Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

męska biżuteria

> 
agabr
wto, 15 cze 2010 - 12:02
Jako , ze jestem chora i katar powoli zalewa mi ostatnie szare komorki pozwole sobie zalozyc watek na poziomie;).Od lat walcze z mezem o noszenie bizuterii , sama zasadniczo nie nosze natomiast uwielbiam koraliki ,bransoletki u facetow , chociaz rzemien chcialabym mu zawiazac a tu jajo nic nie chce nosic ,nawet skromnego kła na rzemieniu;) .Dla odmiany zaproponowal kaganiec no i generalnie stary uwaza to za forme kastracji, no cos bym mu uwiazala .Lubicie? nosza Wasi partnerzy?b
ciekawe ktora pierwsza napisze ze mi odbilo (mam swoje typy)
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post wto, 15 cze 2010 - 12:02
Post #1

Jako , ze jestem chora i katar powoli zalewa mi ostatnie szare komorki pozwole sobie zalozyc watek na poziomie;).Od lat walcze z mezem o noszenie bizuterii , sama zasadniczo nie nosze natomiast uwielbiam koraliki ,bransoletki u facetow , chociaz rzemien chcialabym mu zawiazac a tu jajo nic nie chce nosic ,nawet skromnego kła na rzemieniu;) .Dla odmiany zaproponowal kaganiec no i generalnie stary uwaza to za forme kastracji, no cos bym mu uwiazala .Lubicie? nosza Wasi partnerzy?b
ciekawe ktora pierwsza napisze ze mi odbilo (mam swoje typy)

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
Tatuś Muminka
Mafia
wto, 15 cze 2010 - 12:03
agabr, to Ty? Naprawdę Ty? 03.gif

Nie znoszę, nie trawię i w ogóle nie i jeszcze raz nie dla męskiej biżuterii.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post wto, 15 cze 2010 - 12:03
Post #2

agabr, to Ty? Naprawdę Ty? 03.gif

Nie znoszę, nie trawię i w ogóle nie i jeszcze raz nie dla męskiej biżuterii.

--------------------
Mafia
chaton
wto, 15 cze 2010 - 12:05
Odbilo Ci. 08.gif
Moj nawet zegarka nie chce wlozyc... wiec nie pomoge. Natomiast udalo mi sie zapuscic mu wlosy, ale to proste, wystarczylo przestac chodzic do fryzjera. Z naszej trojki ma chyba najdluzsze, w kazdym razie zdecydowanie dluzsze ode mnie, zapuszczamy wszyscy.
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post wto, 15 cze 2010 - 12:05
Post #3

Odbilo Ci. 08.gif
Moj nawet zegarka nie chce wlozyc... wiec nie pomoge. Natomiast udalo mi sie zapuscic mu wlosy, ale to proste, wystarczylo przestac chodzic do fryzjera. Z naszej trojki ma chyba najdluzsze, w kazdym razie zdecydowanie dluzsze ode mnie, zapuszczamy wszyscy.

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
basiau
wto, 15 cze 2010 - 12:06
No dobrze, skoro mam jeszcze minutę przed wyjazdem na wakacje, napiszę, że u innych facetów takie koraliki i rzemienie nawet mi się podobają, natomiast swojego D. absolutnie nie widzę w czymś takim, on sam na szczęście też się w tym nie widzi.
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post wto, 15 cze 2010 - 12:06
Post #4

No dobrze, skoro mam jeszcze minutę przed wyjazdem na wakacje, napiszę, że u innych facetów takie koraliki i rzemienie nawet mi się podobają, natomiast swojego D. absolutnie nie widzę w czymś takim, on sam na szczęście też się w tym nie widzi.

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
agabr
wto, 15 cze 2010 - 12:07
CYTAT(chaton @ Tue, 15 Jun 2010 - 13:05) *
Odbilo Ci. 08.gif
Moj nawet zegarka nie chce wlozyc... wiec nie pomoge. Natomiast udalo mi sie zapuscic mu wlosy, ale to proste, wystarczylo przestac chodzic do fryzjera. Z naszej trojki ma chyba najdluzsze, w kazdym razie zdecydowanie dluzsze ode mnie, zapuszczamy wszyscy.
No wlasnie bralam czlowieka z dlugimi wlosami , ktore natychmiast obcielam w ramach zwiazkowej inicjacji , teraz ma zakola wiec dlugim wlosom dziekujemy , generalnie jak z goscia w garniturze zrobic dzikusa to jest moje zadanie na dzis.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post wto, 15 cze 2010 - 12:07
Post #5

CYTAT(chaton @ Tue, 15 Jun 2010 - 13:05) *
Odbilo Ci. 08.gif
Moj nawet zegarka nie chce wlozyc... wiec nie pomoge. Natomiast udalo mi sie zapuscic mu wlosy, ale to proste, wystarczylo przestac chodzic do fryzjera. Z naszej trojki ma chyba najdluzsze, w kazdym razie zdecydowanie dluzsze ode mnie, zapuszczamy wszyscy.
No wlasnie bralam czlowieka z dlugimi wlosami , ktore natychmiast obcielam w ramach zwiazkowej inicjacji , teraz ma zakola wiec dlugim wlosom dziekujemy , generalnie jak z goscia w garniturze zrobic dzikusa to jest moje zadanie na dzis.b


--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
Tatuś Muminka
Inkusia
wto, 15 cze 2010 - 12:11
Bransoletę i łańcuszek srebrny nosi. No i obrączkę jeśli to też się liczy icon_wink.gif Ma sygnet "rodowy" 04.gif z inicjałami tak jak mój teść ale jest schowany, nie nosi go icon_smile.gif
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post wto, 15 cze 2010 - 12:11
Post #6

Bransoletę i łańcuszek srebrny nosi. No i obrączkę jeśli to też się liczy icon_wink.gif Ma sygnet "rodowy" 04.gif z inicjałami tak jak mój teść ale jest schowany, nie nosi go icon_smile.gif

--------------------

Agnieszka AZJ
wto, 15 cze 2010 - 12:14
Mój niegarniturowy, ale żadnych ozdóbek nie nosi. Nawet zegarka, mimo że ma trzy, bo Teściowie jakos nie mogli uwierzyć, że nie nosi nie dlatego, że nie ma icon_wink.gif
Obrączki też nie nosi, bo pracuje ze smarami, maszynami i obrączka przeszkadzała. Leżała sobie w domu, aż przyszli złodzieje... icon_sad.gif

Rzemyczki, łańcuszki ??? Nigdy w życiu.

Ten post edytował Agnieszka AZJ wto, 15 cze 2010 - 12:28
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 15 cze 2010 - 12:14
Post #7

Mój niegarniturowy, ale żadnych ozdóbek nie nosi. Nawet zegarka, mimo że ma trzy, bo Teściowie jakos nie mogli uwierzyć, że nie nosi nie dlatego, że nie ma icon_wink.gif
Obrączki też nie nosi, bo pracuje ze smarami, maszynami i obrączka przeszkadzała. Leżała sobie w domu, aż przyszli złodzieje... icon_sad.gif

Rzemyczki, łańcuszki ??? Nigdy w życiu.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
agabr
wto, 15 cze 2010 - 12:17
Oj Agnieszka trywializujesz nie rzemyczki a porzadne rzemienie .b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post wto, 15 cze 2010 - 12:17
Post #8

Oj Agnieszka trywializujesz nie rzemyczki a porzadne rzemienie .b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
Tatuś Muminka
gozar
wto, 15 cze 2010 - 12:18
Mój złoty skromny łańcuszek nosi. Ale nie wyobrażam go sobie w koralikach czy rzemieniu. Chyba mnie to nie pociąga.
edit : ten łańcuszek też najchętniej zabrałabym mu.

Ten post edytował gozar wto, 15 cze 2010 - 12:19
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post wto, 15 cze 2010 - 12:18
Post #9

Mój złoty skromny łańcuszek nosi. Ale nie wyobrażam go sobie w koralikach czy rzemieniu. Chyba mnie to nie pociąga.
edit : ten łańcuszek też najchętniej zabrałabym mu.

--------------------
Berek

Go??







post wto, 15 cze 2010 - 12:26
Post #10

Są tacy, do których pasuje i tacy, do których nie pasuje.
Mój kolega, z którym się znamy jeszcze z liceum, jest takim typem, u którego te jakieś rzemyki czy koraliki nie tylko mnie nie rażą, ale bardzo mi się podobają. Tymczasem niemal każdy inny facet z czymś takim budzi moją szczerą niechęć.
Maradonie długo nie mogłam wybaczyć kolczyka - aż mu go w końcu ukradli, i dobrze mu tak 06.gif

Ale jest jeden rodzaj "zawieszki", który mi się nieodmiennie podoba - nieśmiertelnik 37.gif Mam na myśli nie sam gadżet, tylko nieśmiertelnik jako element wojskowego osobnika.
gravida
wto, 15 cze 2010 - 12:31
Moj ma paskudny zloty lancuszek. Nie dosc, ze dostal go od tesciowej (matki swej czyli), to jeszcze jest to krzyzyk, ktory ma go 'chronic', czy sciagac blogolswienstwa, wiec rzecz nie do ruszenia, mimo ze mnie o gesia skorke widok ww. przyprawia. Nie znosze bizuterii z zoltego zlota.
Rzemienie tak, koraliki juz nie. Podobaja mi sie, tyle, ze na moim chlopie tego nie widze. Nie ten typ. Zegarkow nie nosi, obraczke tak. Wlosy na cale szczescie obcial, bo swego czasu a i owszem nosil dluuugie.
gravida


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,536
Dołączył: pon, 16 lis 09 - 06:28
Nr użytkownika: 30,154




post wto, 15 cze 2010 - 12:31
Post #11

Moj ma paskudny zloty lancuszek. Nie dosc, ze dostal go od tesciowej (matki swej czyli), to jeszcze jest to krzyzyk, ktory ma go 'chronic', czy sciagac blogolswienstwa, wiec rzecz nie do ruszenia, mimo ze mnie o gesia skorke widok ww. przyprawia. Nie znosze bizuterii z zoltego zlota.
Rzemienie tak, koraliki juz nie. Podobaja mi sie, tyle, ze na moim chlopie tego nie widze. Nie ten typ. Zegarkow nie nosi, obraczke tak. Wlosy na cale szczescie obcial, bo swego czasu a i owszem nosil dluuugie.

--------------------
jaAga*
wto, 15 cze 2010 - 12:34
Mój mąż czasem nosi takie drewniane koraliki przy szyi...dopóki mu któraś córka nie urwie....aktualnie nie ma- nawet dobrze w nich wygląda.
Natomiast nie ciepię sygnetów na palcach u panów- normalnie dla mnie to obciach.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 15 cze 2010 - 12:34
Post #12

Mój mąż czasem nosi takie drewniane koraliki przy szyi...dopóki mu któraś córka nie urwie....aktualnie nie ma- nawet dobrze w nich wygląda.
Natomiast nie ciepię sygnetów na palcach u panów- normalnie dla mnie to obciach.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 15 cze 2010 - 13:14
Post #13

Jak dla mnie ok jeśli to typ chłopca z Kalifornii natomiast u wszelkich innych mężczyzn nie znoszę biżuterii, poza obrączką i zegarkiem (mój mąż uwielbia zegarki). Zresztą takiemu chłopcu surferowcu yo i za dłyugie włosy i japonki pasują. Ah rozmarzyłam się icon_smile.gif

pcola
wto, 15 cze 2010 - 13:31
Mój jako stary punk ma pozostałość - dziurki w uszach (w sumie chyba 8 szt.)
Nie znałam go na tym etapie jego życia, więc mnie nie zraziło do niego 06.gif

Teraz nosi jedynie obrączkę. Chyba by padł trupem, gdybym mu zaproponowała noszenie
czegoś więcej.

Wszystko zależy od typu mężczyzny, chociaż żaden nie podoba mi się w bransoletce,
czy łańcuszku/łańcuchu na szyi.

Podobnie jak Berek uwielbiam nieśmiertelniki, ale tu chyba wychodzi moja słabość
do militariów (tu powinna być ikonka "maślane oczy").
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post wto, 15 cze 2010 - 13:31
Post #14

Mój jako stary punk ma pozostałość - dziurki w uszach (w sumie chyba 8 szt.)
Nie znałam go na tym etapie jego życia, więc mnie nie zraziło do niego 06.gif

Teraz nosi jedynie obrączkę. Chyba by padł trupem, gdybym mu zaproponowała noszenie
czegoś więcej.

Wszystko zależy od typu mężczyzny, chociaż żaden nie podoba mi się w bransoletce,
czy łańcuszku/łańcuchu na szyi.

Podobnie jak Berek uwielbiam nieśmiertelniki, ale tu chyba wychodzi moja słabość
do militariów (tu powinna być ikonka "maślane oczy").

--------------------



--------------------------
Latte_macchiato
wto, 15 cze 2010 - 13:56
CYTAT(agabr @ Tue, 15 Jun 2010 - 13:07) *
No wlasnie bralam czlowieka z dlugimi wlosami , ktore natychmiast obcielam w ramach zwiazkowej inicjacji , teraz ma zakola wiec dlugim wlosom dziekujemy , generalnie jak z goscia w garniturze zrobic dzikusa to jest moje zadanie na dzis.b



Ja też brałam z długimi włosami ..a już męża mam z krótkimi icon_sad.gif ale kupiłam, w Aparcie, bransoletkę połączenie skóry i stali , dałam zrobić wewnątrz grawer i nosi .. w weekendy icon_wink.gif a na szyję kupiłam naszyjnik ..rzemień z egipskim krzyżem życia 'ANKH' i nosi codziennie tzn nie zdejmuje icon_wink.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post wto, 15 cze 2010 - 13:56
Post #15

CYTAT(agabr @ Tue, 15 Jun 2010 - 13:07) *
No wlasnie bralam czlowieka z dlugimi wlosami , ktore natychmiast obcielam w ramach zwiazkowej inicjacji , teraz ma zakola wiec dlugim wlosom dziekujemy , generalnie jak z goscia w garniturze zrobic dzikusa to jest moje zadanie na dzis.b



Ja też brałam z długimi włosami ..a już męża mam z krótkimi icon_sad.gif ale kupiłam, w Aparcie, bransoletkę połączenie skóry i stali , dałam zrobić wewnątrz grawer i nosi .. w weekendy icon_wink.gif a na szyję kupiłam naszyjnik ..rzemień z egipskim krzyżem życia 'ANKH' i nosi codziennie tzn nie zdejmuje icon_wink.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
agabr
wto, 15 cze 2010 - 14:04
CYTAT(jully @ Tue, 15 Jun 2010 - 14:14) *
Jak dla mnie ok jeśli to typ chłopca z Kalifornii natomiast u wszelkich innych mężczyzn nie znoszę biżuterii, poza obrączką i zegarkiem (mój mąż uwielbia zegarki). Zresztą takiemu chłopcu surferowcu yo i za dłyugie włosy i japonki pasują. Ah rozmarzyłam się icon_smile.gif

e wlasnie to juz jest wtedy takie dookreslone ,a jak spod koszuli garniturowej wystaje kawal rzemienia to taki mily dysonans dla oka.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post wto, 15 cze 2010 - 14:04
Post #16

CYTAT(jully @ Tue, 15 Jun 2010 - 14:14) *
Jak dla mnie ok jeśli to typ chłopca z Kalifornii natomiast u wszelkich innych mężczyzn nie znoszę biżuterii, poza obrączką i zegarkiem (mój mąż uwielbia zegarki). Zresztą takiemu chłopcu surferowcu yo i za dłyugie włosy i japonki pasują. Ah rozmarzyłam się icon_smile.gif

e wlasnie to juz jest wtedy takie dookreslone ,a jak spod koszuli garniturowej wystaje kawal rzemienia to taki mily dysonans dla oka.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
Tatuś Muminka
rysa154
wto, 15 cze 2010 - 14:04
właśnie chyba autorce chodziło o cos takiego o czym pisze Prada...

chociaz szczerze to niewyobrażam sobie faceta w garniturze z rzemieniem, jakos mi sie to gryzie....

z sygnetow to dla faceta jedynie pierscien atlantow mi sie podoba...a tak zloto i srebro w postaci bransolet i lancuszkow tak,rzemienie tez, byle nie bylo przesadzone jak u jakiegos karka 37.gif
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post wto, 15 cze 2010 - 14:04
Post #17

właśnie chyba autorce chodziło o cos takiego o czym pisze Prada...

chociaz szczerze to niewyobrażam sobie faceta w garniturze z rzemieniem, jakos mi sie to gryzie....

z sygnetow to dla faceta jedynie pierscien atlantow mi sie podoba...a tak zloto i srebro w postaci bransolet i lancuszkow tak,rzemienie tez, byle nie bylo przesadzone jak u jakiegos karka 37.gif

--------------------


Latte_macchiato
wto, 15 cze 2010 - 14:11
Mojemu mężowi bardzo pasuje taki rodzaj biżuterii ...złoto i inne odpada. Poza tym uwielbiam "ubierać" Go luzacko.. do ślubu poszedł w jasnym, beżowo-kremowym, garniturze, z odpiętą i wyjętą na wierz koszulą ... jak Jean Reno .. bez żadnych krawatów, muszek itd icon_wink.gif aż sobie foty obejrzę dla przypomnienia icon_wink.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post wto, 15 cze 2010 - 14:11
Post #18

Mojemu mężowi bardzo pasuje taki rodzaj biżuterii ...złoto i inne odpada. Poza tym uwielbiam "ubierać" Go luzacko.. do ślubu poszedł w jasnym, beżowo-kremowym, garniturze, z odpiętą i wyjętą na wierz koszulą ... jak Jean Reno .. bez żadnych krawatów, muszek itd icon_wink.gif aż sobie foty obejrzę dla przypomnienia icon_wink.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
rysa154
wto, 15 cze 2010 - 14:12
jak facet w koszuli garniturowej to rzemien tak...zreszta garnitury tez są różne i jak taki sportowy to tez moglby byc...

rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post wto, 15 cze 2010 - 14:12
Post #19

jak facet w koszuli garniturowej to rzemien tak...zreszta garnitury tez są różne i jak taki sportowy to tez moglby byc...



--------------------


chaton
wto, 15 cze 2010 - 14:14
QUOTE(Prada @ Tue, 15 Jun 2010 - 15:11) *
Mojemu mężowi bardzo pasuje taki rodzaj biżuterii ...złoto i inne odpada. Poza tym uwielbiam "ubierać" Go luzacko.. do ślubu poszedł w jasnym, beżowo-kremowym, garniturze, z odpiętą i wyjętą na wierz koszulą ... jak Jean Reno .. bez żadnych krawatów, muszek itd icon_wink.gif aż sobie foty obejrzę dla przypomnienia icon_wink.gif


Prada, a moze bys wrzucila fotke? icon_wink.gif

Ja w ogole nie lubie facetow w garniturze, czuje sie jak w biurze, brrr! Choc teraz nawet u konsultantow jest tendencja casual. Na szczescie moj po kominach nie biega w gajerku, wiec nie ma szans.

Ten post edytował chaton wto, 15 cze 2010 - 14:15
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post wto, 15 cze 2010 - 14:14
Post #20

QUOTE(Prada @ Tue, 15 Jun 2010 - 15:11) *
Mojemu mężowi bardzo pasuje taki rodzaj biżuterii ...złoto i inne odpada. Poza tym uwielbiam "ubierać" Go luzacko.. do ślubu poszedł w jasnym, beżowo-kremowym, garniturze, z odpiętą i wyjętą na wierz koszulą ... jak Jean Reno .. bez żadnych krawatów, muszek itd icon_wink.gif aż sobie foty obejrzę dla przypomnienia icon_wink.gif


Prada, a moze bys wrzucila fotke? icon_wink.gif

Ja w ogole nie lubie facetow w garniturze, czuje sie jak w biurze, brrr! Choc teraz nawet u konsultantow jest tendencja casual. Na szczescie moj po kominach nie biega w gajerku, wiec nie ma szans.

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
> męska biżuteria
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 17:09
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama