Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ubezpieczenie malucha?

> 
maleczka
nie, 22 paź 2017 - 20:24
Cześć dziewczyny,

Ostatnio zastanawiałam się czy by dodatkowo nie ubezpieczyc swojego malucha, to moje pierwsze dziecko i tak logicznie myslac to nie jest to jakas droga sprawa a zawsze jakas dodatkowa gotowka jezeli sie cos wydarzy(oby nie). Co o tym sadzicie? Szukam sobie jakiejs oferty i przegladam wlasnie pkoubezpieczenia.pl i szuakm opcji maluch ale to chyba normalne ubezpieczenie jak doroslego prawda?
maleczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 22 paź 17 - 20:21
Nr użytkownika: 50,737




post nie, 22 paź 2017 - 20:24
Post #1

Cześć dziewczyny,

Ostatnio zastanawiałam się czy by dodatkowo nie ubezpieczyc swojego malucha, to moje pierwsze dziecko i tak logicznie myslac to nie jest to jakas droga sprawa a zawsze jakas dodatkowa gotowka jezeli sie cos wydarzy(oby nie). Co o tym sadzicie? Szukam sobie jakiejs oferty i przegladam wlasnie pkoubezpieczenia.pl i szuakm opcji maluch ale to chyba normalne ubezpieczenie jak doroslego prawda?


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 31 sty 2018 - 11:21
Post #2

Zdecydowanie warto jest ubezpieczyć! Szczególnie , że dzeici są nieuwazne i ryzyko złamania jest dosć spore. Ubezpieczenie w przedszkolu czy w szkole często nie jest zbyt dobre ( jest niska kwota ubezpieczenia)

Polecam zapoznać się z ofertą na przykład Nationale Nederlanden. Do jednej polisy można przypisać praktycznie całą rodzinę.
nawet do 1 000 000 zł w sytuacji niezdolności do pracy
pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel (na leczenie czy na spłate kredytu)
do polisy może byc przypisanych 10 osób
https://www.nn.pl/ubezpieczenie-na-zycie
Cyanide
wto, 06 lut 2018 - 21:02
Jeśli chcesz ubezpieczyć malucha to ja z własnego doświadczenia polecam ubezpieczenie dziecka w PZU, bardzo fajna oferta, która naprawdę pomaga rodzicom w przypadku dziecka, które, odpukać, zrobi sobie krzywdę.
Cyanide


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: nie, 30 lip 17 - 20:54
Nr użytkownika: 50,116




post wto, 06 lut 2018 - 21:02
Post #3

Jeśli chcesz ubezpieczyć malucha to ja z własnego doświadczenia polecam ubezpieczenie dziecka w PZU, bardzo fajna oferta, która naprawdę pomaga rodzicom w przypadku dziecka, które, odpukać, zrobi sobie krzywdę.
śrubka
piÄ…, 09 lut 2018 - 09:46
Dodatkowe ubezpieczenie dla dziecka? Nie pomyślałabym o tym, ale w sumie ma to sens
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post piÄ…, 09 lut 2018 - 09:46
Post #4

Dodatkowe ubezpieczenie dla dziecka? Nie pomyślałabym o tym, ale w sumie ma to sens
alka25
piÄ…, 09 lut 2018 - 10:56
Lepiej wykupić takie dodatkowe ubezpieczenie.
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post piÄ…, 09 lut 2018 - 10:56
Post #5

Lepiej wykupić takie dodatkowe ubezpieczenie.
> Ubezpieczenie malucha?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 23:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama