Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

Walentynki ;)

> 
Libi
sob, 14 lut 2004 - 21:56
CYTAT(Maxim)
no i jest wieczor...wszyscy swietuja ze swoimi polowkami...a ja nawet nie moge z moim smsowac bo mu komorka sie wczoraj zepsula icon_cry.gif  

moje malenstwo juz spi...a ja postanowilam tu spedzic czas..ale nawet nikogo na maluchach nie ma icon_sad.gif  
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tesknie za mezem icon_exclaim.gif


Maxim mogę Cię tylko pocieszyć, że ja też sama icon_sad.gif Dziecko śpi a ja pójdę w jego ślady, bo o 5 rano wstaję (mam egzaminy)icon_sad.gif
Też ogromnie tęsknię za mężem i na dodatek nie wiem kiedy się usłyszymy. Wogóle nie odczułam, że to Walentynki icon_rolleyes.gif icon_sad.gif
Ostatnio, nie wiem w jakim świecie żyję....... icon_sad.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post sob, 14 lut 2004 - 21:56
Post #61

CYTAT(Maxim)
no i jest wieczor...wszyscy swietuja ze swoimi polowkami...a ja nawet nie moge z moim smsowac bo mu komorka sie wczoraj zepsula icon_cry.gif  

moje malenstwo juz spi...a ja postanowilam tu spedzic czas..ale nawet nikogo na maluchach nie ma icon_sad.gif  
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tesknie za mezem icon_exclaim.gif


Maxim mogę Cię tylko pocieszyć, że ja też sama icon_sad.gif Dziecko śpi a ja pójdę w jego ślady, bo o 5 rano wstaję (mam egzaminy)icon_sad.gif
Też ogromnie tęsknię za mężem i na dodatek nie wiem kiedy się usłyszymy. Wogóle nie odczułam, że to Walentynki icon_rolleyes.gif icon_sad.gif
Ostatnio, nie wiem w jakim świecie żyję....... icon_sad.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
Eta
sob, 14 lut 2004 - 22:36
CYTAT(Maxim)
no i jest wieczor...wszyscy swietuja ze swoimi polowkami...a ja nawet nie moge z moim smsowac bo mu komorka sie wczoraj zepsula icon_cry.gif  

moje malenstwo juz spi...a ja postanowilam tu spedzic czas..ale nawet nikogo na maluchach nie ma icon_sad.gif  
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tesknie za mezem icon_exclaim.gif


Maxim i Libi
ja wam tylko powiem ze powinnicie cieszyć sie z tego ze nie siwetujecie bo nie ma mężów w domu
a ja nie swietuje mimo ze on jest
siedzi z mama na dole
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post sob, 14 lut 2004 - 22:36
Post #62

CYTAT(Maxim)
no i jest wieczor...wszyscy swietuja ze swoimi polowkami...a ja nawet nie moge z moim smsowac bo mu komorka sie wczoraj zepsula icon_cry.gif  

moje malenstwo juz spi...a ja postanowilam tu spedzic czas..ale nawet nikogo na maluchach nie ma icon_sad.gif  
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tesknie za mezem icon_exclaim.gif


Maxim i Libi
ja wam tylko powiem ze powinnicie cieszyć sie z tego ze nie siwetujecie bo nie ma mężów w domu
a ja nie swietuje mimo ze on jest
siedzi z mama na dole

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Vena
sob, 14 lut 2004 - 22:41
I ja jestem sama, mój mąż ma egzaminy i pojechał do Wałbrzycha, wróci jutro bo jutro ma ostatni egzamin, studiuje socjologię. Więc jestem sama, no prawie. Starsza córka w klinice we Wrocławiu a ja jestem z prawie półrocznym synkiem i 12 letnią córką, która cały czas robi sobie jakieś żarełko i nic nie da tłumaczenie że robi się okrągła, lubi jeść i już.
Vena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 110
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 15:05
Skąd: Lwówek Śląski
Nr użytkownika: 1,255

GG:


post sob, 14 lut 2004 - 22:41
Post #63

I ja jestem sama, mój mąż ma egzaminy i pojechał do Wałbrzycha, wróci jutro bo jutro ma ostatni egzamin, studiuje socjologię. Więc jestem sama, no prawie. Starsza córka w klinice we Wrocławiu a ja jestem z prawie półrocznym synkiem i 12 letnią córką, która cały czas robi sobie jakieś żarełko i nic nie da tłumaczenie że robi się okrągła, lubi jeść i już.

--------------------
Pozdrawiam
Vena i Jeremi
Mysha

Go??







post nie, 15 lut 2004 - 09:21
Post #64

Vena, a Ty jesteś ze Lwówka??? Uwielbiam to miasto!!!! Powiedz mi proszę co się teraz mieści w Czarnej Galerii?
Vena
nie, 15 lut 2004 - 10:15
Przykro mi ale Czarna Galeria już nie istnieje, szkoda można tam było zaopatrzeć się w fajne pamiątki.
Nie pochodzę ze Lwówka, przyszłam tu za mężem i też bardzo lubię to miasteczko. icon_smile.gif
Vena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 110
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 15:05
Skąd: Lwówek Śląski
Nr użytkownika: 1,255

GG:


post nie, 15 lut 2004 - 10:15
Post #65

Przykro mi ale Czarna Galeria już nie istnieje, szkoda można tam było zaopatrzeć się w fajne pamiątki.
Nie pochodzę ze Lwówka, przyszłam tu za mężem i też bardzo lubię to miasteczko. icon_smile.gif

--------------------
Pozdrawiam
Vena i Jeremi
Coffee
nie, 15 lut 2004 - 13:37
Vena ladne masz imie synka Jeremi...bardzo mi sie podoba...
a miasteczka tego nie znam... icon_redface.gif
buzka icon_razz.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post nie, 15 lut 2004 - 13:37
Post #66

Vena ladne masz imie synka Jeremi...bardzo mi sie podoba...
a miasteczka tego nie znam... icon_redface.gif
buzka icon_razz.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Mysha

Go??







post nie, 15 lut 2004 - 18:44
Post #67

Galerie prowadziły moje znajome. A na górze kamienicy gnieździł się Klub Opiekunów Zabytków. No i Lwoweckie Lato Agatowe... Piękne mam stamtąd wspomnienia. Vena, a skąd pochodzisz?
Vena
nie, 15 lut 2004 - 19:15
Pochodzę z Leśnej, niedaleko Zamku Czocha. We Lwówku z zabytków myślę, że nie tylko moim zdaniem, jest najpiękniejsza Sala Ślubów.
Vena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 110
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 15:05
Skąd: Lwówek Śląski
Nr użytkownika: 1,255

GG:


post nie, 15 lut 2004 - 19:15
Post #68

Pochodzę z Leśnej, niedaleko Zamku Czocha. We Lwówku z zabytków myślę, że nie tylko moim zdaniem, jest najpiękniejsza Sala Ślubów.

--------------------
Pozdrawiam
Vena i Jeremi
> Walentynki ;)
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 15:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama