Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

Ubezpieczacie dzieci w przedszkolu/szkole?

> 
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post wto, 11 wrz 2012 - 14:20
Post #41

https://ubezpieczenia.wp.pl/kat,113640,titl...,wiadomosc.html

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
mama_do_kwadratu
czw, 13 wrz 2012 - 09:34
Mam pytanie- czy czyjaś latorośl miała jakiś wypadek posiadając kartę Euro 26? W tym roku, już zapłaciłam (po 48 zł, suma ubezp 8 tys...) za chłopaków, ale patrzę teraz na tę kartę i widzę, że miałoby to sens od przyszłego roku.
Tylko jak wyglądają ewentualne świadczenia? Oni mają umowę z jakimś tow. ubezp.? Z jakim?
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 13 wrz 2012 - 09:34
Post #42

Mam pytanie- czy czyjaś latorośl miała jakiś wypadek posiadając kartę Euro 26? W tym roku, już zapłaciłam (po 48 zł, suma ubezp 8 tys...) za chłopaków, ale patrzę teraz na tę kartę i widzę, że miałoby to sens od przyszłego roku.
Tylko jak wyglądają ewentualne świadczenia? Oni mają umowę z jakimś tow. ubezp.? Z jakim?

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
bb
czw, 13 wrz 2012 - 09:45
Za moich czasow byla jedna karta EURO<26 i jedno w ramach tego ubezpieczenie, teraz jest do wyboru do koloru:
https://euro26.pl/ubezpieczenia/
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post czw, 13 wrz 2012 - 09:45
Post #43

Za moich czasow byla jedna karta EURO<26 i jedno w ramach tego ubezpieczenie, teraz jest do wyboru do koloru:
https://euro26.pl/ubezpieczenia/


--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
mama_do_kwadratu
czw, 13 wrz 2012 - 12:31
znam tę stronę, ale nie ma tam odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 13 wrz 2012 - 12:31
Post #44

znam tę stronę, ale nie ma tam odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
mim0za
czw, 13 wrz 2012 - 13:16
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Thu, 13 Sep 2012 - 10:34) *
Mam pytanie- czy czyjaś latorośl miała jakiś wypadek posiadając kartę Euro 26? W tym roku, już zapłaciłam (po 48 zł, suma ubezp 8 tys...) za chłopaków, ale patrzę teraz na tę kartę i widzę, że miałoby to sens od przyszłego roku.
Tylko jak wyglądają ewentualne świadczenia? Oni mają umowę z jakimś tow. ubezp.? Z jakim?



Sprzedaję karty Euro. Kiedyś była to Signal Iduna, teraz AXA. Szkody zgłasza się przez internet. Nie wiem jak za nie płacą, ale sprzedaję tego dużo i nie spotkałam się z niezadowoleniem klientów.
mim0za


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,560
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 14:34
Nr użytkownika: 9,076




post czw, 13 wrz 2012 - 13:16
Post #45

CYTAT(mama_do_kwadratu @ Thu, 13 Sep 2012 - 10:34) *
Mam pytanie- czy czyjaś latorośl miała jakiś wypadek posiadając kartę Euro 26? W tym roku, już zapłaciłam (po 48 zł, suma ubezp 8 tys...) za chłopaków, ale patrzę teraz na tę kartę i widzę, że miałoby to sens od przyszłego roku.
Tylko jak wyglądają ewentualne świadczenia? Oni mają umowę z jakimś tow. ubezp.? Z jakim?



Sprzedaję karty Euro. Kiedyś była to Signal Iduna, teraz AXA. Szkody zgłasza się przez internet. Nie wiem jak za nie płacą, ale sprzedaję tego dużo i nie spotkałam się z niezadowoleniem klientów.
mama_do_kwadratu
czw, 13 wrz 2012 - 13:39
CYTAT(mim0za @ Thu, 13 Sep 2012 - 14:16) *
Sprzedaję karty Euro. Kiedyś była to Signal Iduna, teraz AXA. Szkody zgłasza się przez internet. Nie wiem jak za nie płacą, ale sprzedaję tego dużo i nie spotkałam się z niezadowoleniem klientów.

o to mi chodziło, dzięki icon_biggrin.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 13 wrz 2012 - 13:39
Post #46

CYTAT(mim0za @ Thu, 13 Sep 2012 - 14:16) *
Sprzedaję karty Euro. Kiedyś była to Signal Iduna, teraz AXA. Szkody zgłasza się przez internet. Nie wiem jak za nie płacą, ale sprzedaję tego dużo i nie spotkałam się z niezadowoleniem klientów.

o to mi chodziło, dzięki icon_biggrin.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Gosia z edziecka
czw, 20 wrz 2012 - 09:31
Wczoraj dziecko przyniosło wieść ze szkoły, ze ubezpieczenie jest obowiązkowe. Dziś dzwoniłam i się dowiedziałąm, że wystarczy oswiadczenie że dobrowolnie rezygnuję z ubezpieczenia.
Gosia z edziecka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,811
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 22:22
Skąd: .
Nr użytkownika: 366




post czw, 20 wrz 2012 - 09:31
Post #47

Wczoraj dziecko przyniosło wieść ze szkoły, ze ubezpieczenie jest obowiązkowe. Dziś dzwoniłam i się dowiedziałąm, że wystarczy oswiadczenie że dobrowolnie rezygnuję z ubezpieczenia.
bb
czw, 20 wrz 2012 - 09:34
CYTAT(mim0za @ Thu, 13 Sep 2012 - 14:16) *
Sprzedaję karty Euro. Kiedyś była to Signal Iduna, teraz AXA. Szkody zgłasza się przez internet. Nie wiem jak za nie płacą, ale sprzedaję tego dużo i nie spotkałam się z niezadowoleniem klientów.


A jeszcze wczesniej bylo dodawane ubezpieczenie AIG POLAND. Wlasnorecznie likwidowalam szkody z tych polis/kart i nie byly to jakies bajonskie sumy ale tez i glownie wyplaty za zlamania czy utrate bagazu przez linie lotnicze.
Szkody zglasza sie do towarzystwa wystawiajacego polise.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post czw, 20 wrz 2012 - 09:34
Post #48

CYTAT(mim0za @ Thu, 13 Sep 2012 - 14:16) *
Sprzedaję karty Euro. Kiedyś była to Signal Iduna, teraz AXA. Szkody zgłasza się przez internet. Nie wiem jak za nie płacą, ale sprzedaję tego dużo i nie spotkałam się z niezadowoleniem klientów.


A jeszcze wczesniej bylo dodawane ubezpieczenie AIG POLAND. Wlasnorecznie likwidowalam szkody z tych polis/kart i nie byly to jakies bajonskie sumy ale tez i glownie wyplaty za zlamania czy utrate bagazu przez linie lotnicze.
Szkody zglasza sie do towarzystwa wystawiajacego polise.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
agama76
czw, 20 wrz 2012 - 10:41
No więc u nas w gimnazjum jest tak: ubezpieczenie w szkole niby nieobowiazkowe ALE:
- zeby dziecko mogło pojechać na wycieczkę w przyszłym tygodniu musi byc ubezpieczone, czyli trzeba było ubezpieczyć dziecko indywidualnie m-c wcześniej zeby w tym wyjeździe mogło wziąć udział
- zakup szkolnej polisy ubezpieczeniowej jest połączony z dostępem do dziennika elektronicznego, jeśli sie tej polisy nie wykupi trzeba zapłacić za dostęp do tego dziennika.
Efekt - 100% rodzicow pierwszoklasistow ubezpieczenie wykupilo, chociaż niektorym rodzicom, w tym mnie, sie warunki tego ubezpieczenia wcale nie podobają icon_evil.gif Nie wiem, czy mozna 'doubezpieczyc' dziecko we własnym zakresie, w jakiejś innej firmie?
agama76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,107
Dołączył: pon, 21 cze 04 - 21:18
Nr użytkownika: 1,877




post czw, 20 wrz 2012 - 10:41
Post #49

No więc u nas w gimnazjum jest tak: ubezpieczenie w szkole niby nieobowiazkowe ALE:
- zeby dziecko mogło pojechać na wycieczkę w przyszłym tygodniu musi byc ubezpieczone, czyli trzeba było ubezpieczyć dziecko indywidualnie m-c wcześniej zeby w tym wyjeździe mogło wziąć udział
- zakup szkolnej polisy ubezpieczeniowej jest połączony z dostępem do dziennika elektronicznego, jeśli sie tej polisy nie wykupi trzeba zapłacić za dostęp do tego dziennika.
Efekt - 100% rodzicow pierwszoklasistow ubezpieczenie wykupilo, chociaż niektorym rodzicom, w tym mnie, sie warunki tego ubezpieczenia wcale nie podobają icon_evil.gif Nie wiem, czy mozna 'doubezpieczyc' dziecko we własnym zakresie, w jakiejś innej firmie?
Agnieszka AZJ
czw, 20 wrz 2012 - 11:05
CYTAT(agama76 @ Thu, 20 Sep 2012 - 11:41) *
No więc u nas w gimnazjum jest tak: ubezpieczenie w szkole niby nieobowiazkowe ALE:
- zeby dziecko mogło pojechać na wycieczkę w przyszłym tygodniu musi byc ubezpieczone, czyli trzeba było ubezpieczyć dziecko indywidualnie m-c wcześniej zeby w tym wyjeździe mogło wziąć udział
- zakup szkolnej polisy ubezpieczeniowej jest połączony z dostępem do dziennika elektronicznego, jeśli sie tej polisy nie wykupi trzeba zapłacić za dostęp do tego dziennika.
Efekt - 100% rodzicow pierwszoklasistow ubezpieczenie wykupilo, chociaż niektorym rodzicom, w tym mnie, sie warunki tego ubezpieczenia wcale nie podobają icon_evil.gif Nie wiem, czy mozna 'doubezpieczyc' dziecko we własnym zakresie, w jakiejś innej firmie?


A to ciekawostka icon_eek.gif
Nasza szkoła żadnych opłat za dziennik elektroniczny nie pobiera. Wydaje mi się, że to nie jest zgodne z prawem. Ja bym podrążyła sprawę.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 20 wrz 2012 - 11:05
Post #50

CYTAT(agama76 @ Thu, 20 Sep 2012 - 11:41) *
No więc u nas w gimnazjum jest tak: ubezpieczenie w szkole niby nieobowiazkowe ALE:
- zeby dziecko mogło pojechać na wycieczkę w przyszłym tygodniu musi byc ubezpieczone, czyli trzeba było ubezpieczyć dziecko indywidualnie m-c wcześniej zeby w tym wyjeździe mogło wziąć udział
- zakup szkolnej polisy ubezpieczeniowej jest połączony z dostępem do dziennika elektronicznego, jeśli sie tej polisy nie wykupi trzeba zapłacić za dostęp do tego dziennika.
Efekt - 100% rodzicow pierwszoklasistow ubezpieczenie wykupilo, chociaż niektorym rodzicom, w tym mnie, sie warunki tego ubezpieczenia wcale nie podobają icon_evil.gif Nie wiem, czy mozna 'doubezpieczyc' dziecko we własnym zakresie, w jakiejś innej firmie?


A to ciekawostka icon_eek.gif
Nasza szkoła żadnych opłat za dziennik elektroniczny nie pobiera. Wydaje mi się, że to nie jest zgodne z prawem. Ja bym podrążyła sprawę.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
agama76
czw, 20 wrz 2012 - 11:31
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 20 Sep 2012 - 12:05) *
A to ciekawostka icon_eek.gif
Nasza szkoła żadnych opłat za dziennik elektroniczny nie pobiera. Wydaje mi się, że to nie jest zgodne z prawem. Ja bym podrążyła sprawę.


To może jeszcze uściślę, bo tak jest ponoć w tej szkole od lat - dostęp pełny i bezpłatny maja uczniowie ale konto rodzica jest płatne. Dyrekcja i nauczyciele wymagają osobnego konta dla rodzica (i obietnicy nie podawania do niego dostępu dziecku) jeśli rodzice chcą sie kontaktować ta droga (czyli np. usprawiedliwiać nieobecności czy umawiac sie na spotkania z nauczycielami). To oczywiście nie jest obowiązkowe. Wyszło na to ze koszt to ok. 20 zł, bo komplet (ubezpieczenie + dziennik) to 53, a sama kwota ubezpieczenia to nieco ponad 32 zł. Tak to wyszło na zabraniu, bo właśnie rodzice drazyli i tak to wyglada z tego co mówił wychowawca.
agama76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,107
Dołączył: pon, 21 cze 04 - 21:18
Nr użytkownika: 1,877




post czw, 20 wrz 2012 - 11:31
Post #51

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 20 Sep 2012 - 12:05) *
A to ciekawostka icon_eek.gif
Nasza szkoła żadnych opłat za dziennik elektroniczny nie pobiera. Wydaje mi się, że to nie jest zgodne z prawem. Ja bym podrążyła sprawę.


To może jeszcze uściślę, bo tak jest ponoć w tej szkole od lat - dostęp pełny i bezpłatny maja uczniowie ale konto rodzica jest płatne. Dyrekcja i nauczyciele wymagają osobnego konta dla rodzica (i obietnicy nie podawania do niego dostępu dziecku) jeśli rodzice chcą sie kontaktować ta droga (czyli np. usprawiedliwiać nieobecności czy umawiac sie na spotkania z nauczycielami). To oczywiście nie jest obowiązkowe. Wyszło na to ze koszt to ok. 20 zł, bo komplet (ubezpieczenie + dziennik) to 53, a sama kwota ubezpieczenia to nieco ponad 32 zł. Tak to wyszło na zabraniu, bo właśnie rodzice drazyli i tak to wyglada z tego co mówił wychowawca.
Ewcia!
czw, 20 wrz 2012 - 11:40
agama, karte typu euro<26 czy palnete młodych kupujesz od ręki w biurach podrózy itp

dostep do dziennika (tak powiedzieli u nas za zebraniu) dla 10% osób ewentualnych niepłacących jest gratis ( w pakiecie z reszta klasy)

Agnieszka, u nas dziennik el. był płatny od samego poczatku (to juz 2,5 roku) - ale w sumie symbolicznie 10 czy 20 zł za rok
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post czw, 20 wrz 2012 - 11:40
Post #52

agama, karte typu euro<26 czy palnete młodych kupujesz od ręki w biurach podrózy itp

dostep do dziennika (tak powiedzieli u nas za zebraniu) dla 10% osób ewentualnych niepłacących jest gratis ( w pakiecie z reszta klasy)

Agnieszka, u nas dziennik el. był płatny od samego poczatku (to juz 2,5 roku) - ale w sumie symbolicznie 10 czy 20 zł za rok

--------------------
1234
Kocurek
pią, 21 wrz 2012 - 21:35
CYTAT(kalarepa78 @ Fri, 07 Sep 2012 - 21:12) *
Chodzi mi o to, czy wykupujecie proponowane ubezpiecznie. Dlaczego tak albo dlaczego nie?


U nas jest proponowane. W kwocie 56 zł - dla mnie razy dwa (za dwoje dzieci), czyli 112 zł.
Ubezpieczyłam dzieci w PTU, za kwotę 75 zł - oboje. Suma ubezpieczenia wyższa po dwakroć od tej proponowanej w szkole, do tego szerg opcji dodatkowych (np. opłata 50 zł za każdy dzień ewentualnej hospitalizacji, co kosztowało mnie aż 2 zł dodatkowo do sumy polisy).
Jeśli w przyszłym roku ubezpieczę dzieci u nich, od kwoty końcowej odejmą mi minus 25%, a jesli będzie bezwypadkowo, dodatkowe minus 10%. Koleżanka ubezpieczała dzieci 3 rok z zrzeędu, i zapłaciła 50kilka zł za dwoje.
W szkołach panuje zdzierstwo i naciągactwo, nigdy więcej.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pią, 21 wrz 2012 - 21:35
Post #53

CYTAT(kalarepa78 @ Fri, 07 Sep 2012 - 21:12) *
Chodzi mi o to, czy wykupujecie proponowane ubezpiecznie. Dlaczego tak albo dlaczego nie?


U nas jest proponowane. W kwocie 56 zł - dla mnie razy dwa (za dwoje dzieci), czyli 112 zł.
Ubezpieczyłam dzieci w PTU, za kwotę 75 zł - oboje. Suma ubezpieczenia wyższa po dwakroć od tej proponowanej w szkole, do tego szerg opcji dodatkowych (np. opłata 50 zł za każdy dzień ewentualnej hospitalizacji, co kosztowało mnie aż 2 zł dodatkowo do sumy polisy).
Jeśli w przyszłym roku ubezpieczę dzieci u nich, od kwoty końcowej odejmą mi minus 25%, a jesli będzie bezwypadkowo, dodatkowe minus 10%. Koleżanka ubezpieczała dzieci 3 rok z zrzeędu, i zapłaciła 50kilka zł za dwoje.
W szkołach panuje zdzierstwo i naciągactwo, nigdy więcej.


--------------------
sdw
sob, 22 wrz 2012 - 06:25
Kocur, rzuć namiarami na tę polisę, co?
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post sob, 22 wrz 2012 - 06:25
Post #54

Kocur, rzuć namiarami na tę polisę, co?

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Dor
sob, 22 wrz 2012 - 09:04
CYTAT(agama76 @ Thu, 20 Sep 2012 - 11:41) *
- zakup szkolnej polisy ubezpieczeniowej jest połączony z dostępem do dziennika elektronicznego, jeśli sie tej polisy nie wykupi trzeba zapłacić za dostęp do tego dziennika.


W szkole w której pracuję też tak jest.
Za dostęp do dziennika płaci sie firmie,a nie szkole.
Darmowy jest podstawowy dostęp do dziennika płatny jest moduł komunikacji.
Dor


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 634
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 16:37
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 354




post sob, 22 wrz 2012 - 09:04
Post #55

CYTAT(agama76 @ Thu, 20 Sep 2012 - 11:41) *
- zakup szkolnej polisy ubezpieczeniowej jest połączony z dostępem do dziennika elektronicznego, jeśli sie tej polisy nie wykupi trzeba zapłacić za dostęp do tego dziennika.


W szkole w której pracuję też tak jest.
Za dostęp do dziennika płaci sie firmie,a nie szkole.
Darmowy jest podstawowy dostęp do dziennika płatny jest moduł komunikacji.


--------------------
Dorota mama Michała 03.07.2000
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 22 wrz 2012 - 09:12
Post #56

O tej firmie PTU znalazłam negatywne opinie w necie:

https://ubezpieczenia.onet.pl/1,12,8,322061...7,0,forum2.html

cytat:
CYTAT
To prawda. Moje dziecko było ubezpieczone w PTU. Po złamaniu kości ramiennej spędziło miesiąc w gipsie. Dwukrotne usypianie (na założenie i ściągnięcie drutów stabilizujących) i miesiąc rehabilitacji w sanatorium. Ci złodzieje przyznali mu 3% uszczerbku na zdrowiu czyli kwotę 240 zł. Do samego sanatorium miałem 100 km w jedną stronę nie wspomnę pobytów w szpitalu i rehabilitacji w miejscu zamieszkania. Nie sposób się porozumieć z przedstawicielami PTU w Tarnowie bo oni mają takie przepisy i nic nie można zrobić. Jeśli wasza szkoła ma umowę z PTU to postarajcie się u dyrekcji o zmianę ubezpieczyciela. W przeciwnym wypadku na nic nie możecie liczyć.
joannabo
sob, 22 wrz 2012 - 09:21
Ja nie ubezpieczam.
A przy okazji - wiecie moze co to są za sępy od polisy "moi bliscy" i "jesteś skazany na publiczną służbę zdrowia". Kampania naprawdę godna hien cmentarnych.
joannabo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,230
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 10:00
Nr użytkownika: 207




post sob, 22 wrz 2012 - 09:21
Post #57

Ja nie ubezpieczam.
A przy okazji - wiecie moze co to są za sępy od polisy "moi bliscy" i "jesteś skazany na publiczną służbę zdrowia". Kampania naprawdę godna hien cmentarnych.
Agnieszka AZJ
sob, 22 wrz 2012 - 11:04
Moi rodzice mieli kontkt z sępami od emerytur hipotecznych czy jakos tak (że się przepisuje na nich mieszkanie w zamian za emeryturę). Zastanawiali się nad pozbyciem się w ten sposób działki. Firma była chętna, ale jedyna opcja jaką proponowali to była umowa na 20 lat. Tata ma 83, Mama o rok mniej 37.gif Raczej nie mają złudzen, że dozyją setki icon_rolleyes.gif
Z drugiej strony - trochę strach żyć dłużej niż przewiduje umowa 37.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post sob, 22 wrz 2012 - 11:04
Post #58

Moi rodzice mieli kontkt z sępami od emerytur hipotecznych czy jakos tak (że się przepisuje na nich mieszkanie w zamian za emeryturę). Zastanawiali się nad pozbyciem się w ten sposób działki. Firma była chętna, ale jedyna opcja jaką proponowali to była umowa na 20 lat. Tata ma 83, Mama o rok mniej 37.gif Raczej nie mają złudzen, że dozyją setki icon_rolleyes.gif
Z drugiej strony - trochę strach żyć dłużej niż przewiduje umowa 37.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Kocurek
pon, 24 wrz 2012 - 10:30
CYTAT(Paka @ Sat, 22 Sep 2012 - 10:12) *
O tej firmie PTU znalazłam negatywne opinie w necie:

https://ubezpieczenia.onet.pl/1,12,8,322061...7,0,forum2.html

cytat:


Każde jedno towarzystwo ubezpeczeniowe ma swoje ciemne strony. Koleżanki syn oparzył twarz chemią, ciężkie poparzenie, pięć dni hospitalizacji, miesiąc leczenia. PZU wypłaciło za ten wypadek 50 zł.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pon, 24 wrz 2012 - 10:30
Post #59

CYTAT(Paka @ Sat, 22 Sep 2012 - 10:12) *
O tej firmie PTU znalazłam negatywne opinie w necie:

https://ubezpieczenia.onet.pl/1,12,8,322061...7,0,forum2.html

cytat:


Każde jedno towarzystwo ubezpeczeniowe ma swoje ciemne strony. Koleżanki syn oparzył twarz chemią, ciężkie poparzenie, pięć dni hospitalizacji, miesiąc leczenia. PZU wypłaciło za ten wypadek 50 zł.


--------------------
Ludek
czw, 11 wrz 2014 - 09:57
To ja pociągne temat.

Jakie ubezpieczenie dla dziecka, jeśli nie to w szkole?


Składka na ten rok u mojego dziecka to 34,00 zł/rok (PZU). Nie znam jeszcze zakresu, dziś mam zebranie, ale niech suma ubezpieczenia z tyt. zgonu wyniesie 8.000-10.000.

Mam teraz przed oczami ofertę innego towarzystwa składka 73,00 zł / miesiąc, co daje 876 zł/rok, gdzie suma ubezpieczenia z tyt. zgonu to 30.000.

Biorąc pod uwagę tylko te 2 parametry, to te szkolne ubezpieczenia nie wyglądają tak źle.
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post czw, 11 wrz 2014 - 09:57
Post #60

To ja pociągne temat.

Jakie ubezpieczenie dla dziecka, jeśli nie to w szkole?


Składka na ten rok u mojego dziecka to 34,00 zł/rok (PZU). Nie znam jeszcze zakresu, dziś mam zebranie, ale niech suma ubezpieczenia z tyt. zgonu wyniesie 8.000-10.000.

Mam teraz przed oczami ofertę innego towarzystwa składka 73,00 zł / miesiąc, co daje 876 zł/rok, gdzie suma ubezpieczenia z tyt. zgonu to 30.000.

Biorąc pod uwagę tylko te 2 parametry, to te szkolne ubezpieczenia nie wyglądają tak źle.


--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
> Ubezpieczacie dzieci w przedszkolu/szkole?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 09:19
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama