Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Kwietniaki 2011 cz.2 :)

, Gadamy i niezle dokazujemy :)
> , Gadamy i niezle dokazujemy :)
mikkowska
śro, 14 mar 2012 - 18:57
Tak jak Ania pisze, najpierw są testy sprawnościowe a potem jest test psychologiczny icon_smile.gif Sprawnościowy zdałam z 7 sekundowym zapasem;)

Aniu D. fajny rowerek, my mamy dostać podobny. A ciuszki zawsze się przydadzą.
Widzisz Aniu jakoś wolę się miło zaskoczyć niż zawieść. Jeśli się dostanę to w maju bankowo wpadamy rodzinnie i opijamy sukces icon_wink.gif

Olek zaliczył żłobek bez problemowo, grzecznie bawił się i tańczył, tylko mało spał podobno ok 40 min. Pewnie trochę pospał jak tata go wiózł wózkiem. Teraz nie jesteśmy mobilni, więc wszystko załatwiamy pieszo. Dość zdrowo icon_smile.gif Jutro drugi dzień przyswajania.

Jak usypiacie Wasze dzieci? "Mamy cycowe" niech się nie odzywają bo sprawa jest raczej oczywista icon_biggrin.gif

Dobra idziemy się kąpać.

Dobranoc Mamuśki i Maluchy
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post śro, 14 mar 2012 - 18:57
Post #41

Tak jak Ania pisze, najpierw są testy sprawnościowe a potem jest test psychologiczny icon_smile.gif Sprawnościowy zdałam z 7 sekundowym zapasem;)

Aniu D. fajny rowerek, my mamy dostać podobny. A ciuszki zawsze się przydadzą.
Widzisz Aniu jakoś wolę się miło zaskoczyć niż zawieść. Jeśli się dostanę to w maju bankowo wpadamy rodzinnie i opijamy sukces icon_wink.gif

Olek zaliczył żłobek bez problemowo, grzecznie bawił się i tańczył, tylko mało spał podobno ok 40 min. Pewnie trochę pospał jak tata go wiózł wózkiem. Teraz nie jesteśmy mobilni, więc wszystko załatwiamy pieszo. Dość zdrowo icon_smile.gif Jutro drugi dzień przyswajania.

Jak usypiacie Wasze dzieci? "Mamy cycowe" niech się nie odzywają bo sprawa jest raczej oczywista icon_biggrin.gif

Dobra idziemy się kąpać.

Dobranoc Mamuśki i Maluchy

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
Skąd: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post śro, 14 mar 2012 - 20:09
Post #42

Daria
https://www.mothercare.com/Early-Learning-C...;qid=1331752126

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
aniakuleczka
czw, 15 mar 2012 - 15:26
Daria - no to gratuluję testu sprawnościowego - respect, pozostałe pewnie też zdasz z dużym zapasem icon_smile.gif

Ja Helenkę usypiam na dwa sposoby - albo biorę do łóżka i opowiadam bajki i przytulam
albo zmęczoną kładę do łóżeczka i wychodze (czasem płacze ok 2 minut)
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post czw, 15 mar 2012 - 15:26
Post #43

Daria - no to gratuluję testu sprawnościowego - respect, pozostałe pewnie też zdasz z dużym zapasem icon_smile.gif

Ja Helenkę usypiam na dwa sposoby - albo biorę do łóżka i opowiadam bajki i przytulam
albo zmęczoną kładę do łóżeczka i wychodze (czasem płacze ok 2 minut)


--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
annad
czw, 15 mar 2012 - 20:23
U mnie jest standard z usypianiem...po kąpieli Zosia dostaje butle mleka, która trzyma sobie sama icon_smile.gif jak wypije zabieram butelkę i wychodzę. Czasem musze z 4-5 razy wejść do niej i ja połozyć bo Zosia często wstaje tańczy i śpiewa icon_smile.gif Zazwyczaj usypianie trwa jakies 20-30 minut icon_smile.gif

Daria ja myslę, że jak przejdziesz wszystko spiewająco to przyjedziecie do Poznania na oblewanie Twego sukcesu! Jak będziesz miec jakieś info o multiselekcie to daj znać. Buziaki dla Olka za dzielność w żłobku icon_smile.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post czw, 15 mar 2012 - 20:23
Post #44

U mnie jest standard z usypianiem...po kąpieli Zosia dostaje butle mleka, która trzyma sobie sama icon_smile.gif jak wypije zabieram butelkę i wychodzę. Czasem musze z 4-5 razy wejść do niej i ja połozyć bo Zosia często wstaje tańczy i śpiewa icon_smile.gif Zazwyczaj usypianie trwa jakies 20-30 minut icon_smile.gif

Daria ja myslę, że jak przejdziesz wszystko spiewająco to przyjedziecie do Poznania na oblewanie Twego sukcesu! Jak będziesz miec jakieś info o multiselekcie to daj znać. Buziaki dla Olka za dzielność w żłobku icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
ania.m
sob, 17 mar 2012 - 12:13
To i ja się zamelduje z Dorotką icon_wink.gif mimo że bardziej udzielamy się w wątku marcowym. Termin był na 5 kwietnia, a mój szkrab się pospieszył i się pojawił 21 marca.

U nas z zasypianiem podobnie jak u AniD. Po kąpieli mała dostaje butlę z kaszą i idzie spać. Czasem zaśnie jeszcze z butlą w buzi, a czasem jeszcze musi troszkę poskakać po łóżeczku 37.gif Zdarza się, że i trochę jeszcze pokrzyczy. Staram się to ignorować i z reguły po max 30minutach zasypia. Ma włączone delikatne światełko z lampki ze ściemniaczem.

A u nas w żłobku miejsca ciągle brak 43.gif i prawdopodobnie we wrześniu też się jeszcze nie załapie... Przynajmniej tak mi mówili jak byłam potwierdzić kolejkę 43.gif A zapisana była w sierpniu. A że wróciłam do pracy to trzeba płacić na nianię...

U mnie dopiero dzisiaj ładnie się zrobiło - zatem i spacer nam się trochę wydłużył. Nie mogłyśmy przepuścić żadnej huśtawce icon_wink.gif ze zjeżdżalni jeszcze nie korzystałyśmy, ale spróbujemy uskutecznić zjazdy na kolejnym wiosennym spacerku. No i Dorotka przecież nie może wysiedzieć w wózku i musi iść na własnych nóżkach. Jedną ręką trzyma wózek a drugą mnie za rękę. A ja wygięta muszę prowadzić ją i pchać wózek... Właśnie wróciłam do domu i ledwo się odgięłam. Już się voltarenem smarowałam tak korzonki bolą 29.gif
ania.m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,411
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:45
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 37,612




post sob, 17 mar 2012 - 12:13
Post #45

To i ja się zamelduje z Dorotką icon_wink.gif mimo że bardziej udzielamy się w wątku marcowym. Termin był na 5 kwietnia, a mój szkrab się pospieszył i się pojawił 21 marca.

U nas z zasypianiem podobnie jak u AniD. Po kąpieli mała dostaje butlę z kaszą i idzie spać. Czasem zaśnie jeszcze z butlą w buzi, a czasem jeszcze musi troszkę poskakać po łóżeczku 37.gif Zdarza się, że i trochę jeszcze pokrzyczy. Staram się to ignorować i z reguły po max 30minutach zasypia. Ma włączone delikatne światełko z lampki ze ściemniaczem.

A u nas w żłobku miejsca ciągle brak 43.gif i prawdopodobnie we wrześniu też się jeszcze nie załapie... Przynajmniej tak mi mówili jak byłam potwierdzić kolejkę 43.gif A zapisana była w sierpniu. A że wróciłam do pracy to trzeba płacić na nianię...

U mnie dopiero dzisiaj ładnie się zrobiło - zatem i spacer nam się trochę wydłużył. Nie mogłyśmy przepuścić żadnej huśtawce icon_wink.gif ze zjeżdżalni jeszcze nie korzystałyśmy, ale spróbujemy uskutecznić zjazdy na kolejnym wiosennym spacerku. No i Dorotka przecież nie może wysiedzieć w wózku i musi iść na własnych nóżkach. Jedną ręką trzyma wózek a drugą mnie za rękę. A ja wygięta muszę prowadzić ją i pchać wózek... Właśnie wróciłam do domu i ledwo się odgięłam. Już się voltarenem smarowałam tak korzonki bolą 29.gif

--------------------
D.(uża) 2011 i M.(ały) 2013
mikkowska
nie, 18 mar 2012 - 15:50
Ach Olek 3 dnia miał kryzys, Pani mówi, że chyba zrozumiał, że mamusia go zostawia i był markotny...a teraz przechodzimy wirusówkę więc jutro i przez kolejne dni mały zostanie w domu...Za tydzień roczek wyprawiamy a ja jeszcze nic nie mam zorganizowanego icon_razz.gif

mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post nie, 18 mar 2012 - 15:50
Post #46

Ach Olek 3 dnia miał kryzys, Pani mówi, że chyba zrozumiał, że mamusia go zostawia i był markotny...a teraz przechodzimy wirusówkę więc jutro i przez kolejne dni mały zostanie w domu...Za tydzień roczek wyprawiamy a ja jeszcze nic nie mam zorganizowanego icon_razz.gif



--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
aniakuleczka
pon, 19 mar 2012 - 09:41
Daria, wyniki są?

ania.m ja jeszcze nie dotarłam z Helenką do żadnego placu zabaw, na razie spacery są wystarczająco fascynujące
kwiatki, roślinki, drzewa - godzina lub dwie z zapartym tchem icon_smile.gif
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pon, 19 mar 2012 - 09:41
Post #47

Daria, wyniki są?

ania.m ja jeszcze nie dotarłam z Helenką do żadnego placu zabaw, na razie spacery są wystarczająco fascynujące
kwiatki, roślinki, drzewa - godzina lub dwie z zapartym tchem icon_smile.gif

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
ania.m
pon, 19 mar 2012 - 11:23
A Dorotka upadła na trawę i stwierdziła że jest bee bo kłuje... Dotknęła drzewka - też kłuje.. I poszła w kierunku huśtawek icon_smile.gif
Ale za to próbowała ze smakiem zjadać piasek i kamyczki 37.gif Nie wiem jak jej wytłumaczyć, że tego się nie je... Mam nadzieję, że szybko to pojmie icon_smile.gif Nie sposób jej odciągnąć od grzebania w ziemi..
ania.m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,411
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:45
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 37,612




post pon, 19 mar 2012 - 11:23
Post #48

A Dorotka upadła na trawę i stwierdziła że jest bee bo kłuje... Dotknęła drzewka - też kłuje.. I poszła w kierunku huśtawek icon_smile.gif
Ale za to próbowała ze smakiem zjadać piasek i kamyczki 37.gif Nie wiem jak jej wytłumaczyć, że tego się nie je... Mam nadzieję, że szybko to pojmie icon_smile.gif Nie sposób jej odciągnąć od grzebania w ziemi..

--------------------
D.(uża) 2011 i M.(ały) 2013
corti
pon, 19 mar 2012 - 12:42
Majula na placu zabaw najbardziej upodobała sobie zjeżdzalnie i w żadnym wypadku jej nie trzymaj, tylko łap dopiero na dole. Oczywiście chciałąby wejśc na wszystkie drabinki te co Oli aż piszcząc za nim icon_smile.gif Wesoło jest teraz z dwójką na placu czasem nie wiem, gdzie patrzeć icon_smile.gif więc jak siadają mi do piasku to normalnie czuję, że odpoczywam icon_smile.gif No i zachwycona wreszcie wiosenna kurtką i tym, że czasem można było zdjąć czapkę, której nienawidzi.
Ładnie opanowała bujanie na bujaku i jeżdżenie na jeżdziku, chodzi przy meblach już jak szalona, dziś oczywiście nabiła guza, bo chciała szaleć z mamą i Olim i bawić się przy komodzie, efekt walneła na komode jak długa, a polik obity jak nie wiem icon_smile.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post pon, 19 mar 2012 - 12:42
Post #49

Majula na placu zabaw najbardziej upodobała sobie zjeżdzalnie i w żadnym wypadku jej nie trzymaj, tylko łap dopiero na dole. Oczywiście chciałąby wejśc na wszystkie drabinki te co Oli aż piszcząc za nim icon_smile.gif Wesoło jest teraz z dwójką na placu czasem nie wiem, gdzie patrzeć icon_smile.gif więc jak siadają mi do piasku to normalnie czuję, że odpoczywam icon_smile.gif No i zachwycona wreszcie wiosenna kurtką i tym, że czasem można było zdjąć czapkę, której nienawidzi.
Ładnie opanowała bujanie na bujaku i jeżdżenie na jeżdziku, chodzi przy meblach już jak szalona, dziś oczywiście nabiła guza, bo chciała szaleć z mamą i Olim i bawić się przy komodzie, efekt walneła na komode jak długa, a polik obity jak nie wiem icon_smile.gif

--------------------


captain.jmw
pon, 19 mar 2012 - 15:49
Wojtuś też ma guziory, chodzi przy rancie kojca albo łóżeczka, czasem się wywali i guz gotowy.
Ale chodzi coraz pewniej i coraz częściej trzyma się tylko jedną rączką icon_smile.gif
A na polu najbardziej interesujące są samochody i dzieci. I pieski.
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
Skąd: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post pon, 19 mar 2012 - 15:49
Post #50

Wojtuś też ma guziory, chodzi przy rancie kojca albo łóżeczka, czasem się wywali i guz gotowy.
Ale chodzi coraz pewniej i coraz częściej trzyma się tylko jedną rączką icon_smile.gif
A na polu najbardziej interesujące są samochody i dzieci. I pieski.

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
aniakuleczka
wto, 20 mar 2012 - 10:18
Agata, a jak mieszkałaś w Polsce, to gdzieś na południu? icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Helenka zdecydowanie drzewa, ptaki, trawa, krzaki itd.

a ostatnio zapytana kto robi KRA KRA i KICI KICI
odpowiada - DZIADEK icon_smile.gif bo dziadek jej to pokazuje i tak mówi - rzeczywiście
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post wto, 20 mar 2012 - 10:18
Post #51

Agata, a jak mieszkałaś w Polsce, to gdzieś na południu? icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Helenka zdecydowanie drzewa, ptaki, trawa, krzaki itd.

a ostatnio zapytana kto robi KRA KRA i KICI KICI
odpowiada - DZIADEK icon_smile.gif bo dziadek jej to pokazuje i tak mówi - rzeczywiście

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
captain.jmw
wto, 20 mar 2012 - 13:49
Czyli Helenka prawdę mówi icon_smile.gif
Pochodzę ze Śląska, mieszkałam również w Zagłębiu ale miałam styczność z wieloma osobami, które używały zwrotu "pole" zamiast "dwór" i spodobało mi się icon_biggrin.gif bo o to Ci chodzi? icon_wink.gif
Tak więc jestem dworzanką ale chodzę na pole icon_wink.gif

Co do usypiania - jako, że Wojtuś nie mieści się już w gondoli i próbował z niej wyłazić to u nas trwa nauka zasypiania w łózeczku, od kilku dni. I w ciagu dnia, czyli raz albo dwa razy, no i na noc.
Pierwszym razem mierzyłam czas, i zeszło mi niecałą godzinę na konsekwentnym kładzeniu go ponownie jak wstawał. Bo nie chcę go uczyć zasypiania koło mnie na łóżku, bo pamiętam jak to potem bywało ze Starszymi. A że Wojtuś dość pojętny i faktycznie mogę sobie pozwolić na to usypianie dowolnie długo to się nie poddam a on załapie.

Dziś byliśmy na szczepieniu, Zawsze mam stracha jak piorun.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
Skąd: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post wto, 20 mar 2012 - 13:49
Post #52

Czyli Helenka prawdę mówi icon_smile.gif
Pochodzę ze Śląska, mieszkałam również w Zagłębiu ale miałam styczność z wieloma osobami, które używały zwrotu "pole" zamiast "dwór" i spodobało mi się icon_biggrin.gif bo o to Ci chodzi? icon_wink.gif
Tak więc jestem dworzanką ale chodzę na pole icon_wink.gif

Co do usypiania - jako, że Wojtuś nie mieści się już w gondoli i próbował z niej wyłazić to u nas trwa nauka zasypiania w łózeczku, od kilku dni. I w ciagu dnia, czyli raz albo dwa razy, no i na noc.
Pierwszym razem mierzyłam czas, i zeszło mi niecałą godzinę na konsekwentnym kładzeniu go ponownie jak wstawał. Bo nie chcę go uczyć zasypiania koło mnie na łóżku, bo pamiętam jak to potem bywało ze Starszymi. A że Wojtuś dość pojętny i faktycznie mogę sobie pozwolić na to usypianie dowolnie długo to się nie poddam a on załapie.

Dziś byliśmy na szczepieniu, Zawsze mam stracha jak piorun.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
mikkowska
śro, 21 mar 2012 - 08:17
icon20.gif Sto lat dla Lelusia i Dorotki!!!!!! Niech Dzieciaczki rosną zdrowe!!!! icon20.gif
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post śro, 21 mar 2012 - 08:17
Post #53

icon20.gif Sto lat dla Lelusia i Dorotki!!!!!! Niech Dzieciaczki rosną zdrowe!!!! icon20.gif

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
ania.m
śro, 21 mar 2012 - 08:32
Dziękujemy ślicznie!!!

Postaram się później wstawić fotkę mego roczniaka icon_smile.gif
ania.m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,411
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:45
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 37,612




post śro, 21 mar 2012 - 08:32
Post #54

Dziękujemy ślicznie!!!

Postaram się później wstawić fotkę mego roczniaka icon_smile.gif

--------------------
D.(uża) 2011 i M.(ały) 2013
corti
śro, 21 mar 2012 - 08:43
Dużo zdrówka i uśmiechów dla naszych wiosennych roczniaków icon_smile.gif Leo i Dorotki icon_smile.gif
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post śro, 21 mar 2012 - 08:43
Post #55

Dużo zdrówka i uśmiechów dla naszych wiosennych roczniaków icon_smile.gif Leo i Dorotki icon_smile.gif

--------------------


użytkownik usunięty

Go??







post śro, 21 mar 2012 - 09:25
Post #56

Dziękujemy bardzo. Potem założę Lelkowi wątek zdjęciowy. Powiem Wam, że to niesamowite, że już rok minął, że mam takiego dużego syna już. Dopiero co jechałam na porodówkę. Strasznie jestem szczęśliwa, że mam tych moich chłopaków.
annad
śro, 21 mar 2012 - 09:43
Julia dużo zdrówka dla Leo, duzo uśmiechu na jego twarzy i spełnienia marzeń! A rok temu przebierałas nogami z niecierpliwości aby poznać tego małego człowieczka, który dziś kończy rok icon_smile.gif impreza.gif 100 LAT impreza.gif

Własnie sprawdziłam, ze rok temu Leo był juz na swiecie:)

Ten post edytował annad śro, 21 mar 2012 - 09:46
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post śro, 21 mar 2012 - 09:43
Post #57

Julia dużo zdrówka dla Leo, duzo uśmiechu na jego twarzy i spełnienia marzeń! A rok temu przebierałas nogami z niecierpliwości aby poznać tego małego człowieczka, który dziś kończy rok icon_smile.gif impreza.gif 100 LAT impreza.gif

Własnie sprawdziłam, ze rok temu Leo był juz na swiecie:)

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
mikkowska
śro, 21 mar 2012 - 18:42
Ta Julia już dawno po a mi o 13 wody odeszły icon_razz.gif A ja o tej porze jeszcze pod KTG leżałam wallbash.gif

Ten post edytował mikkowska śro, 21 mar 2012 - 18:43
mikkowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,190
Dołączył: sob, 24 lip 10 - 19:28
Skąd: Kwidzyn
Nr użytkownika: 33,778

GG:


post śro, 21 mar 2012 - 18:42
Post #58

Ta Julia już dawno po a mi o 13 wody odeszły icon_razz.gif A ja o tej porze jeszcze pod KTG leżałam wallbash.gif

--------------------
Córa

Starszy brat Lolek

</a>
kasiaaa82
śro, 21 mar 2012 - 18:44
Zdrówka, szczęścia, pomyślności... kochane dzieciaczki!!!!
kasiaaa82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 931
Dołączył: sob, 20 mar 10 - 21:23
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 32,211




post śro, 21 mar 2012 - 18:44
Post #59

Zdrówka, szczęścia, pomyślności... kochane dzieciaczki!!!!


--------------------






Uploaded with ImageShack.us
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 22 mar 2012 - 08:57
Post #60

Wszystkiego najlepszego dla Olka icon_smile.gif Niech rośnie na szczęśliwego człowieka icon_smile.gif


A tutaj wstawiłam zdjęcia Lelka - mała sentymentalna podróż icon_smile.gif https://www.maluchy.pl/forum/Lelek-Lelko-Lelus-t87609.html
> Kwietniaki 2011 cz.2 :), Gadamy i niezle dokazujemy :)
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 08:29
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama