Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Rozwojowe zajęcia dla 6 latki

> 
Tolek
czw, 09 mar 2017 - 09:53
Jakie macie propozycje zajęć rozwojowych dla dziewczynki 6 letniej. Chodzi na język i gimnastykę, myślę żeby jeszcze na coś ją zapisać.
Tolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 09 mar 17 - 09:41
Nr użytkownika: 48,977




post czw, 09 mar 2017 - 09:53
Post #1

Jakie macie propozycje zajęć rozwojowych dla dziewczynki 6 letniej. Chodzi na język i gimnastykę, myślę żeby jeszcze na coś ją zapisać.
Radli
czw, 09 mar 2017 - 10:47
Uważaj żeby tylko nie przesadzić z tymi dodatkowymi zajęciami. Dziecko musi mieć trochę czasu wolnego na zabawę i odpoczynek. Jeżeli chodzi o zajęcia dodatkowe, to bardzo dobra jest nauka gry na fortepianie. Rozwija w dziecku nie tylko umiejętności pianistyczne, ale również kształtuje jego wrażliwość na piękno przyrody i sztuki. Gdzieś nawet czytałam, że dzieci grające na jakimś instrumencie, osiągają lepsze wyniki w nauce.
Radli


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 27 sty 16 - 14:54
Nr użytkownika: 47,080




post czw, 09 mar 2017 - 10:47
Post #2

Uważaj żeby tylko nie przesadzić z tymi dodatkowymi zajęciami. Dziecko musi mieć trochę czasu wolnego na zabawę i odpoczynek. Jeżeli chodzi o zajęcia dodatkowe, to bardzo dobra jest nauka gry na fortepianie. Rozwija w dziecku nie tylko umiejętności pianistyczne, ale również kształtuje jego wrażliwość na piękno przyrody i sztuki. Gdzieś nawet czytałam, że dzieci grające na jakimś instrumencie, osiągają lepsze wyniki w nauce.
Kotelka
wto, 23 kwi 2019 - 12:27
Podobnie jak kolezanka jestem zdania, że nie powinno się przesadzić z ilością zajęć dodatkowych dla dziecka. Dziecko powinno mieć czas również dla siebie. Powinno mieć czas na zabawę, na to aby się ponudzić. Poza tym musi lubić dodatkowe zajęcia na jakie chodzi. Nie powinniśmy dziecka do nich przymuszać oraz nie powinniśmy tym samym rekompensować swoich niespełnionych nadziei.

Jednak jeśli uważasz, że córka podoła jeszcze dodatkowym zajęciom, to polecam naukę gry na instrumencie. O ile oczywiście sama będzie chciała. Może być to
flet
gitara
ewentualnie pianino
Nie musisz od razu kupować instrumentu.Wystarczy wypożyczyć. https://wypozyczinstrument.pl

Ten post edytował Kotelka wto, 30 kwi 2019 - 12:37
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 413
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post wto, 23 kwi 2019 - 12:27
Post #3

Podobnie jak kolezanka jestem zdania, że nie powinno się przesadzić z ilością zajęć dodatkowych dla dziecka. Dziecko powinno mieć czas również dla siebie. Powinno mieć czas na zabawę, na to aby się ponudzić. Poza tym musi lubić dodatkowe zajęcia na jakie chodzi. Nie powinniśmy dziecka do nich przymuszać oraz nie powinniśmy tym samym rekompensować swoich niespełnionych nadziei.

Jednak jeśli uważasz, że córka podoła jeszcze dodatkowym zajęciom, to polecam naukę gry na instrumencie. O ile oczywiście sama będzie chciała. Może być to
flet
gitara
ewentualnie pianino
Nie musisz od razu kupować instrumentu.Wystarczy wypożyczyć. https://wypozyczinstrument.pl
> Rozwojowe zajÄ™cia dla 6 latki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 16:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama