Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Firmowe spotkania/wyjazdy integracyjne

, czy warto sie "poswiecic" ?
> , czy warto sie "poswiecic" ?
aluc

Go??







post pon, 30 lis 2009 - 09:31
Post #21

doświadczenia mamy takie, że nie było opcji "nie jechać", chyba, że się leżało z połamanymi nogami (obiema, jedna nie usprawiedliwiała)

w swoim czasie lubiłam, bo lubiłam ludzi, z którymi pracowałam, oraz można się było napić i najeść za nieswoje pieniądze, oraz nie miałam dzieci
na szczęście to było jeszcze przed inwazją pomysłów na wzmacnianie team spirit poprzez przeciąganie liny czy wyścig w workach, można było spokojnie siedzieć sobie w przyjemnym miejscu i nic nie robić
owiwia7
pon, 30 lis 2009 - 10:56
ja nie lubię, choć moje najbliższe koleżanki są naprawdę fajne babki i miło się z nimi spędza czas ale tak mało czasu mam dla rodziny, że to raczej z nimi powinnam się integrować.. Jeżeli są jeszcze w tygodniu pracy, to nie jest tragicznie, ale u mojego męża często zahaczają o weekendy.. a ten czas jest wg mnie dla rodziny.. U nas niestety też są obowiązkowe.. icon_sad.gif
owiwia7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,451
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 17:17
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 11,929

GG:


post pon, 30 lis 2009 - 10:56
Post #22

ja nie lubię, choć moje najbliższe koleżanki są naprawdę fajne babki i miło się z nimi spędza czas ale tak mało czasu mam dla rodziny, że to raczej z nimi powinnam się integrować.. Jeżeli są jeszcze w tygodniu pracy, to nie jest tragicznie, ale u mojego męża często zahaczają o weekendy.. a ten czas jest wg mnie dla rodziny.. U nas niestety też są obowiązkowe.. icon_sad.gif

--------------------


domi
pon, 30 lis 2009 - 16:17
CYTAT(owiwia7 @ Mon, 30 Nov 2009 - 12:56) *
U nas niestety też są obowiązkowe.. icon_sad.gif

Zastanawia mnie co pracodawca chce osiągnąć zmuszając pracownika do takiej imprezy?
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post pon, 30 lis 2009 - 16:17
Post #23

CYTAT(owiwia7 @ Mon, 30 Nov 2009 - 12:56) *
U nas niestety też są obowiązkowe.. icon_sad.gif

Zastanawia mnie co pracodawca chce osiągnąć zmuszając pracownika do takiej imprezy?

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
xxyy
pon, 30 lis 2009 - 16:19
CYTAT(domi @ Mon, 30 Nov 2009 - 18:17) *
Zastanawia mnie co pracodawca chce osiągnąć zmuszając pracownika do takiej imprezy?


Pewno zmusza bo sie boi , ze przyjda dwie osoby...
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post pon, 30 lis 2009 - 16:19
Post #24

CYTAT(domi @ Mon, 30 Nov 2009 - 18:17) *
Zastanawia mnie co pracodawca chce osiągnąć zmuszając pracownika do takiej imprezy?


Pewno zmusza bo sie boi , ze przyjda dwie osoby...
domi
pon, 30 lis 2009 - 16:36
CYTAT(Leni @ Mon, 30 Nov 2009 - 18:19) *
Pewno zmusza bo sie boi , ze przyjda dwie osoby...

To niech nie robi imprezy skoro sie tego boi 08.gif .
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post pon, 30 lis 2009 - 16:36
Post #25

CYTAT(Leni @ Mon, 30 Nov 2009 - 18:19) *
Pewno zmusza bo sie boi , ze przyjda dwie osoby...

To niech nie robi imprezy skoro sie tego boi 08.gif .

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
kasiarybka

Go??







post pon, 30 lis 2009 - 16:40
Post #26

Pracodawca moim zdaniem, ma na celu stworzenie domowej atmosfery w firmie, takiego teamu, wspólnoty, co to jeden za wszystkich, wszyscy za jednego...
Manipulacja. Nic innego.

Kiedy pracownik czuje się w firmie jak w domu, współpracowników traktuje jak rodzinę, łatwiej jest mu zostać po godzinach, łatwiej mu przystać na obniżenie premii....to przecież dla Firmy, bo czasy ciężkie....a my wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina, przeciez...
domi
pon, 30 lis 2009 - 17:32
CYTAT(kasiarybka @ Mon, 30 Nov 2009 - 18:40) *
Kiedy pracownik czuje się w firmie jak w domu, współpracowników traktuje jak rodzinę, łatwiej jest mu zostać po godzinach, łatwiej mu przystać na obniżenie premii....to przecież dla Firmy, bo czasy ciężkie....a my wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina, przeciez...

Mój znajomy na takie coś mówi: "srutu tutu kawał drutu" 06.gif
Jakiś mędrzec kiedys powiedział coś w tym stylu: jeśli zmusisz kogoś do okazywania szacunku, wiedz, że straciłeś go na zawsze. To się tyczy też innego zmuszania...czym kogos bardziej zmuszasz do czegoś tym go bardziej do siebie/czegoś zniechecasz. Zmuszanie więc do integrowania sie gdy w firmie panuje obłuda, zazdrosć itp...to jeszcze wieksze pogrążanie sie. I tego własnie nie rozumiem a to często ma miejsce.
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post pon, 30 lis 2009 - 17:32
Post #27

CYTAT(kasiarybka @ Mon, 30 Nov 2009 - 18:40) *
Kiedy pracownik czuje się w firmie jak w domu, współpracowników traktuje jak rodzinę, łatwiej jest mu zostać po godzinach, łatwiej mu przystać na obniżenie premii....to przecież dla Firmy, bo czasy ciężkie....a my wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina, przeciez...

Mój znajomy na takie coś mówi: "srutu tutu kawał drutu" 06.gif
Jakiś mędrzec kiedys powiedział coś w tym stylu: jeśli zmusisz kogoś do okazywania szacunku, wiedz, że straciłeś go na zawsze. To się tyczy też innego zmuszania...czym kogos bardziej zmuszasz do czegoś tym go bardziej do siebie/czegoś zniechecasz. Zmuszanie więc do integrowania sie gdy w firmie panuje obłuda, zazdrosć itp...to jeszcze wieksze pogrążanie sie. I tego własnie nie rozumiem a to często ma miejsce.

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
Ryjek
pon, 30 lis 2009 - 17:46
Ja dawno temu jezdziłam na imprezy w swojej firmie, ale z czasem mi sie odwidziało. Obgadywanie i dogadywanie po imprezach wogole nie ma sensu. Poza tym my jako pracownicy mielismy pokrywac czesc wydatkow+dojazd ok. 50-70km to juz beznadzieja. Obecnie tez sa takie imprezy ale ja niekorzystam. Tak samo jak nigdy mnie nie bawiły szkolenia, a moje kolezanki były zachwycone. Wszystko zalezy co kto lubi. U Nas nie ma zmuszania do integracji. I na marginesie i tak na takich imprezach zawsze mowi sie o pracy. Wiec ja dziekuje za taka integracje icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post pon, 30 lis 2009 - 17:46
Post #28

Ja dawno temu jezdziłam na imprezy w swojej firmie, ale z czasem mi sie odwidziało. Obgadywanie i dogadywanie po imprezach wogole nie ma sensu. Poza tym my jako pracownicy mielismy pokrywac czesc wydatkow+dojazd ok. 50-70km to juz beznadzieja. Obecnie tez sa takie imprezy ale ja niekorzystam. Tak samo jak nigdy mnie nie bawiły szkolenia, a moje kolezanki były zachwycone. Wszystko zalezy co kto lubi. U Nas nie ma zmuszania do integracji. I na marginesie i tak na takich imprezach zawsze mowi sie o pracy. Wiec ja dziekuje za taka integracje icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



marghe.
pon, 30 lis 2009 - 22:48
CYTAT(Inanna @ Sun, 29 Nov 2009 - 13:32) *
Taaa, jak ja lubiÄ™ takie imprezy icon_twisted.gif

U męża zorganizowali kiedyś integracyjne andrzejki - bez osób towarzyszących.


U Kota większość imprez jest bez osób towarzyszących. Na szczęście.
Nie lubiÄ™ tego typu imprez..
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 30 lis 2009 - 22:48
Post #29

CYTAT(Inanna @ Sun, 29 Nov 2009 - 13:32) *
Taaa, jak ja lubiÄ™ takie imprezy icon_twisted.gif

U męża zorganizowali kiedyś integracyjne andrzejki - bez osób towarzyszących.


U Kota większość imprez jest bez osób towarzyszących. Na szczęście.
Nie lubiÄ™ tego typu imprez..
Gruszka
wto, 01 gru 2009 - 08:41
U mnie imprezy są, nie są obowązkowe a frekwencja jest zawsze blisko 90%. A to wszystko dlatego, że naprawde jest to w moim życiu najlepsza banda pracownicza, jaką miałam. Świetnie się dogaduję z "moimi" i taki wyjazd czy wyjście na kręgle jest świetną sprawą - i wcale nie gadamy o pracy - a wręcz jest to zakazane.
Wszystko zalezy od ludzi - no i od tego zmuszania - to fakt.
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post wto, 01 gru 2009 - 08:41
Post #30

U mnie imprezy są, nie są obowązkowe a frekwencja jest zawsze blisko 90%. A to wszystko dlatego, że naprawde jest to w moim życiu najlepsza banda pracownicza, jaką miałam. Świetnie się dogaduję z "moimi" i taki wyjazd czy wyjście na kręgle jest świetną sprawą - i wcale nie gadamy o pracy - a wręcz jest to zakazane.
Wszystko zalezy od ludzi - no i od tego zmuszania - to fakt.

--------------------
Eliszka
wto, 01 gru 2009 - 10:05
A u mnie ludzie bardzo sympatyczni, fajni, Spotkania integracyjne są, dobrowolne jak najbardziej i pewnie nawet poszłabym, ale co z tego, że są, skoro ja pracuję w delegaturze 130 km od tych spotkań, które to w dodatku najczęściej w środku tygodnia mają miejsce... Trochę to dla mnie nie sprawiedliwe... Ale maile informacyjne przesyłają...
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post wto, 01 gru 2009 - 10:05
Post #31

A u mnie ludzie bardzo sympatyczni, fajni, Spotkania integracyjne są, dobrowolne jak najbardziej i pewnie nawet poszłabym, ale co z tego, że są, skoro ja pracuję w delegaturze 130 km od tych spotkań, które to w dodatku najczęściej w środku tygodnia mają miejsce... Trochę to dla mnie nie sprawiedliwe... Ale maile informacyjne przesyłają...

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

alka25
czw, 17 sie 2017 - 14:03
Spotkania są dobrowolne, ale warto brać w nich udział, żeby lepiej się poznać z osobami, z którymi się pracuje. Teraz coraz więcej powstaje firm, które zajmują się profesjonalną obsługą takich wyjazdów. Wśród nich wymienić można https://bcamp.pl/dla-firm/ którzy mają wiele propozycji na spotkania integracyjne.
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post czw, 17 sie 2017 - 14:03
Post #32

Spotkania są dobrowolne, ale warto brać w nich udział, żeby lepiej się poznać z osobami, z którymi się pracuje. Teraz coraz więcej powstaje firm, które zajmują się profesjonalną obsługą takich wyjazdów. Wśród nich wymienić można https://bcamp.pl/dla-firm/ którzy mają wiele propozycji na spotkania integracyjne.
misia229
pon, 28 sie 2017 - 20:11
A może nie lubisz tego typu imprez bo nie są profesjonalnie organizowane. Ani ciekawe. W wolnej chwili sprawdź co mają do zaoferowania firmy zajmujące się organizacją wyjazdów firmowych ( ja polecam np. https://snowevents.pl/ ). Myślę, że perspektywa takiego wyjazdu nie może być zniechęcająca, a myślę, że zacieśnienie więzi z kolegami z pracy może przynieść wiele dobrego
misia229


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 28 sie 17 - 20:03
Nr użytkownika: 50,307




post pon, 28 sie 2017 - 20:11
Post #33

A może nie lubisz tego typu imprez bo nie są profesjonalnie organizowane. Ani ciekawe. W wolnej chwili sprawdź co mają do zaoferowania firmy zajmujące się organizacją wyjazdów firmowych ( ja polecam np. https://snowevents.pl/ ). Myślę, że perspektywa takiego wyjazdu nie może być zniechęcająca, a myślę, że zacieśnienie więzi z kolegami z pracy może przynieść wiele dobrego
Rugirrs
śro, 20 wrz 2017 - 09:00
No fajne ssą takie imprezy integracyjne u nas firma zawsze robi to profesjonalnie. Taką imprezą zajmuje się agencja eventowa która wszystko dopina każdy szczegół tej imprezy i zapewnia wszystko catering, zabawę itp. Dlatego lubię te imprezy bo są dobrze zorganizowane.
Rugirrs


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 20 wrz 17 - 08:57
Nr użytkownika: 50,489




post śro, 20 wrz 2017 - 09:00
Post #34

No fajne ssą takie imprezy integracyjne u nas firma zawsze robi to profesjonalnie. Taką imprezą zajmuje się agencja eventowa która wszystko dopina każdy szczegół tej imprezy i zapewnia wszystko catering, zabawę itp. Dlatego lubię te imprezy bo są dobrze zorganizowane.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post nie, 01 paź 2017 - 23:01
Post #35

U nas raczej nie ma wyjazdów typowo integracyjnych, jeśli już, to mamy szkolenia wyjazdowe. Ale staramy się wybierać przyjemne miejsca na takie szkolenia, na przykład ostatnio byliśmy w Pałacu Wiśniewskim w Piekarach Śląskich. Piękne miejsce, luksusowo urządzone, ze wspaniałą restauracją. Dodatkową atrakcją była możliwość skorzystania z sauny i z siłowni. Wszyscy byli zadowoleni.
Brivu
piÄ…, 17 lis 2017 - 13:02
U mnie w firmie takie rzeczy zazwyczaj ogarnia zewnętrzna firma, ostatnio wybrali Mrucon-events. I powiem że wyszło całkiem nieźle. W ciągu jednego dnia, wypad na paintball, do kina, na jedzonko i do tego potem do baru jest całkiem imponujące icon_wink.gif
Brivu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 15 lis 17 - 12:16
Nr użytkownika: 50,912




post piÄ…, 17 lis 2017 - 13:02
Post #36

U mnie w firmie takie rzeczy zazwyczaj ogarnia zewnętrzna firma, ostatnio wybrali Mrucon-events. I powiem że wyszło całkiem nieźle. W ciągu jednego dnia, wypad na paintball, do kina, na jedzonko i do tego potem do baru jest całkiem imponujące icon_wink.gif
wafelek
wto, 12 gru 2017 - 15:37
myślę że warto iść mimo że się nie lubi takich imprez ale to tylko moje zdanie
wafelek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: czw, 23 lis 17 - 19:25
Nr użytkownika: 50,980




post wto, 12 gru 2017 - 15:37
Post #37

myślę że warto iść mimo że się nie lubi takich imprez ale to tylko moje zdanie
karola12
wto, 12 gru 2017 - 19:57
Ja uważam, ze takie spotkania/wyjazdy udają się, jeśli pracujemy z fajnymi ludźmi i w pracy jest fajna atmosfera. Jeśli każdy tylko przychodzi do pracy, aby odbębnić swoje i wyjść to z takiego spotkania nic dobrego nie będzie. Spotka się grono osób, które przyszły "bo wypada"
Albo zależy tez jakie miejsce bądź sposób takiego spotkania zostanie zorganizowany.
U nas najfajniejsze spotkanie integracyjne było, kiedy wynajęli nam studio kulinarne i gotował z nami kucharz. Zabawa super i integracja udana. Studio same wygody - zobaczcie sami Polna 70 a potem wspólny posiłek tez już miło spędzony. Do tego miejsce bardzo urokliwe, bo w otoczeniu lasu. Cisza i spokój. Naprawdę można się było sie wyciszyć. Do tej pory uważam to za najfajniejsze spotkanie integracyjne.
karola12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: sob, 12 sie 17 - 13:08
Nr użytkownika: 50,209




post wto, 12 gru 2017 - 19:57
Post #38

Ja uważam, ze takie spotkania/wyjazdy udają się, jeśli pracujemy z fajnymi ludźmi i w pracy jest fajna atmosfera. Jeśli każdy tylko przychodzi do pracy, aby odbębnić swoje i wyjść to z takiego spotkania nic dobrego nie będzie. Spotka się grono osób, które przyszły "bo wypada"
Albo zależy tez jakie miejsce bądź sposób takiego spotkania zostanie zorganizowany.
U nas najfajniejsze spotkanie integracyjne było, kiedy wynajęli nam studio kulinarne i gotował z nami kucharz. Zabawa super i integracja udana. Studio same wygody - zobaczcie sami Polna 70 a potem wspólny posiłek tez już miło spędzony. Do tego miejsce bardzo urokliwe, bo w otoczeniu lasu. Cisza i spokój. Naprawdę można się było sie wyciszyć. Do tej pory uważam to za najfajniejsze spotkanie integracyjne.
wafel
śro, 13 gru 2017 - 12:20
poświęcić się warto a nóż będzie fajnie icon_wink.gif
poza tym zawsze możesz wyjść wcześniej jeśli ci się nie spodoba:)
wafel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: śro, 22 lis 17 - 14:24
Nr użytkownika: 50,965




post śro, 13 gru 2017 - 12:20
Post #39

poświęcić się warto a nóż będzie fajnie icon_wink.gif
poza tym zawsze możesz wyjść wcześniej jeśli ci się nie spodoba:)
Mamineczka
sob, 28 lip 2018 - 21:10
My zawsze mamy swojskie jadło, przesympatyczną obsługę, piękną zieloną dolinę i Beskidy w okolicy icon_biggrin.gif Co roku imprezę integracyjną wraz z bankietem firma organizuje nam wyjazdowo do domu ACAPULCO w Kamionce Wielkiej. Moim zdaniem super sprawa takie wyjazdy bo zdecydowanie zacieśnia się współpraca w firmie.
Mamineczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 77
Dołączył: czw, 17 mar 16 - 09:50
Nr użytkownika: 47,275




post sob, 28 lip 2018 - 21:10
Post #40

My zawsze mamy swojskie jadło, przesympatyczną obsługę, piękną zieloną dolinę i Beskidy w okolicy icon_biggrin.gif Co roku imprezę integracyjną wraz z bankietem firma organizuje nam wyjazdowo do domu ACAPULCO w Kamionce Wielkiej. Moim zdaniem super sprawa takie wyjazdy bo zdecydowanie zacieśnia się współpraca w firmie.
> Firmowe spotkania/wyjazdy integracyjne, czy warto sie "poswiecic" ?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 04:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama