Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

nocleg w Krakowie

> 
justin
pią, 15 mar 2013 - 14:08
piszę tutaj, bo w sumie nie wiem gdzie to umieścić.
Prosze moderatora o przeniesienie wątku w odpowiednie miejsce.

Szukam fajnego, taniego noclegu, blisko rynku w Krakowie.
Nocleg dla mnie i dwójki dzieciaków. Tak myslę, że 150 zł to jest maks co mogłabym dać.
Jestem w stanie w ogóle coś znaleźć?
Szukam na 1 noc. Chciałabym przyjechać z dzieciakami i pochodzić troszkę po Krakowie, ale żeby to nie było na wariackich papierach to wymyśliłam sobie, że 1 nocleg będzie w porządku.

I mam pytanie, możecie coś polecić?

Myślałam, żeby zarezerwować apartament w Krakowie, dość sporo jest tego w internecie. Trzeba jednak wpłacać ok 30 % kosztów przy rezerwacji. Boję się, że gdy zepsuje sie pogoda lub rozłoży sie któryś dzieciak to pieniążki przepadną.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pią, 15 mar 2013 - 14:08
Post #1

piszę tutaj, bo w sumie nie wiem gdzie to umieścić.
Prosze moderatora o przeniesienie wątku w odpowiednie miejsce.

Szukam fajnego, taniego noclegu, blisko rynku w Krakowie.
Nocleg dla mnie i dwójki dzieciaków. Tak myslę, że 150 zł to jest maks co mogłabym dać.
Jestem w stanie w ogóle coś znaleźć?
Szukam na 1 noc. Chciałabym przyjechać z dzieciakami i pochodzić troszkę po Krakowie, ale żeby to nie było na wariackich papierach to wymyśliłam sobie, że 1 nocleg będzie w porządku.

I mam pytanie, możecie coś polecić?

Myślałam, żeby zarezerwować apartament w Krakowie, dość sporo jest tego w internecie. Trzeba jednak wpłacać ok 30 % kosztów przy rezerwacji. Boję się, że gdy zepsuje sie pogoda lub rozłoży sie któryś dzieciak to pieniążki przepadną.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Agnieszka AZJ
pią, 15 mar 2013 - 15:06
Ja kilka razy korzystałam z hosteli - jest ich sporo na Starym Mieście i w jego okolicach.

Ostatnio z Julka nocowałam w Willi Kronenbergów, ale nie wiem, czy to dla Ciebie wystarczająco blisko Rynku. Zależało mi wtedy przede wszytskim na parkingu, bo jechałam samochodem.


P.S. Przenoszę na małopolskie - tam jest z reszta wiele wątków o noclegach.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pią, 15 mar 2013 - 15:06
Post #2

Ja kilka razy korzystałam z hosteli - jest ich sporo na Starym Mieście i w jego okolicach.

Ostatnio z Julka nocowałam w Willi Kronenbergów, ale nie wiem, czy to dla Ciebie wystarczająco blisko Rynku. Zależało mi wtedy przede wszytskim na parkingu, bo jechałam samochodem.


P.S. Przenoszę na małopolskie - tam jest z reszta wiele wątków o noclegach.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
marghe.
pią, 15 mar 2013 - 15:06
wieczorem wrzucę namiary na sympatyczny hostel. Sklerozę mam i nie pamiętam nazwy, jest nadzieja, ze Kot będzie pamiętał

Nie jest ze mną tak źle icon_biggrin.gif
https://www.kadetus.pl/eng/

Byliśmy z Gabą, dostał nam się pokój z antresolą.. dziecię zachwycone

a apartement (i nie tylko ) mozesz rezerwować via booking.com. W wielu przypadkach można anulować rezerwację bez ponoszeni kosztów

Ten post edytował marghe. pią, 15 mar 2013 - 15:08
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pią, 15 mar 2013 - 15:06
Post #3

wieczorem wrzucę namiary na sympatyczny hostel. Sklerozę mam i nie pamiętam nazwy, jest nadzieja, ze Kot będzie pamiętał

Nie jest ze mną tak źle icon_biggrin.gif
https://www.kadetus.pl/eng/

Byliśmy z Gabą, dostał nam się pokój z antresolą.. dziecię zachwycone

a apartement (i nie tylko ) mozesz rezerwować via booking.com. W wielu przypadkach można anulować rezerwację bez ponoszeni kosztów
justin
sob, 16 mar 2013 - 13:28
dziękuję Wam bardzo, rozejrzę się.
Przyjadę do Krakowa pociągiem. Podobno z dworca do rynku jest 10 minut, prawda to?

Mam plan, mam cykora, ale dam radę. Muszę sie wyrwać.
Powiedzcie co warto zobaczyć, mamy mało czasu i nie wiem co z tego ogromu wybrać, jakieś muzeum, smoka?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post sob, 16 mar 2013 - 13:28
Post #4

dziękuję Wam bardzo, rozejrzę się.
Przyjadę do Krakowa pociągiem. Podobno z dworca do rynku jest 10 minut, prawda to?

Mam plan, mam cykora, ale dam radę. Muszę sie wyrwać.
Powiedzcie co warto zobaczyć, mamy mało czasu i nie wiem co z tego ogromu wybrać, jakieś muzeum, smoka?

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Agnieszka AZJ
sob, 16 mar 2013 - 13:37
CYTAT(justin @ Sat, 16 Mar 2013 - 13:28) *
dziękuję Wam bardzo, rozejrzę się.
Przyjadę do Krakowa pociągiem. Podobno z dworca do rynku jest 10 minut, prawda to?


Prawda icon_smile.gif

Mogę polecić znakomity przewodnik po Krakowie - "Tropem smoka" Mariusza Wollnego.

Niedawno zastał wznowiony. Można go na pewno kupić koło Kościoła Mariackiego - w Składzie Towarów u Kacpra Ryxa:
https://www.sklep.kacperryx.pl/pl/p/Tropem-smoka-wyd.2/110

Ale na pierwszy raz w Krakowie ja bym sobie darowała muzea i ograniczyła do obejrzenia wszystkiego "z wierzchu". I trochę od środka oczywście też, ale bez napinania się na straszne zwiedzanie.
Kościół Mariacki w środku, Rynek, Wawel z dziedzińcem, Katedra, smok - wystarczy.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post sob, 16 mar 2013 - 13:37
Post #5

CYTAT(justin @ Sat, 16 Mar 2013 - 13:28) *
dziękuję Wam bardzo, rozejrzę się.
Przyjadę do Krakowa pociągiem. Podobno z dworca do rynku jest 10 minut, prawda to?


Prawda icon_smile.gif

Mogę polecić znakomity przewodnik po Krakowie - "Tropem smoka" Mariusza Wollnego.

Niedawno zastał wznowiony. Można go na pewno kupić koło Kościoła Mariackiego - w Składzie Towarów u Kacpra Ryxa:
https://www.sklep.kacperryx.pl/pl/p/Tropem-smoka-wyd.2/110

Ale na pierwszy raz w Krakowie ja bym sobie darowała muzea i ograniczyła do obejrzenia wszystkiego "z wierzchu". I trochę od środka oczywście też, ale bez napinania się na straszne zwiedzanie.
Kościół Mariacki w środku, Rynek, Wawel z dziedzińcem, Katedra, smok - wystarczy.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
bb
sob, 16 mar 2013 - 14:16
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sat, 16 Mar 2013 - 14:37) *
Kościół Mariacki w środku, Rynek, Wawel z dziedzińcem, Katedra, smok - wystarczy.


Na Rynku bedac wspiela bym sie albo na Wieze Mariacka albo na Ratuszowa. Troche gimnastyki, koszt minimalny a widoki piekne.
No i tuz za rogiem Uniwesrytet Jagiellonski do zobaczenia.
Na dobry konkretny poczatek icon_wink.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post sob, 16 mar 2013 - 14:16
Post #6

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sat, 16 Mar 2013 - 14:37) *
Kościół Mariacki w środku, Rynek, Wawel z dziedzińcem, Katedra, smok - wystarczy.


Na Rynku bedac wspiela bym sie albo na Wieze Mariacka albo na Ratuszowa. Troche gimnastyki, koszt minimalny a widoki piekne.
No i tuz za rogiem Uniwesrytet Jagiellonski do zobaczenia.
Na dobry konkretny poczatek icon_wink.gif

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
ana
sob, 16 mar 2013 - 15:07
https://www.thesecretgarden.pl/
fajne miejce, śniadanie w cenie (płatki, twarożek, kawa, herbaty itp.) 15-20 min do Wawelu

podziemne miasto pod sukiennicami ale dla dzieci to umiarkowana atrakcja, lepsza opcja to zwiedzanie miasta, Planty
polecam babeczki na Grodzkiej 60 - blisko Zamku
https://cupcakecorner.pl/pl/meetcupcakes.shtml

ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
Skąd: ^
Nr użytkownika: 2,421




post sob, 16 mar 2013 - 15:07
Post #7

https://www.thesecretgarden.pl/
fajne miejce, śniadanie w cenie (płatki, twarożek, kawa, herbaty itp.) 15-20 min do Wawelu

podziemne miasto pod sukiennicami ale dla dzieci to umiarkowana atrakcja, lepsza opcja to zwiedzanie miasta, Planty
polecam babeczki na Grodzkiej 60 - blisko Zamku
https://cupcakecorner.pl/pl/meetcupcakes.shtml



--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
bb
sob, 16 mar 2013 - 15:21
CYTAT(ana @ Sat, 16 Mar 2013 - 16:07) *
podziemne miasto pod sukiennicami ale dla dzieci to umiarkowana atrakcja,


Zalezy, zalezy, moje dziewczyny rok temu ledwo udalo sie stamtad wyciagnac....

Nawet jak podstawowa ekspozycja im sie nie spodoba (watpie, ale moze) to jest tam salka zabaw: wielkie puzzle, jakies inne ukladanki, filmiki etc

A w tej muffinkowni w ktorys dzien tygodnia (nie pamietam ktory) maja specjalne edycje muffinek dla dzieci, z postaciami z bajkek (elmo etc).
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post sob, 16 mar 2013 - 15:21
Post #8

CYTAT(ana @ Sat, 16 Mar 2013 - 16:07) *
podziemne miasto pod sukiennicami ale dla dzieci to umiarkowana atrakcja,


Zalezy, zalezy, moje dziewczyny rok temu ledwo udalo sie stamtad wyciagnac....

Nawet jak podstawowa ekspozycja im sie nie spodoba (watpie, ale moze) to jest tam salka zabaw: wielkie puzzle, jakies inne ukladanki, filmiki etc

A w tej muffinkowni w ktorys dzien tygodnia (nie pamietam ktory) maja specjalne edycje muffinek dla dzieci, z postaciami z bajkek (elmo etc).

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
ana
sob, 16 mar 2013 - 16:38
W. był dzień po Solilandi w Wieliczce więc to było już za dużo w tym samym temacie, mnie tego dnia zapachy otumaniły i zwyczajnie chciałam na świeże powietrze więc gnaliśmy byle do wyjścia, film/legendę też oglądaliśmy

babeczki są piękne na zewnątrz i smaczne:)
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
Skąd: ^
Nr użytkownika: 2,421




post sob, 16 mar 2013 - 16:38
Post #9

W. był dzień po Solilandi w Wieliczce więc to było już za dużo w tym samym temacie, mnie tego dnia zapachy otumaniły i zwyczajnie chciałam na świeże powietrze więc gnaliśmy byle do wyjścia, film/legendę też oglądaliśmy

babeczki są piękne na zewnątrz i smaczne:)

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
Fragosia
nie, 17 mar 2013 - 20:15
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sat, 16 Mar 2013 - 15:37) *
Prawda icon_smile.gif

Mogę polecić znakomity przewodnik po Krakowie - "Tropem smoka" Mariusza Wollnego.

Niedawno zastał wznowiony. Można go na pewno kupić koło Kościoła Mariackiego - w Składzie Towarów u Kacpra Ryxa:
https://www.sklep.kacperryx.pl/pl/p/Tropem-smoka-wyd.2/110


Ja tylko dodam, że często można tam zastać również autora Pana Mariusza Wollnego i otrzymać piękną dedykację (korzystałam:-)
Justin z dworca jest b.blisko do rynku. Jedynie to wyjscie przez Galerie, bywa dla przyjeżdżających pierwszy raz problematyczne.
A kiedy się wybierasz?
Wyjście na Wieżę Mariacką od początku maja do końca września jest tylko możliwe i to w określone dni: wtorek, czwartek i sobote..

Fragosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,876
Dołączył: pią, 23 cze 06 - 12:27
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,387

GG:


post nie, 17 mar 2013 - 20:15
Post #10

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sat, 16 Mar 2013 - 15:37) *
Prawda icon_smile.gif

Mogę polecić znakomity przewodnik po Krakowie - "Tropem smoka" Mariusza Wollnego.

Niedawno zastał wznowiony. Można go na pewno kupić koło Kościoła Mariackiego - w Składzie Towarów u Kacpra Ryxa:
https://www.sklep.kacperryx.pl/pl/p/Tropem-smoka-wyd.2/110


Ja tylko dodam, że często można tam zastać również autora Pana Mariusza Wollnego i otrzymać piękną dedykację (korzystałam:-)
Justin z dworca jest b.blisko do rynku. Jedynie to wyjscie przez Galerie, bywa dla przyjeżdżających pierwszy raz problematyczne.
A kiedy się wybierasz?
Wyjście na Wieżę Mariacką od początku maja do końca września jest tylko możliwe i to w określone dni: wtorek, czwartek i sobote..



--------------------
Mama Asi 20.11.2003 i Arusia 06.09.2001
justin
pon, 18 mar 2013 - 23:01
jejku dziewczyny bardzo Wam dziekuję za przydatne informacje. Wybieram się 4 kwietnia, więc wejście na wieżę odpada:)
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 18 mar 2013 - 23:01
Post #11

jejku dziewczyny bardzo Wam dziekuję za przydatne informacje. Wybieram się 4 kwietnia, więc wejście na wieżę odpada:)

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
malinowa i Malin...
wto, 19 mar 2013 - 08:34
CYTAT(bb @ Sat, 16 Mar 2013 - 16:16) *
Na Rynku bedac wspiela bym sie albo na Wieze Mariacka albo na Ratuszowa. Troche gimnastyki, koszt minimalny a widoki piekne.
No i tuz za rogiem Uniwesrytet Jagiellonski do zobaczenia.
Na dobry konkretny poczatek icon_wink.gif

O tej porze roku na wieżę Kościoła Mariackiego wstępu nie ma
malinowa i Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 13:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 209




post wto, 19 mar 2013 - 08:34
Post #12

CYTAT(bb @ Sat, 16 Mar 2013 - 16:16) *
Na Rynku bedac wspiela bym sie albo na Wieze Mariacka albo na Ratuszowa. Troche gimnastyki, koszt minimalny a widoki piekne.
No i tuz za rogiem Uniwesrytet Jagiellonski do zobaczenia.
Na dobry konkretny poczatek icon_wink.gif

O tej porze roku na wieżę Kościoła Mariackiego wstępu nie ma

--------------------
bb
wto, 19 mar 2013 - 08:49
O....to dobrze wiedziec. Dzieki za update mariacki icon_wink.gif
A na ratuszowa tez nie mozna?
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post wto, 19 mar 2013 - 08:49
Post #13

O....to dobrze wiedziec. Dzieki za update mariacki icon_wink.gif
A na ratuszowa tez nie mozna?

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
joa133
wto, 19 mar 2013 - 10:22
polecam zobaczyć Ogród Doświadczeń im.S.Lema (niestety otwierają 13kwietnia 2013)
joa133


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,675
Dołączył: wto, 15 wrz 09 - 15:28
Nr użytkownika: 29,117




post wto, 19 mar 2013 - 10:22
Post #14

polecam zobaczyć Ogród Doświadczeń im.S.Lema (niestety otwierają 13kwietnia 2013)

--------------------
Julka (25.04.2006) & Sebastian (20.05.2008) & Łucja (05.02.2012) & Joa
sammy
śro, 20 mar 2013 - 02:03
CYTAT(bb @ Tue, 19 Mar 2013 - 08:49) *
O....to dobrze wiedziec. Dzieki za update mariacki icon_wink.gif
A na ratuszowa tez nie mozna?


Ratuszowa jest otwarta od kwietnia, ale wszystko zależy od pogody. Jak będzie zimno, to będzie zamknięta. Jak będzie ciepło, tojest otwarta od 10.30 do 18. Również Wieża Floriańska i Barbakan są czynne od kwietnia w tej samej porze.

pozdrawiam
s.
sammy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,801
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 22:45
Nr użytkownika: 129




post śro, 20 mar 2013 - 02:03
Post #15

CYTAT(bb @ Tue, 19 Mar 2013 - 08:49) *
O....to dobrze wiedziec. Dzieki za update mariacki icon_wink.gif
A na ratuszowa tez nie mozna?


Ratuszowa jest otwarta od kwietnia, ale wszystko zależy od pogody. Jak będzie zimno, to będzie zamknięta. Jak będzie ciepło, tojest otwarta od 10.30 do 18. Również Wieża Floriańska i Barbakan są czynne od kwietnia w tej samej porze.

pozdrawiam
s.

--------------------
MarikaD
wto, 09 kwi 2013 - 20:39
Najwygodniej jest w apartamencie. Cicho i wygodnie. Lokalizację można zawsze dobrać według własnych potrzeb. Ja wynajmuje na [edit: moderacja] i zawsze jestem zadowolona z pobytu
MarikaD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: nie, 07 kwi 13 - 20:21
Nr użytkownika: 41,981




post wto, 09 kwi 2013 - 20:39
Post #16

Najwygodniej jest w apartamencie. Cicho i wygodnie. Lokalizację można zawsze dobrać według własnych potrzeb. Ja wynajmuje na [edit: moderacja] i zawsze jestem zadowolona z pobytu
justin
śro, 10 kwi 2013 - 22:42
z wyjazdu nici, niestety.
Muszę przełożyć, ale dziękuję wam za dobre typy. Zapamiętam i skorzystam. Bardzo chciałabym jeszcze w tym roku. Może latem się uda.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 10 kwi 2013 - 22:42
Post #17

z wyjazdu nici, niestety.
Muszę przełożyć, ale dziękuję wam za dobre typy. Zapamiętam i skorzystam. Bardzo chciałabym jeszcze w tym roku. Może latem się uda.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
walizka
czw, 11 kwi 2013 - 00:49
ja w Krakowie wynajmuję apartamenty w Sodisparze. Fajne mieszkanka, świetna obsługa, duża elastyczność. A jeśli chodzi o sam Kraków - jak juz tam pojedziecie, to koniecznie pochodźcie po Kazimierzu.
walizka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,859
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 00:07
Nr użytkownika: 28,065




post czw, 11 kwi 2013 - 00:49
Post #18

ja w Krakowie wynajmuję apartamenty w Sodisparze. Fajne mieszkanka, świetna obsługa, duża elastyczność. A jeśli chodzi o sam Kraków - jak juz tam pojedziecie, to koniecznie pochodźcie po Kazimierzu.

--------------------


justin
wto, 16 lip 2013 - 23:04
Bardzo Wam, dziewczyny dziękuję za podpowiedzi i pomoc.
Udało nam się spędzić 3 cudowne dni w Krakowie.
Spaliśmy w schronisku młodzieżowym, Sokolska, skąd spacerowaliśmy miastem lub wzdłuż Wisły na Wawel, Rynek i miasto.
W niedzielę udało nam się obejrzeć występ teatru francuskiego - w ramach festiwalu teatrów ulicznych, niestety nie wiem jak się nazywał, a bardzo chciałabym się dowiedzieć. Występowali o godzinie 19.00 na krakowskim rynku. Byli niesamowici, aktorzy akrobaci. Dzieciom podobało się bardzo, śmialiśmy się w głos. Niesamowite.

Tak jak radziłyście, na pierwszy raz, bez wielkiego szału: wawel, smok wawelski, rejs gondolą, kościół mariacki, rynek. Dla zmiany tematu aquapark. W drodze powrotnej jeszcze spędziliśmy pół dnia w Zatorze, ale tutaj jak dla mnie bez zachwytu. Ja jednak wolę spacerować i odkrywać uroki Krakowa.
Udało nam się kupić książkę, Tropami Smoka, niestety autora nie było, ale książkę już przewertowałam i muszę powiedzieć, że podoba mi się język jakim pisze.
Zjedliśmy też pyszne "cupkejki", ale moim zdaniem nie są warte swojej ceny - aż 7 zł za sztukę to jednak przesada.

Dziękuję Wam jeszcze raz.
joa, przepraszam, że się nie odezwałam, ale to wszystko zadziało się tak szybko i w sumie mieliśmy tak napięty plan, że aż trudno mi uwierzyć, że praktycznie od rana do wieczora gdzieś tam się szwendaliśmy icon_smile.gif

Natalce bardzo się podobał festiwal teatrów i już niesie do nas prośby o podobny wypad w przyszłym roku. icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 16 lip 2013 - 23:04
Post #19

Bardzo Wam, dziewczyny dziękuję za podpowiedzi i pomoc.
Udało nam się spędzić 3 cudowne dni w Krakowie.
Spaliśmy w schronisku młodzieżowym, Sokolska, skąd spacerowaliśmy miastem lub wzdłuż Wisły na Wawel, Rynek i miasto.
W niedzielę udało nam się obejrzeć występ teatru francuskiego - w ramach festiwalu teatrów ulicznych, niestety nie wiem jak się nazywał, a bardzo chciałabym się dowiedzieć. Występowali o godzinie 19.00 na krakowskim rynku. Byli niesamowici, aktorzy akrobaci. Dzieciom podobało się bardzo, śmialiśmy się w głos. Niesamowite.

Tak jak radziłyście, na pierwszy raz, bez wielkiego szału: wawel, smok wawelski, rejs gondolą, kościół mariacki, rynek. Dla zmiany tematu aquapark. W drodze powrotnej jeszcze spędziliśmy pół dnia w Zatorze, ale tutaj jak dla mnie bez zachwytu. Ja jednak wolę spacerować i odkrywać uroki Krakowa.
Udało nam się kupić książkę, Tropami Smoka, niestety autora nie było, ale książkę już przewertowałam i muszę powiedzieć, że podoba mi się język jakim pisze.
Zjedliśmy też pyszne "cupkejki", ale moim zdaniem nie są warte swojej ceny - aż 7 zł za sztukę to jednak przesada.

Dziękuję Wam jeszcze raz.
joa, przepraszam, że się nie odezwałam, ale to wszystko zadziało się tak szybko i w sumie mieliśmy tak napięty plan, że aż trudno mi uwierzyć, że praktycznie od rana do wieczora gdzieś tam się szwendaliśmy icon_smile.gif

Natalce bardzo się podobał festiwal teatrów i już niesie do nas prośby o podobny wypad w przyszłym roku. icon_smile.gif


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Krystian32
sob, 03 sie 2013 - 18:45
fajne hotele w Krakowie można znaleźć na [edit: moderacja]
sprawdzałaś?
Moja mama korzystała z ich usług i wróciła z wakacji bardzo zadowolona.
Krystian32


Grupa: Zbanowani
Postów: 9
Dołączył: sob, 03 sie 13 - 18:19
Nr użytkownika: 42,629




post sob, 03 sie 2013 - 18:45
Post #20

fajne hotele w Krakowie można znaleźć na [edit: moderacja]
sprawdzałaś?
Moja mama korzystała z ich usług i wróciła z wakacji bardzo zadowolona.
> nocleg w Krakowie
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 20:01
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama