Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

~~ Kwietnióweczki 2009 ~~ vol.5

, ..słodkie urwisy..
> , ..słodkie urwisy..
Macio

Go??







post wto, 04 maj 2010 - 10:29
Post #41

Gozar czytam najlepszego dla Leona.
Czasem czytam, muszę w końcu GG odpalić...
ewita 77
wto, 04 maj 2010 - 12:57
CYTAT(sonia18a @ Thu, 29 Apr 2010 - 19:28) *
aha... coś ze mną nie tak... z Brian'em na tym etapie imię już było wybrane, a teraz nie dość, że nie ma imienia, to nie ma pomysłu, ani "chęci", żeby wymyślić- czy wszystko ze mną ok??

Jak najbardziej, tak.
Masz tyle spraw/problemów na głowie.

My nie mieliśmy imienia dla Michała nawet na porodówce...aż mi wstyd było. No nie mogliśmy się zdecydować i tyle.
We mnie tkwił jeszcze taki problem ,że byłam przyzwyczajona tylko do imion moich już posiadanych dzieci i każde inne "nowe" kłóciło się z" resztą"
Do tej pory mam mieszane uczucie do tego imienia jakim jest Michał,ale klamka zapadła.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post wto, 04 maj 2010 - 12:57
Post #42

CYTAT(sonia18a @ Thu, 29 Apr 2010 - 19:28) *
aha... coś ze mną nie tak... z Brian'em na tym etapie imię już było wybrane, a teraz nie dość, że nie ma imienia, to nie ma pomysłu, ani "chęci", żeby wymyślić- czy wszystko ze mną ok??

Jak najbardziej, tak.
Masz tyle spraw/problemów na głowie.

My nie mieliśmy imienia dla Michała nawet na porodówce...aż mi wstyd było. No nie mogliśmy się zdecydować i tyle.
We mnie tkwił jeszcze taki problem ,że byłam przyzwyczajona tylko do imion moich już posiadanych dzieci i każde inne "nowe" kłóciło się z" resztą"
Do tej pory mam mieszane uczucie do tego imienia jakim jest Michał,ale klamka zapadła.

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
gozar
wto, 04 maj 2010 - 16:15
CYTAT(Macio @ Tue, 04 May 2010 - 11:29) *
Gozar czytam najlepszego dla Leona.
Czasem czytam, muszę w końcu GG odpalić...

No przydałoby się. Ostatnio coś bawisz się w Macio-widmo. Pojawiasz się na moment i znikasz.
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post wto, 04 maj 2010 - 16:15
Post #43

CYTAT(Macio @ Tue, 04 May 2010 - 11:29) *
Gozar czytam najlepszego dla Leona.
Czasem czytam, muszę w końcu GG odpalić...

No przydałoby się. Ostatnio coś bawisz się w Macio-widmo. Pojawiasz się na moment i znikasz.

--------------------
gozar
śro, 05 maj 2010 - 08:39
Chyba przy trzecim dziecku miałabym już problem z imieniem. Nawet jeśli któreś mi się podoba to tak jak u Ciebie Evita, gryzie się i nie pasuje do imion moich dzieci. Dobrze , że na razie nie planuję zaciążać. Problem z głowy.
Sonia, a może będzie tak, że jak się mała urodzi to wtedy niespodziewanie wpadnie Wam jakieś imię. Jak się dzisiaj czujesz?

magmac - co Ty internetu znowu nie masz? Czy urlopujesz?

ania - zaniosłaś ten wniosek?

gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post śro, 05 maj 2010 - 08:39
Post #44

Chyba przy trzecim dziecku miałabym już problem z imieniem. Nawet jeśli któreś mi się podoba to tak jak u Ciebie Evita, gryzie się i nie pasuje do imion moich dzieci. Dobrze , że na razie nie planuję zaciążać. Problem z głowy.
Sonia, a może będzie tak, że jak się mała urodzi to wtedy niespodziewanie wpadnie Wam jakieś imię. Jak się dzisiaj czujesz?

magmac - co Ty internetu znowu nie masz? Czy urlopujesz?

ania - zaniosłaś ten wniosek?



--------------------
ania_g21
śro, 05 maj 2010 - 10:03
Hej.

Groza dzieki za pamieć.ak zaniosłam wczoraj.Tak sie stresowałam ze w kibelku zanim pojechałam to chyba z 5 razy bylam.Ale juz złozone...jak sie uda to przed wychowawczym wykozystam urlop platny i juz od poniedzialku bede w domu.Naciesze sie Olinkiem a potem zaczynam intensywne poszukiwania nowej pracy.
Ciekwe jak wyjazd Asi.Już pojechała???
Sonia a Ty jak sie czujesz kochana cieżaróweczko.

Ten post edytował ania_g21 śro, 05 maj 2010 - 10:03
ania_g21


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,178
Dołączył: pon, 22 gru 08 - 23:04
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 24,296

GG:


post śro, 05 maj 2010 - 10:03
Post #45

Hej.

Groza dzieki za pamieć.ak zaniosłam wczoraj.Tak sie stresowałam ze w kibelku zanim pojechałam to chyba z 5 razy bylam.Ale juz złozone...jak sie uda to przed wychowawczym wykozystam urlop platny i juz od poniedzialku bede w domu.Naciesze sie Olinkiem a potem zaczynam intensywne poszukiwania nowej pracy.
Ciekwe jak wyjazd Asi.Już pojechała???
Sonia a Ty jak sie czujesz kochana cieżaróweczko.

--------------------



gozar
śro, 05 maj 2010 - 10:19
CYTAT
Groza dzieki za pamieć.

Ania - rewelacyjne przechrzciłaś mój nick 04.gif
Asia już wraca. Miała jakieś problemy z powrotem, ale z tego co wiem to znalazła w końcu jakieś połączenie.

gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post śro, 05 maj 2010 - 10:19
Post #46

CYTAT
Groza dzieki za pamieć.

Ania - rewelacyjne przechrzciłaś mój nick 04.gif
Asia już wraca. Miała jakieś problemy z powrotem, ale z tego co wiem to znalazła w końcu jakieś połączenie.



--------------------
myla
śro, 05 maj 2010 - 11:11
heh faktycznie ania dałaś czadu... alez się usmiałam

Aniu a na jak długo planujesz wychowawczy?... fajnie że bedziesz z małym w domu, tym bardziej że teraz fajna pora roku

Sonia jak sie czujesz?

a my wczoraj robilismy dzieciom badania (morfolegie i żelazo w surowicy) wyniki sa koszmarne, Michaś to musiał miec jeszcze raz sprawdzone ... ale wiemy co mamy jesc ( mam nadzieje ze dzieci beda chetne) witaminki tez zapisane i mam nadzieje ze za miesiac bedzie lepiej.... jak dobrze ze teraz wiosna bo swieze warzywa sa

ide sie pomeczyc z wklejeniem paru fotek
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post śro, 05 maj 2010 - 11:11
Post #47

heh faktycznie ania dałaś czadu... alez się usmiałam

Aniu a na jak długo planujesz wychowawczy?... fajnie że bedziesz z małym w domu, tym bardziej że teraz fajna pora roku

Sonia jak sie czujesz?

a my wczoraj robilismy dzieciom badania (morfolegie i żelazo w surowicy) wyniki sa koszmarne, Michaś to musiał miec jeszcze raz sprawdzone ... ale wiemy co mamy jesc ( mam nadzieje ze dzieci beda chetne) witaminki tez zapisane i mam nadzieje ze za miesiac bedzie lepiej.... jak dobrze ze teraz wiosna bo swieze warzywa sa

ide sie pomeczyc z wklejeniem paru fotek


--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
myla
śro, 05 maj 2010 - 11:26
tutaj na weselu


hm... co by tu wykombinować


tak ciepło a ja w czapce, musze ją zdjąć


zakochałam się


okulary


no dalej dalej rób to zdjęcie bo chce iśc dalej


hehe ładny mam języczek


to moje dzieciątka
myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post śro, 05 maj 2010 - 11:26
Post #48

tutaj na weselu


hm... co by tu wykombinować


tak ciepło a ja w czapce, musze ją zdjąć


zakochałam się


okulary


no dalej dalej rób to zdjęcie bo chce iśc dalej


hehe ładny mam języczek


to moje dzieciątka

--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
sonia18a
śro, 05 maj 2010 - 12:49
Dziękuję dziewczyny, czuję się nawet nawet... Dziś strach mnie ogarnia, bo na 15 wizyta... ale nie ma co... niestety nie ucieknie... dam znać wieczorem co i jak...

Myla ślicznie wyglądasz i super dzieciaki

Aniu, to teraz poodpoczywasz, a jak kierownik zareagował??

Groza... ależ się uśmiałam icon_smile.gif
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
Skąd: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post śro, 05 maj 2010 - 12:49
Post #49

Dziękuję dziewczyny, czuję się nawet nawet... Dziś strach mnie ogarnia, bo na 15 wizyta... ale nie ma co... niestety nie ucieknie... dam znać wieczorem co i jak...

Myla ślicznie wyglądasz i super dzieciaki

Aniu, to teraz poodpoczywasz, a jak kierownik zareagował??

Groza... ależ się uśmiałam icon_smile.gif

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
magmac
śro, 05 maj 2010 - 13:32
CYTAT(gozar @ Wed, 05 May 2010 - 07:39) *
magmac - co Ty internetu znowu nie masz? Czy urlopujesz?

internet mam mam, urlopowalam, w koncu majowka byla icon_wink.gif
magmac


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,662
Dołączył: pon, 03 lis 08 - 15:54
Skąd: Wielka Brytwanna
Nr użytkownika: 23,360




post śro, 05 maj 2010 - 13:32
Post #50

CYTAT(gozar @ Wed, 05 May 2010 - 07:39) *
magmac - co Ty internetu znowu nie masz? Czy urlopujesz?

internet mam mam, urlopowalam, w koncu majowka byla icon_wink.gif

--------------------
Nadia - 13.04.2009
Lillyana - 24.06.2013
beata1104
śro, 05 maj 2010 - 19:34
Sonia- jak po wizycie?

Aniu- oj odpoczniesz sobie icon_smile.gif

Myla- zdjęcia urocze, dzieciaczki jak zwykle urzekają oczami 03.gif
A z wynikami mam nadzieje że szybko sie poprawią, po takich dawkach leków to i dorosły miał by złe wyniki

Wojtka mocz dobry, gile ustępują- przynajmniej nie są już zielone icon_razz.gif
Namawiam M żeby niania przyjeżdzała do nas do domu pilnować Wojtka, bo tak go musimy wozic w największych korkach icon_sad.gif, mam nadzieje że uda mi sie go przekonać...i nianie też....
beata1104


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,631
Dołączył: pon, 10 lis 08 - 11:12
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 23,490




post śro, 05 maj 2010 - 19:34
Post #51

Sonia- jak po wizycie?

Aniu- oj odpoczniesz sobie icon_smile.gif

Myla- zdjęcia urocze, dzieciaczki jak zwykle urzekają oczami 03.gif
A z wynikami mam nadzieje że szybko sie poprawią, po takich dawkach leków to i dorosły miał by złe wyniki

Wojtka mocz dobry, gile ustępują- przynajmniej nie są już zielone icon_razz.gif
Namawiam M żeby niania przyjeżdzała do nas do domu pilnować Wojtka, bo tak go musimy wozic w największych korkach icon_sad.gif, mam nadzieje że uda mi sie go przekonać...i nianie też....

--------------------
Wojtek 06-04-09
Adam 05-11-02
ania_g21
śro, 05 maj 2010 - 20:44
Hehehe ale napisałam...sama śmieje sie do siebie ze szok 04.gif Sorki Gozar 06.gif

Myla ale boskie masz maluchy.Słodziaki.Oczy cudne takie ciemne.
Sonia daj znać jak po wizycie.
Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze pobede z Olinkiem w domu...w miedzy czasie bede szukac czegos fajniejszego.
ania_g21


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,178
Dołączył: pon, 22 gru 08 - 23:04
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 24,296

GG:


post śro, 05 maj 2010 - 20:44
Post #52

Hehehe ale napisałam...sama śmieje sie do siebie ze szok 04.gif Sorki Gozar 06.gif

Myla ale boskie masz maluchy.Słodziaki.Oczy cudne takie ciemne.
Sonia daj znać jak po wizycie.
Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze pobede z Olinkiem w domu...w miedzy czasie bede szukac czegos fajniejszego.

--------------------



sonia18a
czw, 06 maj 2010 - 15:59
Narazie ok, nie rodzę jeszcze icon_biggrin.gif napisałam na sierpniówkach, wieczorem skopiuje tutaj
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
Skąd: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post czw, 06 maj 2010 - 15:59
Post #53

Narazie ok, nie rodzę jeszcze icon_biggrin.gif napisałam na sierpniówkach, wieczorem skopiuje tutaj

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
beata1104
czw, 06 maj 2010 - 17:16
Sonia- Super że wszystko dobrze , i podpatrzyłam Twój brzuś, a raczej jego brak icon_smile.gif matko jaki malusi
beata1104


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,631
Dołączył: pon, 10 lis 08 - 11:12
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 23,490




post czw, 06 maj 2010 - 17:16
Post #54

Sonia- Super że wszystko dobrze , i podpatrzyłam Twój brzuś, a raczej jego brak icon_smile.gif matko jaki malusi

--------------------
Wojtek 06-04-09
Adam 05-11-02
cytryna
czw, 06 maj 2010 - 21:27
Ania fajnie, że z tym wychowawczym udało się załatwić. Ja teraz żałuję, że jednak nie przedłużyłam, tylko uległam prośbom i wróciłam o miesiąc wcześniej. 32.gif Jestem ostatnio wykończona pewnie przez te wirusidła, które nas dopadły w kwietniu. Może jak w końcu wiosna przyjdzie to i mi się nastrój poprawi i jakoś optymistyczniej spojrzę w przyszłość. Szukanie pracy chwilowo mnie przerasta, no bo niby kiedy mam to robić 29.gif

Sonia fajnie, że u Was spokój i dobre wieści 06.gif

Groza 04.gif Co porabiasz w pierwszy weekend czerwca?

Myla zdjecie córy w okularach serduszkach wymiata 03.gif fajne dzieciaczki
Ja muszę wstawić jakieś foty, ale nic ostatnio nowego nie robiliśmy. W weekend cos porobimy to w końcu wrzucę.

Ten post edytował cytryna czw, 06 maj 2010 - 21:30
cytryna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 686
Dołączył: sob, 16 sie 08 - 22:34
Nr użytkownika: 21,242




post czw, 06 maj 2010 - 21:27
Post #55

Ania fajnie, że z tym wychowawczym udało się załatwić. Ja teraz żałuję, że jednak nie przedłużyłam, tylko uległam prośbom i wróciłam o miesiąc wcześniej. 32.gif Jestem ostatnio wykończona pewnie przez te wirusidła, które nas dopadły w kwietniu. Może jak w końcu wiosna przyjdzie to i mi się nastrój poprawi i jakoś optymistyczniej spojrzę w przyszłość. Szukanie pracy chwilowo mnie przerasta, no bo niby kiedy mam to robić 29.gif

Sonia fajnie, że u Was spokój i dobre wieści 06.gif

Groza 04.gif Co porabiasz w pierwszy weekend czerwca?

Myla zdjecie córy w okularach serduszkach wymiata 03.gif fajne dzieciaczki
Ja muszę wstawić jakieś foty, ale nic ostatnio nowego nie robiliśmy. W weekend cos porobimy to w końcu wrzucę.

--------------------


myla
czw, 06 maj 2010 - 22:12
dziekuje za komplementy w imieniu dzieci

dzis wczoraj Oliwka zadarła sobie bużke.... tak biegała, ze jak sie przewróciła to porządnie... biedna wyglada jakbysmy ja pobili.. mam nadzieje ze do 12 czerwca sie zagoi bo na wesele idziemy

no a teraz najlepsza zabawa Michasia.... siedzi sobie Oliwka przy swoim stoliku i bawi sie swoimi zabawkami, aż tu nagle z nienacka podbiega Michać i pach, zabawka w dłoń i gira.. oj jak fajnie wygląda jak on ucieka, a jaką ma przy tym radoche hehe

ogółnie to On sie zrobił taki mały cwaniaczek, a jaki madry już... strasznie duzo rozumie.... uwielnia nasladowac.... szczególnie Oliwke

Soniu super wiesci

myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post czw, 06 maj 2010 - 22:12
Post #56

dziekuje za komplementy w imieniu dzieci

dzis wczoraj Oliwka zadarła sobie bużke.... tak biegała, ze jak sie przewróciła to porządnie... biedna wyglada jakbysmy ja pobili.. mam nadzieje ze do 12 czerwca sie zagoi bo na wesele idziemy

no a teraz najlepsza zabawa Michasia.... siedzi sobie Oliwka przy swoim stoliku i bawi sie swoimi zabawkami, aż tu nagle z nienacka podbiega Michać i pach, zabawka w dłoń i gira.. oj jak fajnie wygląda jak on ucieka, a jaką ma przy tym radoche hehe

ogółnie to On sie zrobił taki mały cwaniaczek, a jaki madry już... strasznie duzo rozumie.... uwielnia nasladowac.... szczególnie Oliwke

Soniu super wiesci



--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
sonia18a
pią, 07 maj 2010 - 00:18
Dziękuję, widzę że same doczytałyście icon_biggrin.gif

a my od wczoraj mamy ponownie jedną kupę dziennie i brak wymiotów... no i spał z 3 pobudkami (21.30, 1.30,5.00) więc się wyspałam... ale.... co do poobijanych dzieci... brian wstał z fioletowym, napuchniętym lewym okiem 37.gif wygląda jakby ktoś mu konkretnie "przycedził" i najdziwniejsze jest to, że musiał to zrobić jakoś w nocy (przypuszczam, że o brzeg łóżeczka)... no cóż... chłop jak się patrzy 37.gif

też wiele rozumie i powtarza, ale z nowości to jak się uderzy o coś, to przychodzi chwyta mnie za rękę, ciągnie w miejsce "wypadku", powtarza delikatniej, mówiąc bam bam... poczym się przytula i mówi ałaaaa lub oooo
a cwaniak do potęgi... czasem nie wyrabiam icon_razz.gif ale z drugiej strony patrząc, bawi się sam w swoim pokoju przez dłuuuugi czas, tylko kontrolując co 15 min czy jestem... więc wychodząc nawet do wc, wołam Go i mówię, że zaraz wracam, on stoi wtedy przy bramce i czeka na mnie... kiedy "zgubię" się nie wołając Go, a on zauważy to wrzask na całe miasto i ciężko później uspokoić... no i już nie chodzę i nie zbieram klocków, bo sam wrzuca do pudełka, tylko muszę mu pokazać i być wtedy koło niego, zachwalając przy tym...ale lepsze to niż, schylanie się i zbieranie wszystkiego po całym pokoju icon_razz.gif
no i nauczył się łączyć 2 wyrazy: tata iiii [tata śpi] (stojąc pod bramką i krzycząc kiedy J idzie po nocce spać)
na pieska (barana, świnię) robi hau, hau (tzn szczeka bardziej takie wow wow, grubym głosem)
na kota robi iłłł, piszczącym głosikiem... do tego było ciężko dojść, ale z dnia na dzień idzie mu lepiej, no i tylko wtedy gdy koty widzi icon_razz.gif

no i starczy narazie, bo się rozpisałam jak do książki 29.gif
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
Skąd: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post pią, 07 maj 2010 - 00:18
Post #57

Dziękuję, widzę że same doczytałyście icon_biggrin.gif

a my od wczoraj mamy ponownie jedną kupę dziennie i brak wymiotów... no i spał z 3 pobudkami (21.30, 1.30,5.00) więc się wyspałam... ale.... co do poobijanych dzieci... brian wstał z fioletowym, napuchniętym lewym okiem 37.gif wygląda jakby ktoś mu konkretnie "przycedził" i najdziwniejsze jest to, że musiał to zrobić jakoś w nocy (przypuszczam, że o brzeg łóżeczka)... no cóż... chłop jak się patrzy 37.gif

też wiele rozumie i powtarza, ale z nowości to jak się uderzy o coś, to przychodzi chwyta mnie za rękę, ciągnie w miejsce "wypadku", powtarza delikatniej, mówiąc bam bam... poczym się przytula i mówi ałaaaa lub oooo
a cwaniak do potęgi... czasem nie wyrabiam icon_razz.gif ale z drugiej strony patrząc, bawi się sam w swoim pokoju przez dłuuuugi czas, tylko kontrolując co 15 min czy jestem... więc wychodząc nawet do wc, wołam Go i mówię, że zaraz wracam, on stoi wtedy przy bramce i czeka na mnie... kiedy "zgubię" się nie wołając Go, a on zauważy to wrzask na całe miasto i ciężko później uspokoić... no i już nie chodzę i nie zbieram klocków, bo sam wrzuca do pudełka, tylko muszę mu pokazać i być wtedy koło niego, zachwalając przy tym...ale lepsze to niż, schylanie się i zbieranie wszystkiego po całym pokoju icon_razz.gif
no i nauczył się łączyć 2 wyrazy: tata iiii [tata śpi] (stojąc pod bramką i krzycząc kiedy J idzie po nocce spać)
na pieska (barana, świnię) robi hau, hau (tzn szczeka bardziej takie wow wow, grubym głosem)
na kota robi iłłł, piszczącym głosikiem... do tego było ciężko dojść, ale z dnia na dzień idzie mu lepiej, no i tylko wtedy gdy koty widzi icon_razz.gif

no i starczy narazie, bo się rozpisałam jak do książki 29.gif

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
magmac
pią, 07 maj 2010 - 09:53
myla fajne dzieciaki!

Sonia ja wciaz trzymam &&& i wierze, ze wszystko odbedzie sie w swoim czasie! Do tego taki dziwny zbieg okolicznosci miedzy Toba a moja siostra, bo kiedy u Ciebie dobrze to u niej na odwrot. Achhh...

Co do poobijanych dzieci to ostatnio na szczepieniu tlumaczylam sie z 3 sliwek na czole Nyny i podrapanego nosa 29.gif .
Z nowosci to mowi "oc" (chodz) do psa, ciagnac go za ogon 29.gif .
Nie potrafi jak Wasze dzieci wspinac sie na lozko i z powrotem, ale za to potrafi sama jesc (brudzac wszystko do okola, ale praktyka czyni mistrza icon_wink.gif ), a takze uczy sie sama ubierac, tzn. rozpinany sweterek zalozy na jedna raczke (dalej pomagam ja), a bodziaki czy bluzeczke wsunie przez glowe (i tez dalej pomagam ja). Podobnie jak Brian, zbiera swoje zabawki do kosza, a takze wszystko co jej innego wadnie w raczke, czyli pilot, komorki, buty 29.gif
Ogolnie jest bardzo kontaktowym dzieckiem, chetnie sie uczy i wydaje sie coraz madrzejsza, nawet polozna ja pochwalila mowiac, ze ma bystre spojrzenie.
Zebow 13 i idzie 7 ostatnich (mam nadzieje, ze szybko pojdzie).
No i spi do 8 - 9 01.gif

Groza 04.gif juz dawno mialam pisac, ale jakos zawsze mi umykalo z glowy - pisalas kiedys, ze Leo to gapa, bo sie wszedzie przewraca, ale jak ja widzialam te wszystkie filmiki jak on swietnie chodzi po nierownym terenie (trawie) to bilam mu brawo! Swietnie sobie radzi!

Asia_b i jak wyjazd? Nie liczac klopotow z powrotem, to czy nie bylo milo oderwac sie od codziennosci?

Cytrus
a czy Wy juz calkowicie zdrowi? No i wiosna to juz chyba jest 08.gif

Ten post edytował magmac pią, 07 maj 2010 - 10:13
magmac


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,662
Dołączył: pon, 03 lis 08 - 15:54
Skąd: Wielka Brytwanna
Nr użytkownika: 23,360




post pią, 07 maj 2010 - 09:53
Post #58

myla fajne dzieciaki!

Sonia ja wciaz trzymam &&& i wierze, ze wszystko odbedzie sie w swoim czasie! Do tego taki dziwny zbieg okolicznosci miedzy Toba a moja siostra, bo kiedy u Ciebie dobrze to u niej na odwrot. Achhh...

Co do poobijanych dzieci to ostatnio na szczepieniu tlumaczylam sie z 3 sliwek na czole Nyny i podrapanego nosa 29.gif .
Z nowosci to mowi "oc" (chodz) do psa, ciagnac go za ogon 29.gif .
Nie potrafi jak Wasze dzieci wspinac sie na lozko i z powrotem, ale za to potrafi sama jesc (brudzac wszystko do okola, ale praktyka czyni mistrza icon_wink.gif ), a takze uczy sie sama ubierac, tzn. rozpinany sweterek zalozy na jedna raczke (dalej pomagam ja), a bodziaki czy bluzeczke wsunie przez glowe (i tez dalej pomagam ja). Podobnie jak Brian, zbiera swoje zabawki do kosza, a takze wszystko co jej innego wadnie w raczke, czyli pilot, komorki, buty 29.gif
Ogolnie jest bardzo kontaktowym dzieckiem, chetnie sie uczy i wydaje sie coraz madrzejsza, nawet polozna ja pochwalila mowiac, ze ma bystre spojrzenie.
Zebow 13 i idzie 7 ostatnich (mam nadzieje, ze szybko pojdzie).
No i spi do 8 - 9 01.gif

Groza 04.gif juz dawno mialam pisac, ale jakos zawsze mi umykalo z glowy - pisalas kiedys, ze Leo to gapa, bo sie wszedzie przewraca, ale jak ja widzialam te wszystkie filmiki jak on swietnie chodzi po nierownym terenie (trawie) to bilam mu brawo! Swietnie sobie radzi!

Asia_b i jak wyjazd? Nie liczac klopotow z powrotem, to czy nie bylo milo oderwac sie od codziennosci?

Cytrus
a czy Wy juz calkowicie zdrowi? No i wiosna to juz chyba jest 08.gif

--------------------
Nadia - 13.04.2009
Lillyana - 24.06.2013
asia_b
pią, 07 maj 2010 - 13:39
Jesteśmy z powrotem icon_smile.gif
Było świetnie pod każdym względem i nawet dwudniowy powrót z 9-godzinną wizytą w Londynie dodał całej wyprawie tylko smaczku icon_wink.gif
Maluchy miały wzorową opiekę, Michał ponoć bardziej tęsknił i wypatrywał mojego powrotu, więc od wczoraj zalewa mnie czułością i miłością. Krzyś przywitał mnie płaczem, uciekał do babci, więc choć było mi smutno, dałam mu czas na oswojenie się i znów jesteśmy nierozłączni 06.gif Prezenty pewnie też zrobiły swoje icon_wink.gif Krzyś zmienił się i rozwinął bardzo przez ten tydzień. Je za dwóch, co nawet już po nim widać... 37.gif
Ja przez planowany okres pobytu w Belfaście (do wtorku) nie martwiłam się o dzieci w ogóle, z mamą byłam wyłącznie w kontakcie smsowym, bawiłam się doskonale. Kiedy okazało się, że z powodu pyłu wulkanicznego odwołano nasz powrotny lot trochę się zestresowałam, zwłaszcza, że najbliższy możliwy był na... 12.05! Podróż autobusami jawiła się nam jako koszmar, ale ostatecznie okazała się dodatkową atrakcją icon_wink.gif
W bliźniakach jestem zakochana bez reszty i płakać mi się chce jak pomyślę, że zobaczymy ich dopiero w grudniu. W życiu bym się nie spodziewała takich uczuć do cudzych icon_wink.gif maluchów.
Wyjazd pozwolił mi jeszce bardziej docenić własne rodzinne szczęście, choć generalnie i bez tego byłam/jestem zadowolona ze swojego życia.
Zmykam, bo Krzyś się obudził.
Koniec laby icon_wink.gif

Ten post edytował asia_b pią, 07 maj 2010 - 13:42
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
Skąd: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post pią, 07 maj 2010 - 13:39
Post #59

Jesteśmy z powrotem icon_smile.gif
Było świetnie pod każdym względem i nawet dwudniowy powrót z 9-godzinną wizytą w Londynie dodał całej wyprawie tylko smaczku icon_wink.gif
Maluchy miały wzorową opiekę, Michał ponoć bardziej tęsknił i wypatrywał mojego powrotu, więc od wczoraj zalewa mnie czułością i miłością. Krzyś przywitał mnie płaczem, uciekał do babci, więc choć było mi smutno, dałam mu czas na oswojenie się i znów jesteśmy nierozłączni 06.gif Prezenty pewnie też zrobiły swoje icon_wink.gif Krzyś zmienił się i rozwinął bardzo przez ten tydzień. Je za dwóch, co nawet już po nim widać... 37.gif
Ja przez planowany okres pobytu w Belfaście (do wtorku) nie martwiłam się o dzieci w ogóle, z mamą byłam wyłącznie w kontakcie smsowym, bawiłam się doskonale. Kiedy okazało się, że z powodu pyłu wulkanicznego odwołano nasz powrotny lot trochę się zestresowałam, zwłaszcza, że najbliższy możliwy był na... 12.05! Podróż autobusami jawiła się nam jako koszmar, ale ostatecznie okazała się dodatkową atrakcją icon_wink.gif
W bliźniakach jestem zakochana bez reszty i płakać mi się chce jak pomyślę, że zobaczymy ich dopiero w grudniu. W życiu bym się nie spodziewała takich uczuć do cudzych icon_wink.gif maluchów.
Wyjazd pozwolił mi jeszce bardziej docenić własne rodzinne szczęście, choć generalnie i bez tego byłam/jestem zadowolona ze swojego życia.
Zmykam, bo Krzyś się obudził.
Koniec laby icon_wink.gif

--------------------
beata1104
pią, 07 maj 2010 - 18:22
Asiu- super ze wyjazd sie udał

Sonia- Brian musiał sie nieźle walnąć icon_sad.gif

Wojtkowi wyszły 3 czwórki, a jeszcze nie wyszła mu jedna dwójka, sama nie wiem kiedy
Nagraliśmy go jak woła Adasia, może uda sie wrzucić w weekend
beata1104


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,631
Dołączył: pon, 10 lis 08 - 11:12
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 23,490




post pią, 07 maj 2010 - 18:22
Post #60

Asiu- super ze wyjazd sie udał

Sonia- Brian musiał sie nieźle walnąć icon_sad.gif

Wojtkowi wyszły 3 czwórki, a jeszcze nie wyszła mu jedna dwójka, sama nie wiem kiedy
Nagraliśmy go jak woła Adasia, może uda sie wrzucić w weekend

--------------------
Wojtek 06-04-09
Adam 05-11-02
> ~~ Kwietnióweczki 2009 ~~ vol.5, ..słodkie urwisy..
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 23:52
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama