Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
34 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Marcusiątka i Kwietniusiątka 2012

, roczek tuż tuż
> , roczek tuż tuż
biedronka83
pią, 13 kwi 2012 - 23:27
Przepraszam że się wtrącę, ja mam synka (jak widać na paseczku starszego) i właśnie przechodzimy stan zapalny siusiaka i antybiotyk icon_sad.gif jak zobaczyłam lekarza w akcji wyciskania z niego ropy to już teraz odciągam przy każdej kąpieli icon_sad.gif Tak, tam się odkłada wydzielina i jak jej się zbierze za dużo to może doprowadzić do zapalenia. Dlatego mam wyrzuty że nie robiłam tego wcześniej icon_sad.gif Mówiła mi o tym ciotka (jak jej 8-letniemu synowi lekarz robił to samo i widziała jego ból) i sąsiadka która płakała razem z 3-letnim synem u lekarza. Może noworodkowi bym tego nie robiła ze strachu ale ok. roku pewnie już tak.
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post pią, 13 kwi 2012 - 23:27
Post #21

Przepraszam że się wtrącę, ja mam synka (jak widać na paseczku starszego) i właśnie przechodzimy stan zapalny siusiaka i antybiotyk icon_sad.gif jak zobaczyłam lekarza w akcji wyciskania z niego ropy to już teraz odciągam przy każdej kąpieli icon_sad.gif Tak, tam się odkłada wydzielina i jak jej się zbierze za dużo to może doprowadzić do zapalenia. Dlatego mam wyrzuty że nie robiłam tego wcześniej icon_sad.gif Mówiła mi o tym ciotka (jak jej 8-letniemu synowi lekarz robił to samo i widziała jego ból) i sąsiadka która płakała razem z 3-letnim synem u lekarza. Może noworodkowi bym tego nie robiła ze strachu ale ok. roku pewnie już tak.

--------------------
monikagcm
sob, 14 kwi 2012 - 11:20
solveig ja też się bałam odciągać kazałam M pokazać kamilowi na czym to polega na żywym okazie 03.gif 03.gif i od tej pory robi to sam w kąpieli . Noworodkowi robię bardzo delikatnie tyle żeby umyć sam czubeczek bo pediatra mówiła mi że zbyt mocne może spowodować blizny a wtedy dopiero problem
monikagcm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: sob, 20 mar 04 - 13:37
Skąd: katowice
Nr użytkownika: 1,556

GG:


post sob, 14 kwi 2012 - 11:20
Post #22

solveig ja też się bałam odciągać kazałam M pokazać kamilowi na czym to polega na żywym okazie 03.gif 03.gif i od tej pory robi to sam w kąpieli . Noworodkowi robię bardzo delikatnie tyle żeby umyć sam czubeczek bo pediatra mówiła mi że zbyt mocne może spowodować blizny a wtedy dopiero problem

--------------------

alecta
sob, 14 kwi 2012 - 20:16
Ale dziś u nas była piękna pogoda.
Pojechaliśmy z dzieciakami na działkę.
Nikolka wybiegała się z Ł., Tymuś cały pobyt przespał 01.gif

Jutro idziemy na obiad do teściów żeby się nacieszyli wnukami póki jeszcze jesteśmy.
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post sob, 14 kwi 2012 - 20:16
Post #23

Ale dziś u nas była piękna pogoda.
Pojechaliśmy z dzieciakami na działkę.
Nikolka wybiegała się z Ł., Tymuś cały pobyt przespał 01.gif

Jutro idziemy na obiad do teściów żeby się nacieszyli wnukami póki jeszcze jesteśmy.

--------------------
mlovea
nie, 15 kwi 2012 - 21:13
Kamil spędziłpierwszą noc poza domem - spałam z dziećmi u rodziców, bo mąż malował ich pokój przez weekend. Mały był bardzo grzeczny, ładnie spał, w nocy nikogo nie obudził (w niewielkim mieszkaniu). Dziś wróciłam z nim do domu, Majka zostałą u dziadków, żebym na spokojnie posprzątała.
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post nie, 15 kwi 2012 - 21:13
Post #24

Kamil spędziłpierwszą noc poza domem - spałam z dziećmi u rodziców, bo mąż malował ich pokój przez weekend. Mały był bardzo grzeczny, ładnie spał, w nocy nikogo nie obudził (w niewielkim mieszkaniu). Dziś wróciłam z nim do domu, Majka zostałą u dziadków, żebym na spokojnie posprzątała.

--------------------


Naz
nie, 15 kwi 2012 - 21:32
Popełnie harakiri razem z seppuku. Olaf wyje i wyje drugi dzień z rzędu. Ja nie wiem o co mu chodzi. Je tyle, że aż mu się z buzi wylewa, pupa sucha, kolek nie ma, a nawet na rękach płacze. Co go odłoże do bujaka, zaraz alarm się włącza. Nic prawie dzisiaj w domu nie zrobiłam. Ledwo obiad, z pomocą, Joas dziabał kotlety, Oskar bujał najmłodszego, a ja w tym czasie ziemniaki obierałam. Ale przy patelni to już się musiałam bawić z Olafem przy cycu. Do sklepu nie było jak wyjść, a chleba w domu nie było, małż wczoraj wyjechał do pracy do innego miasta, ja miałam iść do szkoły chociaż notatki wziąć, bo niedługo egzamin, a jestem w lesie.
No miałam dziś ochotę płakać, bo już mi nerwy puszczały.

Monika, prosiłam małża, żeby pokazał, pomógł starszym przy odciąganiu, ale on większy panikarz jak ja i w końcu sama próbowałam. Ale teraz to tak trochę dziwnie jak mam łapać za siusiaka mojego prawie siedmiolatka icon_rolleyes.gif Chociaz nadal ja go myję, to mimo wszystko, gąbka, bo już dużawy jest...

Chciałam iść spac, żeby odespać te dwa dni, ale oczywiście opiłam się tyle kawy, że mogę zapomnieć.
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post nie, 15 kwi 2012 - 21:32
Post #25

Popełnie harakiri razem z seppuku. Olaf wyje i wyje drugi dzień z rzędu. Ja nie wiem o co mu chodzi. Je tyle, że aż mu się z buzi wylewa, pupa sucha, kolek nie ma, a nawet na rękach płacze. Co go odłoże do bujaka, zaraz alarm się włącza. Nic prawie dzisiaj w domu nie zrobiłam. Ledwo obiad, z pomocą, Joas dziabał kotlety, Oskar bujał najmłodszego, a ja w tym czasie ziemniaki obierałam. Ale przy patelni to już się musiałam bawić z Olafem przy cycu. Do sklepu nie było jak wyjść, a chleba w domu nie było, małż wczoraj wyjechał do pracy do innego miasta, ja miałam iść do szkoły chociaż notatki wziąć, bo niedługo egzamin, a jestem w lesie.
No miałam dziś ochotę płakać, bo już mi nerwy puszczały.

Monika, prosiłam małża, żeby pokazał, pomógł starszym przy odciąganiu, ale on większy panikarz jak ja i w końcu sama próbowałam. Ale teraz to tak trochę dziwnie jak mam łapać za siusiaka mojego prawie siedmiolatka icon_rolleyes.gif Chociaz nadal ja go myję, to mimo wszystko, gąbka, bo już dużawy jest...

Chciałam iść spac, żeby odespać te dwa dni, ale oczywiście opiłam się tyle kawy, że mogę zapomnieć.

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
makarena
nie, 15 kwi 2012 - 23:41
Tez jestem mama kwietniowego malucha.... ale mój kończy wkrótce 3 latka, zajrzałam tu żeby zerknac kto w tym roku z maluchów zawitał na kwietniowy watek icon_smile.gif a przy okazji dziewczyny... w watku sprzedam jest od dziś licytacja zabawek (i innych przedmiotów), a pieniadze przeznaczone są dla Filipka - chorego synka naszej forumowej kolezanki. Licytujcie - bo warto, a rzeczy sa w db cenach i idealnym stanie. Polecam! '
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post nie, 15 kwi 2012 - 23:41
Post #26

Tez jestem mama kwietniowego malucha.... ale mój kończy wkrótce 3 latka, zajrzałam tu żeby zerknac kto w tym roku z maluchów zawitał na kwietniowy watek icon_smile.gif a przy okazji dziewczyny... w watku sprzedam jest od dziś licytacja zabawek (i innych przedmiotów), a pieniadze przeznaczone są dla Filipka - chorego synka naszej forumowej kolezanki. Licytujcie - bo warto, a rzeczy sa w db cenach i idealnym stanie. Polecam! '

--------------------
mlovea
pon, 16 kwi 2012 - 09:51
solveig, a może to od kawy? dużo pijesz?

Ja dopiero wyszłam z łóżka. Majki nie ma, mały dużo śpi, to i ja odespałam icon_biggrin.gif

Leje deszcz icon_sad.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pon, 16 kwi 2012 - 09:51
Post #27

solveig, a może to od kawy? dużo pijesz?

Ja dopiero wyszłam z łóżka. Majki nie ma, mały dużo śpi, to i ja odespałam icon_biggrin.gif

Leje deszcz icon_sad.gif

--------------------


alecta
pon, 16 kwi 2012 - 10:02
Tymon dziś się nade mną w miarę zlitował w nocy i od 4:00 nie budził się co godzine na jedzenie jak to ma w zwyczaju.

Mam dziś wizytę u swojej gin.
Pewnie trzeba będzie pogadać o czymś anty, bo mój mężuś aż ręce zaciera na zakończenie tych 6 tygodni.

U mnie też leje icon_sad.gif
Dobrze, że w sobotę skorzystaliśmy z ładnej pogody.
Mogłaby być już prawdziwa wiosna, bo ta pogoda jest strasznie dołująca.
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post pon, 16 kwi 2012 - 10:02
Post #28

Tymon dziś się nade mną w miarę zlitował w nocy i od 4:00 nie budził się co godzine na jedzenie jak to ma w zwyczaju.

Mam dziś wizytę u swojej gin.
Pewnie trzeba będzie pogadać o czymś anty, bo mój mężuś aż ręce zaciera na zakończenie tych 6 tygodni.

U mnie też leje icon_sad.gif
Dobrze, że w sobotę skorzystaliśmy z ładnej pogody.
Mogłaby być już prawdziwa wiosna, bo ta pogoda jest strasznie dołująca.

--------------------
MoniZ
pon, 16 kwi 2012 - 13:21
Mlovea i Alecta Gratulacje!!!! impreza.gif impreza.gif spóźnione ale szczere życzenia dla maluszków brawo_bis.gif

i wszystkim również GRATULUJę impreza.gif impreza.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post pon, 16 kwi 2012 - 13:21
Post #29

Mlovea i Alecta Gratulacje!!!! impreza.gif impreza.gif spóźnione ale szczere życzenia dla maluszków brawo_bis.gif

i wszystkim również GRATULUJę impreza.gif impreza.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
Naz
pon, 16 kwi 2012 - 16:01
Babcia stwierdziła, że Olaf taki jest niespokojny przez to, że jest chory. Ma katar, zdaje się ropny, kaszel go męczy. Do lekarza muszę się wybrac, bo to już nie ma żartów, a to co mam w domu nie pomaga.
Kawa na pewno nie, piłam ją ino wtenczas, a mały poprzedniego dnia zaczął koncert. Ale dziś spokojny jest.

Alecta, a czy Ty jeszcze "oczyszczasz" się po porodzie? Nie zwróciłam uwagi na o jak długo trwa to plamienie. Tydzień już bez wkładnie chodziłam, bo nie potrzebowałam, a tymczasem wczoraj znowu zaczęłam krwawić. I nie wiem, czy to miesiączka, czy nadal tamto.
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post pon, 16 kwi 2012 - 16:01
Post #30

Babcia stwierdziła, że Olaf taki jest niespokojny przez to, że jest chory. Ma katar, zdaje się ropny, kaszel go męczy. Do lekarza muszę się wybrac, bo to już nie ma żartów, a to co mam w domu nie pomaga.
Kawa na pewno nie, piłam ją ino wtenczas, a mały poprzedniego dnia zaczął koncert. Ale dziś spokojny jest.

Alecta, a czy Ty jeszcze "oczyszczasz" się po porodzie? Nie zwróciłam uwagi na o jak długo trwa to plamienie. Tydzień już bez wkładnie chodziłam, bo nie potrzebowałam, a tymczasem wczoraj znowu zaczęłam krwawić. I nie wiem, czy to miesiączka, czy nadal tamto.

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
cath
pon, 16 kwi 2012 - 17:13
solveig- życzę Ci cierpliwosci i zdrowia dla Olafa.

Moje dziecię nie lubi łóżeczka. Fajnie spi się z rodzicami, łóżeczko natomiast parzy. A ja tak bardzo chciałabym zasypiać wtulona w mojego J.

Dziewczyny załatwiłyście już becikowe?
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post pon, 16 kwi 2012 - 17:13
Post #31

solveig- życzę Ci cierpliwosci i zdrowia dla Olafa.

Moje dziecię nie lubi łóżeczka. Fajnie spi się z rodzicami, łóżeczko natomiast parzy. A ja tak bardzo chciałabym zasypiać wtulona w mojego J.

Dziewczyny załatwiłyście już becikowe?

--------------------




cath
pon, 16 kwi 2012 - 17:43
Carrie- halo halo. Jak tam Dominik? I mała Hania?
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post pon, 16 kwi 2012 - 17:43
Post #32

Carrie- halo halo. Jak tam Dominik? I mała Hania?

--------------------




alecta
pon, 16 kwi 2012 - 17:58
Solveig ja już po oczyszczaniu icon_wink.gif
Byłam dziś u gin na kontroli i wszystko jest ok.
Dostałam recepte na Cerazette, ale na razie nie wykupuje.
Później pojechałam do Biedronki i kupiłam wycieraczki do samochodu icon_razz.gif
Tylko tak później zaczęłam myśleć kto mi je założy ;p po czym sama je założyłam ;p
I po co nam faceci hehe

Cath ja właśnie dlatego nie biorę Tymka do siebie do łóżka, chyba że na samo karmienie.
Wystarczy mi, że Nikola jak na razie ze mną śpi.

Ja już zapomniałam, że miałam becikowe.


Ten post edytował alecta pon, 16 kwi 2012 - 17:59
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post pon, 16 kwi 2012 - 17:58
Post #33

Solveig ja już po oczyszczaniu icon_wink.gif
Byłam dziś u gin na kontroli i wszystko jest ok.
Dostałam recepte na Cerazette, ale na razie nie wykupuje.
Później pojechałam do Biedronki i kupiłam wycieraczki do samochodu icon_razz.gif
Tylko tak później zaczęłam myśleć kto mi je założy ;p po czym sama je założyłam ;p
I po co nam faceci hehe

Cath ja właśnie dlatego nie biorę Tymka do siebie do łóżka, chyba że na samo karmienie.
Wystarczy mi, że Nikola jak na razie ze mną śpi.

Ja już zapomniałam, że miałam becikowe.


--------------------
cath
pon, 16 kwi 2012 - 18:03
CYTAT
Cath ja właśnie dlatego nie biorę Tymka do siebie do łóżka, chyba że na samo karmienie.
Wystarczy mi, że Nikola jak na razie ze mną śpi.

Ja już zapomniałam, że miałam becikowe.
ja też biorę Milenę do łózka z zmairaem nakarmienia i odłożenia, ale zazwyczaj zasypiam a jak się przebudze i ją odkładam to chwila spokoju a potem krzyk.

A z tym becikowym to byłaś u gina po zaświadczenie, ze odbyłas 3 wiyzyty w każdym trymestrze tak?

Ja dopiero w srode mam do odbioru akt urodzenia małej.
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post pon, 16 kwi 2012 - 18:03
Post #34

CYTAT
Cath ja właśnie dlatego nie biorę Tymka do siebie do łóżka, chyba że na samo karmienie.
Wystarczy mi, że Nikola jak na razie ze mną śpi.

Ja już zapomniałam, że miałam becikowe.
ja też biorę Milenę do łózka z zmairaem nakarmienia i odłożenia, ale zazwyczaj zasypiam a jak się przebudze i ją odkładam to chwila spokoju a potem krzyk.

A z tym becikowym to byłaś u gina po zaświadczenie, ze odbyłas 3 wiyzyty w każdym trymestrze tak?

Ja dopiero w srode mam do odbioru akt urodzenia małej.


--------------------




Naz
pon, 16 kwi 2012 - 18:14
Ja tam z Olafem śpię, bo za leniwa jestem, żeby wstawać. I z Erykiem też, bo małż zajął jego łóżko w drugim pokoju. I oczywiście w środku nocy Oskar przychodzi, bo do mamusi musi się przytulić.

Cath, a zdjęcie wyczekanej małej to gdzie jest? icon_razz.gif Męża wyślij po zaświadczenie od lekarza. Akt urodzenia Ci nie potrzebny, najwyżej wypis ze szpitala.
Ja na razie czekam na zaświadczenie z US małża, żebyśmy mogli to drugie becikowe dostać. Może w tym tygodniu to załatwie. Ale jak sobie pomyślę, że całą czwórkę do miasta muszę zabrać, to aż mnie zęby bolą.
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post pon, 16 kwi 2012 - 18:14
Post #35

Ja tam z Olafem śpię, bo za leniwa jestem, żeby wstawać. I z Erykiem też, bo małż zajął jego łóżko w drugim pokoju. I oczywiście w środku nocy Oskar przychodzi, bo do mamusi musi się przytulić.

Cath, a zdjęcie wyczekanej małej to gdzie jest? icon_razz.gif Męża wyślij po zaświadczenie od lekarza. Akt urodzenia Ci nie potrzebny, najwyżej wypis ze szpitala.
Ja na razie czekam na zaświadczenie z US małża, żebyśmy mogli to drugie becikowe dostać. Może w tym tygodniu to załatwie. Ale jak sobie pomyślę, że całą czwórkę do miasta muszę zabrać, to aż mnie zęby bolą.


--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
cath
pon, 16 kwi 2012 - 19:20
CYTAT
Cath, a zdjęcie wyczekanej małej to gdzie jest?


Proszę



Ten post edytował cath pon, 16 kwi 2012 - 19:21
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post pon, 16 kwi 2012 - 19:20
Post #36

CYTAT
Cath, a zdjęcie wyczekanej małej to gdzie jest?


Proszę



--------------------




alecta
pon, 16 kwi 2012 - 19:57
Cath Milenka jest prześliczna icon_smile.gif
A jakie włoski ma.

Ja do becikowego potrzebowałam tylko wniosek i zaświadczenie.
U mnie nawet nr pesel nie wymagają.

Tymon już śpi.
Teraz Nikole muszę uśpić i fajrant hehe
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post pon, 16 kwi 2012 - 19:57
Post #37

Cath Milenka jest prześliczna icon_smile.gif
A jakie włoski ma.

Ja do becikowego potrzebowałam tylko wniosek i zaświadczenie.
U mnie nawet nr pesel nie wymagają.

Tymon już śpi.
Teraz Nikole muszę uśpić i fajrant hehe

--------------------
Naz
pon, 16 kwi 2012 - 20:07
A dziękuje! Jest cudna, ale to pewnie wiesz icon_wink.gif I jaka czupryna!
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post pon, 16 kwi 2012 - 20:07
Post #38

A dziękuje! Jest cudna, ale to pewnie wiesz icon_wink.gif I jaka czupryna!

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
cath
pon, 16 kwi 2012 - 20:39
i jeszcze jedno:



a ze cudna, to wiem icon_smile.gif a te klaczorki ma takie mięcitkie... Apropo włosków to ma też na pleckach, ramionach i małzowinach usznych, h he. z czasem sie wytra ale póki co wyglada smiesznie icon_smile.gif
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post pon, 16 kwi 2012 - 20:39
Post #39

i jeszcze jedno:



a ze cudna, to wiem icon_smile.gif a te klaczorki ma takie mięcitkie... Apropo włosków to ma też na pleckach, ramionach i małzowinach usznych, h he. z czasem sie wytra ale póki co wyglada smiesznie icon_smile.gif

--------------------




alecta
wto, 17 kwi 2012 - 07:42
Cath mój Tymek też taki obrośnięty był, ale właśnie już mu się powycierały.

Dziś moja córka obudziła mnie o 6:20 tekstem "mamo osikałam się" 37.gif
A Tymek tak ładnie spał w nocy.
Budził się 1:30, 4:40 i 6:00 więc miałam już wizję w miarę przespanej nocki, a tu taka niespodzianka hehe
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post wto, 17 kwi 2012 - 07:42
Post #40

Cath mój Tymek też taki obrośnięty był, ale właśnie już mu się powycierały.

Dziś moja córka obudziła mnie o 6:20 tekstem "mamo osikałam się" 37.gif
A Tymek tak ładnie spał w nocy.
Budził się 1:30, 4:40 i 6:00 więc miałam już wizję w miarę przespanej nocki, a tu taka niespodzianka hehe

--------------------
> Marcusiątka i Kwietniusiątka 2012, roczek tuż tuż
Start new topic
Reply to this topic
34 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 07:33
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama