Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Anglia i ceny

> 
anax
nie, 06 cze 2004 - 10:35
Mam prosbe do mam z Angli.Chciałam kupic dresik lub jakieś ładne ubranko(spodnie i swetr) i chciałam się dowiedzieć ile trzeba na to dać kasy.Ponieważ kuzynka wybiera się tam pod koniec miesiąca chciałam żeby coś przywiozła mojemu dziecku.Ile kosztuje dresik dobrej jakości np na wyprzedaży.Jakie tam są ogólnie ceny ubrań.Czy opłaca się to przywozić do polski czy u nas są ceny podobne.Dodam że u nas za dresik nie za dobrej jakości trzeba dać minimum 11euro.
wielkie dzięki
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post nie, 06 cze 2004 - 10:35
Post #1

Mam prosbe do mam z Angli.Chciałam kupic dresik lub jakieś ładne ubranko(spodnie i swetr) i chciałam się dowiedzieć ile trzeba na to dać kasy.Ponieważ kuzynka wybiera się tam pod koniec miesiąca chciałam żeby coś przywiozła mojemu dziecku.Ile kosztuje dresik dobrej jakości np na wyprzedaży.Jakie tam są ogólnie ceny ubrań.Czy opłaca się to przywozić do polski czy u nas są ceny podobne.Dodam że u nas za dresik nie za dobrej jakości trzeba dać minimum 11euro.
wielkie dzięki

--------------------


apa21
sob, 03 lip 2004 - 21:58
W primarku spodenki dresowe kosztują ok 2 Ł czyli do 14 z (u na sok 20-24 zł) bluza podobnie. w skelpach H&M jest drożej, ja kupuję w obu tych sklepach. Pozdrawiam
apa21


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 20 kwi 04 - 09:16
Nr użytkownika: 1,675




post sob, 03 lip 2004 - 21:58
Post #2

W primarku spodenki dresowe kosztują ok 2 Ł czyli do 14 z (u na sok 20-24 zł) bluza podobnie. w skelpach H&M jest drożej, ja kupuję w obu tych sklepach. Pozdrawiam
Kotelka
śro, 12 lut 2020 - 13:28
Rewolucja https://rewolucja.co.uk/9788372723147/akademia-pana-kleksa . Obecnie najtańsza znana mi księgarnia polska w UK. Mają tam ksiązki dla dorosłych ale rownież spory asortyment gier oraz ksiązek dla dzieciaków.
Są tam liczne organizowane promocje na wybrane tytuły, także warto zaglądac sobie do nich , jeżeli jesteście zainteresowani zakupem polskich książek. Wysyłka rzeczywiście jest niedroga, co więcej mają bogaty asortyment.

No i polecam koniecznie zapisanie się do ich newslettera bo promocje będą Wam przychodziły na maila.

Ten post edytował Kotelka wto, 18 lut 2020 - 07:00
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 413
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post śro, 12 lut 2020 - 13:28
Post #3

Rewolucja https://rewolucja.co.uk/9788372723147/akademia-pana-kleksa . Obecnie najtańsza znana mi księgarnia polska w UK. Mają tam ksiązki dla dorosłych ale rownież spory asortyment gier oraz ksiązek dla dzieciaków.
Są tam liczne organizowane promocje na wybrane tytuły, także warto zaglądac sobie do nich , jeżeli jesteście zainteresowani zakupem polskich książek. Wysyłka rzeczywiście jest niedroga, co więcej mają bogaty asortyment.

No i polecam koniecznie zapisanie się do ich newslettera bo promocje będą Wam przychodziły na maila.
> Anglia i ceny
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:36
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama