Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Test szóstoklasisty

, Już za tydzień...
> , Już za tydzieÅ„...
irminka2
pon, 28 mar 2011 - 12:35
Jak się czujecie Wy i dzieciaki przed testem dla szóstoklasistów?
Mój się nie przejmuje wcale, mam nadzieję ,ze go w ostatniej chwili nie poniosą nerwy, bo wtedy zupełnie nie myśli.
Ja narazie zachowuję względny spokój icon_smile.gif
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post pon, 28 mar 2011 - 12:35
Post #1

Jak się czujecie Wy i dzieciaki przed testem dla szóstoklasistów?
Mój się nie przejmuje wcale, mam nadzieję ,ze go w ostatniej chwili nie poniosą nerwy, bo wtedy zupełnie nie myśli.
Ja narazie zachowuję względny spokój icon_smile.gif
Mika
pon, 28 mar 2011 - 13:03
Olka jest totalnie beztroska
do tego stopnia,że ostatnio zapytała czy mogłaby go nie zdać -ot tak dla jaj,bo przecież i tak się do gimnazjum dostanie
no ręce opadają
to miał być żart
im siÄ™ chyba naprawdÄ™ nudzi
test mnie nie rusza
bardziej przejmujÄ™ siÄ™ gimnazjum
i nie o poziom i ilość nauki chodzi
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 28 mar 2011 - 13:03
Post #2

Olka jest totalnie beztroska
do tego stopnia,że ostatnio zapytała czy mogłaby go nie zdać -ot tak dla jaj,bo przecież i tak się do gimnazjum dostanie
no ręce opadają
to miał być żart
im siÄ™ chyba naprawdÄ™ nudzi
test mnie nie rusza
bardziej przejmujÄ™ siÄ™ gimnazjum
i nie o poziom i ilość nauki chodzi

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Mafia
pon, 28 mar 2011 - 13:09
Wynik testu nie ma dla mnie znaczenia, syn wybiera się do rejonowego gimnazjum, bo akurat jest naprawdę niezłe.
Martwię się innymi sprawami z tym związanymi - dojazdy, wielka szkoła, głupi wiek itd.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pon, 28 mar 2011 - 13:09
Post #3

Wynik testu nie ma dla mnie znaczenia, syn wybiera się do rejonowego gimnazjum, bo akurat jest naprawdę niezłe.
Martwię się innymi sprawami z tym związanymi - dojazdy, wielka szkoła, głupi wiek itd.

--------------------
Mafia
wiewiórczak
pon, 28 mar 2011 - 13:44
CYTAT(Mika @ Mon, 28 Mar 2011 - 13:03) *
Olka jest totalnie beztroska
do tego stopnia,że ostatnio zapytała czy mogłaby go nie zdać -ot tak dla jaj,bo przecież i tak się do gimnazjum dostanie
no ręce opadają
to miał być żart
im siÄ™ chyba naprawdÄ™ nudzi
test mnie nie rusza



Jakbym o moim synu czytała.
Jego jedyny dylemat, czy guziki od rękawa marynarki nie będą mu za bardzo przeszkadzały przy pisaniu, ale się od razu usprawiedliwił, nawet jakby, to mam dysgrafię przecież 37.gif

Mnie test nie rusza, ale jeśli napisze poniżej 30 punktów, to napisał poniżej swoich możliwości, bo na 13 próbnych sprawdzianów, tylko z pierwszego miał 26 pkt, bo "nie zauważył ostatniego zadania", czyli wypracowania, za które było 10 punktów 06.gif
wiewiórczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,654
Dołączył: śro, 30 maj 07 - 17:51
Nr użytkownika: 14,671




post pon, 28 mar 2011 - 13:44
Post #4

CYTAT(Mika @ Mon, 28 Mar 2011 - 13:03) *
Olka jest totalnie beztroska
do tego stopnia,że ostatnio zapytała czy mogłaby go nie zdać -ot tak dla jaj,bo przecież i tak się do gimnazjum dostanie
no ręce opadają
to miał być żart
im siÄ™ chyba naprawdÄ™ nudzi
test mnie nie rusza



Jakbym o moim synu czytała.
Jego jedyny dylemat, czy guziki od rękawa marynarki nie będą mu za bardzo przeszkadzały przy pisaniu, ale się od razu usprawiedliwił, nawet jakby, to mam dysgrafię przecież 37.gif

Mnie test nie rusza, ale jeśli napisze poniżej 30 punktów, to napisał poniżej swoich możliwości, bo na 13 próbnych sprawdzianów, tylko z pierwszego miał 26 pkt, bo "nie zauważył ostatniego zadania", czyli wypracowania, za które było 10 punktów 06.gif

--------------------
Uświadamiasz sobie, że jesteś w średnim wieku, kiedy wspomnienia stają się ważniejsze od marzeń.
anetadr
pon, 28 mar 2011 - 19:42
Karolina w próbnych wypadała dobrze, więc i w tym najważniejszym też mam nadzieję, że będzie OK. Bardziej się martwię gimnazjum, bo się przeprowadzamy (jestem w trakcie kupowania mieszkania) i nie wiem na jakim poziomie będzie rejonowe gimnazjum, a mała się nie zgadza na jakieś dalsze. Generalnie ona nie chce się przenosić i te targi o szkołę są też pewną demonstracją tej niechęci.

Aneta

Ten post edytował anetadr pon, 28 mar 2011 - 19:43
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post pon, 28 mar 2011 - 19:42
Post #5

Karolina w próbnych wypadała dobrze, więc i w tym najważniejszym też mam nadzieję, że będzie OK. Bardziej się martwię gimnazjum, bo się przeprowadzamy (jestem w trakcie kupowania mieszkania) i nie wiem na jakim poziomie będzie rejonowe gimnazjum, a mała się nie zgadza na jakieś dalsze. Generalnie ona nie chce się przenosić i te targi o szkołę są też pewną demonstracją tej niechęci.

Aneta

--------------------
moko.
pon, 28 mar 2011 - 21:22
Oski napisał próbny test nieźle, nie martwię się testem pod względem stopnia trudności. Martwię się tym, ze mój syn napisze go w tempie ekspresowym... i nie sprawdzi po sobie...
Ostatnio wywalił się na zadaniu, które rozwiązał prawie idealnie, trudne, skomplikowane, podchwytliwe, a wywalił się na ostatniej prostej, gdzie miał dodać np.25+6 i jemu wyszło 30....
Taki jest mój syn, wszystko oblicza w myślach, bo po tracić czas na zapisywanie czegoś, po co sprawdzać po sobie...

Tak w ogóle jakie kryteria są brane pod wzgledem przyjęcia do gimnazjum?
Test, oceny roczne? co jeszcze?
Czy rejonizacja jeszcze jest?
Kto ma pierwszeństwo przyjęcia? dzieci z rejony czy te mające najlepsze wyniki ale spoza rejonu?

Anetodr my też się przeprowadzamy i mam mega wielki problem wyboru gimnazjum...A czy B
A - to zespół szkół: podst. + gimnazjum - ogromna, nowa szkoła, 5 minut od domu
B - mała szkoła, daleko od domu...
Poziom nauki zbliżony...

Matko jakie to trudne - wybrać szkołę dla dziecka!
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 28 mar 2011 - 21:22
Post #6

Oski napisał próbny test nieźle, nie martwię się testem pod względem stopnia trudności. Martwię się tym, ze mój syn napisze go w tempie ekspresowym... i nie sprawdzi po sobie...
Ostatnio wywalił się na zadaniu, które rozwiązał prawie idealnie, trudne, skomplikowane, podchwytliwe, a wywalił się na ostatniej prostej, gdzie miał dodać np.25+6 i jemu wyszło 30....
Taki jest mój syn, wszystko oblicza w myślach, bo po tracić czas na zapisywanie czegoś, po co sprawdzać po sobie...

Tak w ogóle jakie kryteria są brane pod wzgledem przyjęcia do gimnazjum?
Test, oceny roczne? co jeszcze?
Czy rejonizacja jeszcze jest?
Kto ma pierwszeństwo przyjęcia? dzieci z rejony czy te mające najlepsze wyniki ale spoza rejonu?

Anetodr my też się przeprowadzamy i mam mega wielki problem wyboru gimnazjum...A czy B
A - to zespół szkół: podst. + gimnazjum - ogromna, nowa szkoła, 5 minut od domu
B - mała szkoła, daleko od domu...
Poziom nauki zbliżony...

Matko jakie to trudne - wybrać szkołę dla dziecka!

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
anetadr
pon, 28 mar 2011 - 21:32
Z tego co sprawdzałam to w przypadku dzieci "rejonowych" muszą przyjąć każdego. W przypadku nierejonowych Gimnazjum tworzy sobie własne warunki rekrutacji w oparciu o odpowiednie rozporządzenie. Zwykle bierze się pod uwagę wynik egzaminu szóstoklasisty, oceny za określone przedmioty na świadectwie, dodatkowe punkty za szczególne osiągnięcia. Z tego powstaje lista rankingowa i wg niej przyjmowanie są te pozostałe dzieci. Rejonowe mają pierwszeństwo, to co zostanie jest rozdzielane dla nierejonowych.
U nas jest taki problem, że ja nie mam pojęcia które to jest to rejonowe i jaki tam jest poziom nauki, a może jeszcze ważniejsze od poziomu nauki - poziom bezpieczeństwa i fajna atmosfera. Jak już będę wiedziała (nie wiem gdzie to sprawdzić, w kuratorium?), to wtedy zastanowię się czy namawiać małą na inne czy też sobie dać spokój.

Aneta

Ten post edytował anetadr pon, 28 mar 2011 - 21:34
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post pon, 28 mar 2011 - 21:32
Post #7

Z tego co sprawdzałam to w przypadku dzieci "rejonowych" muszą przyjąć każdego. W przypadku nierejonowych Gimnazjum tworzy sobie własne warunki rekrutacji w oparciu o odpowiednie rozporządzenie. Zwykle bierze się pod uwagę wynik egzaminu szóstoklasisty, oceny za określone przedmioty na świadectwie, dodatkowe punkty za szczególne osiągnięcia. Z tego powstaje lista rankingowa i wg niej przyjmowanie są te pozostałe dzieci. Rejonowe mają pierwszeństwo, to co zostanie jest rozdzielane dla nierejonowych.
U nas jest taki problem, że ja nie mam pojęcia które to jest to rejonowe i jaki tam jest poziom nauki, a może jeszcze ważniejsze od poziomu nauki - poziom bezpieczeństwa i fajna atmosfera. Jak już będę wiedziała (nie wiem gdzie to sprawdzić, w kuratorium?), to wtedy zastanowię się czy namawiać małą na inne czy też sobie dać spokój.

Aneta

--------------------
moko.
pon, 28 mar 2011 - 21:56
O choinka to muszę zameldować młodego w nowym mieszkaniu...
No własnie bezpieczeństwo naszych dzieci - to jest problem, który mnie gryzie....
Chociaż z opinii w internecie wyczytałam, ze gimnazjum, które chcemy wybrać jest okay pod tym względem - no ale to opinie. Też się zastanawiam, kto mi powie jak jest w danej szkole.
Mój mąż ma niecny plan zaczepienia dzieciaków z tej szkoły i podpytania ich 43.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 28 mar 2011 - 21:56
Post #8

O choinka to muszę zameldować młodego w nowym mieszkaniu...
No własnie bezpieczeństwo naszych dzieci - to jest problem, który mnie gryzie....
Chociaż z opinii w internecie wyczytałam, ze gimnazjum, które chcemy wybrać jest okay pod tym względem - no ale to opinie. Też się zastanawiam, kto mi powie jak jest w danej szkole.
Mój mąż ma niecny plan zaczepienia dzieciaków z tej szkoły i podpytania ich 43.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Mika
pon, 28 mar 2011 - 22:54
u nas trzeba przynieść zeszłoroczne świadectwo i oceny za 1 semestr VI klasy
donosi się wynik testu i końcowe świadectwo
plus dyplomy i inne zasługi jakie uczeń miał -tu nie chce mi się tej makulatury xerować

co do testów to pani nas uczulała żeby na dzieciakach wymusić chęć napisania dobrego wypracowania,bo to aż 10 punktów
Ola na szczęście ma do tego polot (bajkopisarz jakich mało icon_wink.gif ) więc jeśli byka nie strzeli to może tak jak na próbnym będzie miała 10/10

co do szkoły to w bajki o bezpieczeństwie,braku używek itp nie wierzę
lepiej postawić na mądrość własnych dzieci
jeśli w najlepszym zespole gimnazjalno-licealnym w stolicy dzieją się rzeczy takie,że mi włosy stają to nie łudzę się,że w naszym będzie spokojnie
z kim nie rozmawiam to każdy mówi,że wszędzie znajdą się tacy co piją,palą i "kocą" młodych
o ciążach małolenich nie wspominając
tego właśnie się boję jedynie
egzaminy to pikuÅ›
byle Ola się wykurowała,bo właśnie zległa z mega przeziębieniem
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 28 mar 2011 - 22:54
Post #9

u nas trzeba przynieść zeszłoroczne świadectwo i oceny za 1 semestr VI klasy
donosi się wynik testu i końcowe świadectwo
plus dyplomy i inne zasługi jakie uczeń miał -tu nie chce mi się tej makulatury xerować

co do testów to pani nas uczulała żeby na dzieciakach wymusić chęć napisania dobrego wypracowania,bo to aż 10 punktów
Ola na szczęście ma do tego polot (bajkopisarz jakich mało icon_wink.gif ) więc jeśli byka nie strzeli to może tak jak na próbnym będzie miała 10/10

co do szkoły to w bajki o bezpieczeństwie,braku używek itp nie wierzę
lepiej postawić na mądrość własnych dzieci
jeśli w najlepszym zespole gimnazjalno-licealnym w stolicy dzieją się rzeczy takie,że mi włosy stają to nie łudzę się,że w naszym będzie spokojnie
z kim nie rozmawiam to każdy mówi,że wszędzie znajdą się tacy co piją,palą i "kocą" młodych
o ciążach małolenich nie wspominając
tego właśnie się boję jedynie
egzaminy to pikuÅ›
byle Ola się wykurowała,bo właśnie zległa z mega przeziębieniem


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Mafia
wto, 29 mar 2011 - 09:47
Dowiedzcie się w tych nowych rejonach kiedy należy zapisać dziecko. U nas termin składania podań jest do końca tego miesiąca. Potem należy jedynie donieść świadectwo i wynik testu. Podobno jest to spowodowane tym, że muszą jakoś oszacować ilość dzieci z rejonu. icon_wink.gif
Przyjąć na pewno przyjmą dziecko z rejonu, ale już na wybór klasy możecie nie mieć wpływu, niektóre sprawdziany (sprawnościowy, językowy) są w kwietniu.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post wto, 29 mar 2011 - 09:47
Post #10

Dowiedzcie się w tych nowych rejonach kiedy należy zapisać dziecko. U nas termin składania podań jest do końca tego miesiąca. Potem należy jedynie donieść świadectwo i wynik testu. Podobno jest to spowodowane tym, że muszą jakoś oszacować ilość dzieci z rejonu. icon_wink.gif
Przyjąć na pewno przyjmą dziecko z rejonu, ale już na wybór klasy możecie nie mieć wpływu, niektóre sprawdziany (sprawnościowy, językowy) są w kwietniu.

--------------------
Mafia
irminka2
wto, 29 mar 2011 - 10:38
Wojtuś pójdzie do gimnazjum , które jest w jednym budynku z jego podstawówką. Ponoć dzieci z tej szkoły maja pierwszeństwo w przyjęciu do gimnazjum, nawet jeśli są spoza rejonu(Wojtek jest). Poziom nauczania w gimnazjum jest dobry, poziom bezpieczeństwa ponoć też.
O testy jestem trochę niespokojna, bo Wojtek nie odziedziczył po mnie "lekkiego pióra" i przeniesienie myśli na papier sprawia mu kłopot. Jeśli na narobi głupich błędów , to powinno byc dobrze na części matematycznej.

Mam tez nadzieję ,że "burza hormonów" nie zmieni mojej "przytulanki" w agresywnego nastolatka icon_smile.gif.Jego brat był już zupełnie inny w tym wieku.
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post wto, 29 mar 2011 - 10:38
Post #11

Wojtuś pójdzie do gimnazjum , które jest w jednym budynku z jego podstawówką. Ponoć dzieci z tej szkoły maja pierwszeństwo w przyjęciu do gimnazjum, nawet jeśli są spoza rejonu(Wojtek jest). Poziom nauczania w gimnazjum jest dobry, poziom bezpieczeństwa ponoć też.
O testy jestem trochę niespokojna, bo Wojtek nie odziedziczył po mnie "lekkiego pióra" i przeniesienie myśli na papier sprawia mu kłopot. Jeśli na narobi głupich błędów , to powinno byc dobrze na części matematycznej.

Mam tez nadzieję ,że "burza hormonów" nie zmieni mojej "przytulanki" w agresywnego nastolatka icon_smile.gif.Jego brat był już zupełnie inny w tym wieku.
moko.
wto, 29 mar 2011 - 18:04
O Mafia własnie terminy składania podań! Na www stronie naszego przyszłego gimnazjum wyczytałam, ze rekrutacja trwa od 04.05 do 10.06. Musimy przedstawić oceny na półrocze, zeszłoroczne świadectwo szkolne, złożyć podanie, dostarczyć wszelkie dyplomy itp. a ostatecznie donieść świadectwo ukończenia szkoły podst. i pkt z testu.
Na wszelki wypadek sobie jutro zadzwonię do szkoły i dopytam się wszystkiego.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 29 mar 2011 - 18:04
Post #12

O Mafia własnie terminy składania podań! Na www stronie naszego przyszłego gimnazjum wyczytałam, ze rekrutacja trwa od 04.05 do 10.06. Musimy przedstawić oceny na półrocze, zeszłoroczne świadectwo szkolne, złożyć podanie, dostarczyć wszelkie dyplomy itp. a ostatecznie donieść świadectwo ukończenia szkoły podst. i pkt z testu.
Na wszelki wypadek sobie jutro zadzwonię do szkoły i dopytam się wszystkiego.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
MagduÅ›
sob, 02 kwi 2011 - 07:32
A Norbert z testu zwolniony jako laureat Konkursu Humanistycznego. No i co z tego kiedy idzie do gimnazjum sportowego... Wszelkie negocjacje, prośby, przekonywania itp. spaliły na panewce. Pierwszy raz w życiu moje dziecko tak bardzo kategorycznie mi się "postawiło", doszło nawet do szantażu, że jesli mu nie pozwolę to przestanie się uczyc. Zważywszy na to, że jest dzieckiem raczej uległym to taka postawa wprawiła mnie w osłupienie.. Był płacz, nerwy i naprawdę jestem w starsznej kropce.. Trenuje piłke nożną od 6 roku życia. Klub postawił warunek: albo klasa piłkarska albo niestety nie ma mozliwości kontynuacji hobby..Gotuję się.
MagduÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post sob, 02 kwi 2011 - 07:32
Post #13

A Norbert z testu zwolniony jako laureat Konkursu Humanistycznego. No i co z tego kiedy idzie do gimnazjum sportowego... Wszelkie negocjacje, prośby, przekonywania itp. spaliły na panewce. Pierwszy raz w życiu moje dziecko tak bardzo kategorycznie mi się "postawiło", doszło nawet do szantażu, że jesli mu nie pozwolę to przestanie się uczyc. Zważywszy na to, że jest dzieckiem raczej uległym to taka postawa wprawiła mnie w osłupienie.. Był płacz, nerwy i naprawdę jestem w starsznej kropce.. Trenuje piłke nożną od 6 roku życia. Klub postawił warunek: albo klasa piłkarska albo niestety nie ma mozliwości kontynuacji hobby..Gotuję się.

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



Dirty Diana
sob, 02 kwi 2011 - 08:26
Moja córka też jest szóstoklasistką. Ja nie stresuję się samym testem, raczej rekrutacją i tym, żeby udało się wszystko tak, żeby moja Eliza była szczęśliwa. Ona się bardzo stresuje.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post sob, 02 kwi 2011 - 08:26
Post #14

Moja córka też jest szóstoklasistką. Ja nie stresuję się samym testem, raczej rekrutacją i tym, żeby udało się wszystko tak, żeby moja Eliza była szczęśliwa. Ona się bardzo stresuje.

--------------------
wiewiórczak
sob, 02 kwi 2011 - 12:54
Magduś nie martw się na zapas, bo przecież klasa sportowa nie jest tożsame z klasa słaba? Bo chyba tym się martwisz?
Gratuluję tytułu laureata Norbertowi, potrzymaj kciuki we wtorek za piszących icon_wink.gif
wiewiórczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,654
Dołączył: śro, 30 maj 07 - 17:51
Nr użytkownika: 14,671




post sob, 02 kwi 2011 - 12:54
Post #15

Magduś nie martw się na zapas, bo przecież klasa sportowa nie jest tożsame z klasa słaba? Bo chyba tym się martwisz?
Gratuluję tytułu laureata Norbertowi, potrzymaj kciuki we wtorek za piszących icon_wink.gif

--------------------
Uświadamiasz sobie, że jesteś w średnim wieku, kiedy wspomnienia stają się ważniejsze od marzeń.
Ewcia!
pon, 04 kwi 2011 - 22:36
Już jutro!
Biała bluzka gotowa, długopisy , ołowki i inne czekają...
Budzik!
Trzymamy za wszystkich szóstoklasistów!
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post pon, 04 kwi 2011 - 22:36
Post #16

Już jutro!
Biała bluzka gotowa, długopisy , ołowki i inne czekają...
Budzik!
Trzymamy za wszystkich szóstoklasistów!

--------------------
1234
anetadr
pon, 04 kwi 2011 - 22:52
Tak jest! Trzymamy!

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post pon, 04 kwi 2011 - 22:52
Post #17

Tak jest! Trzymamy!

Aneta


--------------------
amania
pon, 04 kwi 2011 - 23:36
Ja też trzymam za wasze dzieci!

ps. kurczę, już za rok będę trzymać za swoje własne
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pon, 04 kwi 2011 - 23:36
Post #18

Ja też trzymam za wasze dzieci!

ps. kurczę, już za rok będę trzymać za swoje własne


--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
A_KA
pon, 04 kwi 2011 - 23:55
To i ja potrzymam za Wasze dzieci kciuki icon_smile.gif &&&&

Póki co moje dziecię się cieszy z jutrzejszego testu szóstoklasistów, bo sama ma z tego tytułu wolny od szkoły dzień 03.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pon, 04 kwi 2011 - 23:55
Post #19

To i ja potrzymam za Wasze dzieci kciuki icon_smile.gif &&&&

Póki co moje dziecię się cieszy z jutrzejszego testu szóstoklasistów, bo sama ma z tego tytułu wolny od szkoły dzień 03.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Mafia
wto, 05 kwi 2011 - 07:50
Z dzisiejszego testu cieszył się młodszy, bo przedszkole zamknięte. 29.gif (mieści się w budynku szkoły).
Maciek poszedł okropnie chory. 32.gif Ale na szczęście od wyniku testu nic nie zależy w jego przypadku, więc choć tyle dobrego.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post wto, 05 kwi 2011 - 07:50
Post #20

Z dzisiejszego testu cieszył się młodszy, bo przedszkole zamknięte. 29.gif (mieści się w budynku szkoły).
Maciek poszedł okropnie chory. 32.gif Ale na szczęście od wyniku testu nic nie zależy w jego przypadku, więc choć tyle dobrego.

--------------------
Mafia
> Test szóstoklasisty, Już za tydzieÅ„...
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 04:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama