Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

ginekolog + usg w kielcach?

> 
izamr
pon, 14 mar 2005 - 11:11
Polećcie mi ginekologa, który ma u siebie w gabinecie usg (także to dopochwowe). Najlepiej od razu położnika ( a już super jesli z Czarnowa) i w przystępnej cenie. Jak znacie aktualne ceny, to też prosze o info.
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post pon, 14 mar 2005 - 11:11
Post #1

Polećcie mi ginekologa, który ma u siebie w gabinecie usg (także to dopochwowe). Najlepiej od razu położnika ( a już super jesli z Czarnowa) i w przystępnej cenie. Jak znacie aktualne ceny, to też prosze o info.

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
śmieszek
pon, 14 mar 2005 - 11:32
Iza, ja mogę polecić dr Jezierskiego. przyjmuje na pl. Wolności. W zeszłym roku brał chyba 50 zł za wizytę. Sprzęt ma super i chyba przyjmuje na Czarnowie, ale nie jestem pewna.
W którymś wątku dziewczyny pisały na ten temat, ale nie pamiętam gdzie - poszukaj icon_wink.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post pon, 14 mar 2005 - 11:32
Post #2

Iza, ja mogę polecić dr Jezierskiego. przyjmuje na pl. Wolności. W zeszłym roku brał chyba 50 zł za wizytę. Sprzęt ma super i chyba przyjmuje na Czarnowie, ale nie jestem pewna.
W którymś wątku dziewczyny pisały na ten temat, ale nie pamiętam gdzie - poszukaj icon_wink.gif
sdw
pon, 14 mar 2005 - 11:34
Z Czarnowa to nie wiem ale z czystym sumieniem mogę polecić Sławka Grelewskiego z Prostej. Przyjmuje na Paderewskiego, ma wszytsko to, co chcesz. Jeśli nic sie nie zmieniło wizyta kosztuje 60 zł w tym USG (jak trzeba). Cięzarne pierwsze USG maja w cenie wizyty pozostałe po 40 zł co uważam za jawna niesprawiedliwosć ale mu wybaczam bo to jedyny ginelkolog, który mi jeszcze nie podpadł.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 14 mar 2005 - 11:34
Post #3

Z Czarnowa to nie wiem ale z czystym sumieniem mogę polecić Sławka Grelewskiego z Prostej. Przyjmuje na Paderewskiego, ma wszytsko to, co chcesz. Jeśli nic sie nie zmieniło wizyta kosztuje 60 zł w tym USG (jak trzeba). Cięzarne pierwsze USG maja w cenie wizyty pozostałe po 40 zł co uważam za jawna niesprawiedliwosć ale mu wybaczam bo to jedyny ginelkolog, który mi jeszcze nie podpadł.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Edytkax
pon, 14 mar 2005 - 14:28
smieszku a nie pomyliłas sie przypadkiem? Wiem, ze z czarnowa lekarz który przyjmuje na placu Wolności to Niziurski. Ma Usg u siebie w gabinecie, pacjentki go chwala ja ososbiście od niego nie chodziłam. ja pozostaje wierna dr Szczurkowskiej
Edytkax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 746
Dołączył: nie, 12 gru 04 - 15:19
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,410

GG:


post pon, 14 mar 2005 - 14:28
Post #4

smieszku a nie pomyliłas sie przypadkiem? Wiem, ze z czarnowa lekarz który przyjmuje na placu Wolności to Niziurski. Ma Usg u siebie w gabinecie, pacjentki go chwala ja ososbiście od niego nie chodziłam. ja pozostaje wierna dr Szczurkowskiej

--------------------
Edyta - mama Wiktora i Weroniki
https://www.DlaWiktora.pl
śmieszek
pon, 14 mar 2005 - 15:04
CYTAT(Edytkax)
smieszku a nie pomyliłas sie przypadkiem? Wiem, ze z czarnowa lekarz który przyjmuje na placu Wolności to Niziurski. Ma Usg u siebie w gabinecie, pacjentki go chwala ja ososbiście od niego nie chodziłam. ja pozostaje wierna dr Szczurkowskiej

No pewnie, że masz rację Nie wiem skąd mi się to wzięło.... icon_eek.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post pon, 14 mar 2005 - 15:04
Post #5

CYTAT(Edytkax)
smieszku a nie pomyliłas sie przypadkiem? Wiem, ze z czarnowa lekarz który przyjmuje na placu Wolności to Niziurski. Ma Usg u siebie w gabinecie, pacjentki go chwala ja ososbiście od niego nie chodziłam. ja pozostaje wierna dr Szczurkowskiej

No pewnie, że masz rację Nie wiem skąd mi się to wzięło.... icon_eek.gif
aneta2
pon, 14 mar 2005 - 16:00
Marcin Misiek (ale z Prostej) przyjmuje pryw na Wojska Polskiego 28A (pn i sr od 17 i sob od 11ej, jesli bedziesz zainteresowna podam Ci jego tek kom to sie umowisz)
Ma b dobry sprzet do USG, zreszta interesuje sie wszelkimi nowinkami i ma sporo nowosci w swoim gabinecie Prowadzil moje dwie ciaze i jestem zadowolona Wizyta w tym USG obecnie chyba 60zl
aneta2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 333
Dołączył: pią, 09 maj 03 - 20:51
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 696




post pon, 14 mar 2005 - 16:00
Post #6

Marcin Misiek (ale z Prostej) przyjmuje pryw na Wojska Polskiego 28A (pn i sr od 17 i sob od 11ej, jesli bedziesz zainteresowna podam Ci jego tek kom to sie umowisz)
Ma b dobry sprzet do USG, zreszta interesuje sie wszelkimi nowinkami i ma sporo nowosci w swoim gabinecie Prowadzil moje dwie ciaze i jestem zadowolona Wizyta w tym USG obecnie chyba 60zl

--------------------
Aneta+Agniesia(07.07.02)+Adrianek(03.01.04)+Alicja(15.09.14)
amama2
pon, 14 mar 2005 - 19:32
Dr Niziurski - super ginekolog położnik z Czarnowa. prowadził moje obie ciąże. W ubiegłym roku cena wizyty to było 70 zł a USG 50 zł.
aneta
amama2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 20:15
Nr użytkownika: 2,425




post pon, 14 mar 2005 - 19:32
Post #7

Dr Niziurski - super ginekolog położnik z Czarnowa. prowadził moje obie ciąże. W ubiegłym roku cena wizyty to było 70 zł a USG 50 zł.
aneta
paulap
pon, 14 mar 2005 - 20:25
CYTAT(aneta2)
Marcin Misiek (ale z Prostej) przyjmuje pryw na Wojska Polskiego 28A (pn i sr od 17 i sob od 11ej, jesli bedziesz zainteresowna podam Ci jego tek kom to sie umowisz)
Ma b dobry sprzet do USG, zreszta interesuje sie wszelkimi nowinkami i ma sporo nowosci w swoim gabinecie Prowadzil moje dwie ciaze i jestem zadowolona Wizyta w tym USG obecnie chyba 60zl


Oczywiście popieram icon_smile.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post pon, 14 mar 2005 - 20:25
Post #8

CYTAT(aneta2)
Marcin Misiek (ale z Prostej) przyjmuje pryw na Wojska Polskiego 28A (pn i sr od 17 i sob od 11ej, jesli bedziesz zainteresowna podam Ci jego tek kom to sie umowisz)
Ma b dobry sprzet do USG, zreszta interesuje sie wszelkimi nowinkami i ma sporo nowosci w swoim gabinecie Prowadzil moje dwie ciaze i jestem zadowolona Wizyta w tym USG obecnie chyba 60zl


Oczywiście popieram icon_smile.gif

--------------------
k2bzyk
pon, 14 mar 2005 - 20:47
Pracuję z Miśkiem i wiem ,że właśnie nabył bardzo nowoczesny sprzęt do USG, ale jeśli mam doradzić to na codzień pracuje on na onkologii a jeśli chodzi o ciążę to lepiej wybrać lekarza na codzień pracującego na położnictwie, choć nie ukrywam,że jest naprawdę niezłym ginekologiem. icon_lol.gif
k2bzyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 435
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 10:45
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,258

GG:


post pon, 14 mar 2005 - 20:47
Post #9

Pracuję z Miśkiem i wiem ,że właśnie nabył bardzo nowoczesny sprzęt do USG, ale jeśli mam doradzić to na codzień pracuje on na onkologii a jeśli chodzi o ciążę to lepiej wybrać lekarza na codzień pracującego na położnictwie, choć nie ukrywam,że jest naprawdę niezłym ginekologiem. icon_lol.gif
izamr
pon, 14 mar 2005 - 21:08
Dzięki bardzo za opinie. Chyba zdecyduję się na Niziurskiego. Pamietam go ze szpitala. Sympatyczny gość.
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post pon, 14 mar 2005 - 21:08
Post #10

Dzięki bardzo za opinie. Chyba zdecyduję się na Niziurskiego. Pamietam go ze szpitala. Sympatyczny gość.

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
sdw
pon, 14 mar 2005 - 23:12
Kasia, niezlym mówisz? icon_rolleyes.gif icon_confused.gif No to moze mu sie odmieniło (teraz paula wywraca oczami i mnie dusi w myślach icon_lol.gif ). Onkologiem moze jest do rzeczy ale położnikiem, przynajmniej jeszcze trzy lata temu, był do bani icon_confused.gif Później z gos.ciem już kontaktu nie miałam z czego sie niezmiernie cieszę icon_lol.gif Ale..., jak to było wink.gif ? Praktyka czyni mistrza? wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 14 mar 2005 - 23:12
Post #11

Kasia, niezlym mówisz? icon_rolleyes.gif icon_confused.gif No to moze mu sie odmieniło (teraz paula wywraca oczami i mnie dusi w myślach icon_lol.gif ). Onkologiem moze jest do rzeczy ale położnikiem, przynajmniej jeszcze trzy lata temu, był do bani icon_confused.gif Później z gos.ciem już kontaktu nie miałam z czego sie niezmiernie cieszę icon_lol.gif Ale..., jak to było wink.gif ? Praktyka czyni mistrza? wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
aniapatryk
wto, 15 mar 2005 - 09:24
Moj ginekolog z Kosciuszki ma tez USG, Dr Wydrzyński. Dla mnie gin super, ale sprzet ma tylko za 60 tys wink.gif , wiec nie jest on najwyzszej klasy icon_smile.gif
aniapatryk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 429
Dołączył: śro, 13 paź 04 - 10:27
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,187

GG:


post wto, 15 mar 2005 - 09:24
Post #12

Moj ginekolog z Kosciuszki ma tez USG, Dr Wydrzyński. Dla mnie gin super, ale sprzet ma tylko za 60 tys wink.gif , wiec nie jest on najwyzszej klasy icon_smile.gif

--------------------
Patryk+Oskar+Marika



paulap
wto, 15 mar 2005 - 19:51
CYTAT(wiolontela)
Kasia, niezlym mówisz?  :roll:   icon_confused.gif  No to moze mu sie odmieniÅ‚o (teraz paula wywraca oczami i mnie dusi w myÅ›lach  :lol:  ).  Onkologiem moze jest do rzeczy ale poÅ‚ożnikiem, przynajmniej jeszcze trzy lata temu, byÅ‚ do bani  :?  Później z gos.ciem już kontaktu nie miaÅ‚am z czego sie niezmiernie cieszÄ™  :lol:  Ale..., jak to byÅ‚o  :wink:  ? Praktyka czyni mistrza?  :wink:



Paula nie wywraca oczami bo bardzo jest chora. Ale jakby była zdrowa to by do Ciebie tam pojechała i by Cię chyba udusiła icon_wink.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post wto, 15 mar 2005 - 19:51
Post #13

CYTAT(wiolontela)
Kasia, niezlym mówisz?  :roll:   icon_confused.gif  No to moze mu sie odmieniÅ‚o (teraz paula wywraca oczami i mnie dusi w myÅ›lach  :lol:  ).  Onkologiem moze jest do rzeczy ale poÅ‚ożnikiem, przynajmniej jeszcze trzy lata temu, byÅ‚ do bani  :?  Później z gos.ciem już kontaktu nie miaÅ‚am z czego sie niezmiernie cieszÄ™  :lol:  Ale..., jak to byÅ‚o  :wink:  ? Praktyka czyni mistrza?  :wink:



Paula nie wywraca oczami bo bardzo jest chora. Ale jakby była zdrowa to by do Ciebie tam pojechała i by Cię chyba udusiła icon_wink.gif

--------------------
k2bzyk
wto, 15 mar 2005 - 21:10
#Wiola ja pisać "Misiek dobry ginekolog" bo co do położnika to nie mam prawa się wypowiadać. 06.gif
k2bzyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 435
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 10:45
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,258

GG:


post wto, 15 mar 2005 - 21:10
Post #14

#Wiola ja pisać "Misiek dobry ginekolog" bo co do położnika to nie mam prawa się wypowiadać. 06.gif
mamuśka.chłidz...
piÄ…, 18 mar 2005 - 06:09
Dr Maciejewski z Prostej. Przyjmuje prywatnie i w przychodni przyszpitalnej. Prowadził moje dwie ciąże. Ma nowoczesny sprzęt. Cena wizyty 60zł (aktualne bo byłam w tym miesiacu).Rzeczowy gość. Jesli jesteś zainteresowana daj znać, powiem szczegóły
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 18 mar 2005 - 06:09
Post #15

Dr Maciejewski z Prostej. Przyjmuje prywatnie i w przychodni przyszpitalnej. Prowadził moje dwie ciąże. Ma nowoczesny sprzęt. Cena wizyty 60zł (aktualne bo byłam w tym miesiacu).Rzeczowy gość. Jesli jesteś zainteresowana daj znać, powiem szczegóły

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
sdw
piÄ…, 18 mar 2005 - 08:26
Tak, Maciejewskiego tez polecic moge. Tylko on małomówny raczej wink.gif Alke za to jak bada icon_eek.gif Nie czuc nic. NIC icon_eek.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post piÄ…, 18 mar 2005 - 08:26
Post #16

Tak, Maciejewskiego tez polecic moge. Tylko on małomówny raczej wink.gif Alke za to jak bada icon_eek.gif Nie czuc nic. NIC icon_eek.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
śmieszek
piÄ…, 18 mar 2005 - 08:54
CYTAT(wiolontela)
Tak, Maciejewskiego tez polecic moge. Tylko on maÅ‚omówny raczej  :wink:  Alke za to jak bada  :shock:  Nie czuc nic. NIC  :shock:

to może on jednak nie bada icon_eek.gif icon_wink.gif
śmieszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,558
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 12:02
Nr użytkownika: 2,331




post piÄ…, 18 mar 2005 - 08:54
Post #17

CYTAT(wiolontela)
Tak, Maciejewskiego tez polecic moge. Tylko on maÅ‚omówny raczej  :wink:  Alke za to jak bada  :shock:  Nie czuc nic. NIC  :shock:

to może on jednak nie bada icon_eek.gif icon_wink.gif
mamuśka.chłidz...
piÄ…, 18 mar 2005 - 14:27
CYTAT(wiolontela)
Tak, Maciejewskiego tez polecic moge. Tylko on maÅ‚omówny raczej  :wink:  Alke za to jak bada  :shock:  Nie czuc nic. NIC  :shock:

Fakt, że gaduła nie jest, ale na wszystkie pytania odpowie i ma duże doświadczenie. Posiada nowoczesny sprzęt USG. Ja mam bynajmniej o nim dobre zdanie. icon_wink.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 18 mar 2005 - 14:27
Post #18

CYTAT(wiolontela)
Tak, Maciejewskiego tez polecic moge. Tylko on maÅ‚omówny raczej  :wink:  Alke za to jak bada  :shock:  Nie czuc nic. NIC  :shock:

Fakt, że gaduła nie jest, ale na wszystkie pytania odpowie i ma duże doświadczenie. Posiada nowoczesny sprzęt USG. Ja mam bynajmniej o nim dobre zdanie. icon_wink.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
izamr
piÄ…, 18 mar 2005 - 21:03
dziękuje. zdecydowałam sie na dr. Niziurskiego, bo mialąm juz z nim kontakt. bardzo przyjemny i rzeczowy lekarz.
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post piÄ…, 18 mar 2005 - 21:03
Post #19

dziękuje. zdecydowałam sie na dr. Niziurskiego, bo mialąm juz z nim kontakt. bardzo przyjemny i rzeczowy lekarz.

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
oliweczkas
pon, 21 mar 2005 - 12:40
Polecam Dr Polak. Pracuje w szpitalu na Czarnowie a prywatnie przyjmuje na Placu Wolności w tym gabinecie co Dr Niziurski. Przyjmują na zmianę. Ona w poniedziałki i środy od 16 do 19. Polecam, jest miła i kompetentna. Robiła mi cesarskie cięcie.Za wizytę bierze 50-60 zł.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post pon, 21 mar 2005 - 12:40
Post #20

Polecam Dr Polak. Pracuje w szpitalu na Czarnowie a prywatnie przyjmuje na Placu Wolności w tym gabinecie co Dr Niziurski. Przyjmują na zmianę. Ona w poniedziałki i środy od 16 do 19. Polecam, jest miła i kompetentna. Robiła mi cesarskie cięcie.Za wizytę bierze 50-60 zł.

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
> ginekolog + usg w kielcach?
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 06:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama