Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Rozwód, adwokat...

> 
anonimowy

Go??







post wto, 23 gru 2003 - 10:48
Post #1

Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego adwokata? Jaka jest cena porady adwokackiej? Pomóżcie proszę. Już dłużej nie wytrzymam. Chyba jedynym dobrym rozwiązaniem jest rozwód... icon_cry.gif
Ika
piÄ…, 26 gru 2003 - 22:06
Byłoby dobrze, gdybyś podała miasto. W przeciwnym razie może się okazać, że ktoś ma super mecenasa, ale w Szczecinie, a Ty jesteś na przykład z Rzeszowa.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post piÄ…, 26 gru 2003 - 22:06
Post #2

Byłoby dobrze, gdybyś podała miasto. W przeciwnym razie może się okazać, że ktoś ma super mecenasa, ale w Szczecinie, a Ty jesteś na przykład z Rzeszowa.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Magdalenka29
pon, 16 maj 2016 - 19:05
Polecam pana adwokat Patryka Riedel ( jego strona, gdzie można się skontaktować to [edit: moderacja] ) . W tamtym roku pomógł mi w sprawie o rozwód - zakończyła się ona sukcesem. Podobnie było w tamtym miesiącu, teraz chodziło bardziej o sprawy rodzinne i alimenty. Pan Riedel to bardzo miły człowiek, który pochodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem i zapałem. Byłam w kancelarii w mieście Katowice, jednak z tego, co się orientuje Wodzisław Ślaski jest drugim miejscem, gdzie pan adwokat ma siedzibę. Polecam.
Magdalenka29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 25 kwi 16 - 15:37
Nr użytkownika: 47,457




post pon, 16 maj 2016 - 19:05
Post #3

Polecam pana adwokat Patryka Riedel ( jego strona, gdzie można się skontaktować to [edit: moderacja] ) . W tamtym roku pomógł mi w sprawie o rozwód - zakończyła się ona sukcesem. Podobnie było w tamtym miesiącu, teraz chodziło bardziej o sprawy rodzinne i alimenty. Pan Riedel to bardzo miły człowiek, który pochodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem i zapałem. Byłam w kancelarii w mieście Katowice, jednak z tego, co się orientuje Wodzisław Ślaski jest drugim miejscem, gdzie pan adwokat ma siedzibę. Polecam.
Ongara
śro, 10 sie 2016 - 17:17
Polecam swoje usługi jeśli ktoś byłby zainteresowany. Działam na terenie Szczecina.
Ongara


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 21 lip 16 - 07:09
Nr użytkownika: 47,899




post śro, 10 sie 2016 - 17:17
Post #4

Polecam swoje usługi jeśli ktoś byłby zainteresowany. Działam na terenie Szczecina.

--------------------
[sygnatura niezgodna z regulaminem forum]


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 28 lis 2016 - 15:04
Post #5

Ktoś trafnie to ujął - wygodniej byłoby gdybyśmy znali miasto. Jeśli o mnie chodzi to polecam Ci wybrać Kancelaria-Kalamala z Zabrza z których korzystałam i mogę poświadczyć, że dbają o każdy nawet najmniejszy szczegół.
Adam44a
śro, 28 gru 2016 - 11:59
napewno to jest trudne ale dasz rady napewno
Adam44a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 20 gru 16 - 10:59
Nr użytkownika: 48,588




post śro, 28 gru 2016 - 11:59
Post #6

napewno to jest trudne ale dasz rady napewno

--------------------


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 27 mar 2017 - 13:37
Post #7

W kwestiach rozwodowych śmiało polecam tego adwokata z Mikołowa: https://www.adwokat-figiel.pl/
dexter12
pon, 03 kwi 2017 - 13:05
Nam zawsze pomagał adwokat wągrowiec powiem ci że jeśli chodzi o sprawy rodzinne i rozwodowe to zajmuje się tym bardzo dobrze taką ma specjalizacje. Wiec warto się odezwać do dobrego specjalisty który się tym zajmuje wtedy na pewno uda ci się wygrać jak mi icon_wink.gif
dexter12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 03 kwi 17 - 13:01
Nr użytkownika: 49,180




post pon, 03 kwi 2017 - 13:05
Post #8

Nam zawsze pomagał adwokat wągrowiec powiem ci że jeśli chodzi o sprawy rodzinne i rozwodowe to zajmuje się tym bardzo dobrze taką ma specjalizacje. Wiec warto się odezwać do dobrego specjalisty który się tym zajmuje wtedy na pewno uda ci się wygrać jak mi icon_wink.gif
Mamineczka
pon, 22 maj 2017 - 10:09
Rewelacyjny jest adwokat z zakresu prawa pracy Tomasz Giziński . Prowadzi również sprawy rozwodowe u mnie akurat walczył o odszkodowanie z byłym pracodawcą. Sama nie potrafiłam go wywalczyć Pan mecenas zrobił to w przeciągu jednej rozprawy.
Mamineczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 77
Dołączył: czw, 17 mar 16 - 09:50
Nr użytkownika: 47,275




post pon, 22 maj 2017 - 10:09
Post #9

Rewelacyjny jest adwokat z zakresu prawa pracy Tomasz Giziński . Prowadzi również sprawy rozwodowe u mnie akurat walczył o odszkodowanie z byłym pracodawcą. Sama nie potrafiłam go wywalczyć Pan mecenas zrobił to w przeciągu jednej rozprawy.
nikola1
śro, 21 cze 2017 - 14:16
W pełni zgadzam się z opinią wyżej. Tak jak dosek polecam do takich spraw Panią Iwonę z jst kancelaria. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, ma spore doświadczenie a dzięki temu doskonale radzi sobie w prowadzeniu czasem bardzo ciężkich i trudnych spraw w sądach. Warto też korzystać z pomocy prawnej, którą proponuje kancelaria. Miejsce sprawdzone przez kilku moich znajomych.
nikola1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 07 cze 17 - 12:05
Nr użytkownika: 49,737




post śro, 21 cze 2017 - 14:16
Post #10

W pełni zgadzam się z opinią wyżej. Tak jak dosek polecam do takich spraw Panią Iwonę z jst kancelaria. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, ma spore doświadczenie a dzięki temu doskonale radzi sobie w prowadzeniu czasem bardzo ciężkich i trudnych spraw w sądach. Warto też korzystać z pomocy prawnej, którą proponuje kancelaria. Miejsce sprawdzone przez kilku moich znajomych.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 29 cze 2017 - 12:17
Post #11

Mi podczas rozwodu bardzo pomogła kancelaria prawna w Białymstoku . Próbowałam sama pierwotnie się tym zająć, ale tak namieszałam, że musiałam później prosić o pomoc panią adwokat. Za dużo spraw formalnych jest do załatwienia podczas rozwodu, a do tego dochodzi stres i kłótnie z mężem.. Naprawdę jestem wdzięczna za pomoc pani adwokat, bo udało się uzyskać wszystko co chciałam


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 21 wrz 2017 - 14:10
Post #12

Słyszałam, że dobry specjalista od rozwodu jest tu. Sama na szczęście nie korzystałam ( i mam nadzieję, że nie będę), ale kilka osób wspominało mi kiedyś o tej kancelarii. Powodzenia i niczym się nie przejmuj. Rozwody też dla ludzi, choć wiadomo, że to delikatna materia.
Kominres
pon, 27 lis 2017 - 08:43
Witam potrzebny mi sprawdzony adwokat który poprowadzi mój rozwód warszawa , czy możecie mi kogoś takiego polecić? Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc, pozdrawiam!
Kominres


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 27 lis 17 - 08:39
Nr użytkownika: 51,003




post pon, 27 lis 2017 - 08:43
Post #13

Witam potrzebny mi sprawdzony adwokat który poprowadzi mój rozwód warszawa , czy możecie mi kogoś takiego polecić? Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc, pozdrawiam!


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 30 lis 2017 - 11:03
Post #14

Polecam radcę prawnego z Rzeszowa https://www.kancelaria-rzeszow.com/ . Sprawdzona i profesjonalna kancelaria prawna, która pomoże przy rozwiązaniu każdego problemu icon_wink.gif
Maluszki
czw, 04 sty 2018 - 15:42
Moja koleżanka bierze rozwód i szukam dla niej dobrego prawnika. Bardzo wiele pozytywnych opinii słyszałam o mecenasie Budrewiczu i jestem ciekawa czy to prawda. Podobno prawnik jest zawsze po stronie klienta i realizuje jego cele. Czy tak faktycznie jest ? Miał ktos stycznosc z tym adwokatem ?
Maluszki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 02 sty 18 - 18:24
Nr użytkownika: 51,220




post czw, 04 sty 2018 - 15:42
Post #15

Moja koleżanka bierze rozwód i szukam dla niej dobrego prawnika. Bardzo wiele pozytywnych opinii słyszałam o mecenasie Budrewiczu i jestem ciekawa czy to prawda. Podobno prawnik jest zawsze po stronie klienta i realizuje jego cele. Czy tak faktycznie jest ? Miał ktos stycznosc z tym adwokatem ?
Oliwkaaa
śro, 24 sty 2018 - 14:04
Świetnym adwokatem od rozwodów jest Pani Iwona Sztubecka z JST, doświadczona, skuteczna a przy tym empatyczna, na pewno okaże się ogromnym wsparciem.
Oliwkaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 12 lip 17 - 15:43
Nr użytkownika: 49,985




post śro, 24 sty 2018 - 14:04
Post #16

Świetnym adwokatem od rozwodów jest Pani Iwona Sztubecka z JST, doświadczona, skuteczna a przy tym empatyczna, na pewno okaże się ogromnym wsparciem.
Basia34
pon, 22 paź 2018 - 13:46
Ja mogę polecić Wam kancelarie Lipiński i Walczak z Poznania, również pomogli mi w niełatwej dla mnie sprawie rozwodowej. Jednak przy ich pomocy, udało mi się uzyskać sprawiedliwe alimenty i podział majątku, oraz orzeczenie o winie męża. Każda sprawa jest trudna wiadomo nie jest to przyjemny temat, jednak bierzcie pod uwagę Panie że ex-mężowie zrobią wszystko aby nam to utrudnić i warto brać adwokata z polecania. Pan Michał jest naprawdę niezawodny.
Basia34


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 22 paź 18 - 13:39
Nr użytkownika: 52,195




post pon, 22 paź 2018 - 13:46
Post #17

Ja mogę polecić Wam kancelarie Lipiński i Walczak z Poznania, również pomogli mi w niełatwej dla mnie sprawie rozwodowej. Jednak przy ich pomocy, udało mi się uzyskać sprawiedliwe alimenty i podział majątku, oraz orzeczenie o winie męża. Każda sprawa jest trudna wiadomo nie jest to przyjemny temat, jednak bierzcie pod uwagę Panie że ex-mężowie zrobią wszystko aby nam to utrudnić i warto brać adwokata z polecania. Pan Michał jest naprawdę niezawodny.
śrubka
czw, 08 lis 2018 - 09:48
Najlepiej byłoby, gdyby do rozwodów nie dochodziło, ale życie niestety takie łatwe i przyjemne nie jest. Jak już ktoś jest pod ścianą, to proponuję w pierwszej kolejności zapoznać się z tematem rozwodu i tego jakie formalności trzeba załatwić: https://cafeteria.pl/rozwod-jak-zlozyc-poze...omocy-adwokata/ i dopiero potem myśleć jak to załatwić. Jak chce się jak najmniej kłopotów i szybkiego załatwienia sprawy, to najlepiej gdy rozwód jest bez orzekania o winie.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post czw, 08 lis 2018 - 09:48
Post #18

Najlepiej byłoby, gdyby do rozwodów nie dochodziło, ale życie niestety takie łatwe i przyjemne nie jest. Jak już ktoś jest pod ścianą, to proponuję w pierwszej kolejności zapoznać się z tematem rozwodu i tego jakie formalności trzeba załatwić: https://cafeteria.pl/rozwod-jak-zlozyc-poze...omocy-adwokata/ i dopiero potem myśleć jak to załatwić. Jak chce się jak najmniej kłopotów i szybkiego załatwienia sprawy, to najlepiej gdy rozwód jest bez orzekania o winie.
śrubka
czw, 11 kwi 2019 - 09:30
Niestety ale sprawy rozwodowe nigdy nie należały do prostych i przyjemnych, dlatego najczęściej wspiera się pomocą adwokatów. Wiele osób zastanawia się czy jednak z takiej pomocy nie zrezygnować, ale to ryzykowna decyzja. Dlaczego? Najlepiej poczytać o tym: https://forwoman.pl/rozwod-z-adwokatem-czy-...rawie-o-rozwod/ i chodzi tutaj przede wszystkim o to, jakie formalności trzeba spełnić, co zrobić, jak się przygotować. Nie zając prawa, łatwo o popełnienie pomyłki, która może mieć nie za ciekawe konsekwencje.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post czw, 11 kwi 2019 - 09:30
Post #19

Niestety ale sprawy rozwodowe nigdy nie należały do prostych i przyjemnych, dlatego najczęściej wspiera się pomocą adwokatów. Wiele osób zastanawia się czy jednak z takiej pomocy nie zrezygnować, ale to ryzykowna decyzja. Dlaczego? Najlepiej poczytać o tym: https://forwoman.pl/rozwod-z-adwokatem-czy-...rawie-o-rozwod/ i chodzi tutaj przede wszystkim o to, jakie formalności trzeba spełnić, co zrobić, jak się przygotować. Nie zając prawa, łatwo o popełnienie pomyłki, która może mieć nie za ciekawe konsekwencje.
beata667
śro, 10 cze 2020 - 11:17
CYTAT(aneczka232 @ Thu, 30 Nov 2017 - 12:03) *
Polecam radcę prawnego z Rzeszowa <a href="https://www.kancelaria-rzeszow.com/" rel="nofollow" target="_blank">https://www.kancelaria-rzeszow.com/</a> . Sprawdzona i profesjonalna kancelaria prawna, która pomoże przy rozwiązaniu każdego problemu icon_wink.gif


Skorzystałam całkiem niedawno z tego kontaktu za co serdecznie dziękuje, w kancelarii bardzo przyjazna atmosfera i co do mojej sprawy to wszystko dokładnie wytłumaczone i zrobione jak ustaliliśmy. Skutecznie dodam.
beata667


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: pon, 10 wrz 18 - 15:23
Nr użytkownika: 52,029




post śro, 10 cze 2020 - 11:17
Post #20

CYTAT(aneczka232 @ Thu, 30 Nov 2017 - 12:03) *
Polecam radcę prawnego z Rzeszowa <a href="https://www.kancelaria-rzeszow.com/" rel="nofollow" target="_blank">https://www.kancelaria-rzeszow.com/</a> . Sprawdzona i profesjonalna kancelaria prawna, która pomoże przy rozwiązaniu każdego problemu icon_wink.gif


Skorzystałam całkiem niedawno z tego kontaktu za co serdecznie dziękuje, w kancelarii bardzo przyjazna atmosfera i co do mojej sprawy to wszystko dokładnie wytłumaczone i zrobione jak ustaliliśmy. Skutecznie dodam.
> Rozwód, adwokat...
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama