Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
32 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

MARCOWE Gwiazdeczki 2009 cz. II.

> 
flo
pon, 15 lut 2010 - 22:23

carrot,

Sam swietnie tanczy icon_biggrin.gif

Ten post edytował flo wto, 16 lut 2010 - 23:03
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post pon, 15 lut 2010 - 22:23
Post #21


carrot,

Sam swietnie tanczy icon_biggrin.gif

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
carrot
wto, 16 lut 2010 - 00:09
Flo icon_biggrin.gif Ale się serdecznie uśmiałam. Jak Gabi pozwoliła sobie na wsadzenie jej w tę lamparcią skórę? icon_biggrin.gif I jeszcze ten make-up icon_biggrin.gif Słodko!

Clio!!!! Spóźnione już (chorerrrrra) ale szczere!!! Wszystkiego najmilszego, dużo słońca w biurze i poza icon_smile.gif no i radochy i pociechy z dzieciaków małych i tego większego też icon_smile.gif Buziole od całej naszej trójki icon_biggrin.gif

Ten post edytował carrot wto, 16 lut 2010 - 00:13
carrot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 750
Dołączył: wto, 21 paź 08 - 20:24
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 22,842

GG:


post wto, 16 lut 2010 - 00:09
Post #22

Flo icon_biggrin.gif Ale się serdecznie uśmiałam. Jak Gabi pozwoliła sobie na wsadzenie jej w tę lamparcią skórę? icon_biggrin.gif I jeszcze ten make-up icon_biggrin.gif Słodko!

Clio!!!! Spóźnione już (chorerrrrra) ale szczere!!! Wszystkiego najmilszego, dużo słońca w biurze i poza icon_smile.gif no i radochy i pociechy z dzieciaków małych i tego większego też icon_smile.gif Buziole od całej naszej trójki icon_biggrin.gif

--------------------


flo
wto, 16 lut 2010 - 20:28
carrot. calkiem normalne dala sie ubrac icon_smile.gif Nawet podobno dala sobie w zlobku ta czape z uszami zalozyc i w tym siedziala. Wszystkie dzieci byly przebrane i jej sie to podobalo icon_smile.gif

Bylysmy dzisiaj na badaniach. Gabi ma 74cm i wazy 8700. Wszystko jest w porzadku icon_smile.gif
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post wto, 16 lut 2010 - 20:28
Post #23

carrot. calkiem normalne dala sie ubrac icon_smile.gif Nawet podobno dala sobie w zlobku ta czape z uszami zalozyc i w tym siedziala. Wszystkie dzieci byly przebrane i jej sie to podobalo icon_smile.gif

Bylysmy dzisiaj na badaniach. Gabi ma 74cm i wazy 8700. Wszystko jest w porzadku icon_smile.gif

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
clio
śro, 17 lut 2010 - 23:02
hej kochane

Dziękuje za pamięć i życzenia icon_smile.gif

wpadnÄ™ jak ozdrowieje, bo teraz to jest strasznie
straciłam głos i kaszel mnie męczy

Chłopaki zdrowe

Timi sam przechodzi cały pokój icon_smile.gif
chwieje się jeszcze jak pijany zając ale daje radę, nasze kręgosłupy mniej icon_wink.gif

i powiedział dziś mama icon_smile.gif))))))))
bo tak to ciągle tata i tata było
clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post śro, 17 lut 2010 - 23:02
Post #24

hej kochane

Dziękuje za pamięć i życzenia icon_smile.gif

wpadnÄ™ jak ozdrowieje, bo teraz to jest strasznie
straciłam głos i kaszel mnie męczy

Chłopaki zdrowe

Timi sam przechodzi cały pokój icon_smile.gif
chwieje się jeszcze jak pijany zając ale daje radę, nasze kręgosłupy mniej icon_wink.gif

i powiedział dziś mama icon_smile.gif))))))))
bo tak to ciągle tata i tata było

--------------------
Oskar 2001




clio
carrot
czw, 18 lut 2010 - 09:19
Clio icon_smile.gif Nareszcie! Duuuużo zdrówka, pij jakieś soki malinowe, łykaj co tylko możesz i generalnie.. nie daj się icon_smile.gif
Tymuś SAM SAM przeszedł? Bez trzymania? Genialnie!! Samek jak na razie ma blokadę, jak gdzieś tam uda się go "niechcący" puścić to zrobi krok sam ale ogólnie czuje się dużo bezpieczniej trzymając za choć jedną rodzicielską dłoń icon_smile.gif
Wczoraj Samek pierwszy raz ułożył sam wieżę z klocków a na nasze brawo zaczął piszczeć i sam sobie je bił icon_smile.gif Boski jest po prostu... z każdym dniem rozczula mnie mocniej icon_smile.gif
carrot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 750
Dołączył: wto, 21 paź 08 - 20:24
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 22,842

GG:


post czw, 18 lut 2010 - 09:19
Post #25

Clio icon_smile.gif Nareszcie! Duuuużo zdrówka, pij jakieś soki malinowe, łykaj co tylko możesz i generalnie.. nie daj się icon_smile.gif
Tymuś SAM SAM przeszedł? Bez trzymania? Genialnie!! Samek jak na razie ma blokadę, jak gdzieś tam uda się go "niechcący" puścić to zrobi krok sam ale ogólnie czuje się dużo bezpieczniej trzymając za choć jedną rodzicielską dłoń icon_smile.gif
Wczoraj Samek pierwszy raz ułożył sam wieżę z klocków a na nasze brawo zaczął piszczeć i sam sobie je bił icon_smile.gif Boski jest po prostu... z każdym dniem rozczula mnie mocniej icon_smile.gif

--------------------


ggabrysia
czw, 18 lut 2010 - 21:15
hej Marcóweczki icon_smile.gif

carrot
zarąbisty jest ten Twój tancerz icon_smile.gif rozbawił mnie icon_smile.gif
flo na szczęście zdążyłam zobaczyć fotki dziewczyn icon_smile.gif Gabi super wyglądała, Julia ma podobny strój, wrzucę potem fotkę...

clio trzymaj się dzielnie! nie daj się choróbskom. Brawa dla Tymusia icon_smile.gif

anielicaa
uwielbiam bawić się z Julka w titi noskowe icon_smile.gif na szczęście moja gwiazda w kościele zazwyczaj śpi icon_smile.gif

a u nas ferie zimowe i straszak w domciu. Cały dzień poświęcam maluchom więc nie mam na nic czasu, ale jest fajna zabawa:)
Julce przebiły się zęby nr 3i 4, mobilność też w fazie wzrostowej więc jest co robić. Śmiesznie wygląda ta moja chudzinka jak stoi, chwieje się jak stado pijanych zająców i ma przy tym wywalony jęzor icon_wink.gif
postanowiłam odpuścić sobie ze słodyczami na jakiś czas...help ale mnie nosi!
ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post czw, 18 lut 2010 - 21:15
Post #26

hej Marcóweczki icon_smile.gif

carrot
zarąbisty jest ten Twój tancerz icon_smile.gif rozbawił mnie icon_smile.gif
flo na szczęście zdążyłam zobaczyć fotki dziewczyn icon_smile.gif Gabi super wyglądała, Julia ma podobny strój, wrzucę potem fotkę...

clio trzymaj się dzielnie! nie daj się choróbskom. Brawa dla Tymusia icon_smile.gif

anielicaa
uwielbiam bawić się z Julka w titi noskowe icon_smile.gif na szczęście moja gwiazda w kościele zazwyczaj śpi icon_smile.gif

a u nas ferie zimowe i straszak w domciu. Cały dzień poświęcam maluchom więc nie mam na nic czasu, ale jest fajna zabawa:)
Julce przebiły się zęby nr 3i 4, mobilność też w fazie wzrostowej więc jest co robić. Śmiesznie wygląda ta moja chudzinka jak stoi, chwieje się jak stado pijanych zająców i ma przy tym wywalony jęzor icon_wink.gif
postanowiłam odpuścić sobie ze słodyczami na jakiś czas...help ale mnie nosi!

--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

PiotruÅ› (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
flo
czw, 18 lut 2010 - 22:15
witam na chwilke

musze odsapnac po cwiczeniach icon_biggrin.gif

clio, dobrze, ze zyjesz. Duzo zdrowia!!! Gratuluje Tymkowych osiagniec icon_smile.gif W koncu sie na mame przerzucil icon_biggrin.gif teraz pewnie bedzie dluugo to slowo cwiczyl icon_biggrin.gif

Carrot, Sam zdolniacha. Gabi klocki to conajwyzej uklada, ale w buzi icon_biggrin.gif

Gabrysiu, moze suszone owoce sprobuj zamiast slodyczy albo conajmniej 70% czekolade?

Gabi tez sie dorobila nowych zebow. W koncu sie gorne jedynki przebily. Ida juz gorne i dolne dwojki. Tylko mala jakas taka nieciekawa. Pokasluje i nos zatkany ma. Na szczescie juz powoli przechodzi. Uczy sie jak otwierac wszystkie szafki, zabezpieczenia niektore jej nie grozne, podglada Louise w lazience i idzie za nia jak tylko sie kapnie, ze ta tam jest i probuje kibel otworzyc.

Uciekam i pozdrawiam
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post czw, 18 lut 2010 - 22:15
Post #27

witam na chwilke

musze odsapnac po cwiczeniach icon_biggrin.gif

clio, dobrze, ze zyjesz. Duzo zdrowia!!! Gratuluje Tymkowych osiagniec icon_smile.gif W koncu sie na mame przerzucil icon_biggrin.gif teraz pewnie bedzie dluugo to slowo cwiczyl icon_biggrin.gif

Carrot, Sam zdolniacha. Gabi klocki to conajwyzej uklada, ale w buzi icon_biggrin.gif

Gabrysiu, moze suszone owoce sprobuj zamiast slodyczy albo conajmniej 70% czekolade?

Gabi tez sie dorobila nowych zebow. W koncu sie gorne jedynki przebily. Ida juz gorne i dolne dwojki. Tylko mala jakas taka nieciekawa. Pokasluje i nos zatkany ma. Na szczescie juz powoli przechodzi. Uczy sie jak otwierac wszystkie szafki, zabezpieczenia niektore jej nie grozne, podglada Louise w lazience i idzie za nia jak tylko sie kapnie, ze ta tam jest i probuje kibel otworzyc.

Uciekam i pozdrawiam

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
Anielicaaa28a
czw, 18 lut 2010 - 22:55
To i ja dotarłam od czasu jak wróciłam do pracy to totalny brak czasu bo jak wracam cały czas spędzam z Tosiulką bo nie odpusci na krok icon_biggrin.gif ja układam pranie ona rozkłada icon_wink.gif jak coś wycieram to krzyczy i kawałek ręcznika papierowego musze jej dac i ona tez wyciera mamy z mężem taki ubaw czasem cudna z każdym dniem jeszcze bardziej...
Od wczoraj rana ruszyła na dwóch nogach w świat twardo do przodu wstała złapała się za ręce i zwiedza teraz całe mieszkanie icon_biggrin.gif
Ten tydzien mój mąż jest na tacierzyńskim i całe dnie zajmuje się Tośką sam jak mnie nie ma sprawdził się rewelacyjnie tak jak myślałam i kazdego dnia spacer też zaliczony a taki dumny ,że pod każdym względem daje sobie rade nawet posprzątane w domu icon_biggrin.gif

Flo Gabi nie widziałam ale napewno wyglądała na zdjeciu cudnie;

Carrot my mamy właśnie Venus i jak narazie jesteśmy bardzo zadowoleni a filmiki z Samkiem sama słodycz icon_biggrin.gif

Clio gratulacje dla Tima a dla Ciebie dużo zdrówka ja już kaszle 3 tydzien ;

Gabrysiu też uwielbiam ale u nas w kościele o spaniu nie ma mowy wszystko takie inne dla Tośki i mega ciekawe wszystkie lampy np. musi pokazac a troche ich jest w tym kościele hahaha

Zmykam bo jeszcze jakies szybkie prasowanie mnie czeka



Anielicaaa28a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 699
Dołączył: pią, 11 lip 08 - 21:01
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 20,682

GG:


post czw, 18 lut 2010 - 22:55
Post #28

To i ja dotarłam od czasu jak wróciłam do pracy to totalny brak czasu bo jak wracam cały czas spędzam z Tosiulką bo nie odpusci na krok icon_biggrin.gif ja układam pranie ona rozkłada icon_wink.gif jak coś wycieram to krzyczy i kawałek ręcznika papierowego musze jej dac i ona tez wyciera mamy z mężem taki ubaw czasem cudna z każdym dniem jeszcze bardziej...
Od wczoraj rana ruszyła na dwóch nogach w świat twardo do przodu wstała złapała się za ręce i zwiedza teraz całe mieszkanie icon_biggrin.gif
Ten tydzien mój mąż jest na tacierzyńskim i całe dnie zajmuje się Tośką sam jak mnie nie ma sprawdził się rewelacyjnie tak jak myślałam i kazdego dnia spacer też zaliczony a taki dumny ,że pod każdym względem daje sobie rade nawet posprzątane w domu icon_biggrin.gif

Flo Gabi nie widziałam ale napewno wyglądała na zdjeciu cudnie;

Carrot my mamy właśnie Venus i jak narazie jesteśmy bardzo zadowoleni a filmiki z Samkiem sama słodycz icon_biggrin.gif

Clio gratulacje dla Tima a dla Ciebie dużo zdrówka ja już kaszle 3 tydzien ;

Gabrysiu też uwielbiam ale u nas w kościele o spaniu nie ma mowy wszystko takie inne dla Tośki i mega ciekawe wszystkie lampy np. musi pokazac a troche ich jest w tym kościele hahaha

Zmykam bo jeszcze jakies szybkie prasowanie mnie czeka



vika
pon, 22 lut 2010 - 12:39
flo udało mi się załapać na zdjęcia, Gaba obłędna:)

agak ano widzę światło w tunelu wreszcie, mam nadzieję tylko, że to nie jakiś pociąg, który chce mnie doszczętnie staranowaćicon_wink.gif a Ty jak z samopoczuciem?

clio brawo dla Timiego:)

My mamy za sobą trzydniówkę, no i wreszcie wyłaniać się zaczyna pierwszy ząb, tym razem na pewno:)
vika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,101
Dołączył: pon, 20 lut 06 - 10:49
Nr użytkownika: 4,981




post pon, 22 lut 2010 - 12:39
Post #29

flo udało mi się załapać na zdjęcia, Gaba obłędna:)

agak ano widzę światło w tunelu wreszcie, mam nadzieję tylko, że to nie jakiś pociąg, który chce mnie doszczętnie staranowaćicon_wink.gif a Ty jak z samopoczuciem?

clio brawo dla Timiego:)

My mamy za sobą trzydniówkę, no i wreszcie wyłaniać się zaczyna pierwszy ząb, tym razem na pewno:)
agak
wto, 23 lut 2010 - 12:22
napisałam kilka dni temu post a dziś go nie widzę

vika egzorcysty szukam, żeby mi pecha z domu wygonił

carrot, clio za tydzień rocznica porodu
ale ten czas szybko leci

Kubszainowi przebiła się górna jedynka
druga jest przekrzywiona i ukruszona ale mam nadzieję, ze trochę się wyprostuje jak będą boczne ząbki

młody wstał, koniec luzu
dobrze, że pogoda się poprawiła, można spokojnie wyjść z dzieckiem na dwór
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post wto, 23 lut 2010 - 12:22
Post #30

napisałam kilka dni temu post a dziś go nie widzę

vika egzorcysty szukam, żeby mi pecha z domu wygonił

carrot, clio za tydzień rocznica porodu
ale ten czas szybko leci

Kubszainowi przebiła się górna jedynka
druga jest przekrzywiona i ukruszona ale mam nadzieję, ze trochę się wyprostuje jak będą boczne ząbki

młody wstał, koniec luzu
dobrze, że pogoda się poprawiła, można spokojnie wyjść z dzieckiem na dwór

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Anielicaaa28a
czw, 25 lut 2010 - 12:04
Hop hop dziewczyny a Wy gdzie????

Wpadam co troche ale nikt nic nie pisze;)

Właśnie wróciłam z pracy i zmykam z Tośka na spacer miłego dnia icon_biggrin.gif
Anielicaaa28a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 699
Dołączył: pią, 11 lip 08 - 21:01
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 20,682

GG:


post czw, 25 lut 2010 - 12:04
Post #31

Hop hop dziewczyny a Wy gdzie????

Wpadam co troche ale nikt nic nie pisze;)

Właśnie wróciłam z pracy i zmykam z Tośka na spacer miłego dnia icon_biggrin.gif
flo
czw, 25 lut 2010 - 15:49
witam na chwilke

vika, dzieki icon_smile.gif W koncu pierwszy zabek. Juz pewnie sie wyklul icon_smile.gif Mam nadzieje, ze w miare bezbolesnie.

agak, vika, wylazic z dolkow. Wiosna idzie icon_biggrin.gif agak, az takie nieznosne te duchy, ze egzorcysta potrzebny?

Anieica, fajnie pewnie tacie tak na tacierzynskim icon_smile.gif Mi sie wydaje, ze to jest dobre dla ojca i dziecka.

Ja zagladam caly czas, ale jakos ani czasu ani ochoty na pisanie nie mam. Jakas ostatnio mocno zmeczona jestem i jak siedze przy kompie to sobie przewaznie tylko klikam w gerkach na facebooku albo nad praca dypmlomowa pracuje albo strone robie i tak mi dzien mija. Do tego dziewczyny. Probuje im poswiecic maximum czasu. W przyszlym tygodniu przyjezdza moja mama na miesiac abym mogla sie pisaniem zajac w dzien, bo pisanie po nocach i male ilosci snu to dla mnie wykanczajace.

Zmykam i mam nadzieje, ze jednak tu kazda chociaz czasami cos napisze co u niej i watek ie upadnie.

Pozdrowionka

flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post czw, 25 lut 2010 - 15:49
Post #32

witam na chwilke

vika, dzieki icon_smile.gif W koncu pierwszy zabek. Juz pewnie sie wyklul icon_smile.gif Mam nadzieje, ze w miare bezbolesnie.

agak, vika, wylazic z dolkow. Wiosna idzie icon_biggrin.gif agak, az takie nieznosne te duchy, ze egzorcysta potrzebny?

Anieica, fajnie pewnie tacie tak na tacierzynskim icon_smile.gif Mi sie wydaje, ze to jest dobre dla ojca i dziecka.

Ja zagladam caly czas, ale jakos ani czasu ani ochoty na pisanie nie mam. Jakas ostatnio mocno zmeczona jestem i jak siedze przy kompie to sobie przewaznie tylko klikam w gerkach na facebooku albo nad praca dypmlomowa pracuje albo strone robie i tak mi dzien mija. Do tego dziewczyny. Probuje im poswiecic maximum czasu. W przyszlym tygodniu przyjezdza moja mama na miesiac abym mogla sie pisaniem zajac w dzien, bo pisanie po nocach i male ilosci snu to dla mnie wykanczajace.

Zmykam i mam nadzieje, ze jednak tu kazda chociaz czasami cos napisze co u niej i watek ie upadnie.

Pozdrowionka



--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
ggabrysia
czw, 25 lut 2010 - 20:25
hey icon_smile.gif

byliśmy dzis pierwszy raz na basenie z piłeczkami icon_smile.gif Julka zachwycona icon_smile.gif
zaczyna pomalutku stawać przy meblach, jest non stop uśmiechnięta, ciągle coś mruczy pod noskiem icon_smile.gif
nie wiem jak Wy- mamy dziewczynek, ale ja czuję normalnie jakąś "więź jajników" z Julką icon_wink.gif

ja chce wiosny! mam dość brudnego śniegu na ulicach i widoku psich kup wszędzie wrrrr

jejku , nasze dzieciaczki już niebawem będą roczniakami ech...
ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post czw, 25 lut 2010 - 20:25
Post #33

hey icon_smile.gif

byliśmy dzis pierwszy raz na basenie z piłeczkami icon_smile.gif Julka zachwycona icon_smile.gif
zaczyna pomalutku stawać przy meblach, jest non stop uśmiechnięta, ciągle coś mruczy pod noskiem icon_smile.gif
nie wiem jak Wy- mamy dziewczynek, ale ja czuję normalnie jakąś "więź jajników" z Julką icon_wink.gif

ja chce wiosny! mam dość brudnego śniegu na ulicach i widoku psich kup wszędzie wrrrr

jejku , nasze dzieciaczki już niebawem będą roczniakami ech...


--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

PiotruÅ› (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
flo
czw, 25 lut 2010 - 21:06
Gabrysiu, basen to swietna zabawa. Moje dziwczyny uwieilbiaja wode. Tu tez brudny snieg i psie kupy. Bleeee. Na szczescie juz wiosna pachnie i ptaki glosniej spiewaja. Ja taka wiez z Gabi bardziej chyba czuje. Louisa raczej jest corcia tatusia i ie jest typem przylepy a Gabriela za to bardz lubi sie przytulac i mamusiowa jest. Moze stad to uczucie wiekszej wiezi...

Nic mi sie nie chce bleeeee
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post czw, 25 lut 2010 - 21:06
Post #34

Gabrysiu, basen to swietna zabawa. Moje dziwczyny uwieilbiaja wode. Tu tez brudny snieg i psie kupy. Bleeee. Na szczescie juz wiosna pachnie i ptaki glosniej spiewaja. Ja taka wiez z Gabi bardziej chyba czuje. Louisa raczej jest corcia tatusia i ie jest typem przylepy a Gabriela za to bardz lubi sie przytulac i mamusiowa jest. Moze stad to uczucie wiekszej wiezi...

Nic mi sie nie chce bleeeee

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
agak
pon, 01 mar 2010 - 09:57
Mówiłam, żeby nie zaczynać nowego wątku przed marcem icon_wink.gif Gdzie jesteście baby??????

flo pech u nas w domu hurtem się pojawił, nie łatwo go przegonić
dostałam propozzycję barzdo dobrej pracy a ze względu na zrowie nie mogę jej przyjąć
dobrze, że w maju mamy zaplanowany wyjazd bo inaczej psychiatra by mnie poznał icon_wink.gif

carrot, clio zbliża się godzina zero:)

w czym Wasze maluchy pływają, tzn. mają jakąś kamizelkę lub coś w tym stylu?
zastanawiam się co Kubali kupić na wyjazd

w przyszłym tygodniu mąż na tacierzyński idzie, trochę odpocznę od młodego
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post pon, 01 mar 2010 - 09:57
Post #35

Mówiłam, żeby nie zaczynać nowego wątku przed marcem icon_wink.gif Gdzie jesteście baby??????

flo pech u nas w domu hurtem się pojawił, nie łatwo go przegonić
dostałam propozzycję barzdo dobrej pracy a ze względu na zrowie nie mogę jej przyjąć
dobrze, że w maju mamy zaplanowany wyjazd bo inaczej psychiatra by mnie poznał icon_wink.gif

carrot, clio zbliża się godzina zero:)

w czym Wasze maluchy pływają, tzn. mają jakąś kamizelkę lub coś w tym stylu?
zastanawiam się co Kubali kupić na wyjazd

w przyszłym tygodniu mąż na tacierzyński idzie, trochę odpocznę od młodego


--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

vika
pon, 01 mar 2010 - 13:53
U mnie dół. Kolejny problem mi się na głowę zwalił. Do tego Bruno ma zapalenie zatok, spojówek i oskrzeli. Młoda zaczyna kaszleć. Nic tylko sobie w głowę strzelićicon_sad.gif
vika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,101
Dołączył: pon, 20 lut 06 - 10:49
Nr użytkownika: 4,981




post pon, 01 mar 2010 - 13:53
Post #36

U mnie dół. Kolejny problem mi się na głowę zwalił. Do tego Bruno ma zapalenie zatok, spojówek i oskrzeli. Młoda zaczyna kaszleć. Nic tylko sobie w głowę strzelićicon_sad.gif
agak
pon, 01 mar 2010 - 14:54
vika trzymaj siÄ™
ja wmawiam sobie, że może być już tylko lepiej
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post pon, 01 mar 2010 - 14:54
Post #37

vika trzymaj siÄ™
ja wmawiam sobie, że może być już tylko lepiej


--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Anielicaaa28a
pon, 01 mar 2010 - 15:35
Hej Marcówki witam w MARCU!!:)

Vik i Agak trzymajcie się przytul.gif -będzie dobrze musi!

Agak mój mąż po tacierzyńskim na , którym poradził sobie znakomicie też odpoczełam w kółko mówi,że to za krótko tylko tydzieńicon_wink.gif

Jak tam przygotowania do roczków u WAS??

Ja szukam fajnego płaszczyka na Tośke i nic mi się nie podoba cały net przkopałam i sklepy też hahahaha u nas tato 4 marca bierze wolne i świętujemy w trójke a 14 marca robimy roczek mała impreze icon_wink.gif

flo co u WAs??
Anielicaaa28a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 699
Dołączył: pią, 11 lip 08 - 21:01
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 20,682

GG:


post pon, 01 mar 2010 - 15:35
Post #38

Hej Marcówki witam w MARCU!!:)

Vik i Agak trzymajcie się przytul.gif -będzie dobrze musi!

Agak mój mąż po tacierzyńskim na , którym poradził sobie znakomicie też odpoczełam w kółko mówi,że to za krótko tylko tydzieńicon_wink.gif

Jak tam przygotowania do roczków u WAS??

Ja szukam fajnego płaszczyka na Tośke i nic mi się nie podoba cały net przkopałam i sklepy też hahahaha u nas tato 4 marca bierze wolne i świętujemy w trójke a 14 marca robimy roczek mała impreze icon_wink.gif

flo co u WAs??
flo
pon, 01 mar 2010 - 21:28
witam na chwilke

agak, szkoda tej pracy icon_sad.gif Mam nadzieje, ze uda sie wyjechac i odpoczac no i aby pech o was zapomnial.

vika, zdrowka dla dzieciaczkow i sily Tobie zycze.

agak, Gabi plywa a spodenkach do plywania i to wszystko icon_smile.gif

Anielica, jakeigo plaszczyka szukasz?

Ja jestem statnio strasznie wymeczona. Wieczorami padam i nic mi sie nie chce. Za malo amm snu. Przez to wszystko balagan w domu, bo nie mam sily sprzatac i praca lezy niezrobiona icon_sad.gif Gabi wyszly gorne jedynki, ale teraz sie przebijaja dwojki i cierpi. Do tego ma cs z oskrzelami i kaszle i budzi sie co chwile wkurzona, ze spac nie moze.

My impreze robimy w niedziele. Musze jeszcze zrobic liste zakupow, ale tez jakos sily nie mam icon_sad.gif

flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post pon, 01 mar 2010 - 21:28
Post #39

witam na chwilke

agak, szkoda tej pracy icon_sad.gif Mam nadzieje, ze uda sie wyjechac i odpoczac no i aby pech o was zapomnial.

vika, zdrowka dla dzieciaczkow i sily Tobie zycze.

agak, Gabi plywa a spodenkach do plywania i to wszystko icon_smile.gif

Anielica, jakeigo plaszczyka szukasz?

Ja jestem statnio strasznie wymeczona. Wieczorami padam i nic mi sie nie chce. Za malo amm snu. Przez to wszystko balagan w domu, bo nie mam sily sprzatac i praca lezy niezrobiona icon_sad.gif Gabi wyszly gorne jedynki, ale teraz sie przebijaja dwojki i cierpi. Do tego ma cs z oskrzelami i kaszle i budzi sie co chwile wkurzona, ze spac nie moze.

My impreze robimy w niedziele. Musze jeszcze zrobic liste zakupow, ale tez jakos sily nie mam icon_sad.gif



--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
flo
wto, 02 mar 2010 - 11:58
STO LAT, STO LAt dla naszych pierwszych roczniakow!!!!
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post wto, 02 mar 2010 - 11:58
Post #40

STO LAT, STO LAt dla naszych pierwszych roczniakow!!!!

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
> MARCOWE Gwiazdeczki 2009 cz. II.
Start new topic
Reply to this topic
32 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 00:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama