Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Fotelik Recaro Zero.1 i-size

> 
mlodamama292
śro, 06 gru 2017 - 11:13
Czy używa ktoś z was ten fotelik? Czy możecie podzielić się opiniami?
Zastanawiam się, czy jest to dobry wybór. W testach widziałam, że wypadł dobrze i piszą, że jest to jeden z większych foteli obrotowych. Jak z miejscem na nogi dla dziecka?
Znalazłam go w cenie 2099 w kolorze, który mnie interesuje na tej stronie. Czy to jest dobra cena?
https://www.bociek.eu/7389-recaro-zero1-fot...wy-0-18-kg.html
Dzięki za wszelkie rady
mlodamama292


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: śro, 06 wrz 17 - 13:32
Nr użytkownika: 50,378




post śro, 06 gru 2017 - 11:13
Post #1

Czy używa ktoś z was ten fotelik? Czy możecie podzielić się opiniami?
Zastanawiam się, czy jest to dobry wybór. W testach widziałam, że wypadł dobrze i piszą, że jest to jeden z większych foteli obrotowych. Jak z miejscem na nogi dla dziecka?
Znalazłam go w cenie 2099 w kolorze, który mnie interesuje na tej stronie. Czy to jest dobra cena?
https://www.bociek.eu/7389-recaro-zero1-fot...wy-0-18-kg.html
Dzięki za wszelkie rady
sylwia92_
śro, 24 sty 2018 - 11:28
warto przed zakupem przymierzyć go do samochodu, a co do fotela do górna półka jeśli chodzi o bezpieczeństwo
sylwia92_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: wto, 26 wrz 17 - 10:06
Nr użytkownika: 50,534




post śro, 24 sty 2018 - 11:28
Post #2

warto przed zakupem przymierzyć go do samochodu, a co do fotela do górna półka jeśli chodzi o bezpieczeństwo
mlodamama292
pon, 05 lut 2018 - 17:00
Jako, że mieliśmy jeszcze trochę czasu to poczekaliśmy z zakupem. W między czasie pojawił się nowy fotelik, którym jestem zainteresowana:
https://www.bociek.eu/7804-britax-romer-dualfix-i-size.html
Podoba mi się w nim to, że ma regulowaną ramę, przez co powinien pasować lepiej do większej ilości samochodów( fotelik będzie przekładany). Martwi mnie to, że nie ma adaca. To źle? Czy isize wystarczy? to są jakieś testy? Pomocy icon_smile.gif
mlodamama292


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: śro, 06 wrz 17 - 13:32
Nr użytkownika: 50,378




post pon, 05 lut 2018 - 17:00
Post #3

Jako, że mieliśmy jeszcze trochę czasu to poczekaliśmy z zakupem. W między czasie pojawił się nowy fotelik, którym jestem zainteresowana:
https://www.bociek.eu/7804-britax-romer-dualfix-i-size.html
Podoba mi się w nim to, że ma regulowaną ramę, przez co powinien pasować lepiej do większej ilości samochodów( fotelik będzie przekładany). Martwi mnie to, że nie ma adaca. To źle? Czy isize wystarczy? to są jakieś testy? Pomocy icon_smile.gif
Yomka
śro, 16 maj 2018 - 18:20
Fotelik ma bardzo wysokie testy bezpieczeństwa i faktycznie jest jednym z większych na rynku dla przedziału 0-18 z fotelików obrotowych. Jednak czy będzie pasował do samochodu trzeba by przymierzyć. Na pewno warto wziąć go pod uwagę. Jest też wersja dla noworodków jakby była potrzeba.
Yomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: pon, 26 gru 16 - 22:08
Nr użytkownika: 48,608




post śro, 16 maj 2018 - 18:20
Post #4

Fotelik ma bardzo wysokie testy bezpieczeństwa i faktycznie jest jednym z większych na rynku dla przedziału 0-18 z fotelików obrotowych. Jednak czy będzie pasował do samochodu trzeba by przymierzyć. Na pewno warto wziąć go pod uwagę. Jest też wersja dla noworodków jakby była potrzeba.
> Fotelik Recaro Zero.1 i-size
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 05:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama