Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Kwietniaki 2011 cz.2 :)

, Gadamy i niezle dokazujemy :)
> , Gadamy i niezle dokazujemy :)
mikkowska
nie, 04 mar 2012 - 21:44
Piękne...
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post nie, 04 mar 2012 - 21:44
Post #21

Piękne...

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
annad
pon, 05 mar 2012 - 09:41
Aniu sliczne z Was panienki icon_smile.gif

Ja rozpoczynam od dziś tydzień popołudniówek co równa sie przedpołudniowymi zabawami z Zosią icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post pon, 05 mar 2012 - 09:41
Post #22

Aniu sliczne z Was panienki icon_smile.gif

Ja rozpoczynam od dziś tydzień popołudniówek co równa sie przedpołudniowymi zabawami z Zosią icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
captain.jmw
wto, 06 mar 2012 - 19:57
MiE, oczywiście, że pamiętam...icon_smile.gif
Wojtuś siada coraz częściej, podciaga się do stania le trzeba mu ciutkę pomóc, żeby stanął a potem to już stoi w łóżeczku czy kojcu jak się rantu trzyma, nawet próbuje się puszczać jedną rączką ale to jeszcze nie to icon_wink.gif
Chodzimy na spacerki i się hartujemy, Wojtuś szczęśliwy na polu bardzo, rozgląda się na wszystkie strony, a czasem chce wyłazić z wózka...
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
Skąd: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post wto, 06 mar 2012 - 19:57
Post #23

MiE, oczywiście, że pamiętam...icon_smile.gif
Wojtuś siada coraz częściej, podciaga się do stania le trzeba mu ciutkę pomóc, żeby stanął a potem to już stoi w łóżeczku czy kojcu jak się rantu trzyma, nawet próbuje się puszczać jedną rączką ale to jeszcze nie to icon_wink.gif
Chodzimy na spacerki i się hartujemy, Wojtuś szczęśliwy na polu bardzo, rozgląda się na wszystkie strony, a czasem chce wyłazić z wózka...

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
corti
śro, 07 mar 2012 - 09:53
Ładna pogoda i forum zamarło icon_smile.gif

My jutro szczepienie bardzo zaległe, poza tym dużo spacerujemy mimo mroziku, bo słonko piękne

Oli to wstaje o 4 i już ubiera się do wyjścia icon_smile.gif znów szaleje na placach zabaw to doczekać się nie może icon_razz.gif Maja uwielbia ślizgawki i skubana odważna jest, bo karze się sadzać i ręce zabierać, sama dupcią się odpycha i zjeżdża icon_smile.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post śro, 07 mar 2012 - 09:53
Post #24

Ładna pogoda i forum zamarło icon_smile.gif

My jutro szczepienie bardzo zaległe, poza tym dużo spacerujemy mimo mroziku, bo słonko piękne

Oli to wstaje o 4 i już ubiera się do wyjścia icon_smile.gif znów szaleje na placach zabaw to doczekać się nie może icon_razz.gif Maja uwielbia ślizgawki i skubana odważna jest, bo karze się sadzać i ręce zabierać, sama dupcią się odpycha i zjeżdża icon_smile.gif

--------------------


Olencja
śro, 07 mar 2012 - 14:45
Cześć dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie...

melduję, że żyjemy i mamy się dobrze, ale niestety nie mam czasu na forum, więc proszę o usunięcie z listy kwietniówek.
To trochę bez sensu żebym tam była, od pół roku nic nie napisałam....

pozdrawiamy razem z Zosią
Olencja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 383
Dołączył: wto, 11 maj 10 - 13:06
Nr użytkownika: 32,914




post śro, 07 mar 2012 - 14:45
Post #25

Cześć dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie...

melduję, że żyjemy i mamy się dobrze, ale niestety nie mam czasu na forum, więc proszę o usunięcie z listy kwietniówek.
To trochę bez sensu żebym tam była, od pół roku nic nie napisałam....

pozdrawiamy razem z Zosią

--------------------

Maksima
czw, 08 mar 2012 - 12:26
No to nieźle, ja na was czekam na forum, już miałam pisać, że nikogo już dłuższą chwilę tu niema, a tu się okazuje, że ten wątek zablokowany. Ledwo was znalazłam 41.gif Ja dziś umieszczałam fotki na jednej ze stronek społecznościowych i postanowiłam się podzielić z wami jednym zdjęciem swojego Timurka, no dobra, dwoma 06.gif



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Dobra, i jeszcze jedno - wspólna kąpiel, niestety, nie mamy wanny (a strasznie lubią się kąpać razem), to muszą siedzieć pod prysznicem, a wanienka poszła w zapomnienie



Uploaded with ImageShack.us


Olencja, bardzo szkoda, że nie mam możliwości choć od czasu do czasu wchodzić na forum i przeżywać razem z nami te najpiękniejsze chwilę, patrząc, jak rosną dzieciaczki i wspominać czasy, kiedy wszystkie razem czekałyśmy na pojawienie się na świecie naszych bobasów 06.gif

Maksima


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 101
Dołączył: śro, 12 sty 11 - 23:51
Skąd: podkarpackie
Nr użytkownika: 35,427




post czw, 08 mar 2012 - 12:26
Post #26

No to nieźle, ja na was czekam na forum, już miałam pisać, że nikogo już dłuższą chwilę tu niema, a tu się okazuje, że ten wątek zablokowany. Ledwo was znalazłam 41.gif Ja dziś umieszczałam fotki na jednej ze stronek społecznościowych i postanowiłam się podzielić z wami jednym zdjęciem swojego Timurka, no dobra, dwoma 06.gif



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Dobra, i jeszcze jedno - wspólna kąpiel, niestety, nie mamy wanny (a strasznie lubią się kąpać razem), to muszą siedzieć pod prysznicem, a wanienka poszła w zapomnienie



Uploaded with ImageShack.us


Olencja, bardzo szkoda, że nie mam możliwości choć od czasu do czasu wchodzić na forum i przeżywać razem z nami te najpiękniejsze chwilę, patrząc, jak rosną dzieciaczki i wspominać czasy, kiedy wszystkie razem czekałyśmy na pojawienie się na świecie naszych bobasów 06.gif



--------------------



corti
pią, 09 mar 2012 - 06:35
Maksima, ale masz radosnych synów icon_smile.gif moi też kąpią się razem icon_smile.gifw brodziku, ale mamy wysoki na 80cm, więc dla nich póki co to jak wanienka icon_smile.gif

My po szczepieniu Maja waży 9200, a mierzy raptem 68do tego ona taka ubita jest jak to nazwał lekarz, bo na opko mówi, że nie dał by jej 8kg icon_smile.gif Dowiedziałam się też, że skoro idzie do żłobka przysługuje jej dodatkowe darmowe szczepienie przeciwko wiatrówce. Może komuś ta informacja się przyda.

AniuK jak kolejne dni bez cyca??

Mikkowska, a u Ciebie jak rekrutacja do policji??

Dużo szczęscia, radości, uśmiechu, zdrówka dla Zosieńki icon_smile.gif aby ten dzien był dla Was niezapomniany, jak to było rok temu icon_smile.gif


Ten post edytował corti sob, 10 mar 2012 - 08:22
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post pią, 09 mar 2012 - 06:35
Post #27

Maksima, ale masz radosnych synów icon_smile.gif moi też kąpią się razem icon_smile.gifw brodziku, ale mamy wysoki na 80cm, więc dla nich póki co to jak wanienka icon_smile.gif

My po szczepieniu Maja waży 9200, a mierzy raptem 68do tego ona taka ubita jest jak to nazwał lekarz, bo na opko mówi, że nie dał by jej 8kg icon_smile.gif Dowiedziałam się też, że skoro idzie do żłobka przysługuje jej dodatkowe darmowe szczepienie przeciwko wiatrówce. Może komuś ta informacja się przyda.

AniuK jak kolejne dni bez cyca??

Mikkowska, a u Ciebie jak rekrutacja do policji??

Dużo szczęscia, radości, uśmiechu, zdrówka dla Zosieńki icon_smile.gif aby ten dzien był dla Was niezapomniany, jak to było rok temu icon_smile.gif


--------------------


kasiaaa82
sob, 10 mar 2012 - 17:04
Zosiu sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam.....
kasiaaa82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 931
Dołączył: sob, 20 mar 10 - 21:23
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 32,211




post sob, 10 mar 2012 - 17:04
Post #28

Zosiu sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam.....


--------------------






Uploaded with ImageShack.us
annad
nie, 11 mar 2012 - 10:08
Kasiu, Paulinko dziękuje za życzenia w imieniu Zosi icon_smile.gif Nie dotrwaliśmy do godziny urodzeniowej Zosi czyli do 23.53 ... padliśmy po imprezie urodzinowej icon_smile.gif Był super tort, balony, serpentyny, goście no i prezenty icon_smile.gif Cieszę się, że mam to juz za sobą, kolejna impreza w lokalu icon_smile.gif Pozniej zdjecia wrzucę
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post nie, 11 mar 2012 - 10:08
Post #29

Kasiu, Paulinko dziękuje za życzenia w imieniu Zosi icon_smile.gif Nie dotrwaliśmy do godziny urodzeniowej Zosi czyli do 23.53 ... padliśmy po imprezie urodzinowej icon_smile.gif Był super tort, balony, serpentyny, goście no i prezenty icon_smile.gif Cieszę się, że mam to juz za sobą, kolejna impreza w lokalu icon_smile.gif Pozniej zdjecia wrzucę

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
aniakuleczka
pon, 12 mar 2012 - 12:24
Niesmowite - Zośka - STO LAT!!!! icon_smile.gif

aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pon, 12 mar 2012 - 12:24
Post #30

Niesmowite - Zośka - STO LAT!!!! icon_smile.gif



--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
ciepła
pon, 12 mar 2012 - 22:18
Hej!

Ja sobie zalozylam szlaban na forum (na pisanie, bo podczytywalam, no w koncu bez przesady), bo walczylam z sesjami, ale 24 ezaminy i zaliczenia odfajkowane.

Mloda chodzi troche, na razie rekord to 15 krokow, ale woli raczkowac alb przytrzymac sie mebli. Wszystko wywleka i ulubiona zabawa to "y ma eee" (nie ma jest icon_smile.gif ).

Musze uzupelnic zdjecia i przegrac je do picassy. Ale kiedy?

Gratulacje dla jubilatow i jubilatek icon_smile.gif

j. i j.


(automatyczna korekta nie dziala i nie mam polskich znakow - przepraszam)
ciepła


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 201
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 10:51
Skąd: Malopolska
Nr użytkownika: 411




post pon, 12 mar 2012 - 22:18
Post #31

Hej!

Ja sobie zalozylam szlaban na forum (na pisanie, bo podczytywalam, no w koncu bez przesady), bo walczylam z sesjami, ale 24 ezaminy i zaliczenia odfajkowane.

Mloda chodzi troche, na razie rekord to 15 krokow, ale woli raczkowac alb przytrzymac sie mebli. Wszystko wywleka i ulubiona zabawa to "y ma eee" (nie ma jest icon_smile.gif ).

Musze uzupelnic zdjecia i przegrac je do picassy. Ale kiedy?

Gratulacje dla jubilatow i jubilatek icon_smile.gif

j. i j.


(automatyczna korekta nie dziala i nie mam polskich znakow - przepraszam)

--------------------
Boroweczka 13.04.2011 :)
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 13 mar 2012 - 08:37
Post #32

Lelek znów był w szpitalu, na szczęście jesteśmy już w domu. Jeszcze na antybiotyku doustnym ale jest znacznie lepiej (ma zapalenie płuc)

Zosieńko wszystkiego najlepszego. Samych cudowności


Jakie macie pomysły na prezenty urodzinowe, bo ja nie mam zielonego pojęcia co kupić Lelkowi.
corti
wto, 13 mar 2012 - 10:14
Tak, tak ja też czekam na Wasze pomysły na prezenty, bo ja zupełnie bez weny jestem, a wszystko co wymyślę to już mamy po Oleczku icon_sad.gif

Jully dużo zdrówka dla Lelka icon_sad.gif

Ciepła gratulacje zdanych egzaminów

Annad gdzie te zdjęcia??
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post wto, 13 mar 2012 - 10:14
Post #33

Tak, tak ja też czekam na Wasze pomysły na prezenty, bo ja zupełnie bez weny jestem, a wszystko co wymyślę to już mamy po Oleczku icon_sad.gif

Jully dużo zdrówka dla Lelka icon_sad.gif

Ciepła gratulacje zdanych egzaminów

Annad gdzie te zdjęcia??

--------------------


captain.jmw
wto, 13 mar 2012 - 10:44
Nie na urodziny ale kupiłam Wojtusiowi zestaw trzech gadżetów: smartfon, klucze i pilota - wszystko wygląda jak prawdziwe i dźwięki też autentyczne, jak wciskacz na obrazek (ikonka?) z pocztą to gada-masz wiadomość, jak na wiadomości to o pogodzie itd... klucze są trzy i przy nich jest: dźwięk otwieranego pilotem auta, dzownek do domu, ruszające auto i trabiące, a napilocie-wiadomo.
Odiążyłam trochę nasze prawdziwe piloty i telefony icon_wink.gif

edit: lit.

Ten post edytował agawhite wto, 13 mar 2012 - 10:46
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
Skąd: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post wto, 13 mar 2012 - 10:44
Post #34

Nie na urodziny ale kupiłam Wojtusiowi zestaw trzech gadżetów: smartfon, klucze i pilota - wszystko wygląda jak prawdziwe i dźwięki też autentyczne, jak wciskacz na obrazek (ikonka?) z pocztą to gada-masz wiadomość, jak na wiadomości to o pogodzie itd... klucze są trzy i przy nich jest: dźwięk otwieranego pilotem auta, dzownek do domu, ruszające auto i trabiące, a napilocie-wiadomo.
Odiążyłam trochę nasze prawdziwe piloty i telefony icon_wink.gif

edit: lit.

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
annad
wto, 13 mar 2012 - 16:03
Aniu, Ciepła, Julia dziekuję za życzenia dla Zosi icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post wto, 13 mar 2012 - 16:03
Post #35

Aniu, Ciepła, Julia dziekuję za życzenia dla Zosi icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
mikkowska
wto, 13 mar 2012 - 20:10
Julia zdrowia dla Lelka!

Ciepła powodzenia na sesji.

Aniu D. to Ty już po jesteś icon_razz.gif Teraz Julia potem ja icon_wink.gif

Agatko daj linki do tych gadżetów, bo u mnie też Olek ma swoje uniwersalnego pilota i szczerze, to nieźle sobie z nim radzi icon_wink.gif

Paulina no my mamy pierwszaczków to kolekcjonujemy wszystko przy okazji dla kolejnych dzieci icon_razz.gif

Co do policji, to nie wiem, rozmowa z psychologiem tak mnie wymordowała, że jak wyszłam po tych 2 godzinach testów i 40 min rozmowy z panią "psycholożką" to nie wiedziałam w którą stronę mam iść icon_razz.gif Generalnie nie wiem jak mnie odebrała, czekam na telefon do 3 tygodni. Raczej nie udało się, no cóż takie życie icon_biggrin.gif Ale przynajmniej nie będę sobie pluła w twarz, że nie spróbowałam.
Jutro Olek idzie pierwszy raz do żłobka, dziś poznał swoją wychowawczynię. Zobaczymy jak im pójdzie grupa 12 dzieci i 3 panie. Trzymajcie kciuki.

Co do prezentów to mama kupuje Olkowi rowerek, taki na teraz a później można ściągnąć cały ten osprzęt dodatkowego sterowania i dziecko może jeździć samo. Chrzestny pytał się czy dać kasę, w sumie to nie wiem, ale Olek tak urósł, że za kaskę coś bym mu tam kupiła do ubrania. Dziś zaliczyliśmy sklepy z obuwiem mam problem natury genetycznej. Mąż i cała jego rodzina mają wysokie podbicie stopy no i Lolek oczywiście też. Nie wszystkie buty na niego pasują, ale nowe mu się chyba podobają i zasuwa w nich nieziemsko. Teraz już on chodzić nie chce, a biegać i przewraca się o wszystko.

Ot tyle. Marzy mi się powrót na południe.. Rodzina rodziną, ale tam trochę łatwiej o lepszą pracę. Cóż czekamy na dobry moment...
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post wto, 13 mar 2012 - 20:10
Post #36

Julia zdrowia dla Lelka!

Ciepła powodzenia na sesji.

Aniu D. to Ty już po jesteś icon_razz.gif Teraz Julia potem ja icon_wink.gif

Agatko daj linki do tych gadżetów, bo u mnie też Olek ma swoje uniwersalnego pilota i szczerze, to nieźle sobie z nim radzi icon_wink.gif

Paulina no my mamy pierwszaczków to kolekcjonujemy wszystko przy okazji dla kolejnych dzieci icon_razz.gif

Co do policji, to nie wiem, rozmowa z psychologiem tak mnie wymordowała, że jak wyszłam po tych 2 godzinach testów i 40 min rozmowy z panią "psycholożką" to nie wiedziałam w którą stronę mam iść icon_razz.gif Generalnie nie wiem jak mnie odebrała, czekam na telefon do 3 tygodni. Raczej nie udało się, no cóż takie życie icon_biggrin.gif Ale przynajmniej nie będę sobie pluła w twarz, że nie spróbowałam.
Jutro Olek idzie pierwszy raz do żłobka, dziś poznał swoją wychowawczynię. Zobaczymy jak im pójdzie grupa 12 dzieci i 3 panie. Trzymajcie kciuki.

Co do prezentów to mama kupuje Olkowi rowerek, taki na teraz a później można ściągnąć cały ten osprzęt dodatkowego sterowania i dziecko może jeździć samo. Chrzestny pytał się czy dać kasę, w sumie to nie wiem, ale Olek tak urósł, że za kaskę coś bym mu tam kupiła do ubrania. Dziś zaliczyliśmy sklepy z obuwiem mam problem natury genetycznej. Mąż i cała jego rodzina mają wysokie podbicie stopy no i Lolek oczywiście też. Nie wszystkie buty na niego pasują, ale nowe mu się chyba podobają i zasuwa w nich nieziemsko. Teraz już on chodzić nie chce, a biegać i przewraca się o wszystko.

Ot tyle. Marzy mi się powrót na południe.. Rodzina rodziną, ale tam trochę łatwiej o lepszą pracę. Cóż czekamy na dobry moment...

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
corti
śro, 14 mar 2012 - 08:27
U mnie dzieciaki też mają wysokie podbicie i nie zawsze wszystkie buty wchodzą icon_sad.gif

Trzymamy kciuki z Oleczka w żłobku icon_smile.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post śro, 14 mar 2012 - 08:27
Post #37

U mnie dzieciaki też mają wysokie podbicie i nie zawsze wszystkie buty wchodzą icon_sad.gif

Trzymamy kciuki z Oleczka w żłobku icon_smile.gif

--------------------


aniakuleczka
śro, 14 mar 2012 - 11:39
Daria, a testy fizyczne przeszłaś?

Helenka na razie buty zakłada tylko do dekoracji, bo lepiej się uczyć chodzić boso,
ale ona dopiero się uczy.
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post śro, 14 mar 2012 - 11:39
Post #38

Daria, a testy fizyczne przeszłaś?

Helenka na razie buty zakłada tylko do dekoracji, bo lepiej się uczyć chodzić boso,
ale ona dopiero się uczy.

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
corti
śro, 14 mar 2012 - 11:49
Nasza już buszuje za rękę po parkach i placach zabaw na boso nie da rady 29.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post śro, 14 mar 2012 - 11:49
Post #39

Nasza już buszuje za rękę po parkach i placach zabaw na boso nie da rady 29.gif

--------------------


annad
śro, 14 mar 2012 - 15:45
Aniu odpowiem w imieniu Darii...testy sprawnościowe są na samym początku potem psycholog icon_smile.gif
Julia zdrowia dla Leo!
Daria przestań tak bez wiary podchodzic do wyników z multiselectu! Będzie dobrze...szykuj sie na obiegówke z lekarzami icon_smile.gif Jak Olek w żłobku?


Zosia dostała pieniądze, troche ciuszków, zabawki i rowerek icon_smile.gif O taki ---> https://allegro.pl/az-sliczny-rowerek-hello...2180562608.html

Ten post edytował annad śro, 14 mar 2012 - 15:51
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post śro, 14 mar 2012 - 15:45
Post #40

Aniu odpowiem w imieniu Darii...testy sprawnościowe są na samym początku potem psycholog icon_smile.gif
Julia zdrowia dla Leo!
Daria przestań tak bez wiary podchodzic do wyników z multiselectu! Będzie dobrze...szykuj sie na obiegówke z lekarzami icon_smile.gif Jak Olek w żłobku?


Zosia dostała pieniądze, troche ciuszków, zabawki i rowerek icon_smile.gif O taki ---> https://allegro.pl/az-sliczny-rowerek-hello...2180562608.html

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
> Kwietniaki 2011 cz.2 :), Gadamy i niezle dokazujemy :)
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 08:34
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama