Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Co, gdzie, kiedy i dlaczego

> 
sdw
piÄ…, 04 mar 2005 - 10:21
Proponuję, cobysmy sobie taki wątek założyły (i od razu zaznaczam, ze przyklejam liczac, ze się bedzie powodzeniem cieszyć icon_wink.gif ), w którym bedziemy sie informowały o wszelakich nowosciach, promocjach, artykułach dobrych i przydatnych icon_wink.gif A także o wszelakich imprezach kulturalnych, na które warto pójść, i co tam jeszcze chcecie icon_wink.gif

P.S. Tylko mi tu pisać nienie.gif No! icon_wink.gif icon_twisted.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post piÄ…, 04 mar 2005 - 10:21
Post #1

Proponuję, cobysmy sobie taki wątek założyły (i od razu zaznaczam, ze przyklejam liczac, ze się bedzie powodzeniem cieszyć icon_wink.gif ), w którym bedziemy sie informowały o wszelakich nowosciach, promocjach, artykułach dobrych i przydatnych icon_wink.gif A także o wszelakich imprezach kulturalnych, na które warto pójść, i co tam jeszcze chcecie icon_wink.gif

P.S. Tylko mi tu pisać nienie.gif No! icon_wink.gif icon_twisted.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
sdw
piÄ…, 04 mar 2005 - 10:27
No, to jako założycielka icon_mrgreen.gif pozwalam sobie rozpocząć icon_wink.gif

Zaczynam od rzeczy ważkiej i niezbędnej każdej matce dziecięcia małego icon_wink.gif Mianowicie od [b]chusteczek nawilażanych icon_wink.gif he he...

Od miesiąca u nas numerem jeden sa chusteczki z [b]Lidla Tanie, bardzo mocno nawilżone, nieuczullające. Polecam spróbowac icon_wink.gif Ja zamiast 4 pampersowych uzywam 1, słownie jednej icon_exclaim.gif , lidlowskiej icon_eek.gif I wystarcza icon_eek.gif

Kolejny numer jeden u mnie to mleczko do czyszczenia, spray uniwersalny i spray do szyb [b]SKRZAT No kolejna rewelacja normalnie icon_lol.gif Niech sie wszelkie cify pochowają icon_confused.gif i insze firmowe podobno. Nic tak jak skrzat mojej zapyziałej i zatłuszczonej kuchni nie domywa icon_mrgreen.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post piÄ…, 04 mar 2005 - 10:27
Post #2

No, to jako założycielka icon_mrgreen.gif pozwalam sobie rozpocząć icon_wink.gif

Zaczynam od rzeczy ważkiej i niezbędnej każdej matce dziecięcia małego icon_wink.gif Mianowicie od [b]chusteczek nawilażanych icon_wink.gif he he...

Od miesiąca u nas numerem jeden sa chusteczki z [b]Lidla Tanie, bardzo mocno nawilżone, nieuczullające. Polecam spróbowac icon_wink.gif Ja zamiast 4 pampersowych uzywam 1, słownie jednej icon_exclaim.gif , lidlowskiej icon_eek.gif I wystarcza icon_eek.gif

Kolejny numer jeden u mnie to mleczko do czyszczenia, spray uniwersalny i spray do szyb [b]SKRZAT No kolejna rewelacja normalnie icon_lol.gif Niech sie wszelkie cify pochowają icon_confused.gif i insze firmowe podobno. Nic tak jak skrzat mojej zapyziałej i zatłuszczonej kuchni nie domywa icon_mrgreen.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
nikamaja
piÄ…, 04 mar 2005 - 13:11
Wiola dołańczam się do lidlowskich chusteczek. Używam ich od urodzenia Mai i jestem bardzo z nich zadowolona icon_biggrin.gif
nikamaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 595
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 22:12
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,312

GG:


post piÄ…, 04 mar 2005 - 13:11
Post #3

Wiola dołańczam się do lidlowskich chusteczek. Używam ich od urodzenia Mai i jestem bardzo z nich zadowolona icon_biggrin.gif

--------------------

Anita mama Mai (ur. 21.01.2004)
______________________________________
MAMA tylko cztery litery, a tak wiele znaczy...
agak
piÄ…, 04 mar 2005 - 13:30
Uwielbiam mleko Koneckie za to ...że jest w butelkach.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post piÄ…, 04 mar 2005 - 13:30
Post #4

Uwielbiam mleko Koneckie za to ...że jest w butelkach.

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

śmieszek
piÄ…, 04 mar 2005 - 13:43
A ja polecam patyczki do demakijażu marki TESCO. Są rewelacyjne przy czyszczeniu nosa u dziecka, które nie może zakumać o co chodzi z dmuchaniem w chusteczkę icon_evil.gif wink.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post piÄ…, 04 mar 2005 - 13:43
Post #5

A ja polecam patyczki do demakijażu marki TESCO. Są rewelacyjne przy czyszczeniu nosa u dziecka, które nie może zakumać o co chodzi z dmuchaniem w chusteczkę icon_evil.gif wink.gif
sdw
piÄ…, 04 mar 2005 - 14:50
CYTAT(agak)
Uwielbiam mleko Koneckie za to ...że jest w butelkach.


Koneckie? Czy Końskie może? icon_mrgreen.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post piÄ…, 04 mar 2005 - 14:50
Post #6

CYTAT(agak)
Uwielbiam mleko Koneckie za to ...że jest w butelkach.


Koneckie? Czy Końskie może? icon_mrgreen.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
oliweczkas
piÄ…, 04 mar 2005 - 19:07
Pieluchy Tesco tylko te fioletowe. Są niezłe!
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post piÄ…, 04 mar 2005 - 19:07
Post #7

Pieluchy Tesco tylko te fioletowe. Są niezłe!

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
sdw
piÄ…, 04 mar 2005 - 20:38
Czyli jednak, oliweczko, uzywasz pieluch jednorazowych wink.gif icon_mrgreen.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post piÄ…, 04 mar 2005 - 20:38
Post #8

Czyli jednak, oliweczko, uzywasz pieluch jednorazowych wink.gif icon_mrgreen.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
oliweczkas
sob, 05 mar 2005 - 12:02
Woiola - Twoja złośliwość nie ma granic!
Ale żeby zaspokoić Twoją ciekawość to używam na zmianę: raz tetra a raz jednorazowe!
Szok!!!!!!!!!!! icon_evil.gif
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post sob, 05 mar 2005 - 12:02
Post #9

Woiola - Twoja złośliwość nie ma granic!
Ale żeby zaspokoić Twoją ciekawość to używam na zmianę: raz tetra a raz jednorazowe!
Szok!!!!!!!!!!! icon_evil.gif


--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
k2bzyk
sob, 05 mar 2005 - 18:59
Ja powtarzam za agÄ… - mleczko Koneckie w butelce, bomba bo w butelce hi,hi icon_wink.gif
k2bzyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 435
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 10:45
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,258

GG:


post sob, 05 mar 2005 - 18:59
Post #10

Ja powtarzam za agÄ… - mleczko Koneckie w butelce, bomba bo w butelce hi,hi icon_wink.gif
sdw
sob, 05 mar 2005 - 23:06
[quote=oliweczka4]Woiola - Twoja złośliwość nie ma granic!
Ale żeby zaspokoić Twoją ciekawość to używam na zmianę: raz tetra a raz jednorazowe!
Szok!!!!!!!!!!! icon_evil.gif



Ależ ja nie jestem złośliwa icon_lol.gif Skąd ten wniosek? icon_lol.gif Toż ja łagodna jak baranek wink.gif icon_mrgreen.gif Poza tym, nie zadałam pytania wink.gif nie musisz więc zaspokajać mojej ciekawosci wink.gif


A tak na marginiesie, chciałam zauważyc, ze nie warto odsądzać od czci i wiray rzeczy, których sie nie sprawdziło w praktyce bo potem można o złośliwość posądzać icon_mrgreen.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post sob, 05 mar 2005 - 23:06
Post #11

[quote=oliweczka4]Woiola - Twoja złośliwość nie ma granic!
Ale żeby zaspokoić Twoją ciekawość to używam na zmianę: raz tetra a raz jednorazowe!
Szok!!!!!!!!!!! icon_evil.gif



Ależ ja nie jestem złośliwa icon_lol.gif Skąd ten wniosek? icon_lol.gif Toż ja łagodna jak baranek wink.gif icon_mrgreen.gif Poza tym, nie zadałam pytania wink.gif nie musisz więc zaspokajać mojej ciekawosci wink.gif


A tak na marginiesie, chciałam zauważyc, ze nie warto odsądzać od czci i wiray rzeczy, których sie nie sprawdziło w praktyce bo potem można o złośliwość posądzać icon_mrgreen.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
sdw
nie, 06 mar 2005 - 01:05
W Tesco są buty sportowe dla dzieciaków, całkiem ładne i przyzwoite nawet (a w sprawie butów to tego icon_wink.gif siem mogiem wypowiadać icon_wink.gif ) - 16,99. Poza tym są genialne dzinsy, dla nas, po 39,90 icon_wink.gif I fajne bawełniane ciuszki dla maluszków - tez w prpomocji, zapamiętałam ze tanio, ale juz po ile to nie icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

A teraz idę spać icon_wink.gif Moze jutro obudzę sie w lepszym nastroju icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 06 mar 2005 - 01:05
Post #12

W Tesco są buty sportowe dla dzieciaków, całkiem ładne i przyzwoite nawet (a w sprawie butów to tego icon_wink.gif siem mogiem wypowiadać icon_wink.gif ) - 16,99. Poza tym są genialne dzinsy, dla nas, po 39,90 icon_wink.gif I fajne bawełniane ciuszki dla maluszków - tez w prpomocji, zapamiętałam ze tanio, ale juz po ile to nie icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

A teraz idę spać icon_wink.gif Moze jutro obudzę sie w lepszym nastroju icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
mamuśka.chłidz...
nie, 06 mar 2005 - 07:51
Dziewczyny jakies info na temat wyprzedazy :meskie swetry i damskie bluzki. Najlepiej w super niskiej cenie powalajacej z nóg. Macie jakies pomysły?
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post nie, 06 mar 2005 - 07:51
Post #13

Dziewczyny jakies info na temat wyprzedazy :meskie swetry i damskie bluzki. Najlepiej w super niskiej cenie powalajacej z nóg. Macie jakies pomysły?

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
sdw
nie, 06 mar 2005 - 09:00
Na Paderewskiego jest taki sklep co sie Butik nazywa (pojecia nie mam gdzie on jest ano czy tak sie poprawnie nazwe pisze icon_rolleyes.gif bo nigdy tam nie byłam icon_eek.gif icon_lol.gif ). Info mam od koleżanki, która sie w piątek opkupiła po szyje. Bluzki damskie po 20 zeta podobno. Nie wiem jakie ani nie widziałam icon_lol.gif A po męskie swetry proponuję sie przejść na bazary icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 06 mar 2005 - 09:00
Post #14

Na Paderewskiego jest taki sklep co sie Butik nazywa (pojecia nie mam gdzie on jest ano czy tak sie poprawnie nazwe pisze icon_rolleyes.gif bo nigdy tam nie byłam icon_eek.gif icon_lol.gif ). Info mam od koleżanki, która sie w piątek opkupiła po szyje. Bluzki damskie po 20 zeta podobno. Nie wiem jakie ani nie widziałam icon_lol.gif A po męskie swetry proponuję sie przejść na bazary icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
fifafo
nie, 06 mar 2005 - 15:18
jak młoda mamusia Oliweczka jestem za pampersami z tesko - fioletowymi
nie podzielam waszego zdania co do chusteczek z lidla my jestesmy od poczÄ…tku wierni Dzidziusiom ( tak sie to pisze icon_question.gif icon_sad.gif )
na razie nie przypominam sobie wielkich rewelacji
a no mozew poza płynem do mycia naczyn Ludwikiem
tylko orginalnym ( bo nie podróbą typu Ludwir albo Ludwis)
zapytam kiedys meza o jakies techniczne typy
a jeszcze (pisze na raty bo cos cały cza mnie odrywa)żarówki energo oszczędne tylko Osram albo Philips (chyba oki napisane )
tak pozatym super wÄ…tek
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post nie, 06 mar 2005 - 15:18
Post #15

jak młoda mamusia Oliweczka jestem za pampersami z tesko - fioletowymi
nie podzielam waszego zdania co do chusteczek z lidla my jestesmy od poczÄ…tku wierni Dzidziusiom ( tak sie to pisze icon_question.gif icon_sad.gif )
na razie nie przypominam sobie wielkich rewelacji
a no mozew poza płynem do mycia naczyn Ludwikiem
tylko orginalnym ( bo nie podróbą typu Ludwir albo Ludwis)
zapytam kiedys meza o jakies techniczne typy
a jeszcze (pisze na raty bo cos cały cza mnie odrywa)żarówki energo oszczędne tylko Osram albo Philips (chyba oki napisane )
tak pozatym super wÄ…tek

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
sdw
nie, 06 mar 2005 - 15:42
Anka, a używałaś kiedys chusteczek z Lidla, ze zdania nie podzielasz? icon_wink.gif Bo napisałaś, ze od poczatku wierna jestes Dzidziusiom icon_wink.gif co, IMHO, znaczy, że lidlowskich nie uzywałaś icon_wink.gif A jak nie uzywałaś to zdanie nie mozesz nie podzielać bo nie iwesz czy dobre icon_wink.gif A ja mówię, ze dobre. Bardzo dobre. A przetestowałam przez 7 lat wszytskie dostępne na rynku icon_wink.gif



icon_lol.gif

Mam dzis czepiaczka, proszÄ™ o wybaczenie icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 06 mar 2005 - 15:42
Post #16

Anka, a używałaś kiedys chusteczek z Lidla, ze zdania nie podzielasz? icon_wink.gif Bo napisałaś, ze od poczatku wierna jestes Dzidziusiom icon_wink.gif co, IMHO, znaczy, że lidlowskich nie uzywałaś icon_wink.gif A jak nie uzywałaś to zdanie nie mozesz nie podzielać bo nie iwesz czy dobre icon_wink.gif A ja mówię, ze dobre. Bardzo dobre. A przetestowałam przez 7 lat wszytskie dostępne na rynku icon_wink.gif



icon_lol.gif

Mam dzis czepiaczka, proszÄ™ o wybaczenie icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
anonimowy

Go??







post nie, 06 mar 2005 - 16:13
Post #17

a ja polecam miast tych chusteczek lidlowskich czy innych zwykla wode z kranu + mydlo = zdrowiej i taniej
Nie jestem z tych zagorzalych przeciwnikow pampersow, sloikow itp nowoczesnych wynalazkow ulatwiajacych zycie rodzicom, wprost przeciwnie, ale trzeba bylo 2 lat cobym dorosla do decyzji ze usrana pupe wkladam pod kran

polecam zakwas mleczny z Wloszczowy - niskokaloryczny i b smaczny 1,70zl 330g
sdw
nie, 06 mar 2005 - 18:55
Gościu wink.gif czy zdrowiej to bym polemizowała wink.gif Wzak woda wysusza a i mydło tez wink.gif I uczulić potrafi icon_lol.gif Czy taniej? A bo ja wiem? icon_rolleyes.gif Jak by tak policzyc ile wody zużyję i mydła to mniemam, ze mi wyjdzie więcej niż około 6 zeta/m-c wink.gif (znaczy1 i 1/3 paczki wink.gif ). Pupsko po kupie też pod kran wsadzam, nie wyobrażam sobie inaczej ale jednak wolę najpierw je chusteczkami potraktować wink.gif Dla wiekszego komfortu myjącego wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 06 mar 2005 - 18:55
Post #18

Gościu wink.gif czy zdrowiej to bym polemizowała wink.gif Wzak woda wysusza a i mydło tez wink.gif I uczulić potrafi icon_lol.gif Czy taniej? A bo ja wiem? icon_rolleyes.gif Jak by tak policzyc ile wody zużyję i mydła to mniemam, ze mi wyjdzie więcej niż około 6 zeta/m-c wink.gif (znaczy1 i 1/3 paczki wink.gif ). Pupsko po kupie też pod kran wsadzam, nie wyobrażam sobie inaczej ale jednak wolę najpierw je chusteczkami potraktować wink.gif Dla wiekszego komfortu myjącego wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
śmieszek
pon, 07 mar 2005 - 08:27
Dziewczyny - dla tych które lubia sztruks. W Makro są fajne spodnie damskie, różne rozmiary i kolory za 35 zł. Na prawdę fajne icon_smile.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post pon, 07 mar 2005 - 08:27
Post #19

Dziewczyny - dla tych które lubia sztruks. W Makro są fajne spodnie damskie, różne rozmiary i kolory za 35 zł. Na prawdę fajne icon_smile.gif
magdalena1811
pon, 07 mar 2005 - 09:05
Ja polecam różany krem do rąk i ciała Oriflame. Pięknie i dłuuuugo pachnie, dobrze nawilża.
magdalena1811


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 41
Dołączył: pon, 24 sty 05 - 14:57
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,575

GG:


post pon, 07 mar 2005 - 09:05
Post #20

Ja polecam różany krem do rąk i ciała Oriflame. Pięknie i dłuuuugo pachnie, dobrze nawilża.

--------------------
Szymonek 18.VII.2004
user posted image
> Co, gdzie, kiedy i dlaczego
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 16:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama