Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

modne czyli ciasne buty

> 
cydorka
pon, 24 paź 2005 - 09:53
a najgorzej jak se człowiek cus umyśli i nic
cały wickend przelatałam w poszukiwaniu kozaków z materiału lub zamszu, bez ocieplenia, nie w szpic i bez szpilki
efekt
icon_sad.gif
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pon, 24 paź 2005 - 09:53
Post #21

a najgorzej jak se człowiek cus umyśli i nic
cały wickend przelatałam w poszukiwaniu kozaków z materiału lub zamszu, bez ocieplenia, nie w szpic i bez szpilki
efekt
icon_sad.gif
cyd
Sel
pon, 24 paź 2005 - 10:24
Cyd witaj w klubie! icon_evil.gif Ja mam tak stale, bo ja z tych co nie gonia za wszelką cenę za modą. Ale jak sobie coś umysle to kaplica, bo nie mogę niczego znaleźć. Moda obecna mnie dobija, nie ma niczego ciekawego w sklepach(jak dla mnie), a juz szczegolnie buty sa beznadziejne icon_confused.gif Jeśli chodzi o obuwie dla Madzi to mam ten sam problem. Do tego dochodzi jeszcze problem z numeracją, bo ona ma mala nogę, a buty chcialaby juz dla dziewieciolatki, a nie pięciolatki icon_cool.gif wiec mamy staly problem. ja juz jak mam iśc do miasta to jestem chora. wink.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
Skąd: stąd :)
Nr użytkownika: 1,653




post pon, 24 paź 2005 - 10:24
Post #22

Cyd witaj w klubie! icon_evil.gif Ja mam tak stale, bo ja z tych co nie gonia za wszelką cenę za modą. Ale jak sobie coś umysle to kaplica, bo nie mogę niczego znaleźć. Moda obecna mnie dobija, nie ma niczego ciekawego w sklepach(jak dla mnie), a juz szczegolnie buty sa beznadziejne icon_confused.gif Jeśli chodzi o obuwie dla Madzi to mam ten sam problem. Do tego dochodzi jeszcze problem z numeracją, bo ona ma mala nogę, a buty chcialaby juz dla dziewieciolatki, a nie pięciolatki icon_cool.gif wiec mamy staly problem. ja juz jak mam iśc do miasta to jestem chora. wink.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

oliweczkas
pon, 24 paź 2005 - 21:12
Nie ulegam modzie tylko kupuję rzeczy wygodne a przy tym w rozsądnej cenie. Lubię buty w szpic bo sprawiają, że stopa wygląda elegancko. Tylko ja kupuję buty w moim rozmiarze a nie za ciasne aby chodzenie w nich było udręką.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post pon, 24 paź 2005 - 21:12
Post #23

Nie ulegam modzie tylko kupuję rzeczy wygodne a przy tym w rozsądnej cenie. Lubię buty w szpic bo sprawiają, że stopa wygląda elegancko. Tylko ja kupuję buty w moim rozmiarze a nie za ciasne aby chodzenie w nich było udręką.

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
Anielka
pon, 24 paź 2005 - 21:42
No szpic szpicem ale już od zaszłej jesieni to coraz modniejsze się robią zaokrąglone noski icon_lol.gif .Przy czym ja chodzę i w jednych i w drugich bez jakiś cierpień a szpilki odpadaą tylko jak na chodnikach warstwa lodu.
A co do poszerzania butów to ja wypróbowałam skarpetki<cienkie> zamoczone w spirytusie,na nogę i drepczemy po mieszkaniu w niewygodnych bucikach<tylko wtedy stopy mogą strasznie ucierieć,ale moje się rozcągnęły>
Anielka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 760
Dołączył: czw, 05 maj 05 - 23:48
Nr użytkownika: 3,086

GG:


post pon, 24 paź 2005 - 21:42
Post #24

No szpic szpicem ale już od zaszłej jesieni to coraz modniejsze się robią zaokrąglone noski icon_lol.gif .Przy czym ja chodzę i w jednych i w drugich bez jakiś cierpień a szpilki odpadaą tylko jak na chodnikach warstwa lodu.
A co do poszerzania butów to ja wypróbowałam skarpetki<cienkie> zamoczone w spirytusie,na nogę i drepczemy po mieszkaniu w niewygodnych bucikach<tylko wtedy stopy mogą strasznie ucierieć,ale moje się rozcągnęły>

--------------------
Kobieta, żona i matka ;-)


dori
pon, 24 paź 2005 - 22:23
CYTAT(Mika)
ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic  :lol:  :lol:  :lol:


Mika, masz stope 42?
To gdzie sie zaopatrujesz w obuwie. Bo ja mam 41 i odwieczny proble z kupnem butów..............

Ps. z resztą już od około początku wakacji szukam butów takich to "latania", wygodnych i nic...........
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
Skąd: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post pon, 24 paź 2005 - 22:23
Post #25

CYTAT(Mika)
ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic  :lol:  :lol:  :lol:


Mika, masz stope 42?
To gdzie sie zaopatrujesz w obuwie. Bo ja mam 41 i odwieczny proble z kupnem butów..............

Ps. z resztą już od około początku wakacji szukam butów takich to "latania", wygodnych i nic...........

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
Edzia77
pon, 24 paź 2005 - 23:44
A ja mam problem w druga stronę, mam tak mała nogę, że kiedyś pani wysłała mnie do dzieciecego, w dodatku nie należe do wysokich wiec przyzwyczaiłam sie do szpilek i wysokich butów, wiec w innych jest mi po prostu nie bardzo wygodnie, jedynie w sportowych. But z duzym szpicem to dla mnie nie problem, tylko wtedy wyglądam jak krasnal, a zwykły, tylko wysoki ciezko dostac, achhhh icon_confused.gif
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post pon, 24 paź 2005 - 23:44
Post #26

A ja mam problem w druga stronę, mam tak mała nogę, że kiedyś pani wysłała mnie do dzieciecego, w dodatku nie należe do wysokich wiec przyzwyczaiłam sie do szpilek i wysokich butów, wiec w innych jest mi po prostu nie bardzo wygodnie, jedynie w sportowych. But z duzym szpicem to dla mnie nie problem, tylko wtedy wyglądam jak krasnal, a zwykły, tylko wysoki ciezko dostac, achhhh icon_confused.gif

--------------------
Edzia
Kocurek
wto, 25 paź 2005 - 02:43
CYTAT(dori)
CYTAT(Mika)

ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic  :lol:  :lol:  :lol:


Mika, masz stope 42?
To gdzie sie zaopatrujesz w obuwie. Bo ja mam 41 i odwieczny proble z kupnem butów..............

Ps. z resztą już od około początku wakacji szukam butów takich to "latania", wygodnych i nic...........


No to ja proponuję kozaczki 41 icon_wink.gif zamszowe z tych wygodnych - kupiłam za duże z katalogu i nie chciało mi się odsyłać icon_rolleyes.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 02:43
Post #27

CYTAT(dori)
CYTAT(Mika)

ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic  :lol:  :lol:  :lol:


Mika, masz stope 42?
To gdzie sie zaopatrujesz w obuwie. Bo ja mam 41 i odwieczny proble z kupnem butów..............

Ps. z resztą już od około początku wakacji szukam butów takich to "latania", wygodnych i nic...........


No to ja proponuję kozaczki 41 icon_wink.gif zamszowe z tych wygodnych - kupiłam za duże z katalogu i nie chciało mi się odsyłać icon_rolleyes.gif

--------------------
sdw
wto, 25 paź 2005 - 06:22
Sel pisała o denaturacie. Można denaturatem, tylko, uwaga!, mogą później farbować naa piękny, siny, kolor icon_twisted.gif Wszystko zalezy od materiału, z którego są wykonane.

Co do szewca, na prawidłach rozciągnąć może, pod warunkiem, że będzie w posiadaniu odpowiednich prawideł. Dokładnie dopasowanych do fasonu butów.

A teraz metoda mojego ojca, szewca, de facto wink.gif Buty wewnątrz i z zewnątrz dobrze zmoczyć czymś z dodatkiem spirytusu. Moze być spirytus salicylowy, moze być dezodorant, założyć grube skarpety i wcisnąc buty. Męczyć się tak długo jak da sie wytrzymać wink.gif Chodząc wink.gif No, chociaż ze dwie, trzy godziny. Powinny się rozbić. W każdym razie mnie się rozbijają zawsze a stopę mam dramatycznie szeroką icon_evil.gif Gazetami rozpychac nie radzę, bo buty się zdefasonują.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 06:22
Post #28

Sel pisała o denaturacie. Można denaturatem, tylko, uwaga!, mogą później farbować naa piękny, siny, kolor icon_twisted.gif Wszystko zalezy od materiału, z którego są wykonane.

Co do szewca, na prawidłach rozciągnąć może, pod warunkiem, że będzie w posiadaniu odpowiednich prawideł. Dokładnie dopasowanych do fasonu butów.

A teraz metoda mojego ojca, szewca, de facto wink.gif Buty wewnątrz i z zewnątrz dobrze zmoczyć czymś z dodatkiem spirytusu. Moze być spirytus salicylowy, moze być dezodorant, założyć grube skarpety i wcisnąc buty. Męczyć się tak długo jak da sie wytrzymać wink.gif Chodząc wink.gif No, chociaż ze dwie, trzy godziny. Powinny się rozbić. W każdym razie mnie się rozbijają zawsze a stopę mam dramatycznie szeroką icon_evil.gif Gazetami rozpychac nie radzę, bo buty się zdefasonują.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
paulap
wto, 25 paź 2005 - 07:55
A ja sie tak dopiszę do tego wątku w innej sprawie... Co zrobić jak buty farbują? Czarna buty. Potem ani zdjąć gdzieś u kogoś takie buty... Albo się wyjdzie na jakiegoś chama, bo butów się nie zdejmuje, albo na jakiegoś brudasa co to w skarpetkach/rajstopach brudnych łazi icon_rolleyes.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 07:55
Post #29

A ja sie tak dopiszę do tego wątku w innej sprawie... Co zrobić jak buty farbują? Czarna buty. Potem ani zdjąć gdzieś u kogoś takie buty... Albo się wyjdzie na jakiegoś chama, bo butów się nie zdejmuje, albo na jakiegoś brudasa co to w skarpetkach/rajstopach brudnych łazi icon_rolleyes.gif

--------------------
sdw
wto, 25 paź 2005 - 08:02
Kupić inne icon_twisted.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 08:02
Post #30

Kupić inne icon_twisted.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
addera
wto, 25 paź 2005 - 09:25
CYTAT(paulap)
A ja sie tak dopiszę do tego wątku w innej sprawie... Co zrobić jak buty farbują? Czarna buty. Potem ani zdjąć gdzieś u kogoś takie buty... Albo się wyjdzie na jakiegoś chama, bo butów się nie zdejmuje, albo na jakiegoś brudasa co to w skarpetkach/rajstopach brudnych łazi icon_rolleyes.gif


Przetrzeć w środku spirytusem. wink.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post wto, 25 paź 2005 - 09:25
Post #31

CYTAT(paulap)
A ja sie tak dopiszę do tego wątku w innej sprawie... Co zrobić jak buty farbują? Czarna buty. Potem ani zdjąć gdzieś u kogoś takie buty... Albo się wyjdzie na jakiegoś chama, bo butów się nie zdejmuje, albo na jakiegoś brudasa co to w skarpetkach/rajstopach brudnych łazi icon_rolleyes.gif


Przetrzeć w środku spirytusem. wink.gif

--------------------



Mika
wto, 25 paź 2005 - 09:51
CYTAT(dori)
CYTAT(Mika)

ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic  :lol:  :lol:  :lol:


Mika, masz stope 42?


na szczęście "tylko" 40-41 -pisałam a`propo kupowania o jeden rozmiar większych wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 25 paź 2005 - 09:51
Post #32

CYTAT(dori)
CYTAT(Mika)

ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic  :lol:  :lol:  :lol:


Mika, masz stope 42?


na szczęście "tylko" 40-41 -pisałam a`propo kupowania o jeden rozmiar większych wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
burek
wto, 25 paź 2005 - 09:57
[quote=Kocurek]No to ja proponuję kozaczki 41 icon_wink.gif zamszowe z tych wygodnych - kupiłam za duże z katalogu i nie chciało mi się odsyłać icon_rolleyes.gif

Masz fotkę? Ja też mam niestety 41. icon_evil.gif
burek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,970
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:33
Skąd: okolice Gliwic
Nr użytkownika: 193




post wto, 25 paź 2005 - 09:57
Post #33

[quote=Kocurek]No to ja proponuję kozaczki 41 icon_wink.gif zamszowe z tych wygodnych - kupiłam za duże z katalogu i nie chciało mi się odsyłać icon_rolleyes.gif

Masz fotkę? Ja też mam niestety 41. icon_evil.gif
dori
wto, 25 paź 2005 - 16:16
Kocurek dawaj fotke........
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
Skąd: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 16:16
Post #34

Kocurek dawaj fotke........

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
dori
wto, 25 paź 2005 - 16:17
CYTAT(burek)
Ja też mam  niestety 41. icon_evil.gif


Towarzyszko niedoli
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
Skąd: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 16:17
Post #35

CYTAT(burek)
Ja też mam  niestety 41. icon_evil.gif


Towarzyszko niedoli

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
Kocurek
śro, 26 paź 2005 - 14:15
Proszę bardzo. Rozmiar 41:

Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 26 paź 2005 - 14:15
Post #36

Proszę bardzo. Rozmiar 41:



--------------------
burek
śro, 26 paź 2005 - 15:03
Ładniutkie. icon_smile.gif Nie masz czarnych? icon_wink.gif
burek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,970
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:33
Skąd: okolice Gliwic
Nr użytkownika: 193




post śro, 26 paź 2005 - 15:03
Post #37

Ładniutkie. icon_smile.gif Nie masz czarnych? icon_wink.gif
Kocurek
śro, 26 paź 2005 - 15:08
Nie, Bureczku, ale może da się przemalować? wink.gif wink.gif wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 26 paź 2005 - 15:08
Post #38

Nie, Bureczku, ale może da się przemalować? wink.gif wink.gif wink.gif

--------------------
dori
śro, 26 paź 2005 - 18:21
kocurku, za ile chcesz sprzedać?
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
Skąd: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post śro, 26 paź 2005 - 18:21
Post #39

kocurku, za ile chcesz sprzedać?

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
brak czyli fiolk...
śro, 26 paź 2005 - 23:32
Kocurku a gdzie kupiłas takie buciki?
bo ja własnie szukam zamszaków a te nawet mi sie podobaja
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post śro, 26 paź 2005 - 23:32
Post #40

Kocurku a gdzie kupiłas takie buciki?
bo ja własnie szukam zamszaków a te nawet mi sie podobaja
> modne czyli ciasne buty
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:33
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama