Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

rozstepy?POMOCY

> 
violetta1
wto, 27 wrz 2005 - 15:43
Hej.Dziewczyny mam problem. czy kremu przeciw rozstepom mozna wczesniej stosowac?Zaczelam dosc wczesnie.Od 2 mc ciazy za namowa kolezanki.Vichy niby dobry ale teraz strasznie sie martwie czy dobrze zrobilam, czy nie zaszkodzi to mojemu malenstwu.czy ktos moze wie cos wiecej? icon_cry.gif pomocy icon_sad.gif
violetta1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 15:25
SkÄ…d: poznan
Nr użytkownika: 3,717




post wto, 27 wrz 2005 - 15:43
Post #1

Hej.Dziewczyny mam problem. czy kremu przeciw rozstepom mozna wczesniej stosowac?Zaczelam dosc wczesnie.Od 2 mc ciazy za namowa kolezanki.Vichy niby dobry ale teraz strasznie sie martwie czy dobrze zrobilam, czy nie zaszkodzi to mojemu malenstwu.czy ktos moze wie cos wiecej? icon_cry.gif pomocy icon_sad.gif

--------------------
violetta
Mika
wto, 27 wrz 2005 - 15:45
nie zaszkodzi -możesz smarować się aż do porodu i po porodzie również icon_smile.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 27 wrz 2005 - 15:45
Post #2

nie zaszkodzi -możesz smarować się aż do porodu i po porodzie również icon_smile.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Kojkoj
wto, 27 wrz 2005 - 16:47
Nie zaszkodzi. ja tez tym smarowałam i tez tak wcześnie zaczęlam
Kojkoj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 266
Dołączył: wto, 05 kwi 05 - 11:59
Nr użytkownika: 2,957




post wto, 27 wrz 2005 - 16:47
Post #3

Nie zaszkodzi. ja tez tym smarowałam i tez tak wcześnie zaczęlam

--------------------
user posted image
i.
wto, 27 wrz 2005 - 18:16
Ten krem stosowałam przez całą ciążę. On chyba nawet specjalnie na ten okres służy (ciąży).
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post wto, 27 wrz 2005 - 18:16
Post #4

Ten krem stosowałam przez całą ciążę. On chyba nawet specjalnie na ten okres służy (ciąży).
funia
czw, 27 paź 2005 - 13:09
Ja stosowałam najpierw Fissan (27 zł), a później Elancyl (89 zł).
Nie mam ani kawałka rozstępu, a w ciąży przytyłam 13 kg.
funia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 528
Dołączył: wto, 08 lut 05 - 18:35
Nr użytkownika: 2,655




post czw, 27 paź 2005 - 13:09
Post #5

Ja stosowałam najpierw Fissan (27 zł), a później Elancyl (89 zł).
Nie mam ani kawałka rozstępu, a w ciąży przytyłam 13 kg.

--------------------
Funia

SZCZĘŚLIWA MAMA OD 5 WRZEŚNIA 2005



I od 26 sierpnia 2009 r.


KM
sob, 29 paź 2005 - 19:46
A ja stosowałam kremy firm: Fissan, Gerber, Mustela, Galenic (nie wiem czy wszystkie wymieniłam) i mam rozstęp na rozstępie. Pomimo że minęły już ponad 2 lata od porodu icon_wink.gif Taka skóra-żaden krem nie pomoże icon_confused.gif
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post sob, 29 paź 2005 - 19:46
Post #6

A ja stosowałam kremy firm: Fissan, Gerber, Mustela, Galenic (nie wiem czy wszystkie wymieniłam) i mam rozstęp na rozstępie. Pomimo że minęły już ponad 2 lata od porodu icon_wink.gif Taka skóra-żaden krem nie pomoże icon_confused.gif
amo
sob, 29 paź 2005 - 20:03
Mysle, ze bedzie dobrze, ale o ile pamietam kremy przeciw rozstepom mozna stosowac po 4 m-cu. Ja tez kupilam sobie Vichy na poczatku pierwsze ciazy i czekalam troche zanim go uzylam - info powinna sie znalezc na opakowaniu.

A swoja droga, w drugiej ciazy smarowalam sie juz tanszymi specyfikami - kremem z maslem kakaowym, oliwka, balasamem i nie mam zadnych nowych rozstepow, a w kieszeni roznica znaczna icon_lol.gif . Mysle, ze jak ktos ma miec rozstepy to najlepszy krem nie pomoze.
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post sob, 29 paź 2005 - 20:03
Post #7

Mysle, ze bedzie dobrze, ale o ile pamietam kremy przeciw rozstepom mozna stosowac po 4 m-cu. Ja tez kupilam sobie Vichy na poczatku pierwsze ciazy i czekalam troche zanim go uzylam - info powinna sie znalezc na opakowaniu.

A swoja droga, w drugiej ciazy smarowalam sie juz tanszymi specyfikami - kremem z maslem kakaowym, oliwka, balasamem i nie mam zadnych nowych rozstepow, a w kieszeni roznica znaczna icon_lol.gif . Mysle, ze jak ktos ma miec rozstepy to najlepszy krem nie pomoze.

--------------------



Okruszek (+2010)
KM
sob, 29 paź 2005 - 22:00
CYTAT(amo)
Mysle, ze jak ktos ma miec rozstepy to najlepszy krem nie pomoze.


Racja
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post sob, 29 paź 2005 - 22:00
Post #8

CYTAT(amo)
Mysle, ze jak ktos ma miec rozstepy to najlepszy krem nie pomoze.


Racja
Kocurek
sob, 29 paź 2005 - 22:31
CYTAT(KM)
CYTAT(amo)
Mysle, ze jak ktos ma miec rozstepy to najlepszy krem nie pomoze.


Racja


Ano, racja..........
Mnie pomógł masaż. Masowałam się w pierwszej ciąży w/g instrukcji pani M. Wisłockiej (książka "Sztuka kochania" icon_lol.gif ) i faktycznie masaż działał. Piszę właśnie: masaż, bo kremy w obu ciążach stosowałam chyba wszystkie (i to naraz, smarując się kilka razy dziennie icon_eek.gif ) no i po Dominice mam rozstępy okropne icon_cry.gif ona nie pozwalała masować, kopała okropnie (nawet rajstop nie cierpiała icon_eek.gif zapisu nie dała zrobić, nic nie mogło JEJ ściskać) i w ogóle bolał mnie brzuch.
Masaż polecam - w jego działanie wierzę, w kremy nie.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post sob, 29 paź 2005 - 22:31
Post #9

CYTAT(KM)
CYTAT(amo)
Mysle, ze jak ktos ma miec rozstepy to najlepszy krem nie pomoze.


Racja


Ano, racja..........
Mnie pomógł masaż. Masowałam się w pierwszej ciąży w/g instrukcji pani M. Wisłockiej (książka "Sztuka kochania" icon_lol.gif ) i faktycznie masaż działał. Piszę właśnie: masaż, bo kremy w obu ciążach stosowałam chyba wszystkie (i to naraz, smarując się kilka razy dziennie icon_eek.gif ) no i po Dominice mam rozstępy okropne icon_cry.gif ona nie pozwalała masować, kopała okropnie (nawet rajstop nie cierpiała icon_eek.gif zapisu nie dała zrobić, nic nie mogło JEJ ściskać) i w ogóle bolał mnie brzuch.
Masaż polecam - w jego działanie wierzę, w kremy nie.


--------------------
.uzytkownik.usun...
sob, 29 paź 2005 - 23:00
Też smarowałam się namiętnie w obu ciążach. Gdzie nie zrobiły się rozstępy w pierwszej, w drugiej się pojawiły icon_mrgreen.gif I teraz mam cały brzuch jak jedna wielka blizna... Przynajmniej już przybladły.

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post sob, 29 paź 2005 - 23:00
Post #10

Też smarowałam się namiętnie w obu ciążach. Gdzie nie zrobiły się rozstępy w pierwszej, w drugiej się pojawiły icon_mrgreen.gif I teraz mam cały brzuch jak jedna wielka blizna... Przynajmniej już przybladły.

Z
lena77
pon, 31 paź 2005 - 09:56
ja nie mam ani jednego rozstepu i mysle, ze to dlatego, ze moja mam tez ich nie miala. kremy stosowalam jak mi sie przypomnialo-czyli nieregularnie (i glownie te tansze-flissan, ziajka, czasem po prostu zwykly Bambino)a niekiedy wcieralam sobie kawe. czy to pomoglo? nie wiem. teraz za to nic nie robie i czuje sie okropnie (jakos nic mie sie nie chce) . mysle, ze takie wcieranie, smarowanie, masowanie poprawia nie tylko ukrwienie ale i nastroj. o , dzis zrobie sobie porzadna kapiel z masazem i kofeina.
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post pon, 31 paź 2005 - 09:56
Post #11

ja nie mam ani jednego rozstepu i mysle, ze to dlatego, ze moja mam tez ich nie miala. kremy stosowalam jak mi sie przypomnialo-czyli nieregularnie (i glownie te tansze-flissan, ziajka, czasem po prostu zwykly Bambino)a niekiedy wcieralam sobie kawe. czy to pomoglo? nie wiem. teraz za to nic nie robie i czuje sie okropnie (jakos nic mie sie nie chce) . mysle, ze takie wcieranie, smarowanie, masowanie poprawia nie tylko ukrwienie ale i nastroj. o , dzis zrobie sobie porzadna kapiel z masazem i kofeina.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
katreen
nie, 20 lis 2005 - 21:58
Ja stosowalam tylko balsam do skory bardzo suchej Garniera. Codziennie po wieczornej kapieli kladlam sie na lozeczku, a moj maz smarowal mi brzuszek , caly bardzo dokladnie, a czasem i nie tylko icon_wink.gif Potem byla z tego niezla zabawa bo maly bardzo kopal. Wkazdym razie chodzi o to by skora byla nawilznona, wtedy jest elastyczniejsza i nie powinny sie robic rozstepy. Mozna sie tez masowac i delikatnie naciagac skore na brzuszku. Zrobil mi sie jeden malenki 1cm rozstepik, prawie niewidoczny. Balam sie ze bede miala z tym problem, bo moja mama ma brzuch w bliznach.
Pozdrawiam
katreen


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 18:25
Nr użytkownika: 3,809

GG:


post nie, 20 lis 2005 - 21:58
Post #12

Ja stosowalam tylko balsam do skory bardzo suchej Garniera. Codziennie po wieczornej kapieli kladlam sie na lozeczku, a moj maz smarowal mi brzuszek , caly bardzo dokladnie, a czasem i nie tylko icon_wink.gif Potem byla z tego niezla zabawa bo maly bardzo kopal. Wkazdym razie chodzi o to by skora byla nawilznona, wtedy jest elastyczniejsza i nie powinny sie robic rozstepy. Mozna sie tez masowac i delikatnie naciagac skore na brzuszku. Zrobil mi sie jeden malenki 1cm rozstepik, prawie niewidoczny. Balam sie ze bede miala z tym problem, bo moja mama ma brzuch w bliznach.
Pozdrawiam

--------------------
Mama Kubusia
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Magda83
piÄ…, 25 lis 2005 - 15:16
Witam!!!!!!

Ja sie smarowalam Mustela, ale to nic nie pomoglo icon_cry.gif ma rozstep jjak palec. Moze wiecie co robic zeby to zniklo??????
Magda83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pon, 14 lis 05 - 16:20
Skąd: Chełm
Nr użytkownika: 4,044

GG:


post piÄ…, 25 lis 2005 - 15:16
Post #13

Witam!!!!!!

Ja sie smarowalam Mustela, ale to nic nie pomoglo icon_cry.gif ma rozstep jjak palec. Moze wiecie co robic zeby to zniklo??????
amo
piÄ…, 25 lis 2005 - 19:02
Zniknac niestety nie znikna, ale z czasem zbledna i beda nieco jasniejsze niz skora wlasciwa - bardziej perlowe. Da sie przezyc. mam takie po okresie dojrzewania.
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post piÄ…, 25 lis 2005 - 19:02
Post #14

Zniknac niestety nie znikna, ale z czasem zbledna i beda nieco jasniejsze niz skora wlasciwa - bardziej perlowe. Da sie przezyc. mam takie po okresie dojrzewania.

--------------------



Okruszek (+2010)
magda28
sob, 26 lis 2005 - 20:39
Magda83 te rozstępy już niestety zostaną z nami, musimy je pokochać icon_biggrin.gif

Słyszałam że można załagodzić blizny laserowo, ale do końca nie zejdą, no i ten zabieg słono kosztuje.

już nigdy nie będzie skóry jak u niemowlaczka icon_cry.gif
magda28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 334
Dołączył: wto, 02 sie 05 - 13:19
Skąd: Stargard Szczeciński
Nr użytkownika: 3,454

GG:


post sob, 26 lis 2005 - 20:39
Post #15

Magda83 te rozstępy już niestety zostaną z nami, musimy je pokochać icon_biggrin.gif

Słyszałam że można załagodzić blizny laserowo, ale do końca nie zejdą, no i ten zabieg słono kosztuje.

już nigdy nie będzie skóry jak u niemowlaczka icon_cry.gif

--------------------
mama kacperka
user posted imageuser posted image[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
snickersika
pon, 14 lis 2022 - 22:41
najlepszy jest olejek busajna icon_smile.gif zamawiam na stronie pachnaca kraina, swietny na rozstepy tradzik i ujedrnienie
snickersika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 125
Dołączył: sob, 16 lis 19 - 00:29
Nr użytkownika: 53,417




post pon, 14 lis 2022 - 22:41
Post #16

najlepszy jest olejek busajna icon_smile.gif zamawiam na stronie pachnaca kraina, swietny na rozstepy tradzik i ujedrnienie
> rozstepy?POMOCY
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 07:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama