Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Naklejki na ścianę

, odklejaja sie, no :(
> , odklejaja sie, no :(
szantrapa
wto, 26 lut 2008 - 13:44
Jak w temacie. Kupiłam na allegro naklejki dla dziewczyn do pokoju, takie Puchatkowe, drogie 21.gif . Miały miec trwałość 3 lata, być wielokrotnego uzytku. Niestety zaczynają się odklejać, na brzegach odstawać od ściany. Śxiany są porzadnie wyremontowane, wygładzone, odmalowane świeżo, nie powinno nic takiego mieć miejsca. A jednak. Co radzicie. Podkleic jakims klejem? Jakim? Przesmarować lakierem bezbarwnym? Czy co robić? Moge je zerwać nie będzie śladu, ale szkoda. Poradźcie...
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post wto, 26 lut 2008 - 13:44
Post #1

Jak w temacie. Kupiłam na allegro naklejki dla dziewczyn do pokoju, takie Puchatkowe, drogie 21.gif . Miały miec trwałość 3 lata, być wielokrotnego uzytku. Niestety zaczynają się odklejać, na brzegach odstawać od ściany. Śxiany są porzadnie wyremontowane, wygładzone, odmalowane świeżo, nie powinno nic takiego mieć miejsca. A jednak. Co radzicie. Podkleic jakims klejem? Jakim? Przesmarować lakierem bezbarwnym? Czy co robić? Moge je zerwać nie będzie śladu, ale szkoda. Poradźcie...

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Ewelinek
wto, 26 lut 2008 - 13:51
Magda, my też mieliśmy takie nakleki. Wystarczy na brzegach podkleić taśmą dwustronną icon_smile.gif
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
Skąd: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post wto, 26 lut 2008 - 13:51
Post #2

Magda, my też mieliśmy takie nakleki. Wystarczy na brzegach podkleić taśmą dwustronną icon_smile.gif
szantrapa
wto, 26 lut 2008 - 13:58
Ewelinek a taśma nie będzie sie odklejać tak jak i naklejki? Bo ja mam wrażenie że u nas problem polega na wilgotności powietrza a konkretnie obawiam się, że z powodu palenia w piecach jest za sucho. Myślałam o jakimś kleju. Mówisz , że taśma wystarczy? Dzieki, spróbujemy icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post wto, 26 lut 2008 - 13:58
Post #3

Ewelinek a taśma nie będzie sie odklejać tak jak i naklejki? Bo ja mam wrażenie że u nas problem polega na wilgotności powietrza a konkretnie obawiam się, że z powodu palenia w piecach jest za sucho. Myślałam o jakimś kleju. Mówisz , że taśma wystarczy? Dzieki, spróbujemy icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
lornetka
wto, 26 lut 2008 - 15:21
a ja właśnie miałam kupić takie naklejki do pokoju synka, teraz się zmartwiłam, bo jak u nas też się będą odklejać??łeeeee...a tak fajnie to wygląda!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
Skąd: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 26 lut 2008 - 15:21
Post #4

a ja właśnie miałam kupić takie naklejki do pokoju synka, teraz się zmartwiłam, bo jak u nas też się będą odklejać??łeeeee...a tak fajnie to wygląda!
szantrapa
wto, 26 lut 2008 - 15:33
Ja powtórzę jeszcze raz, nie wiem czy to u nas nie przez te piece, dajcie znać kto ma i jak sie sprawują icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post wto, 26 lut 2008 - 15:33
Post #5

Ja powtórzę jeszcze raz, nie wiem czy to u nas nie przez te piece, dajcie znać kto ma i jak sie sprawują icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Ewelinek
wto, 26 lut 2008 - 20:31
Magda, u nas też w piecu się pali. Wystarczy po brzegach nakleić paski taśmy klejącej i będzie dobrze - przynajmniej u nas tak było icon_wink.gif Producent te kawalątki taśmy przykleja byle gdzie i dlatego się te brzegi "odlepiają" od ściany icon_wink.gif A, no i przy odklejaniu to miałam kawał ściany na naklejce icon_wink.gif Szczęście, że tamto miejsce było do remontu icon_wink.gif
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
Skąd: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post wto, 26 lut 2008 - 20:31
Post #6

Magda, u nas też w piecu się pali. Wystarczy po brzegach nakleić paski taśmy klejącej i będzie dobrze - przynajmniej u nas tak było icon_wink.gif Producent te kawalątki taśmy przykleja byle gdzie i dlatego się te brzegi "odlepiają" od ściany icon_wink.gif A, no i przy odklejaniu to miałam kawał ściany na naklejce icon_wink.gif Szczęście, że tamto miejsce było do remontu icon_wink.gif
Aga H
śro, 27 lut 2008 - 18:33
moje wiszą od początku grudnia, trzymają się dobrze (te, których Emilka nie dosięgnęła). Za to też przy zdejmowaniu został mi kawałek świeżo wyremontowanej ściany icon_sad.gif
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post śro, 27 lut 2008 - 18:33
Post #7

moje wiszą od początku grudnia, trzymają się dobrze (te, których Emilka nie dosięgnęła). Za to też przy zdejmowaniu został mi kawałek świeżo wyremontowanej ściany icon_sad.gif

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
Pysiaczek
czw, 06 mar 2008 - 22:50
Ja podkleiłam "kropelką", bo też mi z tapety zjeżdżały. Z tym, że mam tapete i pokoik do remontu za parę lat to mi nie było szkoda.
Pysiaczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,137
Dołączył: czw, 28 cze 07 - 13:16
Skąd: Lubin
Nr użytkownika: 15,166

GG:


post czw, 06 mar 2008 - 22:50
Post #8

Ja podkleiłam "kropelką", bo też mi z tapety zjeżdżały. Z tym, że mam tapete i pokoik do remontu za parę lat to mi nie było szkoda.

--------------------
Justyna - mama Julki



iguana
pią, 07 mar 2008 - 09:12
u mnie trzymają sie dobrze. Co prawda nie palę w piecu. Ale znajomemu po odklejeniu też został na naklejce kawał farby. Więc nie wierzę, że naklejki są wielokrotnego użytku. Znaczy może one i są, ale ściany nie 06.gif
iguana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 455
Dołączył: wto, 17 sty 06 - 14:24
Nr użytkownika: 4,613




post pią, 07 mar 2008 - 09:12
Post #9

u mnie trzymają sie dobrze. Co prawda nie palę w piecu. Ale znajomemu po odklejeniu też został na naklejce kawał farby. Więc nie wierzę, że naklejki są wielokrotnego użytku. Znaczy może one i są, ale ściany nie 06.gif

--------------------

AdusiaR
pią, 07 mar 2008 - 14:37
ja tez zakupiłam takie naklejki na ściany do pokojów moich dziewczyn
Madzia u Amelki w pokoju trzymaja się już 2 lata bez szwanku, a u Letycji odpadły bardzo szybko, podkleiłam tasma dwustronna, ale jak odpałdy to razem z farbą i teraz zostały slady na ścianie
a u nas tez palimy CO więc może to rzeczwiscie ma jakis wpły, bo u Letycji gdzie naklejki odpadły jest sciana gdzie idzie przwód kominowy
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post pią, 07 mar 2008 - 14:37
Post #10

ja tez zakupiłam takie naklejki na ściany do pokojów moich dziewczyn
Madzia u Amelki w pokoju trzymaja się już 2 lata bez szwanku, a u Letycji odpadły bardzo szybko, podkleiłam tasma dwustronna, ale jak odpałdy to razem z farbą i teraz zostały slady na ścianie
a u nas tez palimy CO więc może to rzeczwiscie ma jakis wpły, bo u Letycji gdzie naklejki odpadły jest sciana gdzie idzie przwód kominowy

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
CrazyMary
pią, 07 mar 2008 - 14:52
A gdzie na allegro można znaleźć takie naklejki?
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post pią, 07 mar 2008 - 14:52
Post #11

A gdzie na allegro można znaleźć takie naklejki?

--------------------


szantrapa
pią, 07 mar 2008 - 14:56
Ja kupiłam te : naklejki
i jeszcze podobne. Odklejają się coraz mocniej icon_sad.gif

napiszę potem...Luśka ryczy...
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 mar 2008 - 14:56
Post #12

Ja kupiłam te : naklejki
i jeszcze podobne. Odklejają się coraz mocniej icon_sad.gif

napiszę potem...Luśka ryczy...

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
AdusiaR
pią, 07 mar 2008 - 15:12
oo nie nie to ja pisze o innych ozdobach - z tych bardziej grubszych, piankowatych
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post pią, 07 mar 2008 - 15:12
Post #13

oo nie nie to ja pisze o innych ozdobach - z tych bardziej grubszych, piankowatych

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
Ewelinek
pią, 07 mar 2008 - 22:57
aaaa... Magda ja też pisałam o tych piankowych. Chyba się nie zrozumiałyśmy 37.gif
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
Skąd: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post pią, 07 mar 2008 - 22:57
Post #14

aaaa... Magda ja też pisałam o tych piankowych. Chyba się nie zrozumiałyśmy 37.gif
monte
pią, 07 mar 2008 - 23:11
Magdainpoland, my też mamy Decofun i też się odklejają, co gorsza trudno stwierdzić czemu - Sonia ma oblepiony cały pokój i większość trzyma się świetnie, a niektóre odklejają się systematycznie. Mam podejrzenie, że odklejają się te, które były zagięte w paczce, ale czy mam rację nie wiem. Pieca w każdym razie nie mamy.

U nas Jarek podkleił jedną przejrzystym klejem, ale nie polecam - naklejka i tak się nie trzyma, a na ścianie zrobił się widoczny "syf". Prawdopodobnie wybrał zły gatunek, choć prosiłabm, żeby beze mnie tego nie robił... 21.gif
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post pią, 07 mar 2008 - 23:11
Post #15

Magdainpoland, my też mamy Decofun i też się odklejają, co gorsza trudno stwierdzić czemu - Sonia ma oblepiony cały pokój i większość trzyma się świetnie, a niektóre odklejają się systematycznie. Mam podejrzenie, że odklejają się te, które były zagięte w paczce, ale czy mam rację nie wiem. Pieca w każdym razie nie mamy.

U nas Jarek podkleił jedną przejrzystym klejem, ale nie polecam - naklejka i tak się nie trzyma, a na ścianie zrobił się widoczny "syf". Prawdopodobnie wybrał zły gatunek, choć prosiłabm, żeby beze mnie tego nie robił... 21.gif

--------------------
Sonia
Nadia

Z życia sióstr
szantrapa
sob, 08 mar 2008 - 08:29
Hmmmm...Monte no to niefajnie icon_sad.gif A. chce na moje wyraźne polecenie, że ma coś z tym zrobić póki da się uratować, chce podkleić zwykłym biurowym, ale ja to jakoś kiepsko widzę. ...no nie wiem co robić, tyle kasy (bo dwa komplety kupiłam ) a wygląda coraz gorzej icon_sad.gif MA KTOŚ POMYSŁ??? icon_biggrin.gif proszę ślicznie icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post sob, 08 mar 2008 - 08:29
Post #16

Hmmmm...Monte no to niefajnie icon_sad.gif A. chce na moje wyraźne polecenie, że ma coś z tym zrobić póki da się uratować, chce podkleić zwykłym biurowym, ale ja to jakoś kiepsko widzę. ...no nie wiem co robić, tyle kasy (bo dwa komplety kupiłam ) a wygląda coraz gorzej icon_sad.gif MA KTOŚ POMYSŁ??? icon_biggrin.gif proszę ślicznie icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
szantrapa
sob, 08 mar 2008 - 10:27
A jeszcze chciałam Wam pokazać, wygląda to tak z daleka:







I zalezy mi , żeby tak zostało. Wrrr zła jestem

Dziewczyny ostatnio chyba w ddtvn albo nie wiem...pan pokazywał ostatnie trendy jesli chodzi o ściany i pokazywał właśnie naklejki na ścianę, tyle że do salonu. No i te jego wyglądały tak samo tylko, że były na, jak to określił, folii transportowej, czyli naklejał na ścianę tak jak ja, a potem przyciskał jakiś czas gąbką i zdejmował folię (tak jak kiedyś kalkomanie) i zostawał sam wzór. A moje sa niby wielokrotnego użytku więc tej folii nie da się pozbyć. A może wiecie o jakichś innych, lepszych naklejkach? Bo mi to złazi! icon_sad.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post sob, 08 mar 2008 - 10:27
Post #17

A jeszcze chciałam Wam pokazać, wygląda to tak z daleka:







I zalezy mi , żeby tak zostało. Wrrr zła jestem

Dziewczyny ostatnio chyba w ddtvn albo nie wiem...pan pokazywał ostatnie trendy jesli chodzi o ściany i pokazywał właśnie naklejki na ścianę, tyle że do salonu. No i te jego wyglądały tak samo tylko, że były na, jak to określił, folii transportowej, czyli naklejał na ścianę tak jak ja, a potem przyciskał jakiś czas gąbką i zdejmował folię (tak jak kiedyś kalkomanie) i zostawał sam wzór. A moje sa niby wielokrotnego użytku więc tej folii nie da się pozbyć. A może wiecie o jakichś innych, lepszych naklejkach? Bo mi to złazi! icon_sad.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
kotWtrampkach
sob, 08 mar 2008 - 19:43
A nie mozesz oddać? Ja kiedyś nawet oddałam taką banalną książeczkę z naklejkami, bo miały kiepski klej (udzieliła mi się złosć dziecka i chciałam się wyżyć na pani w sklepie, ale przyjęła zwrot bez problemu.. icon_neutral.gif )


kotWtrampkach


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 66
Dołączył: wto, 02 paź 07 - 10:19
Skąd: nowy sącz
Nr użytkownika: 16,386




post sob, 08 mar 2008 - 19:43
Post #18

A nie mozesz oddać? Ja kiedyś nawet oddałam taką banalną książeczkę z naklejkami, bo miały kiepski klej (udzieliła mi się złosć dziecka i chciałam się wyżyć na pani w sklepie, ale przyjęła zwrot bez problemu.. icon_neutral.gif )


lucylu
wto, 25 lis 2008 - 11:36
CYTAT(CrazyMary @ Fri, 07 Mar 2008 - 14:52) *
A gdzie na allegro można znaleźć takie naklejki?

Ja kupiłam na allegro naklejki dekoracyjne dla dzieci Quick Stick. Dobrz się trzymają ściany i wyglądają badzo fajnie; nic nie odchodzi i nie trzeba podklejać; to podobno jakaś nowość - więc mogą być lepsze od pozostałych.
lucylu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 24 lis 08 - 13:39
Nr użytkownika: 23,793




post wto, 25 lis 2008 - 11:36
Post #19

CYTAT(CrazyMary @ Fri, 07 Mar 2008 - 14:52) *
A gdzie na allegro można znaleźć takie naklejki?

Ja kupiłam na allegro naklejki dekoracyjne dla dzieci Quick Stick. Dobrz się trzymają ściany i wyglądają badzo fajnie; nic nie odchodzi i nie trzeba podklejać; to podobno jakaś nowość - więc mogą być lepsze od pozostałych.
trylinka
wto, 25 lis 2008 - 16:03
Podkleić klejem Fix-All (do nabycia w marketach budowlanych)
trylinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,243
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 10:17
Nr użytkownika: 7,690




post wto, 25 lis 2008 - 16:03
Post #20

Podkleić klejem Fix-All (do nabycia w marketach budowlanych)
> Naklejki na ścianę, odklejaja sie, no :(
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 12:52
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama