Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Księgarnia dla dzieci w Uk

> 
Kotelka
pon, 13 sty 2020 - 12:31
Czy sÄ… na forum mamusie z Uk?

W jakiej księgarni w Uk kupujecie ksiązki dla dzieci ?
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 413
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post pon, 13 sty 2020 - 12:31
Post #1

Czy sÄ… na forum mamusie z Uk?

W jakiej księgarni w Uk kupujecie ksiązki dla dzieci ?
Mięta
pon, 13 sty 2020 - 13:57
Rewolucja. Dostaniesz w dobrych cenach i ksiÄ…zki i puzzle https://rewolucja.co.uk/puzzle
. Poza tym jest tam bardzo szybka dostawa icon_smile.gif W księgarni mają praktycznie wszystkie nowości.

W ostatnim czasie kupuję ksiazki praktycznie jedynie przez internet. Jest to dla mnie wygodniejsze bo kurier przywozi mi ksiązke pod nos, poza tym ksiegarnie internetowe maja znacznie korzystniejsze ceny na ksiązki niż ksiegarnie stacjonarne.

Moja znajoma wspominała mi coś o czytniku ebook, w sumie fajne urządzenie. Ale nie wiem czy bym się do niego przyzwyczaiła. Wolę czytanie ksiązek standardowe.

Ten post edytował Mięta pon, 20 sty 2020 - 13:02
Mięta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 386
Dołączył: śro, 13 mar 19 - 14:37
Nr użytkownika: 52,823




post pon, 13 sty 2020 - 13:57
Post #2

Rewolucja. Dostaniesz w dobrych cenach i ksiÄ…zki i puzzle https://rewolucja.co.uk/puzzle
. Poza tym jest tam bardzo szybka dostawa icon_smile.gif W księgarni mają praktycznie wszystkie nowości.

W ostatnim czasie kupuję ksiazki praktycznie jedynie przez internet. Jest to dla mnie wygodniejsze bo kurier przywozi mi ksiązke pod nos, poza tym ksiegarnie internetowe maja znacznie korzystniejsze ceny na ksiązki niż ksiegarnie stacjonarne.

Moja znajoma wspominała mi coś o czytniku ebook, w sumie fajne urządzenie. Ale nie wiem czy bym się do niego przyzwyczaiła. Wolę czytanie ksiązek standardowe.
> KsiÄ™garnia dla dzieci w Uk
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 23:47
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama