nic za to nie płacą a leki to ok. 1/4 całej sumy iv. Poza tym z pewnego źródła wiem, że w klinice invimed w Warszawie cały zabieg można wykona za ok 8tys. Jeżeli musiałoby sie powtórzyc iv to juz wtedy tylko za 1500zł. Warto sprawdzic. Pozdrawiam. icon_razz.gif
Ponya
sob, 29 gru 2018 - 15:17
CYTAT(anula.lu @ Sun, 21 Dec 2008 - 19:44) *
Mam na imie Anka razem z mezem od kilku lat staramy sie bezskutecznie o maluszka , ja mam dwuroza macice, PCO, brak owulacji , wrogosc sluzu oraz przeciwciala przeciwplemnikowe z mezem jest wszystko ok jestesmy po nieudanej inseminacji w styczniu mamy pierwsza wizyte w podobno najlepszej klinice Novum w Warszawie chcemy podejsc do IVM, niestety dodatkowym problemem jest u nas pobyt w Angli z powodu braku pracy musielismy opuscic kraj i jestesmy na tak zwanym dorobku z tego powodu o wiele trudniej jest nam sie leczyc jednak dalej sie nie poddajemy nie wiem dlaczego pisze moze dlatego ze nie mam juz sil na dalsza walke i nie potrafie sobie z tym poradzic dla mnie zycie bez dziecka nie ma sensu, wiem ze na tym forum sa ludzie tacy jak my ktorzy wiedza co czujemy i znaja ten bol wiem ze razem jest latwiej, nie rozumiem tylko tego dlaczego zycie tak musi bolec, zostawilismy rodzine i przyjaciol zeby zarobic na mieszkanie i invitro ktore w Polsce nazywa sie zabiegiem kosmetycznym a nie ratunkiem z nieustajacej depresji i kosztuje 15 tys zl

Dzień dobry Jak się masz teraz? Czy zaszłaś w ciążę?
Ponya


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: śro, 19 gru 18 - 17:07
Nr użytkownika: 52,465




post sob, 29 gru 2018 - 15:17
Post #8

CYTAT(anula.lu @ Sun, 21 Dec 2008 - 19:44) *
Mam na imie Anka razem z mezem od kilku lat staramy sie bezskutecznie o maluszka , ja mam dwuroza macice, PCO, brak owulacji , wrogosc sluzu oraz przeciwciala przeciwplemnikowe z mezem jest wszystko ok jestesmy po nieudanej inseminacji w styczniu mamy pierwsza wizyte w podobno najlepszej klinice Novum w Warszawie chcemy podejsc do IVM, niestety dodatkowym problemem jest u nas pobyt w Angli z powodu braku pracy musielismy opuscic kraj i jestesmy na tak zwanym dorobku z tego powodu o wiele trudniej jest nam sie leczyc jednak dalej sie nie poddajemy nie wiem dlaczego pisze moze dlatego ze nie mam juz sil na dalsza walke i nie potrafie sobie z tym poradzic dla mnie zycie bez dziecka nie ma sensu, wiem ze na tym forum sa ludzie tacy jak my ktorzy wiedza co czujemy i znaja ten bol wiem ze razem jest latwiej, nie rozumiem tylko tego dlaczego zycie tak musi bolec, zostawilismy rodzine i przyjaciol zeby zarobic na mieszkanie i invitro ktore w Polsce nazywa sie zabiegiem kosmetycznym a nie ratunkiem z nieustajacej depresji i kosztuje 15 tys zl

Dzień dobry Jak się masz teraz? Czy zaszłaś w ciążę?
> nie mam juz sily
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 08:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama