Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

dopłaty do odszkodowań

, dopłaty
> , dopÅ‚aty
mummyyummy
czw, 25 kwi 2019 - 18:43
Drogie mamy, czy któraś z Was korzystała z usług firmy Evicta? Oni zajmują się dopłatami do odszkodowań, chciałabym poznać opinie. Mam na koncie stłuczkę i według mnie odszkodowanie należało mi się o wiele większe, niż to, które dostałam. Proszę o opinie i radę. Któraś z Was korzystała kiedykolwiek z takiej..hmm... usługi jak dopłata? icon_confused.gif
mummyyummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 25 kwi 19 - 18:22
Nr użytkownika: 53,005




post czw, 25 kwi 2019 - 18:43
Post #1

Drogie mamy, czy któraś z Was korzystała z usług firmy Evicta? Oni zajmują się dopłatami do odszkodowań, chciałabym poznać opinie. Mam na koncie stłuczkę i według mnie odszkodowanie należało mi się o wiele większe, niż to, które dostałam. Proszę o opinie i radę. Któraś z Was korzystała kiedykolwiek z takiej..hmm... usługi jak dopłata? icon_confused.gif
TakeCare
pon, 10 cze 2019 - 10:51
cześć świadczymy takie właśnie usługi odkupu i dopłat do odszkodowań więcej

Ten post edytował TakeCare wto, 30 lis 2021 - 13:46
TakeCare


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pon, 10 cze 19 - 10:46
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 53,120




post pon, 10 cze 2019 - 10:51
Post #2

cześć świadczymy takie właśnie usługi odkupu i dopłat do odszkodowań więcej
jwgroup
wto, 09 lip 2019 - 16:30
Gdybyś szukała alternatywy to zapraszamy do JW GROUP. Najpierw warto zapoznać się z naszym kompendium na temat dopłat do odszkodowań - https://odkupodszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan/ zawarliśmy tam wszelkie niezbędne informacje. Po przeczytaniu na pewno nie będzie się Pani długo zastanawiała tylko skorzysta z dopłaty. To bardzo fajna propozycja uzyskania wyższego odszkodowania.
jwgroup


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 09 lip 19 - 16:25
Nr użytkownika: 53,177




post wto, 09 lip 2019 - 16:30
Post #3

Gdybyś szukała alternatywy to zapraszamy do JW GROUP. Najpierw warto zapoznać się z naszym kompendium na temat dopłat do odszkodowań - https://odkupodszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan/ zawarliśmy tam wszelkie niezbędne informacje. Po przeczytaniu na pewno nie będzie się Pani długo zastanawiała tylko skorzysta z dopłaty. To bardzo fajna propozycja uzyskania wyższego odszkodowania.

--------------------
śrubka
piÄ…, 24 sty 2020 - 08:20
Jak dla mnie te propozycje sÄ… mocno niepewne i jakieÅ› takie naciÄ…gane.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post piÄ…, 24 sty 2020 - 08:20
Post #4

Jak dla mnie te propozycje sÄ… mocno niepewne i jakieÅ› takie naciÄ…gane.
Marko0
piÄ…, 24 kwi 2020 - 09:48
Niestety nie korzystałem z usług tej firmy, o której piszesz, ale z dopłat do odszkodowania korzystałem i to nie jeden raz. Zawsze jeżeli mam szkodę i uważam , że propozycja odszkodowania od ubezpieczyciela jest zaniżona zgłaszam się do firmy odszkodowawczej TB Ekspert. Jest to firma, która zajmuje się dopłatami odkupem i skupem odszkodowań - https://tbekspert.pl/odkup-odszkodowan/ . Zawsze jestem zadowolony z ich oferty. Pieniądze dostaję 2 dni po podpisaniu umowy i mogę naprawić samochód, a po za tym zaoszczędzam czas, nerwy i zdrowie, które bym stracił nie wykłócaniu się z ubezpieczycielem.
Marko0


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pon, 04 kwi 16 - 14:53
Nr użytkownika: 47,361




post piÄ…, 24 kwi 2020 - 09:48
Post #5

Niestety nie korzystałem z usług tej firmy, o której piszesz, ale z dopłat do odszkodowania korzystałem i to nie jeden raz. Zawsze jeżeli mam szkodę i uważam , że propozycja odszkodowania od ubezpieczyciela jest zaniżona zgłaszam się do firmy odszkodowawczej TB Ekspert. Jest to firma, która zajmuje się dopłatami odkupem i skupem odszkodowań - https://tbekspert.pl/odkup-odszkodowan/ . Zawsze jestem zadowolony z ich oferty. Pieniądze dostaję 2 dni po podpisaniu umowy i mogę naprawić samochód, a po za tym zaoszczędzam czas, nerwy i zdrowie, które bym stracił nie wykłócaniu się z ubezpieczycielem.
Marko0
piÄ…, 24 kwi 2020 - 09:49
Jeżeli zależy Ci na szybkim rozwiązaniu sprawy nie zwlekaj tylko skontaktuj się z TB Ekspert.

Ten post edytował Marko0 pią, 24 kwi 2020 - 09:51
Marko0


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pon, 04 kwi 16 - 14:53
Nr użytkownika: 47,361




post piÄ…, 24 kwi 2020 - 09:49
Post #6

Jeżeli zależy Ci na szybkim rozwiązaniu sprawy nie zwlekaj tylko skontaktuj się z TB Ekspert.
TakeCare
piÄ…, 21 sie 2020 - 11:30
CYTAT(śrubka @ Fri, 24 Jan 2020 - 08:20) *
Jak dla mnie te propozycje sÄ… mocno niepewne i jakieÅ› takie naciÄ…gane.


naciÄ…gne? dlaczego? umawiasz siÄ™ z firmÄ… na kwotÄ™ i jÄ… otrzymujesz...
TakeCare


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pon, 10 cze 19 - 10:46
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 53,120




post piÄ…, 21 sie 2020 - 11:30
Post #7

CYTAT(śrubka @ Fri, 24 Jan 2020 - 08:20) *
Jak dla mnie te propozycje sÄ… mocno niepewne i jakieÅ› takie naciÄ…gane.


naciÄ…gne? dlaczego? umawiasz siÄ™ z firmÄ… na kwotÄ™ i jÄ… otrzymujesz...
> dopÅ‚aty do odszkodowaÅ„, dopÅ‚aty
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 14:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama