Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Veto

, wÄ…tek dla zainteresowanych
> , wÄ…tek dla zainteresowanych
paulap
czw, 28 cze 2012 - 16:14
Żeby już wyjść z forum zlotowego pozwalam sobie założyć tutaj wątek Vetowy. Mam nadzieję, że jest kilka osób zainteresowanych tą grą i wątek nie umrze za chwilę.
Na razie to tylko taki wstępny post, ale wierzę, że się rozkręcimy icon_smile.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post czw, 28 cze 2012 - 16:14
Post #1

Żeby już wyjść z forum zlotowego pozwalam sobie założyć tutaj wątek Vetowy. Mam nadzieję, że jest kilka osób zainteresowanych tą grą i wątek nie umrze za chwilę.
Na razie to tylko taki wstępny post, ale wierzę, że się rozkręcimy icon_smile.gif

--------------------
paulap
śro, 04 lip 2012 - 09:45
Zbliżają się Drużynowe Mistrzostwa Polski (druga co do rangi Vetowa impreza). W tamtym roku moja drużyna zajęła miejsce trzecie. Trzymajcie kciuki, żebyśmy w tym roku nie wypadli dużo gorzej icon_wink.gif

Aha, DMPki odbywać się będą w Krakowie (14-15 lipca). Może ktoś ma ochotę przyjść pooglądać, pokibicować? W imieniu swoim i Kuźni Gier serdecznie zapraszam icon_smile.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post śro, 04 lip 2012 - 09:45
Post #2

Zbliżają się Drużynowe Mistrzostwa Polski (druga co do rangi Vetowa impreza). W tamtym roku moja drużyna zajęła miejsce trzecie. Trzymajcie kciuki, żebyśmy w tym roku nie wypadli dużo gorzej icon_wink.gif

Aha, DMPki odbywać się będą w Krakowie (14-15 lipca). Może ktoś ma ochotę przyjść pooglądać, pokibicować? W imieniu swoim i Kuźni Gier serdecznie zapraszam icon_smile.gif

--------------------
jaAga*
śro, 04 lip 2012 - 11:40
Kciuki zaciskam. A jak w Krakowie to może Gruszka z Ziowikiem wpadną icon_wink.gif, wszak tak im dobrze szło na zlocie icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 04 lip 2012 - 11:40
Post #3

Kciuki zaciskam. A jak w Krakowie to może Gruszka z Ziowikiem wpadną icon_wink.gif, wszak tak im dobrze szło na zlocie icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
paulap
śro, 11 lip 2012 - 12:12
Mistrzostwa już za 3 dni, a tymczasem informuję, że 28.07 o godzinie 10 w sklepie Bolter we Wroclawiu odbywać się będzie nauka gry w Veto, na którą serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów i swoim icon_smile.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post śro, 11 lip 2012 - 12:12
Post #4

Mistrzostwa już za 3 dni, a tymczasem informuję, że 28.07 o godzinie 10 w sklepie Bolter we Wroclawiu odbywać się będzie nauka gry w Veto, na którą serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów i swoim icon_smile.gif

--------------------
paulap
pon, 17 wrz 2012 - 00:20
Wątek umarł śmiercią naturalną, ale być może kogoś zainteresuje informacja, że w najbliższy weekend (22-23.09) na Politechnice Warszawskiej ( ul.Nowowiejska 20) odbędą się dwie duże Vetowe imprezy. W sobotę będą to Mistrzostwa Mazowsza, a w niedzielę od wczesnych godzin porannych, do zapewne mocno wieczornych rozgrywamy Parowe Mistrzostwa Polski. Każdy może przyjść i pokibicować, albo i nie kibicować, ale przyjść po prostu icon_smile.gif
Jeśli ktoś z Warszawiaków (oczywiście nie tylko) chciałby uzyskać więcej szczegółów, to moja skrzynka wciąż pusta i chętnie udzielę informacji. Będzie mi bardzo miło jeśli się pojawicie.
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post pon, 17 wrz 2012 - 00:20
Post #5

Wątek umarł śmiercią naturalną, ale być może kogoś zainteresuje informacja, że w najbliższy weekend (22-23.09) na Politechnice Warszawskiej ( ul.Nowowiejska 20) odbędą się dwie duże Vetowe imprezy. W sobotę będą to Mistrzostwa Mazowsza, a w niedzielę od wczesnych godzin porannych, do zapewne mocno wieczornych rozgrywamy Parowe Mistrzostwa Polski. Każdy może przyjść i pokibicować, albo i nie kibicować, ale przyjść po prostu icon_smile.gif
Jeśli ktoś z Warszawiaków (oczywiście nie tylko) chciałby uzyskać więcej szczegółów, to moja skrzynka wciąż pusta i chętnie udzielę informacji. Będzie mi bardzo miło jeśli się pojawicie.

--------------------
walizka
pon, 17 wrz 2012 - 10:28
buuu... impreza rodzinna w niedzielę mnie obezwładni. W sobotę pewnie też icon_sad.gif
walizka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,859
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 00:07
Nr użytkownika: 28,065




post pon, 17 wrz 2012 - 10:28
Post #6

buuu... impreza rodzinna w niedzielę mnie obezwładni. W sobotę pewnie też icon_sad.gif

--------------------


paulap
piÄ…, 23 lis 2012 - 18:55
Miło mi poinformować, że 15-16 grudnia w krakowskim Klubie Gwarek przy ul. Reymonta 17 (miasteczko studenckie AGH) odbędzie się najważniejsza Veto - impreza, czyli Indywidulane Mistrzostwa Polski, na które zjadą się tłumy ( icon_wink.gif ) Veciarzy z całej Polski icon_smile.gif Może ktoś akurat będzie przechodził w okolicy i wpadnie popatrzeć? Zapraszam!
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post piÄ…, 23 lis 2012 - 18:55
Post #7

Miło mi poinformować, że 15-16 grudnia w krakowskim Klubie Gwarek przy ul. Reymonta 17 (miasteczko studenckie AGH) odbędzie się najważniejsza Veto - impreza, czyli Indywidulane Mistrzostwa Polski, na które zjadą się tłumy ( icon_wink.gif ) Veciarzy z całej Polski icon_smile.gif Może ktoś akurat będzie przechodził w okolicy i wpadnie popatrzeć? Zapraszam!

--------------------
paulap
czw, 13 gru 2012 - 22:18
jutro jadę na miszczostwa polski. Może jednak ktoś wpadnie?
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post czw, 13 gru 2012 - 22:18
Post #8

jutro jadę na miszczostwa polski. Może jednak ktoś wpadnie?

--------------------
agak
czw, 13 gru 2012 - 22:49
będę jutro w Krakowie
może dam radę wpaść icon_biggrin.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 13 gru 2012 - 22:49
Post #9

będę jutro w Krakowie
może dam radę wpaść icon_biggrin.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

> Veto, wÄ…tek dla zainteresowanych
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 04:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama